Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 grudnia 2020 - 09:34
    To moje szczęście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 03 grudnia 2020 - 09:59
    ~otis napisał:
    To moje szczęście


    Zatem w nim trwaj skoroś szczęśliwym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 03 grudnia 2020 - 10:58
    ~otis

    Mądrość polega na przewidywaniu skutków naszych działań.
    Co nam po racji kiedy skutki naszej decyzji mogą w przyszłości tą rację przykryć ?
    Wcale nie jest najważniejsze to kto ma rację. Ważny jest człowiek zwłaszcza nam bliski..

    Pięknie napisane. Moim zdaniem nie da się zbudować własnego szczęścia na nieszczęściu innych. Ja też lubię patrzeć na szczęście bliskich mi osób. Ale to jest cecha osób bardzo wrażliwych, którzy właśnie często zamiast o sobie myślą o innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 grudnia 2020 - 11:47
    ~Jednorożec napisał:
    ~otis napisał:
    To moje szczęście


    Zatem w nim trwaj skoroś szczęśliwym.


    To właśnie robię i z dnia na dzień widzę że na tym zyskuję coraz bardziej...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 grudnia 2020 - 11:51
    ~Kamcia napisał:
    ~otis

    Mądrość polega na przewidywaniu skutków naszych działań.
    Co nam po racji kiedy skutki naszej decyzji mogą w przyszłości tą rację przykryć ?
    Wcale nie jest najważniejsze to kto ma rację. Ważny jest człowiek zwłaszcza nam bliski..

    Pięknie napisane. Moim zdaniem nie da się zbudować własnego szczęścia na nieszczęściu innych. Ja też lubię patrzeć na szczęście bliskich mi osób. Ale to jest cecha osób bardzo wrażliwych, którzy właśnie często zamiast o sobie myślą o innych.


    Tak wrażliwych wewnętrznie. Ta wrażliwość nie u każdego jest widoczna na zewnątrz przynajmniej u facetów...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 03 grudnia 2020 - 14:56
    ~otis



    Tak wrażliwych wewnętrznie. Ta wrażliwość nie u każdego jest widoczna na zewnątrz przynajmniej u facetów...

    Mężczyźni są tak samo wrażliwi jak kobiety, inaczej to po prostu okazują. Świat jest pełen mitów i stereotypów takich jak np,,mężczyźni nie płaczą". Płaczą, ale niekoniecznie na oczach wszystkich. Uważa się też, że gdy mężczyzna okazuje uczucia to jest slaby. Nieprawda. Wrażliwy facet ma w sobie dużo współczucia, empatii, dzięki którym buduje silniejsze więzi z ludźmi. Tą wrażliwość nie zawsze widać od razu. Czasem dopiero bliżej poznając człowieka przekonujesz się, że pod twardą skorupą ukrywa wiele uczuć i emocji.
    Teraz wrażliwość nie jest modna. Teraz trzeba być twardym człowiekiem sukcesu. Teraz ważny jesteś Ty, Twoje szczęście. Teraz się nie naprawia tylko wyrzuca do śmieci i zamienia od razu na nowe. Przecież życie jest tylko jedno, po co będziesz marnował swoje najlepsze lata z starą babą jak możesz mieć nową.
    Moim zdaniem nasze potrzeby są ważne. Każdy z nas zasługuje na szczęście i jest ważny. Ja tego nie neguje. Ale nie da się zbudować własnego szczęscia na krzywdzie drugiego człowieka. Nasze decyzje nie pozostają bez wpływu na innych, trzeba liczyć się z ich konsekwencjami. Drugi człowiek też jest ważny, nie tylko my.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 grudnia 2020 - 15:35
    ~Kamcia napisał:
    ~otis



    Tak wrażliwych wewnętrznie. Ta wrażliwość nie u każdego jest widoczna na zewnątrz przynajmniej u facetów...

    Mężczyźni są tak samo wrażliwi jak kobiety, inaczej to po prostu okazują. Świat jest pełen mitów i stereotypów takich jak np,,mężczyźni nie płaczą". Płaczą, ale niekoniecznie na oczach wszystkich. Uważa się też, że gdy mężczyzna okazuje uczucia to jest slaby. Nieprawda. Wrażliwy facet ma w sobie dużo współczucia, empatii, dzięki którym buduje silniejsze więzi z ludźmi. Tą wrażliwość nie zawsze widać od razu. Czasem dopiero bliżej poznając człowieka przekonujesz się, że pod twardą skorupą ukrywa wiele uczuć i emocji.
    Teraz wrażliwość nie jest modna. Teraz trzeba być twardym człowiekiem sukcesu. Teraz ważny jesteś Ty, Twoje szczęście. Teraz się nie naprawia tylko wyrzuca do śmieci i zamienia od razu na nowe. Przecież życie jest tylko jedno, po co będziesz marnował swoje najlepsze lata z starą babą jak możesz mieć nową.
    Moim zdaniem nasze potrzeby są ważne. Każdy z nas zasługuje na szczęście i jest ważny. Ja tego nie neguje. Ale nie da się zbudować własnego szczęscia na krzywdzie drugiego człowieka. Nasze decyzje nie pozostają bez wpływu na innych, trzeba liczyć się z ich konsekwencjami. Drugi człowiek też jest ważny, nie tylko my.


    Bardzo trafnie przekazane. Normalnie przytuliłbym Cię za to :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 03 grudnia 2020 - 15:40
    Swój swego znajdzie i zrozumie, nawet w internecie. Pozdrawiam Cię serdecznie wrażliwy mężczyzno ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 grudnia 2020 - 15:48
    ~Kamcia napisał:
    Swój swego znajdzie i zrozumie, nawet w internecie. Pozdrawiam Cię serdecznie wrażliwy mężczyzno ;-)


    Dziękuję :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec fatalista ~Jednorożec fatalista
    ~Jednorożec fatalista
    Napisane 04 grudnia 2020 - 00:58
    Oczywiście, że facet potrafi być wrażliwym. Tylko nie chce tego okazywać, bo dostanie wpierdol w pracy, od pseudoznajomych, a na koniec partnerka wbije w niego swoje kły i wyssie resztki życia i przyzwoitości, ktore mu zostały. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 06:29
    ~Jednorożec napisał:
    Oczywiście, że facet potrafi być wrażliwym. Tylko nie chce tego okazywać, bo dostanie wpierdol w pracy, od pseudoznajomych, a na koniec partnerka wbije w niego swoje kły i wyssie resztki życia i przyzwoitości, ktore mu zostały. :)


    To kiedy taki facet zrzuca tę ciężką zbroję?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 07:20
    [~Jednorożec fatalista
    Oczywiście, że facet potrafi być wrażliwym. Tylko nie chce tego okazywać, bo dostanie wpierdol w pracy, od pseudoznajomych, a na koniec partnerka wbije w niego swoje kły i wyssie resztki życia i przyzwoitości, ktore mu zostały. :)

    Skoro napisałeś co napisałeś, znaczy, że jakąś tam wrażliwość i uczucia w sobie masz. Złe doświadczenia też masz, jak każdy z nas. Nie jesteś takim twardzielem na jakiego pozujesz :-)
    Rzadko który facet zapłacze lub wzruszy się. Ale za to bardzo dobrze wie jak zachować spokój i brać na klatę trudności dnia codziennego. Do momentu aż.... wybuchnie. Ty chyba wybuchłeś....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 04 grudnia 2020 - 07:36
    ~Kamcia napisał:
    [~Jednorożec fatalista
    Oczywiście, że facet potrafi być wrażliwym. Tylko nie chce tego okazywać, bo dostanie wpierdol w pracy, od pseudoznajomych, a na koniec partnerka wbije w niego swoje kły i wyssie resztki życia i przyzwoitości, ktore mu zostały. :)

    Skoro napisałeś co napisałeś, znaczy, że jakąś tam wrażliwość i uczucia w sobie masz. Złe doświadczenia też masz, jak każdy z nas. Nie jesteś takim twardzielem na jakiego pozujesz :-)
    Rzadko który facet zapłacze lub wzruszy się. Ale za to bardzo dobrze wie jak zachować spokój i brać na klatę trudności dnia codziennego. Do momentu aż.... wybuchnie. Ty chyba wybuchłeś....


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Miłego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:06
    @jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:10
    ~Kamcia napisał:
    @jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?


    Oj, już się nie denerwuj w ten piękny piątkowy poranek. Musiałaś mnie źle zrozumieć, bo to raczej przytyk do mnie samego. Nic a nic nie chciałem Ci wytykać. A nawet się usmiechnąłem pod nosem czytając Twoj wpis.

    Miłego dnia. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia Psychoanalityk ~Kamcia Psychoanalityk
    ~Kamcia Psychoanalityk
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:15
    ~Jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?


    Oj, już się nie denerwuj w ten piękny piątkowy poranek. Musiałaś mnie źle zrozumieć, bo to raczej przytyk do mnie samego. Nic a nic nie chciałem Ci wytykać. A nawet się usmiechnąłem pod nosem czytając Twoj wpis.

    Miłego dnia. :)

    U mnie poranek piękny nie jest. Pochmurno i wieje, niestety. Nie denerwuj się piszesz, no cóż taki temperament....Miłego dnia wybuchowy jednorożcu :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:23
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?


    Oj, już się nie denerwuj w ten piękny piątkowy poranek. Musiałaś mnie źle zrozumieć, bo to raczej przytyk do mnie samego. Nic a nic nie chciałem Ci wytykać. A nawet się usmiechnąłem pod nosem czytając Twoj wpis.

    Miłego dnia. :)

    U mnie poranek piękny nie jest. Pochmurno i wieje, niestety. Nie denerwuj się piszesz, no cóż taki temperament....Miłego dnia wybuchowy jednorożcu :-)


    U mnie był piękny :-) wschód słońca i chmury na niebie, takie... popielato-pomarańczowe :-) a teraz piękne chwile przed pracą :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorozec wybuchowy ~Jednorozec wybuchowy
    ~Jednorozec wybuchowy
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:29
    @Kamciu każdy poranek jest piękny. Wszystko zależy na co patrzysz i na czym się skupiasz. Generalnie życie jest piękne. Korzystajmy póki możemy. :)

    Pozdrawiam milutko. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:33
    ~Kwitnąca Wiśnia



    U mnie był piękny :-) wschód słońca i chmury na niebie, takie... popielato-pomarańczowe :-) a teraz piękne chwile przed pracą :-)


    Nie ma to jak piękne poranki i pachnąca kawa :-) Może jutro u mnie będzie słońce. Pozdrawiam i miłego dnia w pracy, dzisiaj piątek więc perspektywa weekendu wywołuje uśmiech na twarzy :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorozec sympatyczny ~Jednorozec sympatyczny
    ~Jednorozec sympatyczny
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:45
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?


    Oj, już się nie denerwuj w ten piękny piątkowy poranek. Musiałaś mnie źle zrozumieć, bo to raczej przytyk do mnie samego. Nic a nic nie chciałem Ci wytykać. A nawet się usmiechnąłem pod nosem czytając Twoj wpis.

    Miłego dnia. :)

    U mnie poranek piękny nie jest. Pochmurno i wieje, niestety. Nie denerwuj się piszesz, no cóż taki temperament....Miłego dnia wybuchowy jednorożcu :-)


    U mnie był piękny :-) wschód słońca i chmury na niebie, takie... popielato-pomarańczowe :-) a teraz piękne chwile przed pracą :-)


    O, zuch dziewczyna! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy