Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:55
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)



    To nie będzie czytania książki... :-)
    Tak prawdę mówiąc, to lubię tylko jak mi delikatnie zaszumi :-)


    To śmiało. Lampka wina jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy. :)



    Tak... lampka wina robi mi dobrze... Idę :-)


    Wspaniale. Białe czy czerwone?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:57

    2. Zagubieni w życiu - zagubione dusze, które nie radzą sobie chwilowo ze swoim życiem przeplatane wymyślonymi historiami dla podtrzymania życia tegoż staromodnego forum, które wypiera tinderowo fejsbukowe social media.


    @jednorożec

    Po takim dniu nie będzie na smutno. Poza tym spotkało mnie dziś wielkie szczęście, które może zaważyć na moim życiu. Całkiem niespodziewanie. Rzeczywiście tak jest, że w najmniej spodziewanym momencie pojawia się pomoc z najmniej spodziewanej strony. Szok!

    Dawaj swój profil na insta. Zbadamy. ;)

    Ciekawe jaki jednorożec to pisze, prawdziwy czy czwórka żarty sobie robi...... Prawdziwy niech sam poda swoje Ig, znajdę ;-)
    Rozwieje wątpliwości co do płci, he, he.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 20:00
    ~Kamcia napisał:

    2. Zagubieni w życiu - zagubione dusze, które nie radzą sobie chwilowo ze swoim życiem przeplatane wymyślonymi historiami dla podtrzymania życia tegoż staromodnego forum, które wypiera tinderowo fejsbukowe social media.


    @jednorożec

    Po takim dniu nie będzie na smutno. Poza tym spotkało mnie dziś wielkie szczęście, które może zaważyć na moim życiu. Całkiem niespodziewanie. Rzeczywiście tak jest, że w najmniej spodziewanym momencie pojawia się pomoc z najmniej spodziewanej strony. Szok!

    Dawaj swój profil na insta. Zbadamy. ;)

    Ciekawe jaki jednorożec to pisze, prawdziwy czy czwórka żarty sobie robi...... Prawdziwy niech sam poda swoje Ig, znajdę ;-)
    Rozwieje wątpliwości co do płci, he, he.


    Schlebiasz mi, że tak Cię zaintrygowałem. :)

    Niestety muszę Cię zasmucić. Nie istnieję w social mediach. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 20:02
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)



    To nie będzie czytania książki... :-)
    Tak prawdę mówiąc, to lubię tylko jak mi delikatnie zaszumi :-)


    To śmiało. Lampka wina jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy. :)



    Tak... lampka wina robi mi dobrze... Idę :-)


    Wspaniale. Białe czy czerwone?



    Niech będzie czerwone, pod kolor sukienki...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 20:08
    @jednorożec



    Niestety muszę Cię zasmucić. Nie istnieję w social mediach. :)

    To może nawet i dobrze, mniej czasu siedzisz w telefonie :-) Ja już naprawdę się żegnam, i tak dziś za dużo tu piszę. Ale warto było i cieszę się, że jakieś światełko w tunelu się u Ciebie pojawiło. Każdy z nas zasługuje na szczęście. Dobranoc :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 20:11
    ~Kamcia napisał:
    @jednorożec



    Niestety muszę Cię zasmucić. Nie istnieję w social mediach. :)

    To może nawet i dobrze, mniej czasu siedzisz w telefonie :-) Ja już naprawdę się żegnam, i tak dziś za dużo tu piszę. Ale warto było i cieszę się, że jakieś światełko w tunelu się u Ciebie pojawiło. Każdy z nas zasługuje na szczęście. Dobranoc :-)


    Dobranoc zatem. A insta poproszę na maila. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorozec wstawiony ~Jednorozec wstawiony
    ~Jednorozec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 20:23
    ~Kwitnąca napisał:

    Niech będzie czerwone, pod kolor sukienki...


    A jakże, wiśniowe. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarosław Kaczyński ~Jarosław Kaczyński
    ~Jarosław Kaczyński
    Napisane 04 grudnia 2020 - 21:11

    Wiecie co towarzysze
    Jesteście trochę jak mój kot !!!! Też myśli, że jak nasra do kuwety i przysypie kilkoma ziarenkami żwirku to przykryje smród !!! On tego swojego zapaszku nie czuje a napierdala w całym mieszkaniu !!
    upsss... wymsknęło mi się…


    a co tam na szczęście jestem na anonimowym forum


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarosław Kaczyński ~Jarosław Kaczyński
    ~Jarosław Kaczyński
    Napisane 04 grudnia 2020 - 21:13


    aha. jeszcze jedno To że was obserwuję to nie oznacza od razu inwigilacji !!!!
    wypraszam sobie !?!!?@)(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 21:23
    ~Jarosław napisał:

    Wiecie co towarzysze
    Jesteście trochę jak mój kot !!!! Też myśli, że jak nasra do kuwety i przysypie kilkoma ziarenkami żwirku to przykryje smród !!! On tego swojego zapaszku nie czuje a napierdala w całym mieszkaniu !!
    upsss... wymsknęło mi się…

    No i co przez to chciałeś powiedzieć?.. Że nie lubisz kotów? :-)


    a co tam na szczęście jestem na anonimowym forum



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec psycholog ~Jednorożec psycholog
    ~Jednorożec psycholog
    Napisane 04 grudnia 2020 - 21:31
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jarosław napisał:

    Wiecie co towarzysze
    Jesteście trochę jak mój kot !!!! Też myśli, że jak nasra do kuwety i przysypie kilkoma ziarenkami żwirku to przykryje smród !!! On tego swojego zapaszku nie czuje a napierdala w całym mieszkaniu !!
    upsss... wymsknęło mi się…

    No i co przez to chciałeś powiedzieć?.. Że nie lubisz kotów? :-)


    a co tam na szczęście jestem na anonimowym forum





    Zostaw kolegę Wisienko. Nie dość, że mu szumi porządnie w główce to jeszcze ma problemy emocjonalne. Przeca nikt normalny nie używa więcej niż trzech wykrzykników.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 05 grudnia 2020 - 08:47
    ~Kamcia napisał:
    @otis

    Jak jutro w trasę to dziś bez alkoholu. Taka kobieca troska:-) Miłego wieczoru Panowie i Panie :-)


    Pić trzeba umieć...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 05 grudnia 2020 - 08:56
    ~Jednorożec napisał:


    Schlebiasz mi, że tak Cię zaintrygowałem. :)

    Niestety muszę Cię zasmucić. Nie istnieję w social mediach. :)


    Nie istniejesz jako jednorożec czy może jednak przez chwilę mówiłaś prawdę wspominając o pracy ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 05 grudnia 2020 - 09:59
    ~otis

    Pić trzeba umieć...

    Ja nie palę, nie piję, a chodzę i żyję :-) Mam nadzieję, że Ty pić umiesz i nie przesadzasz z alkoholem.
    Napiszę jeszcze Ci tylko, że to czy masz, czy nie masz garnituru, nie świadczy o tym, czy jesteś wartościową osobą. Bo nie szata zdobi człowieka. Ja to wiem, Ty to wiesz :-)
    Dam Ci jeszcze dobrą radę, nie trać czasu na udowadnianie kim jest jednorożec. Jemu/jej specjalnie wczoraj nie zależało na tym, żeby udowodnić czy jest kobietą, czy mężczyzną. Był/była rozbawiony. Niech tak będzie. Jeśli chciałes mnie przestrzec to nie martw się, ja go/jej nie traktuje poważnie bo on/ona nie chce być tak traktowany/traktowana. Powiem Ci tylko, że z ciekawości zajrzałam do innych wątków i akurat Ty wydajesz się być wiarygodny, bez problemu też odkryłam drugi Twój nick. @Robert 1971 też wydaje się być wiarygodny. Jednorożec kimkolwiek jest dobrze się maskuje :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wyspany ~Jednorożec wyspany
    ~Jednorożec wyspany
    Napisane 05 grudnia 2020 - 10:42
    Dzień dobry Słodziaki. :)

    Oczywiście, że mi nie zależy, aby udowadniać, że nie jestem wielbłądem, gdyż to bezcelowe. Napisałem raz i nie ma sensu powtarzać. Nic to nie zmieni w projekcjach osobników z wizjami i przeczuciami. Ale dla pewności zajrzałem rano tu i ówdzie i jak na razie nic się nie zmieniło. Wszystko na swoim miejscu jak u prawdziwego faceta przystało. ;)

    Miłego dnia Wam życzę. Ja mam trochę napięty harmonogram zatem pojawię się pewnie wieczorkiem.

    Buziaczki. :*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 05 grudnia 2020 - 10:55
    ~Kamcia napisał:
    ~otis

    Pić trzeba umieć...

    Ja nie palę, nie piję, a chodzę i żyję :-) Mam nadzieję, że Ty pić umiesz i nie przesadzasz z alkoholem.
    Napiszę jeszcze Ci tylko, że to czy masz, czy nie masz garnituru, nie świadczy o tym, czy jesteś wartościową osobą. Bo nie szata zdobi człowieka. Ja to wiem, Ty to wiesz :-)
    Dam Ci jeszcze dobrą radę, nie trać czasu na udowadnianie kim jest jednorożec. Jemu/jej specjalnie wczoraj nie zależało na tym, żeby udowodnić czy jest kobietą, czy mężczyzną. Był/była rozbawiony. Niech tak będzie. Jeśli chciałes mnie przestrzec to nie martw się, ja go/jej nie traktuje poważnie bo on/ona nie chce być tak traktowany/traktowana. Powiem Ci tylko, że z ciekawości zajrzałam do innych wątków i akurat Ty wydajesz się być wiarygodny, bez problemu też odkryłam drugi Twój nick. @Robert 1971 też wydaje się być wiarygodny. Jednorożec kimkolwiek jest dobrze się maskuje :-)


    Umieć pić tzn umieć się zachować po alkoholu. Wiedzieć jak się na niego reaguje i ile można wypić żeby nie było konsekwencji przynajmniej dla innych.
    Jak chcesz kogoś naprawdę poznać napij się z nim. W 90% przypadków uzyskasz wystarczające informację żeby wiedzieć co sobą reprezentuje i czy można mu zaufać. Oczywiście zawsze jest te pare procent błędu.
    Ja pić umiem. Kiedyś piłem więcej teraz odpuściłem bo nie mam już takiej potrzeby.
    Garnitur kupię przy najbliższej okazji, faktycznie może się przydać i wcale nie po to żeby podnieść poziom własnej wartości :)

    Co do jednorożca nie mam presji nic udowadniać lubie ją i tyle. Skoro wiem kim jest to niestosownie było by pisać do niej w formie męskiej :)
    Nie masz co się jej obawiać

    Uściślając pisałem na tym forum pod 3 nickami ale nigdy w równym czasie (po prostu go zmieniałem na inny). Zawsze też pisałem że zmieniam nick żeby wszyscy wiedzieli.

    Wiarygodność to podstawa w komunikacji międzyludzkiej i nie tylko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spoza systemu ~spoza systemu
    ~spoza systemu
    Napisane 05 grudnia 2020 - 11:46
    ~Jednorożec napisał:
    Myślę, że trochę przesadzasz. Jasne, jest tu małe grono stałych osob, z których część pisze pod wieloma nickami. I zapewne ktoś się podszywa pod inną płeć. Jak to w internecie, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie dopóki nie będziesz na tyle zaintrygowany i zainteresowany osobowością interlokutora, aby się nie odkryć w prywatnej rozmowie.

    Piszesz, że to jest dziecinne. A ja uważam, że spędziłem super wesoły dzień z nieznaną mi osobą i mam dzięki temu bardzo dobry nastrój, czego potrzebowałem. Myślę, że kilka innych osób oprócz Kamci przynajmniej się uśmiechnęło, a to już wiele w tym świecie przepełnionym problemami. Czy to coś złego? Nie sądzę.

    Czy jestem kobietą, albo Kamcia lub Czwórka facetem? Tego nikt nie wie. Nikt kto nie odważy się zaczepić. O ile w ogóle tego potrzebuje.

    Nie ma co się spinać. Ja się bawiłem dziś przednio.


    Dobra zabawa jest podstawą sukcesu, zwłaszcza w kuchni życia. Bez zabawy posiłek, który przyrządzamy nie miałaby w ogóle smaku. Przy użyciu odpowiednich metod socjotechnicznych można ugotować najbardziej skomplikowaną potrawę.

    Składniki:
    szczypta manipulacji, pół łyżeczki kłamstwa, duża łyżka wiedzy o człowieku, spora garść dystansu i najlepiej cała butelka dobrej zabawy :-)
    Sposób przyrządzenia:
    Wszystkie składniki w garnku dobrze wymieszać i stopniowo podgrzewać, ale tylko na małym ogniu. Trzeba uważnie obserwować, żeby się nie zagotowało i przypaliło! Na powierzchni utworzy się zawiesina z wnioskami. Należy ją zebrać, ale cały czas obserwować i weryfikować. Potrawa będzie gotowa jak zacznie bulgotać i wszystkie składniki się połączą w całość. Potem odstawić na kilka godzin w ciepłe miejsce aż do przegryzienia się wszystkich smaków. Najlepiej spożyć od razu, bo szybko robi się kwaśna, a po kilku dniach może mieć w sobie dużo goryczki.
    Kiedy jest jeszcze świeża można ją zanieść do gabinetu prezesa aby mógł delektować się jej smakiem i aromatem.

    Jest to potrawa, której tradycja sięga czasów starożytnego Rzymu V wieku p.n.e. i podobno jej początki miały miejsce na Półwyspie Apenińskim, a nazywa się „divide et impera” (łac.)
    Po polsku, po prostu tradycyjny żulek: „dziel i rządź”



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 05 grudnia 2020 - 12:04
    Jeżeli ktoś z tego forum zadaje sobie pytanie jakiej płci jestem (dziwi mnie to i dziwić będzie - bo po co czymś takim zaprzątać sobie głowę?) to informuję, że narządy zewnętrzne mam kobiece, wewnętrzne istotne dla określenia płci również co do mózgu mam wątpliwości;-)
    Generalnie interesują mnie w sensie seksualnym tylko mężczyźni od czasu do czasu pooglądam sobie seks w wykonaniu samych kobiet ale mnie to jakoś specjalnie nie jara (ot tak oglądam żeby sobie życie erotyczne urozmaicić) więc zakładam, że jestem heteroseksualną kobietą.
    I tak nie zamierzam niczego udowadniać tylko dodam, że jestem stara i nie atrakcyjna więc podrywanie mnie nie ma sensu, szkoda czasu:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 05 grudnia 2020 - 12:10
    ~otis


    Wiarygodność to podstawa w komunikacji międzyludzkiej i nie tylko.


    Bardzo dobrze napisane. Tutaj nikt nie jest wiarygodny, a więc należy traktować to forum z przymróżeniem oka ;-) A jeśli ktoś naprawdę się pod kogoś podszywa i lubi robić z kogoś wariata i ma przy tym niezły ubaw to pozostawiam to jego sumieniu. Ja swoje mam czyste :-) Pozdrawiam i miłego dnia życzę. Dzisiaj bawcie się beze mnie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 05 grudnia 2020 - 12:16
    ~Jednorożec

    Nic to nie zmieni w projekcjach osobników z wizjami i przeczuciami.

    Jeszcze nikt mnie tak nie nazwał ,,osobnikiem z wizjami i przeczuciami". Dziwne uczucie..... ,,Prawdziwy mężczyzno jednorożcu" czuję się urażona....
    Miłego dnia i wieczoru, u mnie nadal wieje, ale jest słońce. Mam nadzieję, że u Ciebie też :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy