Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:55
    ~Jednorozec wybuchowy

    Kamciu każdy poranek jest piękny. Wszystko zależy na co patrzysz i na czym się skupiasz. Generalnie życie jest piękne. Korzystajmy póki możemy. :)

    Pozdrawiam milutko. :)

    Jaki z Ciebie optymista, jestem pod wrażeniem :-). Dziś masz ewidentnie dobry humor, nawet przez Imternet to czuć. Także same dziś pozytywne komentarze pisz, tylko te z dobrą energią.

    ,,Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni". To znam, ale co innego teoria, a co innego praktyka....

    Pozdrawiam serdecznie jednorożca optymistę :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 08:57
    ~Jednorozec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec


    Kamciu Psychoanalityczko, jakąś tam to dobre określenie...

    Ze mnie taki psychoanalityk jak i z Ciebie. Nie ma to jak wytknąć komuś błąd, ale satysfakcja z rana, co?


    Oj, już się nie denerwuj w ten piękny piątkowy poranek. Musiałaś mnie źle zrozumieć, bo to raczej przytyk do mnie samego. Nic a nic nie chciałem Ci wytykać. A nawet się usmiechnąłem pod nosem czytając Twoj wpis.

    Miłego dnia. :)

    U mnie poranek piękny nie jest. Pochmurno i wieje, niestety. Nie denerwuj się piszesz, no cóż taki temperament....Miłego dnia wybuchowy jednorożcu :-)


    U mnie był piękny :-) wschód słońca i chmury na niebie, takie... popielato-pomarańczowe :-) a teraz piękne chwile przed pracą :-)


    O, zuch dziewczyna! :)

    Miło Was poczytać gołąbeczki;-)
    Ostatnio tu bardzo ciężkie tematy latały a teraz taka miła odmiana.

    Udanego dnia wszystkim:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 04 grudnia 2020 - 09:21
    ~Kamcia napisał:
    .

    ,,Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni". To znam, ale co innego teoria, a co innego praktyka....

    Pozdrawiam serdecznie jednorożca optymistę :-)


    Dlategoż należy dążyć, aby mieć przy sobie kogoś kto w te gorsze dni rozchmurzy niebo na Twą głową. :)

    Miłego dnia Kamciu Psychoanalityczko. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 09:29
    ~Kamcia napisał:
    ~Kwitnąca Wiśnia



    U mnie był piękny :-) wschód słońca i chmury na niebie, takie... popielato-pomarańczowe :-) a teraz piękne chwile przed pracą :-)


    Nie ma to jak piękne poranki i pachnąca kawa :-) Może jutro u mnie będzie słońce. Pozdrawiam i miłego dnia w pracy, dzisiaj piątek więc perspektywa weekendu wywołuje uśmiech na twarzy :-)


    Dziękuję i wzajemnie :-)
    Ja akurat lubię do pracy więc nie "wyczekuję" weekendu :-)
    Pozdrawiam całą Rodzinę! ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 09:33
    ~Jednorożec

    ,,Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni". To znam, ale co innego teoria, a co innego praktyka....

    Pozdrawiam serdecznie jednorożca optymistę :-)

    Dlategoż należy dążyć, aby mieć przy sobie kogoś kto w te gorsze dni rozchmurzy niebo na Twą głową. :)

    Miłego dnia Kamciu Psychoanalityczko. :)

    Rozbawiłeś mnie dziś jednorożcu :-)Nawet słońce wyszło, masz coś z tym wspólnego?

    Pozdrawiam i miłego dnia ;-)

    Ps. Ile dziś razy będziemy siebie jeszcze pozdrawiać i życzyć miłego dnia? Ludzie to czytają i dziwnie to pewnie wygląda :-)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorozec pogodny ~Jednorozec pogodny
    ~Jednorozec pogodny
    Napisane 04 grudnia 2020 - 09:42
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec

    ,,Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni". To znam, ale co innego teoria, a co innego praktyka....

    Pozdrawiam serdecznie jednorożca optymistę :-)


    Dlategoż należy dążyć, aby mieć przy sobie kogoś kto w te gorsze dni rozchmurzy niebo na Twą głową. :)

    Miłego dnia Kamciu Psychoanalityczko. :)

    Rozbawiłeś mnie dziś jednorożcu :-)Nawet słońce wyszło, masz coś z tym wspólnego?

    Pozdrawiam i miłego dnia ;-)

    Ps. Ile dziś razy będziemy siebie jeszcze pozdrawiać i życzyć miłego dnia? Ludzie to czytają i dziwnie to pewnie wygląda :-)




    I dobrze. Niechże ich zżera jeśli mają problem, aby się cieszyć czyimś szczęściem.

    They hate us because they ain't us. ;)

    Dzięki za poprawienie nastroju. I... miłego piąteczku. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 09:44
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec

    ,,Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni". To znam, ale co innego teoria, a co innego praktyka....

    Pozdrawiam serdecznie jednorożca optymistę :-)


    Dlategoż należy dążyć, aby mieć przy sobie kogoś kto w te gorsze dni rozchmurzy niebo na Twą głową. :)

    Miłego dnia Kamciu Psychoanalityczko. :)

    Rozbawiłeś mnie dziś jednorożcu :-)Nawet słońce wyszło, masz coś z tym wspólnego?

    Pozdrawiam i miłego dnia ;-)

    Ps. Ile dziś razy będziemy siebie jeszcze pozdrawiać i życzyć miłego dnia? Ludzie to czytają i dziwnie to pewnie wygląda :-)



    Co Ciebie Kamciu obchodzą inni ludzie to czytający?

    Gruchajcie dalej, lepiej poczytać to, niż zewsząd wylewający się hejt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 10:32
    ~Jednorozec pogodny



    I dobrze. Niechże ich zżera jeśli mają problem, aby się cieszyć czyimś szczęściem.

    They hate us because they ain't us. ;)

    Dzięki za poprawienie nastroju. I... miłego piąteczku. :)

    Oby ta poprawa nie była chwilowa, życie jest piękne pamiętasz?


    Miłego piąteczku i miłego weekendu jednorożcu czarodzieju. Słońce nadal świeci :-) Jeśli już masz takie zdolności to wyczaruj proszę śnieg na święta i jeszcze dorzuć coś pod choinkę ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 10:43

    Co Ciebie Kamciu obchodzą inni ludzie to czytający?

    Gruchajcie dalej, lepiej poczytać to, niż zewsząd wylewający się hejt.


    Masz rację kochana, przejmować to się można opinią ludzi, na których nam zależy i to też tylko wtedy, jeśli mają coś mądrego do powiedzenia. Fajnie, że inni lubią poczytać jak ludzie sobie ,,słodzą nawzajem" niż jak krzyczą na siebie i skaczą sobie do gardła. Chociaż ja z jednorożcem też czasem sobie dogryzamy i nie zawsze się zgadzamy :-) Wiesz, jemu się marzy romans z dwudziestolatką... albo dwudziestolatkiem ( nie jestem pewna ). Tutaj mamy inne zdanie... Ale życzę mu takiej prawdziwej miłości. Chyba, że już ją znalazł :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 10:59
    ~Kamcia napisał:

    Co Ciebie Kamciu obchodzą inni ludzie to czytający?

    Gruchajcie dalej, lepiej poczytać to, niż zewsząd wylewający się hejt.


    Masz rację kochana, przejmować to się można opinią ludzi, na których nam zależy i to też tylko wtedy, jeśli mają coś mądrego do powiedzenia. Fajnie, że inni lubią poczytać jak ludzie sobie ,,słodzą nawzajem" niż jak krzyczą na siebie i skaczą sobie do gardła. Chociaż ja z jednorożcem też czasem sobie dogryzamy i nie zawsze się zgadzamy :-) Wiesz, jemu się marzy romans z dwudziestolatką... albo dwudziestolatkiem ( nie jestem pewna ). Tutaj mamy inne zdanie... Ale życzę mu takiej prawdziwej miłości. Chyba, że już ją znalazł :-)

    Kamciu, ja też mu tego życzę. Nawet 3 pięknych dwudziestolatek (może jakąś gorącą latynoskę dorzucimy?). Niech się wyszaleje za wszystkie czasy;-)
    Życie jest takie krótkie.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 11:15


    Kamciu, ja też mu tego życzę. Nawet 3 pięknych dwudziestolatek (może jakąś gorącą latynoskę dorzucimy?). Niech się wyszaleje za wszystkie czasy;-)
    Życie jest takie krótkie.


    Jak lubi ten typ urody, to może być gorąca latynoska lub latynos :-). A zakładam optymistycznie, że niezłe ciacho z niego to kolejka chętnych pewnie czeka :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 11:23
    ~Kamcia napisał:


    Kamciu, ja też mu tego życzę. Nawet 3 pięknych dwudziestolatek (może jakąś gorącą latynoskę dorzucimy?). Niech się wyszaleje za wszystkie czasy;-)
    Życie jest takie krótkie.


    Jak lubi ten typ urody, to może być gorąca latynoska lub latynos :-). A zakładam optymistycznie, że niezłe ciacho z niego to kolejka chętnych pewnie czeka :-)

    A tego to nie wiem, nie widziałam, nie całowałam, więc nie wiem czy słodkie ciacho czy gliniasty zakalec:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 11:48
    ~czwórka


    A tego to nie wiem, nie widziałam, nie całowałam, więc nie wiem czy słodkie ciacho czy gliniasty zakalec:-)

    Ja też tego nie wiem, ale z niego taki optymista, że ja dziś też patrzę na świat przez różowe okulary, więc niech i on będzie super przystojniakiem :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec rozbawiony ~Jednorożec rozbawiony
    ~Jednorożec rozbawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 11:52
    No to się uśmiałem. :)))

    Budujecie sobie w głowach wyobrażenie o przystojnym, zadbanym i odpowiedzialnym czterdziestolatku, który świetnie całuje, a tu się okaże że to gliniasty zakalec alimenciarz. I pyk, czar prysł. :)

    PS. Pięknie dziś słońce świeci. Nieprawdaż?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:00
    ~Jednorożec rozbawiony

    Budujecie sobie w głowach wyobrażenie o przystojnym, zadbanym i odpowiedzialnym czterdziestolatku, który świetnie całuje, a tu się okaże że to gliniasty zakalec alimenciarz. I pyk, czar prysł. :)

    PS. Pięknie dziś słońce świeci. Nieprawdaż?


    No i o to chodzi, żeby było zabawnie :-) Ja tam mam niezły ubaw dzisiaj z tej rozmowy :-)

    Słońce piękne, to prawda. Tylko bardzo zimno i mocno wieje.... To co z tym śniegiem na święta gliniasty zakalcu jednorożcu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:08
    i ubaw i banan na twarzy od rana

    dzięki:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:13
    ~Jednorożec napisał:
    No to się uśmiałem. :)))

    ... a tu się okaże że to gliniasty zakalec alimenciarz. I pyk, czar prysł. :)

    w pożółkłym, starym i dziurawym podkoszulku;-)

    miło było, muszę spadać robota się sama nie zrobi a szkoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:23
    ~otis napisał:
    i generalnie czwórka stwierdzenia typu "każdy mężczyzna powinien mieć" do mnie nie przemawiają :)
    Ja zawsze pod prąd pamiętasz ?

    Mój kochany @Otisie, zdania nie zmienię, tak jak kobieta w swojej szafie powinna mieć elegancką bieliznę, szpilki i małą czarną tak mężczyzna porządny garnitur i buty do niego, czy ubierze krawat czy nie to już sprawa drugorzędna.
    W tym temacie jestem bardzo konserwatywna.
    Nawet mało urodziwy facet z marną posturą robi wrażenie jak jest zadbany i elegancki.
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec elegant ~Jednorożec elegant
    ~Jednorożec elegant
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:42
    ~czwórka napisał:
    ~otis napisał:
    i generalnie czwórka stwierdzenia typu "każdy mężczyzna powinien mieć" do mnie nie przemawiają :)
    Ja zawsze pod prąd pamiętasz ?

    Mój kochany @Otisie, zdania nie zmienię, tak jak kobieta w swojej szafie powinna mieć elegancką bieliznę, szpilki i małą czarną tak mężczyzna porządny garnitur i buty do niego, czy ubierze krawat czy nie to już sprawa drugorzędna.
    W tym temacie jestem bardzo konserwatywna.
    Nawet mało urodziwy facet z marną posturą robi wrażenie jak jest zadbany i elegancki.
    Pozdrawiam.


    100% racji. Jeśli kobieta nie stara się podobać swojemu facetowi to znaczy, że go nie szanuje i jej nie zależy. A potem biadolenie w necie, że facet ma kochanki lub wieje od niego chłodem.

    A taki facet garnitur, koszulę i czyste buty mieć powinien. Już nie wspominając o gaciach bez dziur i niepocerowanych skarpet. A najlepiej jeszcze smoking z pasem i świecącymi butami.

    No szanujmy się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec rozbawiony ~Jednorożec rozbawiony
    ~Jednorożec rozbawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:45
    ~czwórka napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    No to się uśmiałem. :)))

    ... a tu się okaże że to gliniasty zakalec alimenciarz. I pyk, czar prysł. :)

    w pożółkłym, starym i dziurawym podkoszulku;-)

    miło było, muszę spadać robota się sama nie zrobi a szkoda


    A jakżeby inaczej! :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy