Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 30 listopada 2020 - 15:57
    Przyda się. Dzieki.

    Pa ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 30 listopada 2020 - 18:15
    Kurde nie szkoda życia na to wszystko ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:10
    Zależy jak na to patrzeć. Dla jednej strony pewnie i szkoda, a dla drugiej szansa na wygodne życie nawet po trupach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:17
    jak bardzo cienka jest granica między miłością a nienawiścią

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:24
    ~Motoko napisał:
    jak bardzo cienka jest granica między miłością a nienawiścią


    Raczej między pasożytowaniem a nienawiścią. Dopóki żywiciel jest chętny i karmiący wszystko jest ok. Jak mu się kończy zdrowie i cierpliwość zaczyna się faza modliszki. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:26
    ale to każda kobieta tak ma czy tylko Twoja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:31
    Nie wiem czy każda. Pewnie nie wszystkie jesteście takie same. I chwała Panu i Przenajświętszej Maryjce. Aczkolwiek dla mnie to i tak już bez znaczenia. Jakom rzekł następny związek tylko z facetem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:42
    jeśli to da Ci szczęście to czemu nie ale nie masz gwarancji że wybranek nie okaże się pasożytem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 30 listopada 2020 - 19:43
    ~Jednorożec napisał:
    Nie wiem czy każda. Pewnie nie wszystkie jesteście takie same. I chwała Panu i Przenajświętszej Maryjce. Aczkolwiek dla mnie to i tak już bez znaczenia. Jakom rzekł następny związek tylko z facetem.

    Hmm...
    ja coś tak przeczuwałam ale myślałam, że żartujesz;-)
    A tak już na serio jakbyś potrzebował pogadać tak od serca to maila do mnie znasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 30 listopada 2020 - 21:49
    ~gips napisał:
    ~40+ napisał:

    Dlatego, że mylisz wyznaczenie kolejnego posiedzenia z odroczeniem już wyznaczonego.
    Rozprawa lub posiedzenie mogą być odwołane, odroczone lub przerwane tylko z ważnej przyczyny. W przypadku odroczenia lub przerwania rozprawy lub posiedzenia należy ogłosić następny termin, chyba że ze względu na przyczynę odroczenia lub przerwania niezwłoczne wyznaczenie następnego terminu nie jest możliwe.


    My tu nie udzielamy sobie porad prawnych, tylko dyskutujemy w bardzo luźny sposób - od tego jest to forum. Szczegółowe i konkretne porady daje prawnik i gdy są wątpliwości, jego należy pytać. My - laicy - chcemy sprawę wygrać, a nie zastanawiać się czym różni się odroczenie posiedzenia od wyznaczenia nowego. Na tym polega nasza przewaga nad wtajemniczonymi.

    A to chyba nie do mnie powinien być skierowany ten post.
    To @Robert1971 zaczął udzielać porad :p

    A tak poważnie. Kolega pyta o poważne sprawy, bardzo poważne. Jeśli nie udzielamy sobie porad, to po co mu mącić w głowie, że ma tam jakąś drogę prawną, kasację srację (która mu i tak nie będzie przysługiwać), odroczenia i inne odwlekania.
    Można się bardzo zdziwić jak bardzo ludzie chłoną takie rzeczy, takie informacje, jak się potrafią ich uczepić, właśnie wtedy kiedy są w potrzebie, kiedy im na czymś tak bardzo zależy albo tak siedzi na sercu, że aż idą do internetu i tam piszą o tych swoich prywatnych sprawach. W sprawach poważnych trzeba, nawet anonimowo, zachować zdrowy rozsądek i nie mącić komuś w głowie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 30 listopada 2020 - 22:04
    ~raz napisał:
    Czolem BYKU rozwodniku, jednorozcu :)
    (...)

    Coz jest powodem twojej ozieblosci ?

    Tak tylko pytam bo chcialbym doradzic ale sie boje :)))

    Odwagi zatem.
    Ma nową babę a jednocześnie nie chce przegrać sprawy w sądzie.
    Zgadłam @Jednorożcu? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 30 listopada 2020 - 22:47
    ~40+ napisał:
    ~raz napisał:
    Czolem BYKU rozwodniku, jednorozcu :)
    (...)

    Coz jest powodem twojej ozieblosci ?

    Tak tylko pytam bo chcialbym doradzic ale sie boje :)))

    Odwagi zatem.
    Ma nową babę a jednocześnie nie chce przegrać sprawy w sądzie.
    Zgadłam @Jednorożcu? ;)


    Pudło. Zbyt proste.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 30 listopada 2020 - 23:34
    ~Jednorożec napisał:
    ~40+ napisał:
    ~raz napisał:
    Czolem BYKU rozwodniku, jednorozcu :)
    (...)

    Coz jest powodem twojej ozieblosci ?

    Tak tylko pytam bo chcialbym doradzic ale sie boje :)))

    Odwagi zatem.
    Ma nową babę a jednocześnie nie chce przegrać sprawy w sądzie.
    Zgadłam @Jednorożcu? ;)


    Pudło. Zbyt proste.

    Zbyt banalne chyba. Takie obrzydliwe oczywiste.
    A więc jesteś oryginalny ;) Co zatem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 01 grudnia 2020 - 01:08
    ~czwórka napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    Nie wiem czy każda. Pewnie nie wszystkie jesteście takie same. I chwała Panu i Przenajświętszej Maryjce. Aczkolwiek dla mnie to i tak już bez znaczenia. Jakom rzekł następny związek tylko z facetem.

    Hmm...
    ja coś tak przeczuwałam ale myślałam, że żartujesz;-)
    A tak już na serio jakbyś potrzebował pogadać tak od serca to maila do mnie znasz.



    Tak od serca powiadasz? :)
    Mam i znam...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 grudnia 2020 - 06:01
    ~40+ napisał:
    zaczął udzielać porad :p (...) Kolega pyta o poważne sprawy, bardzo poważne. (...) po co mu mącić w głowie

    No więc pytał o praktyczną stronę.
    Nie skupiasz się na istocie zadanego pytania.

    Ja przedstawiłem czego doświadczyłem - reszta należy do prawnika - to też mocno zaznaczyłem.

    Pisze, że doradza mu dwóch prawników - można więc do nich odesłać ze szczegółami.
    Oni często czegoś tam nie powiedzą, bo niektóre rzeczy są dla nich oczywiste i myślą, że kowalski-zjadacz chleba, też to wszystko wie, a wcale nie wie...

    Ze swej strony temat wyczerpałem - autor wydaje się usatysfakcjonowany, efekt osiągnięty.

    A ty... @+40... co wniosłaś do wątku?
    Bo ja widzę tylko zbędne bicie piany 8-)...

    Doradź chłopu praktycznie, a nie podpytujesz by tylko jątrzyć.
    Gość czuje się wrabiany i pyta o doświadczenia jak sobie radzić - chce się obronić.
    Co w tym dziwnego?

    Może uważasz, że powinien teraz spuścić uszy po sobie i pozwolić wściekłej babie wrobić się we wszelkie najohydniejsze kłamstwa i oszczerstwa, dać zrobić z siebie winnego, dać odebrać sobie dorobek życia, i jeszcze dać wrobić się w bycie niewolnikiem nikczemnego babska...?
    Albo dać wsadzić się za kratki...

    Bo...
    Urażona duma kobiety pozwala na dopuszczanie się ohydnej podłości i ta podłość jest usprawiedliwiona (???)
    Toż to seksizm :-))

    Ja Was - nowoczesne kobiety - nie zrozumiem nigdy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 01 grudnia 2020 - 07:56
    E tam nowoczesność jest przereklamowana ja tam nadal nie mam Facebooka i jakoś żyję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 grudnia 2020 - 08:18
    ~Motoko napisał:
    E tam nowoczesność jest przereklamowana ja tam nadal nie mam Facebooka i jakoś żyję

    Już Cię zaczynam lubić 8-)
    Ja mam, bo ... z pewnych praktycznych względów muszę, ale i tak nic tam nie ma...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 01 grudnia 2020 - 09:35
    ~Robert1971 napisał:


    A ty... @+40... co wniosłaś do wątku?
    Bo ja widzę tylko zbędne bicie piany 8-)...

    Doradź chłopu praktycznie, a nie podpytujesz by tylko jątrzyć.
    Gość czuje się wrabiany i pyta o doświadczenia jak sobie radzić - chce się obronić.

    W zupełności wystarczy że Ty mu praktycznie doradziłeś w temacie, że hej ... :D Pozwolisz że Ci przypomnę, bo widzę że jesteś z tych którzy absolutnie nie pozwolę sobie nic wytknąć
    ~Robert1971 napisał:


    A, że żona Jednorożca, to pewnie jakieś wściekłe indywiduum, t trudno. W razie czego są sztuczki, odroczenia posiedzeń, przerwy w procesie, a wreszcie tryb odwoławczy, wyższe instancje, kasacje wyroków...

    No przecież jest 'praworządność' no nie...? :-).

    Praworządność powiadasz? :D
    Praktyczna rada w sprawie rozwodowej, że już lepiej dać nie można.
    Pierdolisz takie farmazony że głowa mała i jeszcze pyszczysz że ktoś bije pianę. Ciekawe, ciekawe...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 01 grudnia 2020 - 09:39
    Coś mi się wydaje @Robert1971, że jesteś z tych, co do kobiety w stylu morda w kubeł nie bulgotaj kiedy JA, wielki PAN I WŁADCA pierdolę trzy po trzy. I takich też rad udzielasz. Od czapy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 grudnia 2020 - 10:16
    ~40+ napisał:
    Coś mi się wydaje @Robert1971, że jesteś z tych, co do kobiety w stylu morda w kubeł nie bulgotaj kiedy JA, wielki PAN I WŁADCA pierdolę trzy po trzy. I takich też rad udzielasz. Od czapy.

    wiesz @40+...
    Skoro masz ochotę się dowartościowywać chamstwem, to nie ze mną :-)
    Bywaj.

    Dołączasz do grona użytkowników tego forum, z którymi gadam tylko jak wrócą do cywilizowanej formy przekazu.

    Jak chcesz obrażać i zachowywać się na poziomie Marty Lempart, dziękuję za dalszą pogawędkę.

    Jest takich już trochę - i 'o dziwo (?)' wszystkie to kobiety.
    Na męskim forum 8-)
    Dobre co...?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy