Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~Kamcia oszukana ~Kamcia oszukana
    ~Kamcia oszukana
    Napisane 04 grudnia 2020 - 17:25
    ~Jednorożec o wielu twarzach]Wiesz Kamcia, jest kilka możliwości.

    A. Faktycznie jestem kobietą.
    B. Otis jest zazdrosny, bo ktoś rozbawil żeńską część tego forum i to nie był on.
    C. Otis mnie podrywa, bo napisałem, że mój kolejny związek będzie z facetem, więc wietrzy szansę dla siebie.

    Wybór należy do Ciebie. :)

    Opcja B wyklucza opcję C. Jeśli jest zazdrosny o kobiety to mężczyźni nie są w jego typie. Nie ma opcji D. jestem mężczyzną. Po analizie przypadku stwierdzam, że jesteś kobietą. Kochana mega babka z Ciebie. Buziaczki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 17:29
    @otis

    Jak jutro w trasę to dziś bez alkoholu. Taka kobieca troska:-) Miłego wieczoru Panowie i Panie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spoza systemu ~spoza systemu
    ~spoza systemu
    Napisane 04 grudnia 2020 - 18:04


    Kamcia od razu na samym początku zaznaczam że jestem realny (spoza systemu)
    Odkryłem, że to forum to tylko zabawka. Ktoś ma problem z tożsamością.
    Niektórym 'dzieciakom' sprawia przyjmeność zabawa kosztem innych.
    Wiesz co jest dosyc zabawne ze podglądający niestety nie wie że może być sam podglądany ;)


    Zajżyj doo tego linka i poczytaj (~Rafcio71)

    https://facetpo40.pl/forum/dlaczego-facet-unika-seksu,zwiazek,1923,26,27










    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec poważny ~Jednorożec poważny
    ~Jednorożec poważny
    Napisane 04 grudnia 2020 - 18:32
    Myślę, że trochę przesadzasz. Jasne, jest tu małe grono stałych osob, z których część pisze pod wieloma nickami. I zapewne ktoś się podszywa pod inną płeć. Jak to w internecie, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie dopóki nie będziesz na tyle zaintrygowany i zainteresowany osobowością interlokutora, aby się nie odkryć w prywatnej rozmowie.

    Piszesz, że to jest dziecinne. A ja uważam, że spędziłem super wesoły dzień z nieznaną mi osobą i mam dzięki temu bardzo dobry nastrój, czego potrzebowałem. Myślę, że kilka innych osób oprócz Kamci przynajmniej się uśmiechnęło, a to już wiele w tym świecie przepełnionym problemami. Czy to coś złego? Nie sądzę.

    Czy jestem kobietą, albo Kamcia lub Czwórka facetem? Tego nikt nie wie. Nikt kto nie odważy się zaczepić. O ile w ogóle tego potrzebuje.

    Nie ma co się spinać. Ja się bawiłem dziś przednio.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 18:48
    ~Jednorożec napisał:
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...


    Jesteś nie do podrobienia, Jednorożcu (prawdziwy), nie musisz nic tłumaczyć ani wyjaśniać :-) :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 18:52
    ~Kamcia napisał:
    ~otis



    Jest tylko jeden a dokładniej jedna :)
    Stąd mój pierwszy post w tym temacie...

    Chcesz powiedzieć, że jednorożec jest kobietą?


    Ja bym raczej zadał pytanie którą a nie czy jest.
    Oczywiście jak bym był na Twoim miejscu...

    Te forum to dom wariatów :-)



    No, to tak jak w każdym domu i rodzinie ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ciekawski ~Jednorożec ciekawski
    ~Jednorożec ciekawski
    Napisane 04 grudnia 2020 - 18:56
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...


    Jesteś nie do podrobienia, Jednorożcu (prawdziwy), nie musisz nic tłumaczyć ani wyjaśniać :-) :-)


    A dobry wieczór Wisienko. Jak Ci minął dzień? Na pewno pracowicie. A co poza tym u Ciebie? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:03
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...


    Jesteś nie do podrobienia, Jednorożcu (prawdziwy), nie musisz nic tłumaczyć ani wyjaśniać :-) :-)


    A dobry wieczór Wisienko. Jak Ci minął dzień? Na pewno pracowicie. A co poza tym u Ciebie? :)


    Dobry wieczór :-) dziękuję, dobrze mi minął, dziś miałam wyjątkowo lajtowo :-) miło mi tu zajrzeć wieczorem, nareszcie miło
    :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:12
    @jednorożec

    Ja podkreślam i zaznaczam, że jestem kobietą :-) Też miałam bardzo zabawny dzień, co było widać, bo mój uśmiech został zauważony przez innych :-)
    Każdy normalny człowiek wie, że w internecie nie można nikomu ufać, bo nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Ale przyznam, że mam rozkminę kim naprawdę jest jednorożec... Chodzi o płeć, ziarno niepewności zostało zasiane :-)
    Widać, że jest tu mała grupa osób, które się znają i lubią. Czy tylko na forum, czy prywatnie nie wiem.
    Ja tu jestem od niedawna i przyznam, że nie wiem czy zostać, bo Wy jesteście bardzo zżyci ze sobą i dobrze się dogadujecie.
    Jednorożcu kimkolwiek jesteś to był fajny dzień i pamiętaj, że jutro też będzie pięknie. Takich trzech jak nas dwoje to nie ma ani jednego ;-) Śpij dobrze.
    Miłego wieczoru dla wszystkich :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ciekawski ~Jednorożec ciekawski
    ~Jednorożec ciekawski
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:14
    ~Kwitnąca napisał:

    Dobry wieczór :-) dziękuję, dobrze mi minął, dziś miałam wyjątkowo lajtowo :-) miło mi tu zajrzeć wieczorem, nareszcie miło
    :-)


    To się cieszę. Ja dziś miałem kolejny dzień turystyki telekonferencyjnej, ale jak widzisz urozmaiconej dobrym nastrojem. Nie dało się słuchać kolejnej porcji korpobullshitu. ;)

    Masz jakieś konkretne plany na wieczór?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:20
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:

    Dobry wieczór :-) dziękuję, dobrze mi minął, dziś miałam wyjątkowo lajtowo :-) miło mi tu zajrzeć wieczorem, nareszcie miło
    :-)


    To się cieszę. Ja dziś miałem kolejny dzień turystyki telekonferencyjnej, ale jak widzisz urozmaiconej dobrym nastrojem. Nie dało się słuchać kolejnej porcji korpobullshitu. ;)

    Masz jakieś konkretne plany na wieczór?



    Będę czytać książkę... :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec mądraliński ~Jednorożec mądraliński
    ~Jednorożec mądraliński
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:30
    ~Kamcia napisał:
    @jednorożec

    Ja podkreślam i zaznaczam, że jestem kobietą :-) Też miałam bardzo zabawny dzień, co było widać, bo mój uśmiech został zauważony przez innych :-)
    Każdy normalny człowiek wie, że w internecie nie można nikomu ufać, bo nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Ale przyznam, że mam rozkminę kim naprawdę jest jednorożec... Chodzi o płeć, ziarno niepewności zostało zasiane :-)
    Widać, że jest tu mała grupa osób, które się znają i lubią. Czy tylko na forum, czy prywatnie nie wiem.
    Ja tu jestem od niedawna i przyznam, że nie wiem czy zostać, bo Wy jesteście bardzo zżyci ze sobą i dobrze się dogadujecie.
    Jednorożcu kimkolwiek jesteś to był fajny dzień i pamiętaj, że jutro też będzie pięknie. Takich trzech jak nas dwoje to nie ma ani jednego ;-) Śpij dobrze.
    Miłego wieczoru dla wszystkich :-)


    Kamciu Przemiła, postaram Ci się trochę pomóc, bo nie chcę, abyś przeze mnie czuła się skonfudowana, bo naprawdę mi dziś pomogłaś.

    To forum składa się z 3 grup osób, nie licząc adminów, którzy dokładają swoje 3 grosze.

    1. Stara gwardia - osobniki, które są tu od zawsze. Legenda głosi, że byli już tu zanim pojawiła się Królowa Elżbieta. Bardzo hermetyczne grono, aczkolwiek część z nich bardzo ciekawa. (Pozdro Robciu :*)

    2. Zagubieni w życiu - zagubione dusze, które nie radzą sobie chwilowo ze swoim życiem przeplatane wymyślonymi historiami dla podtrzymania życia tegoż staromodnego forum, które wypiera tinderowo fejsbukowe social media.

    3. Samotnicy - którzy zostają tu na trochę dłużej lub powracają, aby spędzić trochę miłego czasu lub zamaskować swoje problemy radząc innym jak żyć.

    Mimo wszystko mam sentyment do tego miejsca i lubię tu wracać. Jasne, to internet i nigdy nie wiesz z kim klikasz. Ale czy tak samo nie jest w realu? Każden jeden na początku udaje kogoś innego niż jest naprawdę. W internetach nie trzeba się maskować.

    Także uważam, że to był super dzień. Bawiłem się przednio. Dziękuję. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:31
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:32
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:36
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:43
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)



    To nie będzie czytania książki... :-)
    Tak prawdę mówiąc, to lubię tylko jak mi delikatnie zaszumi :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:46
    ~jednorożec mądraliński

    2. Zagubieni w życiu - zagubione dusze, które nie radzą sobie chwilowo ze swoim życiem przeplatane wymyślonymi historiami dla podtrzymania życia tegoż staromodnego forum, które wypiera tinderowo fejsbukowe social media.


    Dziekuję za wykład jednorożcu mądralo :-).
    Jak widać nawet na starym forum jest miła atmosfera :-)
    Tinder znam tylko ze słyszenia. Ale na Insta to mnie dziś przez to forum prawie nie było. Trzeba zajrzeć :-) Choć najpierw skończę oglądać ,,Gambit Królowej".
    Ps. Nie upijaj się tam tylko na smutno ;-) Najlepiej w ogóle nie pij, to do szczęscia nie jest potrzebne. Słodkich snów :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:50
    ~Kamcia napisał:
    ~jednorożec mądraliński

    2. Zagubieni w życiu - zagubione dusze, które nie radzą sobie chwilowo ze swoim życiem przeplatane wymyślonymi historiami dla podtrzymania życia tegoż staromodnego forum, które wypiera tinderowo fejsbukowe social media.


    Dziekuję za wykład jednorożcu mądralo :-).
    Jak widać nawet na starym forum jest miła atmosfera :-)
    Tinder znam tylko ze słyszenia. Ale na Insta to mnie dziś przez to forum prawie nie było. Trzeba zajrzeć :-) Choć najpierw skończę oglądać ,,Gambit Królowej".
    Ps. Nie upijaj się tam tylko na smutno ;-) Najlepiej w ogóle nie pij, to do szczęscia nie jest potrzebne. Słodkich snów :-)


    Po takim dniu nie będzie na smutno. Poza tym spotkało mnie dziś wielkie szczęście, które może zaważyć na moim życiu. Całkiem niespodziewanie. Rzeczywiście tak jest, że w najmniej spodziewanym momencie pojawia się pomoc z najmniej spodziewanej strony. Szok!

    Dawaj swój profil na insta. Zbadamy. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec wstawiony ~Jednorożec wstawiony
    ~Jednorożec wstawiony
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:51
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)



    To nie będzie czytania książki... :-)
    Tak prawdę mówiąc, to lubię tylko jak mi delikatnie zaszumi :-)


    To śmiało. Lampka wina jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 19:53
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:


    Będę czytać książkę... :-)


    O, to wspaniale. Mam nadzieję, że będzie ciekawa. :)


    Też bym się dziś wstawiła... :-)


    Zrób to zatem. Nie należy odkładać przyjemności i pragnień. :)



    To nie będzie czytania książki... :-)
    Tak prawdę mówiąc, to lubię tylko jak mi delikatnie zaszumi :-)


    To śmiało. Lampka wina jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy. :)



    Tak... lampka wina robi mi dobrze... Idę :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy