Akceptuję

Praca

FACETpo40.pl to dynamicznie rozwijający się portal adresowany do męskiego audytorium, działający na rynku od ponad ośmiu lat i mający stałych, lojalnych użytkowników i fanów.

W związku z rozwojem oferty poszukujemy osób na stanowiska:

KEY ACCOUNT

(Internet, akcje content marketingowe, eventy, klienci strategiczni, domy mediowe)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • - Współpraca z kluczowymi klientami i domami mediowymi
  • - Prezentacja i sprzedaż ofert niestandardowych i projektów specjalnych
  • - Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami i domami mediowymi

Wymagania:

  • - Doświadczenie w pracy w sprzedaży reklamy internetowej (lub prasowej)
  • - Dobra znajomość środowiska domów mediowych

Oferujemy:

  • - Wysokie wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • - Elastyczny czas pracy
  • - Przyjazną i twórczą pracę
  • - Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość realizowania własnych pomysłów
  • - Pracę przy projektach dla kluczowych reklamodawców w Polsce, współpracę z największymi domami mediowymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@facetpo40.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez Tene Cursum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Redaktor serwisu FACETpo40.pl

Miejsce pracy: Warszawa (stacjonarnie lub zdalnie)

Obowiązki:

  • - przygotowywanie materiałów dziennikarskich (artykuły, felietony, reportaże, wywiady itp.) z obszaru tematyki lifestylowej/poradnikowej/rozrywkowej/społecznej;
  • - redakcja i korekta tekstów pod kątem poprawności językowej i merytorycznej;
  • - kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz ekspertami w celu pozyskania komentarzy/opinii.

Wymagania:

  • - minimum 5-letnie doświadczenie dziennikarskie lub redakcyjne;
  • - lekkie pióro i doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim;
  • - kreatywność, samodzielność i umiejętność wyszukiwania i prezentacji ciekawych tematów;
  • - mile widziana znajomość podstaw SEO.

Oferujemy:

  • - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji;
  • - umowa b2b lub o dzieło, rozliczenie za tekst lub ryczałt;
  • - możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@facetpo40.pl wraz z linkami do przykładowych artykułów autorstwa kandydata.

Przesłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tene Cursum sp. z o.o. (02-661 Warszawa, ul. Wita Stwosza 18) na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.