Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pomoc mile widziana

Rozpoczęte przez ~Jednorożec rzygający tęczą, 28 lis 2020
  • avatar ~Jednorozec negocjator ~Jednorozec negocjator
    ~Jednorozec negocjator
    Napisane 04 grudnia 2020 - 12:46
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec rozbawiony

    Budujecie sobie w głowach wyobrażenie o przystojnym, zadbanym i odpowiedzialnym czterdziestolatku, który świetnie całuje, a tu się okaże że to gliniasty zakalec alimenciarz. I pyk, czar prysł. :)

    PS. Pięknie dziś słońce świeci. Nieprawdaż?


    No i o to chodzi, żeby było zabawnie :-) Ja tam mam niezły ubaw dzisiaj z tej rozmowy :-)

    Słońce piękne, to prawda. Tylko bardzo zimno i mocno wieje.... To co z tym śniegiem na święta gliniasty zakalcu jednorożcu?


    Hmm... a co ja z tego będę miał. Śnieg da się załatwić, ale co w zamian Kamciu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia Twarda Sztuka ~Kamcia Twarda Sztuka
    ~Kamcia Twarda Sztuka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 13:02
    ~Jednorozec negocjator



    Hmm... a co ja z tego będę miał. Śnieg da się załatwić, ale co w zamian Kamciu?

    Hmm.., jak masz odwagę to napisz co byś chciał ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 04 grudnia 2020 - 13:26
    ~czwórka napisał:
    ~otis napisał:
    i generalnie czwórka stwierdzenia typu "każdy mężczyzna powinien mieć" do mnie nie przemawiają :)
    Ja zawsze pod prąd pamiętasz ?

    Mój kochany @Otisie, zdania nie zmienię, tak jak kobieta w swojej szafie powinna mieć elegancką bieliznę, szpilki i małą czarną tak mężczyzna porządny garnitur i buty do niego, czy ubierze krawat czy nie to już sprawa drugorzędna.
    W tym temacie jestem bardzo konserwatywna.
    Nawet mało urodziwy facet z marną posturą robi wrażenie jak jest zadbany i elegancki.
    Pozdrawiam.


    No dobrze przyznaję rację

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 04 grudnia 2020 - 13:28
    ~Jednorożec napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~otis napisał:
    i generalnie czwórka stwierdzenia typu "każdy mężczyzna powinien mieć" do mnie nie przemawiają :)
    Ja zawsze pod prąd pamiętasz ?

    Mój kochany @Otisie, zdania nie zmienię, tak jak kobieta w swojej szafie powinna mieć elegancką bieliznę, szpilki i małą czarną tak mężczyzna porządny garnitur i buty do niego, czy ubierze krawat czy nie to już sprawa drugorzędna.
    W tym temacie jestem bardzo konserwatywna.
    Nawet mało urodziwy facet z marną posturą robi wrażenie jak jest zadbany i elegancki.
    Pozdrawiam.


    100% racji. Jeśli kobieta nie stara się podobać swojemu facetowi to znaczy, że go nie szanuje i jej nie zależy. A potem biadolenie w necie, że facet ma kochanki lub wieje od niego chłodem.

    A taki facet garnitur, koszulę i czyste buty mieć powinien. Już nie wspominając o gaciach bez dziur i niepocerowanych skarpet. A najlepiej jeszcze smoking z pasem i świecącymi butami.

    No szanujmy się.


    Z tym smokingiem to już przesadziłaś :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec marzyciel ~Jednorożec marzyciel
    ~Jednorożec marzyciel
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:00
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorozec negocjator



    Hmm... a co ja z tego będę miał. Śnieg da się załatwić, ale co w zamian Kamciu?

    Hmm.., jak masz odwagę to napisz co byś chciał ;-)


    To nie jest kwestia odwagi, a skutku. Bo co z tego jak wpiszę listę marzeń jak nie będzie efektu? To raczej pytanie czy będziesz miała odwagę zrealizować choć jeden punkt? Wiesz organizacja śniegu w święta to nie zakup krakowskiej w mięsnym. To ogromny wysiłek Kamciu. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:02
    ~otis napisał:

    Z tym smokingiem to już przesadziłaś :)


    @Otis słodziuteńki, ta jednorożka i ten jednorożec. No chyba, że chcesz się odgryźć, to rozumiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Jednorożec marzyciel ~~Jednorożec marzyciel
    ~~Jednorożec marzyciel
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:08
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:18
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)

    :-))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:19
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)

    I jak ja mam się pożegnać z tym forum?
    No jak?
    Nie da się;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec skonfudowany ~Jednorożec skonfudowany
    ~Jednorożec skonfudowany
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:23
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:27
    ~Jednorożec marzyciel

    To nie jest kwestia odwagi, a skutku. Bo co z tego jak wpiszę listę marzeń jak nie będzie efektu? To raczej pytanie czy będziesz miała odwagę zrealizować choć jeden punkt? Wiesz organizacja śniegu w święta to nie zakup krakowskiej w mięsnym. To ogromny wysiłek Kamciu. ;)


    To Ty już o mnie marzysz? I stworzyłeś nawet listę, która ma kilka punktów? Wiesz o tym, że Kamcia z Twoich marzeń to może nie być ta z którą rozmawiasz.....

    O jakiej Kamci jednorożcu marzysz?jaka ona jest i jak wygląda? I jaki ma ten pośladek ;-) Przynajmniej zweryfikuje ile w Twych wyobrażeniach prawdy. I pamiętaj, jestem 30+, a nie 20+ :-)

    Ps. Na początku było zabawnie, teraz zaczyna się internetowy flirt ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:29
    ~Jednorożec napisał:
    ~~Jednorożec napisał:
    ja mogę cie ugryźć w pośladek ;-)


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...

    :-)))
    Kamcia, nie wstydź się;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:32
    ~czwórka


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...
    :-)))
    Kamcia, nie wstydź się;-)


    Nie mam czego się wstydzić. Przykro mi, to nie ja napisałam :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec prawdziwek ~Jednorożec prawdziwek
    ~Jednorożec prawdziwek
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:37
    ~Kamcia napisał:
    ~Jednorożec marzyciel

    To nie jest kwestia odwagi, a skutku. Bo co z tego jak wpiszę listę marzeń jak nie będzie efektu? To raczej pytanie czy będziesz miała odwagę zrealizować choć jeden punkt? Wiesz organizacja śniegu w święta to nie zakup krakowskiej w mięsnym. To ogromny wysiłek Kamciu. ;)


    To Ty już o mnie marzysz? I stworzyłeś nawet listę, która ma kilka punktów? Wiesz o tym, że Kamcia z Twoich marzeń to może nie być ta z którą rozmawiasz.....

    O jakiej Kamci jednorożcu marzysz?jaka ona jest i jak wygląda? I jaki ma ten pośladek ;-) Przynajmniej zweryfikuje ile w Twych wyobrażeniach prawdy. I pamiętaj, jestem 30+, a nie 20+ :-)

    Ps. Na początku było zabawnie, teraz zaczyna się internetowy flirt ;-)


    Pomijając fakt, że to nie mój wpis, aczkolwiek dopiszę do listy, tak zdaję sobie sprawę, że możesz być Andrzejem z wąsem. I trochę krótko się znamy, aby napisać o jakiej Kamci marzę. Aczkolwiek nie lękaj się. Nie kręcą mnie dwudziestolatki. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorozec detektyw ~Jednorozec detektyw
    ~Jednorozec detektyw
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:39
    ~Kamcia napisał:
    ~czwórka


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...

    :-)))
    Kamcia, nie wstydź się;-)


    Nie mam czego się wstydzić. Przykro mi, to nie ja napisałam :-)

    Skoro nie Ty, ani nie ja, to jedyną podejrzaną na scenie zbrodni pozostała szanowna @czwóreczka. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:45
    Ponieważ za dużo tu podejrzanych jednorożców i nie wiadomo który jest prawdziwy, chyba trzeba zakończyć zabawę i życzyć wszystkim miłego popołudnia :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:46
    ~Jednorożec napisał:
    ~otis napisał:

    Z tym smokingiem to już przesadziłaś :)


    @Otis słodziuteńki, ta jednorożka i ten jednorożec. No chyba, że chcesz się odgryźć, to rozumiem.


    Wcale się nie pomyliłem a Ty wiesz dlaczego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:49
    ~Kamcia napisał:
    Ponieważ za dużo tu podejrzanych jednorożców i nie wiadomo który jest prawdziwy, chyba trzeba zakończyć zabawę i życzyć wszystkim miłego popołudnia :-)


    Jest tylko jeden a dokładniej jedna :)
    Stąd mój pierwszy post w tym temacie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamcia ~Kamcia
    ~Kamcia
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:52
    ~otis



    Jest tylko jeden a dokładniej jedna :)
    Stąd mój pierwszy post w tym temacie...

    Chcesz powiedzieć, że jednorożec jest kobietą?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 04 grudnia 2020 - 14:55
    ~Jednorozec napisał:
    ~Kamcia napisał:
    ~czwórka


    Jakiś inny marzyciel lub zazdrośnica tu się podszywa.

    Chyba, że to anonimowa kontroferta Kamci...

    :-)))
    Kamcia, nie wstydź się;-)


    Nie mam czego się wstydzić. Przykro mi, to nie ja napisałam :-)


    Skoro nie Ty, ani nie ja, to jedyną podejrzaną na scenie zbrodni pozostała szanowna @czwóreczka. :)


    ej... to nie w moim stylu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy