Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 10 grudnia 2019 - 17:54
    ja bym widział coraz odważnych i śmiałych mężczyzn w stringach .na plaży .jak wprowadzili stringi nie tylko damskie i męskie kiedyś było to nie do po myślenia że mężczyzna założy stringi na co dzień. na forach nikt z tym się nie kryje że lubi stringi, jak . Pisałem poprzednio chociaż mam ponad 50 lat i na tyle lat się nie czuje a nawet nie wyglądam . czuje się i wyglądam na 30 lat lub 40 lat też lubię i mi odpowiadają stringi a nawet bym próbował założyć stringi kąpielowe i wyjść w nich na plaże latem . właśnie w tym roku postanowiłem, sobie takie zakupić bo jeszcze nie miałem Popieram stringi i lubię sam je nosić .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 11 grudnia 2019 - 10:43
    Mój mąż nosi stringi sama mu kilka kupiłam Jest wysportowany ma zgrabny tyłeczek to stringi pięknie mu pasują Lubię go w takiej bieliźnie . Na wczasach nad morzem tez nosił stringi inne kobiety widziałam patrzyły ma niego a ja lubię jak ma później pięknie opalone ciało i ślad po stringach Sama nosze taka bieliznę na plaży tez opalam się w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 11 grudnia 2019 - 12:16
    Witam .jak przeczytałem opinie niektórych Pań na tym forum to opinie są za mężczyzn w stringach na plaży . jak kiedyś czytałem inne fora na temat mężczyzn w stringach na plaży to opinie kobiet i mężczyzn były całkiem krytyczne i nie które filmiki wyśmiewały faceta w stringach na plaży . Dlatego nie próbowałem jeszcze nigdy i nadal się waham wyjść w stringach na plaży . tych miejskich na jeziorem i lub stawach . może nie wyglądam an sportowca Jeszcze na emeryta też niema wyglądu . Zawsze lubiłem chodzenie niż jazda autami i komunikacją miejską . Bardziej wybieram rower .i spacery . dlatego chyba nieżle jeszcze wyglądam . szczupły i wysoki . trochę wasze opinie na temat faceta w stringach na plaży mnie przekonują . ale jeszcze sie waham . lubię stringi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tiger ~tiger
    ~tiger
    Napisane 11 grudnia 2019 - 14:34
    Pawle, nie musisz co 2 komentarz powtarzac sie ze czujesz sie na 30-40 lat;) to juz jest trochę irytujące..

    ~Paweł napisał:
    ja bym widział coraz odważnych i śmiałych mężczyzn w stringach .na plaży .jak wprowadzili stringi nie tylko damskie i męskie kiedyś było to nie do po myślenia że mężczyzna założy stringi na co dzień. na forach nikt z tym się nie kryje że lubi stringi, jak . Pisałem poprzednio chociaż mam ponad 50 lat i na tyle lat się nie czuje a nawet nie wyglądam . czuje się i wyglądam na 30 lat lub 40 lat też lubię i mi odpowiadają stringi a nawet bym próbował założyć stringi kąpielowe i wyjść w nich na plaże latem . właśnie w tym roku postanowiłem, sobie takie zakupić bo jeszcze nie miałem Popieram stringi i lubię sam je nosić .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 11 grudnia 2019 - 14:45
    może za dużo przesadzam. przepraszam. nikogo nie chce tu irytować .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 11 grudnia 2019 - 19:34
    Też już chciałem to podkreślić pare dni temu ale widze kolega mnie uprzedził. Pawle powtarzasz sie na okrągło że nie czujesz sie staro ze masz 50 czujesz się na 30. i tak w kółko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 12 grudnia 2019 - 16:59
    Mam 40 lat nosze stringi od wielu lat Na początku ukrywałem to ale po latach noszenia nie przejmuje się tum , ze może czasem na ulicy ktoś zauważy np: przy kucaniu . W domu nikt na to nie zwraca uwagi po co Ona tez nosi stringi i dwie córki . Nad woda tez chodzę w stringach i czasem tak się opalam w ogródku koło domu . T.P. z Mazur

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 12 grudnia 2019 - 17:27
    Witam . Czy ktoś bywał w stringach na plaży w Poznaniu . Jak była reakcja ludzi na widok faceta w stringach nad jeziorem lub stawach ? Chyba wiek niema znaczenia ? małe opory są ale stringi plażowe będę miał .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringboy ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 15 grudnia 2019 - 22:06
    Żeby na plaży chodzić w stringach, to tyłek musi odpowiednio wyglądać - facet musi być zadbany i wysportowany. Kobiety lubią oglądać się za męskimi tyłkami, ale jak ktoś wygląda przeciętnie to niech sobie daruje paradowanie na plaży w stringach, bo tylko narazi się na głupie uśmieszki. A co kto zakłada pod spodnie to jego sprawa i nikomu nic do tego. PS sam noszę taką bieliznę od 20 l a obecnie mam 39 l.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 17 grudnia 2019 - 14:27
    Zgadzam się z Tobą kolego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 17 grudnia 2019 - 16:10
    Witam . ja z po przednią opinią się całkiem nie zgadzam . Ja jestem szczupły i wysoki . Może nie wyglądam jak kulturysta . lubię sport czyli ruch . jak piesze wycieczki i rower . starszym osobą na plaży to się może nie spodobać facet w stringach na plaży między dziećmi . ja lubię stringi i nie jestem zacofany . mi to by nie przeszkadzało jak ja są ludzie ubrani na plaży . Naturyści nie zwracają uwagi na wygląd człowieka . czy jest młody czy jest wiekowy . itp .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 grudnia 2019 - 16:53
    Ja chodzę w stringach na codzień i na plaży również Mam 31 lat I nie przejmuje się tym czy komuś się podoba czy nie Chodzę w takiej bieliźnie bo lubię , jest mi wygodnie. Nie przeszkadza mi ma plaży czy facet ma 20 czy 50 lat i ma stringi . Na plaży odpoczywam a nie obserwuje ludzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 18 grudnia 2019 - 10:17
    Witam. Chodzę w stringach ponad 18 lat a mam 33. Lepszej bielizny sobie nie wyobrażam. Mimo braku akceptacji i wyśmiania przez środowisko nie zrażam się. Tylko się śmieje zwłaszcza w lecie jak słyszę że ten czy tamten odpazony lub spocony tu i tam. Niemam tego problemy udkad je nosze. Właśnie dzisiaj dotarła paczka z kolejnymi 5 sztukami. Kupuje tylko Atlantic bo inne są mniej wygodne lub wogole. Tu mam pewność ze mnie nie obetrs i wogole. Mam chyba z 30 par i tylko jednej firmy ale fasony rozne. Polecam każdemu. A do garnituru to już obowiązek. Nic nie przebija i się nie odznacza. Dodam że nie jestem wysportowany. Mam 175 wzrostu i 90kg. Ale i tak nie zamienię na nic innego. Na plaży jeszcze nie próbowałem i raczej nie zamierzam. U nas w Polsce zacofanie i wogole. Jak już na plażę to albo nago albo szorty. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 18 grudnia 2019 - 10:55
    Witam w końcu trzeba 0balić to zacofanie i spróbować odważyć się wyjść w stringach na plaże . Przecież stringi plażowe są i dla kobiet i mężczyzn / kobieta może a facet nie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 18 grudnia 2019 - 16:28
    Nosze stringi kilka lat mam 23 i nie przejmuje się innymi opiniami nosze to w czym się dobrze czuje szkoda ze. niektórzy z tego robią problem Bielizna jak bielizna . My jednak jeszcze zacofani jesteśmy wolimy majtki chińskie za 5 zł tragedia . Szkoda również ze taki mały wybór w sklepach jest pisze sklep z bielizna wchodzisz a tam damskich stringów pełno męskich nie ma albo 1 sztuka a coraz więcej chłopaków nosi i chce nosić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 18 grudnia 2019 - 18:03
    Właśnie zakupem w sklepach stringów męskich jest problem . też z tym się spotkałem . Za to w sklepach internetowych nie ma problemu plus koszty wysyłki sobie liczą . lubię stringi . czekam na stringi kąpielowe na plaże z Aliexpres .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 18 grudnia 2019 - 23:50
    Hej mam 19 lat nosze stringi od roku Mam ich cała szafkę a bokserek 2 pary. A zaczęło się od wakacji w Chorwacji byłem tam z rodzinka i siostra kupowała sobie kostium ( starsza jest ) kupiła sobie dwuczęściowy z stringami A i w tym sklepie były również i meskie kąpielówki stringi kupiłem
    I sobie ja . A na plaże chodziliśmy niedaleko wynajętego w domu pokoi to plaża nie była bardzo oblegana . Noi na drugi dzień poszliśmy na plaże trochę się głupio czułem (wcześniej wieczorem przymierzałem siostra powiedziała ze pasują mi ) ale myśle nikt mnie
    nie zna a co mi I ku zaskoczeniu rodziców wyskoczyliśmy na plazy w stringach. Oczywiście rodzice zaskoczenia ale zero awantur Siosyra odrazu powiedziała wakacje wiec odrobina szaleństwa nie zaszkodzi a udało się nam ze trochę dalej tez były 3 dziewczyny w stringach jedna nawet bez stanika . Wiec rodzice odpuścili później nawet się śmiali z nas żartowali . I tak codzień w nich chodziłem potem ubrałem bokserki ale złe mi w nich było i kupiłem na necie jeszcze inne stringi I tak zapełniała mi się szafka . Dziś ku w domu każdy wie i nikt nic z tego nie robi ze na codzień nosze stringi Nawet raz mama mi kupila mi jedna pare mówiła ze spotkała w sklepie jak sobie bieliznę kupowała . Szkoda ze tali właśnie mały wybór jest w sklepach i nie każdy uważa to za normalne Ale mi to nie przeszkadza nie zmieniam już na inna bieliznę tylko stringi Trochę pilnuje się z tym aby. Kolegów ktoś nie widział przypadkiem ale jak zauważy to nic wytłumaczę ze to najlepsza bielizna i polecę aby tez spróbował a potem komentował Pozdrawiam wszystkich facetów w stringach i dziewczyny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 19 grudnia 2019 - 09:56
    W polskich sklepach jest problem z zakupem męskich stringów plażowych i bielizny wew sklepach internetowych też niema problem i w zagranicznych sklepach. też . Czy w Polsce jesteśmy tak zacofanym narodem ? w tym roku w Poznaniu plaża Strzeszynek widziałem kobietę w stroju kąpielowym stringach idąc do baru .Czy tylko kobiety mogą,być w stringach na plaży a facet nie ? też wybrałem stringi plażowe i nie będę się przejmował opiniami ludzi . do lata jest jeszcze daleko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 20 grudnia 2019 - 10:54
    Witam. jak sie niema dziewczyny , kobiety to samemu niema się takiej odwagi wyjść w stringach na plaże . ale będę próbować się odważyć latem wyjść w stringach na plaże . jestem zwolennikiem stringów .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 20 grudnia 2019 - 18:23
    Witam wszystkich. Mam pytanie do wszystkich stringowiczow. Noszę stringi atlantica znszerskim pasem na biodrach. Ostatnio żona kupiła mi atlantica alenz wąskim i nie mogę się przyzwyczaić. Jakie wy nosicie i jakie są najlepsze. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy