Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Lukasz ~Lukasz
    ~Lukasz
    Napisane 12 stycznia 2020 - 20:20
    Powiem jedno kupujesz i nosisz je dla siebie js też noszę stringi bo lubię a nie dla kogoś.




    quote=~Paweł]Po niektórych wpisach kobiet dziewczyn facetów że lubią nosić stringi nie tylko dla siebie ale dla portnerki lub partnera życiowego. Sam, lubię nośić stringi jak są upały. Pozastanowieniu i przeczytaniu postów na tym forum stwierdziłem porostu nie mam dla kogo tak się ubierać .Bo niemam dziewczyny a ni żony . potych wpisach jest mi czasami przykro z tego powodu że nie mam dla kogo .
    .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukasz ~Lukasz
    ~Lukasz
    Napisane 12 stycznia 2020 - 20:21
    Kupujesz nosisz stringi dla siebie nie fla kogoś. Najważniejsze to żebyś czuł się dobrze w takiej bieliznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 14 stycznia 2020 - 10:50
    Nosze stringi bo są mega wygodne i lubię taka bieliznę Pozdrawiam Janusz 32 l. z Zawiercia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Barbara ~Barbara
    ~Barbara
    Napisane 14 stycznia 2020 - 12:54
    Mój mąż nosi stringi od lat i pięknie w nich wyglada . Lubię go jak się opala koło domu w nich . Ja tez . Nieraz w lecie jak gorac chodzi w samych stringach po domu . Ma wysportowane ciało wyglada podniecająco Czasem mu kupię jakieś nowe majteczki . Młode małżeństwo z Mazur Ps Nad jeziorem mamy fajne ustronne miejsce co nie ma wielkiego tłoku zawsze oboje jesteśmy w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 14 stycznia 2020 - 15:35
    My też razem na plaży w stringach i jest cudownie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 14 stycznia 2020 - 15:58
    szkoda że tak małojest odważnych lszi w stringach na plaży . Zyczyłbym wiecej odważnych i śmiałych ludzi w stringach na plaży. im więcej nas będzie to może się zmieni zapatrywanie ludzi . Dam tyeż planuje wyjść wlatem w stringach na plaże . jak bym miałł dziewczyne to też bybyła w stringach to może bym sam był bardziej odważnieszy i śmielszy w stringac w towazystwie dziewczyny w stringach na plaży . ja przepadam za jazdą rowerem .i piesze wędrówki .. rozmair S lub M .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 15 stycznia 2020 - 23:37
    Stringi zwykła bielizna a tak dzieli ludzi nie rozumiem dlaczego . Chodzę w nich na codzień uważam za zwykła bieliznę Zaczolem nosić w lecie kilka lat temu na upały i są idealne potem zle mi się chodziło w bokserkach moja kolekcja rosła i dziś mam tylko stringi . Nosze bo mi wygodnie nie obchodzą mnie opinie i nie obchodzicie kto co nosi . W domu nikt nie krytykował majtki jak majtki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stringowcy ~Stringowcy
    ~Stringowcy
    Napisane 16 stycznia 2020 - 18:04
    Ktoś zaliczył wpadkę ze stringami ? Wczoraj był u mnie kolega w dresie robiliśmy przy aucie w garażu schylił się patrzę a tu ma stringi ładne niebieskie : Mówię mu ładna mas bieliznę . On czerwony widzę ze zmieszany . Putam czy od dawna nosi a on wodze ze nie wie co powiedzieć zmieszany . A ja na to nie pękaj strongi to zwykła bielizna nie ma się czego wstydzić nosisz i już Wiec ju nabrał odwagi i powiedział ze nosi ju kilka lat i tam opowiada , jak to się zaczęło Zrobiliśmy sobie przerwę na piwko i po wypiciu po 1 piwku mówię stary nie jesteś sam ja tez nosze noe chciał uwierzyć , ze go nabieram wiec ja na to patrz i rozporek spodnie ściągałem obróciłem się . Był zaskoczony potem się śmialiśmy . Potem był temat jak ja zaczolem nosić . I z tej rozmowy wyszło ze tez nad woda chodzi w stringach i żona Wiec się umówiliśmy ze w tomlato wszyscy pójdziemy nad wodę w stringach , moja żona tez Wieczorem wszystko powiedziałem żonie najpierw się śmiała a potem mówi ze chętnie pójdzie się poopalać nad wodę z nami ze razem lepiej jak więcej nas będzie Bo mało osób nad woda nosi ten strój a przecież najlepiej jest odpalić najwiecej ciała zwłaszcza kobieta Tak wiec jesteśmy umówieni . Pozdrawiam !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 17 stycznia 2020 - 10:20
    Mi napewno nic takie się nie przydażyło. nawet niemam prawie przyjaciół i nikt niechodzi w stringach tak ja zwłaszcza latem . niema ma nawet z kimś się umówic na latem na wypat wspólny w stringach na plażę . Nikt nie wie jak to jest nie mieć przyjaciól a nie wspominając o wspólnym wyjściu na plaże w stringach .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 18 stycznia 2020 - 10:30
    Ja tez mialem kilka razy taka sytulacje ze widziala mnie sprzataczka w pracy jak sie przebieralem gdy bylem w stringach a kolezanki w pracy tez wiedza ze nosze stringi bo tez nosze leginsy na poczatku dopytywaly czy moja wie ze nosze co ona na to i mowie ze jej sie podoba ze sama czasem zuci mi które mam założyć :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 21 stycznia 2020 - 23:34
    Mam 41 lat.chodze w stringach 5 lat .Nad rzeke to tylko w stringach,nie widze lepszego stroju do opalania ,jestem z Bieszczad a tutaj ludzie sa staromodni ,czesto slysze slowa gej,gej ale nic z tego sobie nie robie.W pracy gdy ide pod prysznic tez slysze uwagi i dziwny śmiech ale mam to głęboko w... lepiej jest byc w schludnych stringach niż w zapoconych bokserskich do kolan:):)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 22 stycznia 2020 - 17:52
    Fuj te obmierzle gacie boxy i spocone dupy fujfuj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 22 stycznia 2020 - 18:03
    Kolego zapomniałeś dodać do tych zaliczonych że jeszcze są zaniedbane. Tylko flejtuchy nie dbają o siebie i krytykują facetów którzy noszą stringi. Chory kraj. Ja noszę z 15 lat a w pracy dalej słyszę gej czy pedał czy inne zaczepki. Chory kraj i zacofanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 22 stycznia 2020 - 19:46
    Co racja to racja. jak taki czlowiek moze założyć stringi Je i sie wogole nie myje aż strach pomyśleć jakie rodzynki mu zwisają najlepsze jest to jak zakłada na prywatne ubranie ciuchy robocze i tak robi 8 godzin jakaś masakra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 22 stycznia 2020 - 20:54
    Niewiem jak reszta ale ja 2x w tyg golenie okolic intymnych przednich i tylnych i czuję się dobrze. Nie wyobrażam sobie że ktoś może chodzic w stringach i krzaki na tyłku się walają raz na prawo raz na lewo. A i higiena wtedy ciężka do utrzymania wręcz graniczy z cudem dobrze się podetrzeć ????. Mimo wszystko dbajcie o siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł. ~Paweł.
    ~Paweł.
    Napisane 23 stycznia 2020 - 10:16
    jak nie chodzi w stringach na plaży to tego nie widać . czy ma zarośniety tyłek . faceci niemają odwagi wyjść w stringachAZ tak chyba Polska nie est zacofonym krajem . ja tak nie uważam że facet noszący stringi czy to na plaży czy bielizne to musi być akurat gejem . nie któży to mają dziwne stare poglądy na ten temat , ja jestem singlem lubię mosić stringi .zwłaszcza lubię kobiety , facveci pokążmy innym zmienić te stare poglądy na temat meskich stringów zę są dla wszystkich facetów . dbających o siebie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 23 stycznia 2020 - 10:42
    Chodzę w stringach od lat mam żonę i dzieci Nad woda tez jestem w stringach Czasem widzę ze patrzą na mnie ale mam to gdzieś Dbam o higienę codziennie prysznic itd . A co do męskiej higieny to gole się na zero tak uważam ze higienicznie w lecie mniej pocenia się a żona tak tez woli jak tam nie mam buszu A co do stringów to nie mam lepszej bielizny niż stringi Tomek lat 42

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 24 stycznia 2020 - 20:19
    Ja czasem przestaje rozumieć tych ludzi jeżeli sami sie wstydzą założyć stringi to przynajmniej niechaj zaprzestana z tą krytyka. Opalalem sie minionego lata, oczywiście w stringach .po chwili stanęła nade mną jakaś kobieta i mówi,wszystko juz w życiu widziałem, ale coś takiego ,ja mówię tak jesli sie pani mój tyłek nie podoba to proszę sie nie patrzeć i wrócić do swojego mezusia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 24 stycznia 2020 - 20:25
    A co .Stringi to tylko bielizna ,jeżeli ktos ma zbyt malo odwagi je zalozyc i sie pokazac miedzy ludzmi na plazy czy obojetnie gdzie to znaczy ze z takim czlowiekiem jest cos nie halo ?..?? Byc moze to ukryty gej :):):)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł. ~Paweł.
    ~Paweł.
    Napisane 25 stycznia 2020 - 11:02
    gdyn będzie nas więcej w stringach na plażach to będzie łatwiej wyjść w stringach Bęrdąc Samemu jest trudniej wyjść na plaże w stringach przy ludziach będących w normalnychh kąpielówkach aż pod kolona . w Rio de janerio jest łatwiej tam ludzie są bardziej tolerancyjni i bardziej swobodni do strojów na plaży , ma pewno w Rio de janerio sam bym się odważył wyjść w stringach na plaże bez zachamowań jak w Polsce . w polsce krąży stary przekonanie że stringi nosi gej .Niewszyscy ludzie noszący stringi na co dzień i na plaży to musi być gej lub lesbijka . Nie mam pojęcia kto to wymyśliłm że stringi są dla gejów lub lesbijki . ja sie nieczuje się wcale gejem . jak uwielbiam kobiety . dla mnie nie ma znaczenia kto nosi stringi gdzie i na plaży .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy