Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 07 listopada 2019 - 09:32
    Mój osiemnastoletni syn nosi stringi mówił ze to najlepsza bielizna bardzo wygodna . Wiec i mi (ojcu ) kupił na necie mam teraz kilka par i rzeczywiście super majtki wygodne . Wiec panowie polecam najpierw wypróbować a potem gadać . Tak wiec u mnie w domu wszyscy noszą stringi żona ja syn i córka .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 07 listopada 2019 - 15:28
    ~Qwer napisał:
    Ja byłem nieraz na krytym basenie w stringach, żaden problem, pozdrawiam.

    A skąd jesteś i gdzie na ten basen chodzisz w jakiej miejscowości

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 11 listopada 2019 - 14:17
    A takie male miasteczko Rypin

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Just a thong ~Just a thong
    ~Just a thong
    Napisane 13 listopada 2019 - 11:55
    Witam. Ostatnio bylem na weselu, i pod garnitur zalozylem stringi, i powiem wam, nie ma lepszej bielizny na co dzień, pod garnitur no nie ma lepszej bielizny. Moja kobieta powiedziala, ze mam sexi tyłek w tym garniturze, i ze nie widzi mnie w bokserkach w ogole. Mam juz sporą ilość stringow w szufladzie. Bokserki u mnie odeszly do lamusa, pozdrawiam serdecznie Panów którzy noszą taką bieliznę, nie ma czego sie wstydzić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 14 listopada 2019 - 16:43
    Lubię jak mój mąż nosi stringi wyglada bardzo seksownie w nich dlatego na Mikołaja zamówiłam mu fajne 3 pary stringów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 14 listopada 2019 - 20:41
    A ja lubię oglądać tv w stringach jaki dr np po piwko żona zawsze chwyci mnie za tyłeczek Często chodzę tak po domu .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 15 listopada 2019 - 07:03
    Cześć Jestem Rafał mam 17 lat od dwóch lat nosze strongi mam tylko dwie pary bokserek . Wczoraj przy kolacji a jadłem z mama i siostra wylałem na swoje spodnie dresowe gorąca herbatę . Matka od razu mówi ściągnij spodnie szybko to Ci ulży a ja ze Ok wstaje chce iść do łazienki a mama tu szybko bo to gorące oczywiście więcej paniki niż się stało . Mówię ze dobra pójdę i przebiorą sobie i będzie Ok a mama co wstydzisz się przecież wiem , ze nosisz stringi przecież robię pranie przecież nie robię afery ze nosisz , nosisz co lubisz i jak Ci wygodnie . Wiec nie miałem wyjścia scioglem . Kolacje skończyłem siedząc w stringach mama stwierdziła ze ładnie mi pasują fajny tyłek siostra tez mówiła ze Ok jest . Był temat o męskich stringach . Są za zwłaszcza na upały . Po tym zdarzeniuju rano jak ubiorę sobie bieliznę normalnie idę do pokoju w stringach dawniej ubierałem aby nie mówili ze tak po domu chodzę . Bo siostra to nieraz w domu tak szła np opalać się koło domu . Ok kończę trzeba się zbierać Śniadanie i obowiązki dnia Kto miał przygodę „ stringowa „ niech napisze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 15 listopada 2019 - 08:20
    No to bardzo fajna historia się przytrafiła i fajnie że nikt nie robi że tak powiem problemów i nie widzi w tym nic złego A skąd jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 15 listopada 2019 - 09:49
    Województwo małopolskie niedaleko Olkusza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 15 listopada 2019 - 09:59
    Jakich firm posiadasz stringi, które najlepiej Ci się nosi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 19 listopada 2019 - 20:47
    Hej a u mnie w domu nikt nie robi problemu o stringi Czasem zwłaszcza w lecie gdy gorąco jestem w domu w samych stringach i nawet czaaem koło domu tak pije kawę na tarasie Zona opala się na tarasie w stringach dwoma córkami Stringi zwykła bielizna a zarazem bardzo wygodna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 20 listopada 2019 - 15:59
    Mój dziewiętnastoletni syn nosi stringi mamich kilkanaście wiem bo piorę sama mi raz w galerii kupiłam . Nieraz go widziałam w tej bieliźnie Sama nosze stringi Nie rozumiem obco tyle szumu afery a majtki Każdy nosi to co lubi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 21 listopada 2019 - 13:43
    Nosze stringi od lat wielu pierwsze kupiłem za granica . Dzis mam 42 lata i mam tylko taka bieliznę Żona i dzieci nie wiedza nikt nie robi afery. W sumie w domu nie tylko ja mam taka bieliznę Nad Bałtykiem i zagranicznym morzem trz mam stringi kąpielówki jest Ok Pozdrawiam G.K. z lubuskiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 22 listopada 2019 - 19:23
    Cześc, ja mam 30 lat noszę stringi od około 10 lat, głównie Atlantic ostatnio także innych producentów. Z początku kupiłem z ciekawości ale jak tyłek się przyzwyczaił do nowych majtek to noszę praktycznie na codzień. Obecnie mam dużo par i lubię je nosić bo w lecie dupa się nie poci. Szukam osób które też lubią ten rodzaj bielizny i chcą pogadać na ten.temat. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefan ~stefan
    ~stefan
    Napisane 22 listopada 2019 - 19:43
    ~Gościu napisał:
    Cześc, ja mam 30 lat noszę stringi od około 10 lat, głównie Atlantic ostatnio także innych producentów. Z początku kupiłem z ciekawości ale jak tyłek się przyzwyczaił do nowych majtek to noszę praktycznie na codzień. Obecnie mam dużo par i lubię je nosić bo w lecie dupa się nie poci. Szukam osób które też lubią ten rodzaj bielizny i chcą pogadać na ten.temat. Pozdrawiam


    Wszyscy tu rozmawiają na ten temat jak można zauważyć, Jakich producentów masz poza atlanticem jak masz na imię i skśd jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 22 listopada 2019 - 19:49
    Jestem Marcin pochodzę z Wrocławia mam stringi Atlantic Christian Andrew, Angelo Litrico
    Cornette Jockmail. Polecam kupować droższe stringi ponieważ są lepiej wyprofilowane i wygodniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefan ~stefan
    ~stefan
    Napisane 22 listopada 2019 - 19:58
    ~Gościu napisał:
    Jestem Marcin pochodzę z Wrocławia mam stringi Atlantic Christian Andrew, Angelo Litrico
    Cornette Jockmail. Polecam kupować droższe stringi ponieważ są lepiej wyprofilowane i wygodniejsze.


    Ja mam cornette, Tiger sestosenso, Debenhams z tej jestem chyba najbardziej zadowolony ale nie umiem juz nigdzie dorwać i teraz nie dawno kupiłem Doreanse też są spoko ale nosze M i podle rozmiarowki tez bym miał miec m dobre a trochę uwiera musze kupic inny model i wziąść L. w kąpielówkach w lato się opalałes?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 22 listopada 2019 - 20:03
    ~stefan napisał:


    Ja ogólnie noszę pod spodnie, nie opalam się w stringach. Też myślę nad Doreanse masz jakieś fotki jak tyłeczek w nich wygląda?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefan ~stefan
    ~stefan
    Napisane 22 listopada 2019 - 22:37
    Nie mam ale da się zrobić podaj meila bo tu niestety nie da się wysłać, mam narazie doreanse jedną sztukę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 22 listopada 2019 - 22:43
    metiobyk@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy