Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Lukasz ~Lukasz
    ~Lukasz
    Napisane 07 stycznia 2020 - 08:37
    Też uwielbiam stringi ostatnio byłem w Babylon w Czechach to jest park wodny i na basenie chodził chłopak i miał stringi nie chowal się z tym jakoś bardzo. Więc też się odwazylem i chodziłem w stringach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 07 stycznia 2020 - 11:56
    A nie chcesz isc na termy w poznaniu. Ja jak jestem przejazdem to zawsze tam jestem. pozdrawiam

    ~Paweł napisał:
    Czy tylko w innych miejscowościach są odważni panowie w stringach na plaży Czy w Poznaniu jest brak panów odważnych w stringach nad jeziorami . latem mam sam być odważny być stringach na jeziorem we Poznaniu a gdzie się podziały odwazni panowie ? narazie mi sie nie zdażyło spotakć nad jeziorem w Poznaniu odwaznych pasnów w stringach .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 07 stycznia 2020 - 11:59
    A gdzie morsowales? Ja ostatnio bylem w sopocie i odwazylem sie wejsc do lodowatej wody na chwilke oczywiscie w strangach.
    Niedaleko molo jest sauna blisko morza.
    ~Rafał napisał:
    Witam a ja dziś morsowalem w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 07 stycznia 2020 - 14:59
    A morsowanie odbywalo sie nad pobliskim jeziorem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 07 stycznia 2020 - 16:21
    ~sebik napisał:
    A nie chcesz isc na termy w poznaniu. Ja jak jestem przejazdem to zawsze tam jestem.
    ja nioechodże na pływalnie bo jestem z umiętnością pływania na bakier , Zwłaszcza lubię kobiety Tak przy wszystkich ludziach i dzieci iść w stringach? Czy aby są stringi na basenie są dozwolone ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 07 stycznia 2020 - 19:45
    ????, tak, stringi na basenie są dozwlolone ale rajcowanie się dziećmi już mniej!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 08 stycznia 2020 - 10:39
    Masz racje :-)

    Ja to juz nie pamietam kiedy mialem inne kapielowki niz stringi

    ~Qwerty napisał:
    ????, tak, stringi na basenie są dozwlolone ale rajcowanie się dziećmi już mniej!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 08 stycznia 2020 - 11:09
    ja reakcji ludzi nie testowałem na faceta w stringach na plaży . ktoś tu nie dawno napisał że w miasteczku na plaży wzywają nawet .policjie. Widok nie przyzwoity. Starsze kobiety się obużają ponoć . Jak to jest w końcu być w stringach na plaży lubna pływalni ? przecięż to jest być prawie z gołym tyłkiem na plaży >

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 08 stycznia 2020 - 17:10
    Co lato jestem nad Bałtykiem ma płazy w stringach o nikt afery nie robi pare razy byłem tez nad jeziorem i tez Ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 08 stycznia 2020 - 17:25
    Ja też od lat w stringach nad morzem w pl i za granicą, nad jeziodami i na basenach. Nie zabardzo wiem o cxym ta dyskusja. Stringi jakie są każdy wie, dupa goła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawerł ~Pawerł
    ~Pawerł
    Napisane 08 stycznia 2020 - 17:54
    Fasjna przygoda ludzi w stringach na plaży .
    ~Gość napisał:
    Ja chodzę codziennie w stringach. Ostatnio żona kupiła.mi stringi na szkielecie i powiem wam że są wygodne. W nowym Sączu ludzie są zacofani. Jak byliśmy z dziećmi nad wodą to kilka osób psioczylo niemiłosiernie że chodzę przy dzieciach w stringach i je gorsze. Jedni małżeństwo zadzwoniło na policję. Przyjechali popatrzyli pogadali i tyle ich widziałem. A tamto małżeństwo do obelgi do policjantów jak tak można nagilasa przy dzieciach. Policjant wytłumaczył że jestem w bieliźnie i jestem ubrany. Poza tym jesteśmy nad wodą u każdy może chodzić jak chce byle nie nago. Ale odnośnie stringów to w saczu zacofanie. Niema gdzie kupić tylko internet pozostaje. Mnie żona namówiła do stringów jakieś 10 lat temu. Ale nosze dopiero od jakiś 4 cały czas. Nie mam już innej bielizny. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 08 stycznia 2020 - 18:14
    Widzę że nie jestem sam w nowym Sączu co chodzi w stringach. Prawda z tym zacofaniem i tym że nie kupi nigdzie. Raz w 3 koronach mi się udało z 5 lat temu. Chodzę od jakiś 15 lat w stringach. Ale żonie się przyznałem jakiś miesiąc temu że chodzę. O dziwo mnie zaskoczyła bo powiedziała ze ładnie wyglądam w nich chociaż do tych szczupłych nie należę. Mam 90 kg przy 175cm wzrostu. Do tej pory chodziłem w stringach 4dni w tyg bo więcej nie miałem stringów. Po tym jak powiedziałem żonie to kupiła mi ok 20 par. Bokserki już wyrzuciła. Problem tylko w pracy się przebierać na szatni ale jakoś daje radę. Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 08 stycznia 2020 - 18:22
    Musiał pan trafić na dziwaków . Mieszkam koło Nowego Sączą zawsze mas rzeka Dunajec lub Kamienica jestem w stringach żona tez nikt problemu nie robi Polocji nie wzywa Mamy oboje prawie po 40 lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 08 stycznia 2020 - 18:26
    Damian, jakim cudem żona nie wiedziała jakie nosisz majtki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 08 stycznia 2020 - 18:31
    Dobrze się ukrywalem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nowosądeczanin ~nowosądeczanin
    ~nowosądeczanin
    Napisane 08 stycznia 2020 - 20:04
    Cześć Damian a gdzie kupujesz w Saczu stringi tzn Twoja żona na internecie bo ciężko w mieście dostać Sam chodzę od wielu lat kupuje na necie ale wolałbym w sklepie wole widzieć towar na żywo Jak wspomniałem nosze strongi nie mam innej bielizny W domu o tym wiedza a nieraz widza bo w lecie jak gorąco w samych stringach po domu chodzę czasem nawet koło domu . Na płazy bywam w stringach w kraju i za granica nie mam z tym problemu i nie miałem problemu Pozdrawiam stringowcow

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 08 stycznia 2020 - 20:21
    Jakju mówiłem w.saczu niema. Raz a Atlantic w trzech koronach kupiłem i jestem zadowolony. A co do firm to kupuje od początku Atlantic. 1 jakie miałem były nieistniejącej już chyba firmy key.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 08 stycznia 2020 - 22:23
    Zimą też chodzicie w stringach?:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 08 stycznia 2020 - 23:08
    ja naprzykład nie . inni chyba tak chodzą w stringach zimą . Zwłaszcza . tak tu przekonują żeby chodzić w stringach latem na plaży . Raz się żyje jak to powiadają . odrobina szalństwa chyba nie zaszkodzi mi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 09 stycznia 2020 - 00:07
    Ja cały rok. Kąpielówki też stringi, plaża, basen. Nie kryję się z tym. Albo nosisz stringi albo nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy