Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Sebik ~Sebik
    ~Sebik
    Napisane 20 grudnia 2019 - 19:12
    A ja myślałem że atlantic już nie robi stringi.
    A ten pasek to masz na myśli gumę?

    ~Andrzej napisał:
    Witam wszystkich. Mam pytanie do wszystkich stringowiczow. Noszę stringi atlantica znszerskim pasem na biodrach. Ostatnio żona kupiła mi atlantica alenz wąskim i nie mogę się przyzwyczaić. Jakie wy nosicie i jakie są najlepsze. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 20 grudnia 2019 - 21:53
    Tak. Chodzi o tą gumę. A Atlantic dalej robi stringi i są bardzo wygodne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 21 grudnia 2019 - 00:34
    Będąc niedawno w Berlinie poszedłem do McFita odbębnić trening. Szczęśliwie było to w środku nocy, więc tłoku na siłowni nie było, ale i tak z 10-15 osób na sali wolnych ciężarów po północy to całkiem sporo. Jeden gościu miał na sobie przezajebiste legginsy, które mogą się spodobać entuzjastom męskich stringów. Są tak uszyte i wyprofilowane, że posiadają szew na środku linii pośladków, który wchodzi między nie świetnie podkreślając kształt pośladków. Producent się nazywa Ishtar & Brute. Polecam wygooglać. Podszedłem do gościa i zapytałem się gdzie je można zakupić. Niestety, a może i na szczęście są szyte na zamówienie, więc będą dopasowane idealnie oraz podobno można zamówić męską wersję tych legginsów, które posiadają więcej miejsca z przodu. Minusem jest spora cena :( Nie mniej jednak poważnie rozmyślam nad zakupem. Myślę, że podczas treningu nóg oraz na martwym ciągu przybędzie z 20% dodatkowej mocy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzesiek ~Grzesiek
    ~Grzesiek
    Napisane 21 grudnia 2019 - 20:09
    ~Krzysiek napisał:
    Będąc niedawno w Berlinie poszedłem do McFita odbębnić trening. Szczęśliwie było to w środku nocy, więc tłoku na siłowni nie było, ale i tak z 10-15 osób na sali wolnych ciężarów po północy to całkiem sporo. Jeden gościu miał na sobie przezajebiste legginsy, które mogą się spodobać entuzjastom męskich stringów. Są tak uszyte i wyprofilowane, że posiadają szew na środku linii pośladków, który wchodzi między nie świetnie podkreślając kształt pośladków. Producent się nazywa Ishtar & Brute. Polecam wygooglać. Podszedłem do gościa i zapytałem się gdzie je można zakupić. Niestety, a może i na szczęście są szyte na zamówienie, więc będą dopasowane idealnie oraz podobno można zamówić męską wersję tych legginsów, które posiadają więcej miejsca z przodu. Minusem jest spora cena :( Nie mniej jednak poważnie rozmyślam nad zakupem. Myślę, że podczas treningu nóg oraz na martwym ciągu przybędzie z 20% dodatkowej mocy ;)





    Kolego to o czym piszesz to są damskie. Moja żona ich używa od ponad 2 lat. Cena ok 200zl. Męskich niema. Próbowała mi zamówić z tej firmy ale niema. Oni mają tylko damska garderobę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 22 grudnia 2019 - 17:49
    Witam. Tak jak kolega wyżej też noszę tylko Atlantic. Są najlepsze i najwygodniejsze. Mierzyłem wszystkie rodzaje jakie są na allegro i aliexpress. Moja żona się śmieje że mam więcej stringów niż ona. A tak naprawdę to mam ok 20 par Atlantic i z 5 innych bo odesłałem lub sprzedałem. Koleżanki w pracy z początku były w szoku bo nie widać bielizny przez spodnie z garnituru ale nie komentują. Jedna nawet dla męża kupiła i ponoć też chodzi. A co do atlantica to ja nie chcę żadnej innej firmy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 23 grudnia 2019 - 08:08
    Dla mnie każda z każdej firmy są dobre stringi trzeba tylko odpowiedni rozmiar kupić i wtedy Ok raz tylko kupiłem i były za małe trochę wiec je wyrzuciłem a tak to ja nie widzę problemu a nosze strongi od lat ( tylko stringi )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 24 grudnia 2019 - 10:55
    Siema! Wesołych Świąt dla wszystkich :) w te święta na pewno tyłek w stringach nikomu nie zmarznie bo ciepło. Jak dziś ubierałem choinkę i się schylałem to chyba coś było widać.
    Kto dziś ma na sobie stringi ręka do góry
    Pozdrowionka Maciek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 24 grudnia 2019 - 11:59
    Witam wszystkich a ja rano wstaje i patrze pod choinkę ze byl u mnie mikolaj czyli moja zoneczka zrobila mi prezet otwieram a tam stringi 2 pary siateczkowe i 1 koronkowe juz przymiezone sa swietne super leżą pozdrowionka wesołych świąt ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 24 grudnia 2019 - 13:32
    \Witam Wesołych Świąt . Sam muszę sobie kupić prezent bo nie mam dziewczyny ,żony . ana rodzinę nie ma co liczyć .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 26 grudnia 2019 - 02:48
    ~Rafal napisał:
    Witam wszystkich a ja rano wstaje i patrze pod choinkę ze byl u mnie mikolaj czyli moja zoneczka zrobila mi prezet otwieram a tam stringi 2 pary siateczkowe i 1 koronkowe juz przymiezone sa swietne super leżą pozdrowionka wesołych świąt ;-)


    To fajny prezent, rozumiem że polecasz. Można wiedzieć z jakiej firmy są te gatki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 26 grudnia 2019 - 11:01
    Oczywiscie polecam Doreanse sa świetne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 30 grudnia 2019 - 03:11
    Muszę opisać co mi się przydarzyło w te święta!
    Przyjechałem na święta i będę jeszcze do 3 króli u mamy bo trochę urlopu zostało i zawsze stringi biorę do siebie do prania ale jakoś teraz odruchowo do brudownika na pranie wrzucałem a i tak za mało majtek wziolem a 2 tyg brudne w torbie trzymać to też nie fajnie i mama po świętach patrzy a tam stringi! Z siostrą ubaw miały ale wiedzą że gejem nie jestem, no i że mam chociaż na chwilę pokazać to pokazałem tylko trójkacik ale marudziły że nie mam sie wstydzić ale jakoś mi głupio było. W sobotę wpadły na pomysł że mi wszystkie ubrania wypiorą i nie będę miał wyjścia a że u mnie zawsze szanowaliśmy jak ktoś śpi i nigdy do pokoju nikt nikomu nie wczodził to spałem nago. Rano wstaje patrzę nie ma ciuchów a mama z siostra że mam stringi i tak całą sobotę w samych stringach przy nich paradowałem i oczywiście kilka klapsów w tyłek dla beki oberwałem i ku mojemu zdziwieniu mama od siostry stringi pożyczyła żeby zobaczyć jak to jest i chyba nowa moda w domu nastała bo w niedzielę mama i siostra w stringach przy mnie jak by nigdy nic. Sam nie w to co się wydarzyło i nie żebym się podniecał mama i siostra w stringach ale nie wiedziałem że takie wyluzowane są

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 30 grudnia 2019 - 10:02
    ja jestem wyjątkiem w domu bo sam noszę stringi i lubię . niestety nie mam, dziewczyny., żony .nie jestem gejem Zakupiłem plażowe stringi na Aliexpress 13 listopada a otrzymałem przesyłkę 24 grudnia . Jak dla mnie stringi plażowe są świetne . Nigdy jeszcze nie byłem, w stringach na plaży bo jeszcze takich nie miałem . jak teraz posiadam stringi plażowe to nie mam takiej odwagi żeby wyjść latem w stringach na plaże. Jak będzie reakcja i co powiedzą ludzie na plaży .? lubię spać nago nie mogę zrozumieć stwierdzenia że stringi są dla gejów.przecież stringi są męskie i damskie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 30 grudnia 2019 - 10:24
    Do thomg to teraz przygotuj sie jak na prezet dostaniesz stringi od mamy lub siostry na imieniny a może 2 pary pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 30 grudnia 2019 - 10:38
    Do Rafał Mam taką nadzieję że dostanę taki prezent. Ale naprawdę muszę wam powiedzieć że teraz atmosfera w domu jest mega. A w 2020 mamy gdzieś jechać rodzinnie na wakacje więc każdy na plaży dupa zaświeci a jest czym zwłaszcza że mamy działkę więc będzie gdzie wcześniej się opalić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 30 grudnia 2019 - 10:47
    Cześć,jak ktoś chce pogadać o stringach bądź powymieniać się fotkami to zapraszam do kontaktu mailowego stringulec@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 grudnia 2019 - 11:21
    A jakiej firmy stringi masz?

    ~Thong napisał:
    Do Rafał Mam taką nadzieję że dostanę taki prezent. Ale naprawdę muszę wam powiedzieć że teraz atmosfera w domu jest mega. A w 2020 mamy gdzieś jechać rodzinnie na wakacje więc każdy na plaży dupa zaświeci a jest czym zwłaszcza że mamy działkę więc będzie gdzie wcześniej się opalić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 30 grudnia 2019 - 12:36
    A ja w tym roku na gwiazdę dostałem 3 pary stringów od siostry Wszyscy się śmiali a teraz pytają masz na sobie ? Noi ubrałem są mega wygodne fajnie pasują fajne uczucie . Napisałem to co powiedziałem przy śniadaniu a jeszcze to ze chyba kupię sobie jeszcze na lato więcej par . Później siostra mi mówi musisz mi się pokazać w tej bieliźnie Wiec wieczorem w pokoju „ wystąpiłem „ powiedziała ze pasują mi ze każdy facet powinien nosić stringi Ciekawe jak koledzy na to zareagują jak zobaczą kiedyś przy okazji . Nastolatek z Tych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 30 grudnia 2019 - 13:09

    Macieju, fajnie że jesteś zadowolony i że rodzina też akceptuje ten rodzaj bielizny.Możesz powiedzieć ile masz lat i ile lat ma siostra? Jeśli chcesz to możemy porozmawiać przez @ mój adres stringulec@interia.pl, zapraszam do kontaktu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 01 stycznia 2020 - 11:27
    Hej Mati jestem z małopolski mam 40 lat możemy pogadać jak chcesz .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy