Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 23 listopada 2019 - 11:25
    Cześć mam takie pytanie, jakie wolicie stringi takie z wąskim czy szerokim paskiem chodzi o wygodę odbytu, macie jakieś ulubione marki? Ja noszę sesto senso ale chciałbym coś z węższym paskiem. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 24 listopada 2019 - 14:46
    ~Daniel napisał:
    Cześć mam takie pytanie, jakie wolicie stringi takie z wąskim czy szerokim paskiem chodzi o wygodę odbytu, macie jakieś ulubione marki? Ja noszę sesto senso ale chciałbym coś z węższym paskiem. Pozdrawiam


    ~Daniel napisał:
    Cześć mam takie pytanie, jakie wolicie stringi takie z wąskim czy szerokim paskiem chodzi o wygodę odbytu, macie jakieś ulubione marki?


    Nie posiadam już żadnej innej bielizny niż tylko stringi. Noszę z węższym i z szerszym paskiem. Wygoda jest niemalże identyczna, nic nie czuje abym miał coś między pośladkami, pełny komfort. Na siłownie lub plaże wybieram szerszy. Cieńszy może spowodować obtarcia. g-stringi jednak maja to do siebie, że z przodu jest niewiele miejsca na klejnoty i gdy nie są dobrze dopasowane to: a to cześć worka wystaje; lub jajko i trzeba ciagle poprawiać. Dwa, trzy razy poszedłem w g-stringach i nie czulem sie komfortowo, a żona, która zazwyczaj pilnuje również dobrego gustu i smaku przy moich wyborach stringów na plaże, również stwierdziła, że to się nie układa dobrze.
    Posiadam przede wszystkim Joe Snyder, Daniel Alexander; Clever, cocksox. Zamawiam przez internet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 25 listopada 2019 - 13:14
    A ja tam Doreanse i naprawde polecam maja również koronkowe szeroki wybór i jakosc oraz kafort w noszeniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 25 listopada 2019 - 16:56
    Ja noszę stringi od gimnazjum. Z początku na wf miałem problemy. Koledzy się śmiali ale im przeszło. Teraz mam 33lata i nie żałuję że chodzę w stringach. Moja żona sama mi kupuje bo lubi jak chodzę w stringach. Ostatnio wywaliła wszystkie inne typu bokserki i majtki. Na wakacjach też chodzę w stringach na plaży i nikt afery nie robi. W Hiszpanii chyba więcej facetów nosi na plaży nie kobiety. To norma. Ja uwielbiam dopasowane. Jeszcze się mi nie zdarzyło żeby jajko wystawało. Moja 12 letnia córka też widzę że zaczęła chodzić w stringach i nie przeszkadza jej to. Niewiem czemu ludzie robią aferę że facet w stringach to pedał. Może się wstydzą i nie mają odwagi założyć. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artek ~Artek
    ~Artek
    Napisane 27 listopada 2019 - 12:50
    Ja tez nosze wiele lat stringi kilku moich kolegów o tym wiedza na początku byli zdziwieni zaskoczeni np zobaczyli jak się przecierałem na basenie Dziś już nie dziwią się sam jeden kolega tez nosi raz ubrał i mówi ze szkoda ze wcześniej nie nosił . Żona wie dzieci nikt w domu nie uważa za dziwactwo , normalna bielizna . Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 27 listopada 2019 - 16:01
    https://naforum.zapodaj.net/images/f6e2075aa73e.jpg
    Oto jedne z moich Atlanticów, polecam tą firmę bardzo wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 27 listopada 2019 - 16:05
    Chodzę w stringach od 17 roku życia mam teraz 22 Mam ich cała szafkę kupuje ma internecie . Z początku siostra się śmiała teraz sama mi kiedyś na Mikołaja kupiła . Pozdrawiam noszących

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 27 listopada 2019 - 16:15
    Chciałbym Was zachęcić żeby pochwalić się swoimi stringami, nie muszą to być zdjęcia na tyłku jak ktoś się wstydzi, może być zdjęcie samych majtek ale chwalmy się pokazujmy bo zdjęcia na aukcjach często nie odzwierciedlają rzeczywistości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martin ~Martin
    ~Martin
    Napisane 27 listopada 2019 - 16:39
    Ja również nosze stringi i tylko stringi od około 20 lat i jest nie ważne gdzie idę czy do lekarza czy do pracy. Nieraz byłem u lekarza czy lekarki i jak trzeba było opuścić spodnie to nie miałem żadnych krępacji a i ze strony lekarzy czy pielęgniarek również nie zauważyłem żadnego zdziwienia. Uważam że dużo mężczyzn nosi stringi tylko to ukrywają a przecież to normalna bielizna. Jak pojawiła się na rynku męska bielizna koronkowa to również kupiłem kilka par i jestem zadowolony bo są mega wygodne a jeszcze jak jest delikatna koronka to wcale nie czuć ich na ciele. Kto powiedział, że stringi czy koronki są tylko dla kobiet? Moim zdaniem to jest wymysł ludzki. dlaczego nikogo nie dziwi kobieta w garniturze a sieje zaciekawienie i zdziwienie facet w stringach czy koronkowych majteczkach??? Nadmieniam że mam żonę i jej podoba się moje ciało w koronkach czy stringach. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zeus ~Zeus
    ~Zeus
    Napisane 28 listopada 2019 - 16:15
    Nosze stringi od wielu lat pierwsze kupiłem sobie w Berlinie . Nie mam innej bielizny nawet na plaży nosze stringi kąpielówki . Mam różnych firm niektórzy moi znajomi wiedza o mojej bieliźnie nikt nie robi problemu Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 28 listopada 2019 - 18:27
    Mam 17 lat od roku nosze stringi mam kilkanaście par kupione na necie . Mama troszkę się zdziwiła jak dałem do prania . A ja mówię czy tylko kobiety mogą nosić nisze to w czym mi wygodnie ( sama nosi stringi ). Kiedyś mnie widziała w stringach przebierałam się w pokoju i weszła mówiła ze ładnie wyglada moja pupa i pasują mi . Brat mówił ze to nie dla chłopa kupiłem mu i widzę ze nosi i ma coraz więcej brat 25 lat Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 29 listopada 2019 - 07:37
    Mój mąż bardzo mi się podoba w stringach sama mu kupuje czasem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płocki biker ~Płocki biker
    ~Płocki biker
    Napisane 29 listopada 2019 - 08:22
    Też noszę tylko stringi, ogólnie mam kilkanaście par i polecam doreanse, Armani, Calvin Klein, jor, Roberto lucca.... Są mega wygodne, na codzień i od święta, do pracy i poza nią, generalnie tylko stringi ????
    Ogólnie mam na sprzedanie nowe stringi ck rozm z metki m ale bardziej dla osób noszących L. Koszt 70 plus kw. Pospiesznie obcialem metke więc do sklepu nie zwrócę, kontakt shovel@wp.pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł. ~Paweł.
    ~Paweł.
    Napisane 29 listopada 2019 - 13:46
    Nie jestem gejem tylko nie mam szczęścia do kobiet .Parę lat temu też sobie zakupiłem stringi męskie i mi się to spodobało ,w tym roku 2019 r sobie zakupiłem na Allegro parę stringów i nosze latem. są świetne zwłaszcza w upały. Postanowiłem zakupić stringi Kąpielowe tzw na plaże na ALIExpress bo są dużo tańsze niż na Allegro. wcale nie wyglądam jak facet w średnim wieku . mam zamiar złożyć stringi na plażę i wyjść w nich . nie będę zwracać uwagi na śmiechy i krytykę innych ludzi po to są stringi również dla mężczyzn jest równo uprawnienie . Tak każdy nosi co lubi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 01 grudnia 2019 - 10:35
    ~Płocki napisał:
    Też noszę tylko stringi, ogólnie mam kilkanaście par i polecam doreanse, Armani, Calvin Klein, jor, Roberto lucca.... Są mega wygodne, na codzień i od święta, do pracy i poza nią, generalnie tylko stringi ????
    Ogólnie mam na sprzedanie nowe stringi ck rozm z metki m ale bardziej dla osób noszących L. Koszt 70 plus kw. Pospiesznie obcialem metke więc do sklepu nie zwrócę, kontakt shovel@wp.pl.


    Przyznam nie znałem nigdy takiej marki jak jor Ale poszukalem sobie w necie i chociaż cena jest powalająca to jeden model mi się spodobał
    https://meskiegacie.pl/product-pol-1698-Stringi-meskie-Jor-Comfort-G-string-czarne.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 01 grudnia 2019 - 12:30
    czy tylko kobietom wypada nosić stringi na plaży a facetom nie ? stringi SĄ I DAMSKIE I MĘSKIE nawet na plaże . w Polsce ludzie są dziwni i nie tolerancyjni .opinia krąży że stringi są tylko dla gejów . ja nie jestem gejem i nie czuje się gejem . tylko nie mam powodzenia u kobiet a lubię nosić stringi zwłaszcza latem a teraz chce spróbować jak będzie lato na plaży. zakupiłem niedawno na Allexpres stringi męskie plażowe . tak noszę stringi od paru lat . . zakupiłem na Allegro parę stringów firmy DORENSE .; STRINGI MĘSKIE microModal . super sprawa .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płocki biker ~Płocki biker
    ~Płocki biker
    Napisane 02 grudnia 2019 - 08:30
    Fakt kosztują, ale kupując faktem jest to że są bardzo dobrze skrojone, jakość materiału pod względem spierania koloru, mechacenie, czy rozciąganie włókien, jest na najwyższym poziomie.... Pierwsze moje stringi of Armaniego maja 3 lata, i nadal wyglądają jak nowe, a np z doreanse dwie pary kupione w podobnym czasie zuzylem....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 03 grudnia 2019 - 01:20
    Ja byłem na plaży w bulgari i było spoko słyszałem jakieś gderanie polaczkow pod nosem Ale nie przejmowałem się tym. Szukam kogoś kto by był z slaska i można by razem się spotkać na basenie bo jakoś sam ciężko mi się przełamać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gibki ~Gibki
    ~Gibki
    Napisane 03 grudnia 2019 - 12:13
    Chodzę w stringach od kilku lat codziennie Na płazy tez byłem nad Bałtykiem czy Włochy , Chorwacja , Grecją zawsze kąpielówki stringi . Nie ma co się przejmować innymi nosi się co się lubi i w czym wygodnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 03 grudnia 2019 - 15:24
    Lubię stringi ale plażowych jeszcze nie miałem i jeszcze nie chodziłem w stringach na plaży zakupiłem na AliExpress męskie stringi plażowe . czy mi wypada będąc w średnim wieku chodzić w stringach na plaży w Polsce ? tak świecić gołym tyłkiem wśród obcych ludzi i dzieci na plaży ? jak na średni wiek wcale nie wyglądam co najmniej wyglądam na 30 lub 40 lat . jestem bardzo szczupły i wysoki . lubię rower i stroje rowerowe bardzo przylegające do ciała . takie obcisłe. też stringi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy