Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 09 stycznia 2020 - 04:50
    A jakie stringi możecie polecić w miarę przystępnej cenie? Jakiś sklep internetowy? Atlantica są dobre?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 09 stycznia 2020 - 05:01
    Ja kupuje tylko atlantica na allegro. Sprzedawca Atlantic88. Ma kilka modeli i wszystkie są wygodne. Ale mi najbardziej pasuje model 287

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowosądeczanin ~Nowosądeczanin
    ~Nowosądeczanin
    Napisane 09 stycznia 2020 - 06:36
    Codziennie chodzę w stringach cały rok oczywiście , ze codzień inne nie mam innej bielizny Nosze stringi bo najwygodniej w niej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 stycznia 2020 - 09:23
    Ja zimą niechdzę w stringach ale na wiosne i latem tylko stringi Planuje powiększyć kolekcje stringów plażowych i bieliznybo posiadam zamło .W Poznaniu jescze nie spotkałem panów w stringach na plaży a na pływalni nie bywam przez brak umiejętności . Sam też nie byyłem w stringach do tej pory na plażyy przez ibrak plażowych . Nie dawno kobiety do minowałyy w stringach . Na tym forum się do wiedziałem że panowie rółkwnież wq bieliżnie i na plaży w stringach dominują .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płocki biker ~Płocki biker
    ~Płocki biker
    Napisane 09 stycznia 2020 - 11:12
    Też byłem w stringach na plaży w okolicach Płocka . Ogólnie bez problemu, fakt ludzie się przyglądali ale komentarzy raczej nie było, a ja miałem piękną opaleniznę. Na basen nie chodzę w stringach bo po prostu nie widzę potrzeby bo większość czasu spędzam w saunie, a tam i tak jestem całkowicie nago..
    Moja obecna partnerka jest zachwycona, mówi że jak tak chodzę w samych gatkach to na sam widok jej się mokro robi, i tu nie chodzi o przechowalki, ale dbam o siebie, ćwiczę na siłowni, gole sobie bikini, na nogach przycinam tak na 6 itd więc nie jest źle...
    A w takich gatkach chodzę cały rok, niezależnie od temperatur....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawerł ~Pawerł
    ~Pawerł
    Napisane 09 stycznia 2020 - 11:50
    ja luibę rower .ale niestety nie mam dla kogo . mi się tak w życiu nie układa .niemam dziewczyny , żony . jestem singlem lubiącym zwłaszcza kobiety . .ws kkońcu czeba zaszaleć . jestem dośc szupły .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewelina ~Ewelina
    ~Ewelina
    Napisane 09 stycznia 2020 - 17:30
    Witam Panów ! Poczytałam wpisy i bardzo się cieszę , że coraz więcej mężczyzn decyduje się na stringi . Uwielbiam chodzić w stringach nosze je codzień oprócz wiadomo jakich dni . Mojemu mężowi wymieniłam i kupiłam stringi na początku był nie śmiały dziś nie wyobraża się w innej bieliźnie . Mam dwóch synów i oni tez noszą stringi Maja po 17 i 19 lat sama im kupuje . Nikt nie robi problemu stringi normalne majtki . Mamy domek na działce często tam się opalamy w stringach czy na wakacjach zawsze co roku jeździmy za granice i zawsze na plaży mamy stringi Zauważyłam ze nieraz patrzą na mas ale nie zwracamy uwagi na to lato gorac plaża to trzeba się trochę rozebrać inopalic ładnie ciało a potem talie ładne ślady po słońcu się ma . Kiedyś wieszałam pranie przyszła sąsiadka i mówi a tu masz same stringi a ja ze wszyscy tylko taka bieliznę nosimy była w lekkim szoku ze mężczyźni w stringach a ja kobieto gdzie ty żyjesz już od dawna nosimy i jest to normalna bielizna itd itp i co po rozmowie kupiła
    tez mezowi i teraz nosi w upały tak moowila . Wiec panowie nie ma się trzeci bać wstydzić my kobiety nosimy strongi bo lubimy a są tez takie kobiety co noszą dla dwóch facetów wiec wy tez noście bo pięknie w nich wyglądacie wysportowany facet i stringi to jest piękny widok podniecający Wiec nie bądźmy zacofanym narodem nosimy to co lubimy i nie patrzmy na innych bo co nas to obchodzi co ktos powie bo ltos tam ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 stycznia 2020 - 17:54
    dzięki za tem wpis . ostatnimi zdaniami się zgadzam nie bądzmy za cofani i nie patrzeć na innynych . Zdarzają się jeszcze ludzie zacofani żyjący w zeszłym wieku .
    ~Ewelina napisał:
    Witam Panów ! Poczytałam wpisy i bardzo się cieszę , że coraz więcej mężczyzn decyduje się na stringi . Uwielbiam chodzić w stringach nosze je codzień oprócz wiadomo jakich dni . Mojemu mężowi wymieniłam i kupiłam stringi na początku był nie śmiały dziś nie wyobraża się w innej bieliźnie . Mam dwóch synów i oni tez noszą stringi Maja po 17 i 19 lat sama im kupuje . Nikt nie robi problemu stringi normalne majtki . Mamy domek na działce często tam się opalamy w stringach czy na wakacjach zawsze co roku jeździmy za granice i zawsze na plaży mamy stringi Zauważyłam ze nieraz patrzą na mas ale nie zwracamy uwagi na to lato gorac plaża to trzeba się trochę rozebrać inopalic ładnie ciało a potem talie ładne ślady po słońcu się ma . Kiedyś wieszałam pranie przyszła sąsiadka i mówi a tu masz same stringi a ja ze wszyscy tylko taka bieliznę nosimy była w lekkim szoku ze mężczyźni w stringach a ja kobieto gdzie ty żyjesz już od dawna nosimy i jest to normalna bielizna itd itp i co po rozmowie kupiła
    tez mezowi i teraz nosi w upały tak moowila . Wiec panowie nie ma się trzeci bać wstydzić my kobiety nosimy strongi bo lubimy a są tez takie kobiety co noszą dla dwóch facetów wiec wy tez noście bo pięknie w nich wyglądacie wysportowany facet i stringi to jest piękny widok podniecający Wiec nie bądźmy zacofanym narodem nosimy to co lubimy i nie patrzmy na innych bo co nas to obchodzi co ktos powie bo ltos tam ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dorota ~Dorota
    ~Dorota
    Napisane 09 stycznia 2020 - 20:25
    Mój mąż tez nosi stringi ja tez Kupuje na internecie Bielizna jak bielizna mega wygodna Lubię facetów modnych nów zacofanych w majtkach z Chin za 5 zł .D W z Mazowsza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 stycznia 2020 - 21:45
    jedyne to forum jest pozytywne na temat facetów stringach nawet na plaży . Czy ktoś może czytał inne fora na temat facetów w stringach na plaży ? parę lat temu ludzie byli przeciwni facet w stringach na plaży .? dzisiaj to chyba się zmienia zacofanie ludzi i podejście do tematu męskich stringów . ja czytałem inne fora i tam są wpisy z przed kilku lat przeciwko mękim stringom nawet na plaży, Wreście czeba iść z postępem a nie się cofać do np średniowiecza . nie ma co się przejmować zawracoć sobie główy opiniami zacofanych ludzi . nie uważam że są wszyscy zacofani . Przepraszam nie chce nikogo tu urazić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tytus ~Tytus
    ~Tytus
    Napisane 10 stycznia 2020 - 11:20
    Mam 25 lat mieszkam w małym mieście Nosze stringi od kilku lat . Od początku bardzo dobrze mi się w nich chodzi a zacząłem w lecie na upały sobie kupiłem Dziś moja bielizna to 99 procent stringi. Kupuje na internecie na początku mama była trochę zdziwiona a ja ze na upał na lato są idealne dziś już nikt nic nie mówi stringi wiszą pięknie z inna bielizna domowników Nawet raz mi siostra kupiła na urodziny fajne stringi Szkoda ze niektórzy uważają stringi nie wiadomo za co jakby to było coś strasznego a to zwykle majtki bardzo wygodne napewno step razy lepsze niż gacie po kolana .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monika ~Monika
    ~Monika
    Napisane 10 stycznia 2020 - 18:53
    Moj mąż też chodzi w stringach na gwiazdke dostal ode mnie kilka par koronkowych i siateczkowych stringow mega sexi wyglada a i sam mi mówił że bardzo fajne i wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 10 stycznia 2020 - 18:57
    Prawie mnieprzekonały wasze wpisy że sami bywacie na plaży w stringach w polsce i zagranicą .Dam rozważam latem wyjśćl latem w stringach na plaże . ale na potrzątek gdzieś w ustronym miejscu bez ludzi lub będzie mało . szkoda że niemam dziewczyny w strigach żeby była ze mną . też jestem za stringami latem . muszę zakupić więcej par stringów . nie mam takiej kolekcji jak nie którzy na tym forum .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 10 stycznia 2020 - 19:15
    Stringi są po to żeby z gołą dupą po plaży latać.

    ~Paweł napisał:
    Prawie mnieprzekonały wasze wpisy że sami bywacie na plaży w stringach w polsce i zagranicą .Dam rozważam latem wyjśćl latem w stringach na plaże . ale na potrzątek gdzieś w ustronym miejscu bez ludzi lub będzie mało . szkoda że niemam dziewczyny w strigach żeby była ze mną . też jestem za stringami latem . muszę zakupić więcej par stringów . nie mam takiej kolekcji jak nie którzy na tym forum .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 11 stycznia 2020 - 12:59
    niemożny być tak zacofani w wieku XXI jak w czasach średniowiecza lub prabapci in pradziadka gdzie zakrywało się całe ciało nawet w upały na plaży . Ja latem lubię stringi bo są świetne a nie te długie gacje jak za czasów prabapci i pradziadka . i dzie się z duchem czasu a nier cofa w tył . nikt mi nie będzie mówił w co mam się ubierać i co nosić gdzie i kierdy. cytuje słowa koniet . Odwwwagi panowwie io panie stringi na plaże i nie tylko .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringboy ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 11 stycznia 2020 - 16:37
    Nie można pisać, że kiedyś było zacofanie, weź na przykład niektóre prehistoryczne plemiona Indian. Tam stringi to był strój codzienny. Czy to na polowanie, czy to z okazji jakiegoś święta, itp Non stop chodzili i nosili stringi :) :) :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 12 stycznia 2020 - 00:54
    Tak czytalam te wpisy i powiem wam ja a moj facet i mamy jedna bielizne co znaczy on chodzi i woli moje majteczki stringi a do tego dodam ze mega wyglada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 stycznia 2020 - 02:07
    No to Kasia,.. podniosłaś poprzeczkę,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringboy ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 12 stycznia 2020 - 09:43
    No wiesz może to i mega wygląda, ale pytanie czy jest mu tam wygodnie??? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 12 stycznia 2020 - 10:39
    Po niektórych wpisach kobiet dziewczyn facetów że lubią nosić stringi nie tylko dla siebie ale dla portnerki lub partnera życiowego. Sam, lubię nośić stringi jak są upały. Pozastanowieniu i przeczytaniu postów na tym forum stwierdziłem porostu nie mam dla kogo tak się ubierać .Bo niemam dziewczyny a ni żony . potych wpisach jest mi czasami przykro z tego powodu że nie mam dla kogo .
    .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy