Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 04 grudnia 2019 - 12:22
    Witam ja już chyba 20 lat chodze w stringach mam 40 lat a od 8 także zakladam na plażę nad Bałtykiem i jest ok pozdrawiam no nie powiem zainteresowanie jest hhahaha beke mam z tych ludów czsem wiekszosc glosno komentujacych sami by chcjeli tylko strach im nie pozwoli hahaha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 04 grudnia 2019 - 14:19
    witam . ja mam ponad 50 lat ale noszę stringi od ładnych lat i chce wyjść w stringach na plaże . trochę się waham .nie czuję się na ponad 50 lat i też nie wyglądam na swój wiek . każdy mi nie daje ponad 50 lat tylko daje mi 30 lub 40 lat. lubię bardzo stringi . nie jestem gejem i nie czuję się gejem . tylko nie mam powodzenia u kobiet , po tych waszych wpisach jesteście dużo młodsi. wygląd nie zdradza wieku . lubię stringi . nosze rozmiar S . a w niektórych rozmiarach M . nie którzy w moim wieku wyglądają jak dziatki .ja tak nie wyglądam i nie czuję się jak emeryt .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał mam ~Rafał mam
    ~Rafał mam
    Napisane 04 grudnia 2019 - 16:11
    Mam 35 lat Chodzę w stringach na codzień Kilku znajomych wie o rym na początku trochę mi było głupio dziś mnie to nie obchodzi nikt nic nie mówi . Mam tylko stringi Na płazy za granica oczywiście stringi W tym roku byłem nas Bałtykiem na plaży w stringach oczywiście niektórzy patrzyli jakby nie wiem co zobaczyli ale nie przejmuje się tym . U nas patrzą nawet na kobietę w stringach i się slinią taki zacofany kraj . Za granica tego nie ma . Chodzę w czym lubię . Jak wspomniałem byłem w tym roku nad Bałtykiem było patrzenie uśmiechy a nawet były 3 nastolatki i powiedziały jak szedłem ze ładnie wyglądam Szkoda ze tak mało facetów na plaże nie ubierze stringów a pewnie by chcieli . Odwagi panowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 04 grudnia 2019 - 16:35
    Mój szesnastoletni letni syn nosi stringi , nosi od tego lata mowi ze na upały idealne. Zauważyłam , ze w koszu na bieliznę już jest kilka par jego stringów . I co mam zrobić jak mu dobrze niech nosi ja tez mam swoje. Robić afera o majtki to dla mnie głupota każdy nosi to co lubi a faktycznie większość Polaków zacofanych jest a slinią się na widok pięknej kobiety w takiej bieliźnie a zabrania nosić coś tu nie tak Strongi to majtki tylko inaczej zaprojektowane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 04 grudnia 2019 - 19:45
    niech kobiety też się ślinią na zgrabny męski tyłek . tak w Polsce jest jeszcze zacofanie. Jak się czyta różne fora na temat faceta w stringach na plaży to są różne opinie od kobiet też od .krytyki po zachwyt . np . gej itp . czy jak facet nosi to musi być zaraz gej? każdy nosi to co lubi . ja też lubię nosić stringi nie będąc gejem a chciałbym też na plaży .ale trochę się krępuje .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 05 grudnia 2019 - 09:46
    Nosze stringi od wielu lat m 41 pierwsze kupiłem jak byłem w USA Dziś mam tylko stringi nieraz domownicy mnie w nich widzieli Zero problemu Na plaży trz stringi nawet koło domu w nich się opalam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 05 grudnia 2019 - 10:46
    jak czytam tu taj wasze opinie stwierdziłem że jednak są odważni i śmiali faceci co chodzą w stringach na co dzień i nawet na plaży bez skrępowania nie zwracając na głupie uwagi i śmiechy nie tolerancyjnych innych ludzi tych zacofanych w naszym kraju jakim jest Polska . po tych waszych opiniach jestem przekonany że nie tylko stringi są dla kobiet i dla normalnych facetów . obawa nadal mała pozostaje wyjść w stringach na plażę Chciałbym się odważyć i spróbować wyjść w stringach na plażę .mimo że mam ponad 50 lat . Wyglądam i czuję się świetnie jak na bym miał 30 lub 40 lat . nikt mi ze znajomych nie daje tych ponad 50 lat . lubię stringi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 grudnia 2019 - 12:16
    Jak raz wyjdziesz na plaze to potem bedzie latwiej. Ja odkad pamietam to wszedzie nosze stringi, na basen, na plaze i na co dzien.




    ~Paweł napisał:
    jak czytam tu taj wasze opinie stwierdziłem że jednak są odważni i śmiali faceci co chodzą w stringach na co dzień i nawet na plaży bez skrępowania nie zwracając na głupie uwagi i śmiechy nie tolerancyjnych innych ludzi tych zacofanych w naszym kraju jakim jest Polska . po tych waszych opiniach jestem przekonany że nie tylko stringi są dla kobiet i dla normalnych facetów . obawa nadal mała pozostaje wyjść w stringach na plażę Chciałbym się odważyć i spróbować wyjść w stringach na plażę .mimo że mam ponad 50 lat . Wyglądam i czuję się świetnie jak na bym miał 30 lub 40 lat . nikt mi ze znajomych nie daje tych ponad 50 lat . lubię stringi .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 05 grudnia 2019 - 13:21
    Jaka będzie reakcja ludzi na faceta w stringach na plaży między dzieci ? Czy mając ponad 50 lat w metryce urodzenia wyjść na plaże w stringach ? wyglądam raczej na 30 lub 40 lat a nie jak 50 latek . nie jestem gejem i nie czuje się tez gejem . wiem że do lata jeszcze daleko . ale za kupiłem męskie stringi plażowe na Aliexpress. trochę się krępuje i przeraża mnie opina ludzi plażowiczów .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 05 grudnia 2019 - 16:05
    Witam, chcę zakupić jakiś model Doreanse czy możecie polecić który model najlepiej leży na tyłku? Zakładam stringi do pracy i chcę aby było wygodnie przez cały dzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 grudnia 2019 - 18:47
    Dorense 1390 na allegro. Mega wygodne na codzien. Chodzę w nich jakiś 5 lat. Atlantic też są mega wygodne. Kwestia gustu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 05 grudnia 2019 - 19:19
    Moja 17 letnia siostra chodzi w stringach i kiedyś dla jak kupiła mi męskie. Dodam że mam 19 lat i niestety mamy własny pokój. Założyłem i nie byłem przekonany. Miałem opory bo geje w tym chodzą i wogole. Jak zacząłem nosić to nie mogę przestać a i siostra mówi że mi ładnie i mam ładny tyłek. Kilka razy zdarzyło się że jej koleżanka została na noc i była w szoku że się nie krępuje i chodzę jak by to było normalne. Mówiła siostrze po czasie że 2 raz widziała i nie wyobrażała siebie że istnieje męska odmiana stringów. Mama jak robi pranie z początku była wściekła że jestem gejem. Ale siostra jej wytłumaczyła że nie tylko są damskie ale i męskie. Ostatnio nawet widziałem na suszarce do prania jakieś nowe. Chyba kupiła ojcu bo ja takich niemam i nieoj rozmiar. Na plaży były zaczepki ale się tym nie przejmuje. Na wf w szkole z początku się śmiali ale im przeszło. Pozdrawiam i więcej odwagi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 grudnia 2019 - 21:40
    Ja mam stringi doreanse i nie polecam. Najlepsze według mnie są sesto senso.

    ~Gościu napisał:
    Witam, chcę zakupić jakiś model Doreanse czy możecie polecić który model najlepiej leży na tyłku? Zakładam stringi do pracy i chcę aby było wygodnie przez cały dzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 grudnia 2019 - 21:43
    Ja jestem gejem i też noszę. Może znajomy nie jest i też nosi ????

    ~Andrzej napisał:
    Moja 17 letnia siostra chodzi w stringach i kiedyś dla jak kupiła mi męskie. Dodam że mam 19 lat i niestety mamy własny pokój. Założyłem i nie byłem przekonany. Miałem opory bo geje w tym chodzą i wogole. Jak zacząłem nosić to nie mogę przestać a i siostra mówi że mi ładnie i mam ładny tyłek. Kilka razy zdarzyło się że jej koleżanka została na noc i była w szoku że się nie krępuje i chodzę jak by to było normalne. Mówiła siostrze po czasie że 2 raz widziała i nie wyobrażała siebie że istnieje męska odmiana stringów. Mama jak robi pranie z początku była wściekła że jestem gejem. Ale siostra jej wytłumaczyła że nie tylko są damskie ale i męskie. Ostatnio nawet widziałem na suszarce do prania jakieś nowe. Chyba kupiła ojcu bo ja takich niemam i nieoj rozmiar. Na plaży były zaczepki ale się tym nie przejmuje. Na wf w szkole z początku się śmiali ale im przeszło. Pozdrawiam i więcej odwagi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 05 grudnia 2019 - 22:37
    ja nie jestem gejem lubię nosić stringi . Na plaży w stringach jeszcze nie byłem bo takich plażowych nie miałem . trochę się krępuje wyjść w stringach na plażę . co inni powiedzą facet stringach na plaży . nie chce być wyzywany od geja bo nim wcale nie jestem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 05 grudnia 2019 - 22:37
    ja nie jestem gejem lubię nosić stringi . Na plaży w stringach jeszcze nie byłem bo takich plażowych nie miałem . trochę się krępuje wyjść w stringach na plażę . co inni powiedzą facet stringach na plaży . nie chce być wyzywany od geja bo nim wcale nie jestem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slawek ~Slawek
    ~Slawek
    Napisane 06 grudnia 2019 - 00:36
    Drodzy grupowicze zamierzam kupić jakieś nowe sztuki znalazłem takie coś sądzicie że ten tył będzie spoko bo chyba się z takim jeszcze nie spotkałem. dessue.com/pl/m-skie/top-marki-m-skie/stringi-roberto-lucca-90004-11020

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 grudnia 2019 - 07:22
    Chodzę w stringach od latam żonę dzieci. Właśnie nie rozumiem dlaczego jak nosi się taka bieliznę to niektórzy mówią ze gej a to jak kobieta nosi stringi to jest lesbijka ? Dziwne skojarzenia Po przeczytaniu to na forum uważam ze to najgłupsze skojarzenia Stringi to bielizna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosia ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 06 grudnia 2019 - 09:43
    Witam. Jestem nauczycielką w liceum oraz technikum. Uczę wychowania fizycznego. Od dobrych kilku lat zauważyłam że męska czesc młodzieży coraz śmielej zakłada stringi. Z początku kilka lat temu miałam ucznia którego tępili za stringi. Postanowiłam porozmawiać z chłopcami i mało odzewu było. Większość że to bielizna dla gejów. Więc któregos dnia też założyłam stringi i widziałam jak się patrzą na mnie. Po zajęciach powiedziałam że miło mi że się patrzyli ale niech się postawią w mojej sytuacji. Też lubię popatrzeć jak każda kobieta i naprawdę nie przeszkadza mi facet w stringach. Jak jest przystojny i zadbany to wręcz przyjemność. Także od tego czasu coraz więcej chłopców nosi i się nie wstydzą. A ładna pupa zawsze jest ładna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 06 grudnia 2019 - 10:42
    witam . Przecież nie każdej kobiecie może się podobać facet w stringach i jego zgrabna pupa .facet w stringach na plaży też może się nie podobać innym osobom na plaży . ja nie których osób też nie mogę zrozumieć i tych uprzedzeń do stringów . ja lubię stringi zwłaszcza latem jak jest gorąco . okazuje się że może zmienią uprzedzenia do stringów .ja nie jestem zacofany i nie mam uprzedzeń do stringów . stringi są dla wszystkich dla obojga płci jak i dla kobiet i mężczyzn . niezależnie od orientacji seksualnej . chce wyjść na plaże w stringach i nikt mi tego nie zabroni w co się ubieram gdzie i kiedy co nosze .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy