Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Franek ~Franek
    ~Franek
    Napisane 06 grudnia 2019 - 14:31
    Coraz więcej chłopaków nosi stringi a ja pytam dlaczego taki mały wybór w sklepie z bielizna jest albo nie ma rzadnych majtki jak majtki każdy model powinien być a nie internet ja wole zobaczyć na żywo towar co mam kupić pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 06 grudnia 2019 - 19:00
    pod ubraniem zakładają ale niema odważnych facetów żeby wyjść na plaże w stringach kąpielówkach . ja się wam żeby wyjść w stringach latem na plaże

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 06 grudnia 2019 - 20:42
    niema odważnych facetów w stringach na plaży . sam się waham wyjść latem w stringach na plaże . lubię nosić stringi zwłaszcza latem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 07 grudnia 2019 - 10:06
    A ja tam smigam latem w stringach nad baltykiem bez problemu i bez wstydu bo czego sie wstydzic choc zainteresowanie jest pozdro tak samo jak na basen w stringach lub bez fajnie bylo w tamtym roku w bialce trafilismy z żoną na dzień bez majtek tylko wpuszczali fajnie bylo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 07 grudnia 2019 - 12:11
    Facet w stringach może na plaży nad morzem ale nie nad jeziorami i stawami miejskimi . Jak a jest reakcja plażowiczów na widok faceta w stringach ? widok kobiety w stringach na plaży to co innego. ja bym musiał rowerem jechać nad morze ale by mi to zajęło na pewno tydzień albo dłużej . Czy mi wypada wyjść w stringach na plaże w wieku ponad 50 lat ? Wygląd mam na co najmniej 30 lat lub 40 lat . młodym to może wypada wyjść w stringach na plaży . Postanowiłem sobie zakupić stringi plażowe na Aliexpress bo są niektóre modele tańsze jak na Allegro lub w sklepach internetowych w Polsce ,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebik ~Sebik
    ~Sebik
    Napisane 08 grudnia 2019 - 01:53
    Dzień bez majtek? Pierwszy raz słyszę.

    ~Rafal napisał:
    A ja tam smigam latem w stringach nad baltykiem bez problemu i bez wstydu bo czego sie wstydzic choc zainteresowanie jest pozdro tak samo jak na basen w stringach lub bez fajnie bylo w tamtym roku w bialce trafilismy z żoną na dzień bez majtek tylko wpuszczali fajnie bylo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 08 grudnia 2019 - 14:03
    Witam jak parę razy przeczytałem wpis dodany przez Rafał dzień bez majteczek . to mnie zastanowiło kto i gdzie taki dzień robi ? Plaża nudystów jest to się z tym zgodzę . Ja nawet mam mało odwagi wyjść w stringach na plaże a co dopiero bez majteczek .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 09 grudnia 2019 - 10:37
    Panie Pawle ja mam 42 lata i zawsze nosze stringi nawet nad Bałtykiem Mieszkam w okolicy Łeby i co lato a lubię morze jestem na płazy w stringach Wiem ze niektórzy patrzą a zauważyłem ze później już każdy się oswoi i nie reaguje już Za to ja mam pięknie opalone ciało Raz widziałem młodego chłopaka z dziewczyna oboje w stringach Wiec panowie nie ma co się przejmować tylko w te wakacje odważyć się ma więcej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 grudnia 2019 - 11:09
    Po przeczytaniu wpisu pana Tomka może trochę mnie przekonał wyjście w stringach na plaże . nie wiem jaka będzie reakcja ludzi na plażach miejskich nad jeziorami i stawami ? nad morzem są większe plaże i skupisko ludzi . pan Tomek jest dużo młodszy ode mnie . pewnie czy to nie będzie mała przeszkoda mój wiek ponad 50 lat na stringi na plaży . Mój wygląd jest raczej na 30 lat lub 40 lat . jestem szczupły i wysoki . raczej taki, wygląd kolarza . amatora waga 60 kg , 183 cm mam rozmiar S i w niektórych rozmiarach M . taki wygląd mam dzięki dużemu chodzeniu pieszo oraz jazd rowerem . .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 09 grudnia 2019 - 13:02
    Panie Pawle zawsze można na plaże iść w trochę ustronne miejsce co mniej osób tam .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 grudnia 2019 - 14:18
    zastanawiałem się kiedyś nad zakupem stringów plażowych i wahałem się zakupić takie stringi . Ale w tym roku postanowiłem i się zdecydowałem zakupić na razie jedną parę stringów męskich plażowych na Aliexpress i czekam na przesyłkę .Chyba spróbuje na razie ale w ustronnym miejscu mimo tych że mam ponad 50 lat .nie wyglądam jak facet po 50 ale raczej jak 30 latek lub 40 latek . Lubię nosić stringi latem ale na plaży jeszcze nie byłem. nie jestem zacofany i lubię nowości . stroje kolarskie obcisłe .czuję się narzie świetnie jak na swój wiek . .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gościu ~Gościu
    ~Gościu
    Napisane 09 grudnia 2019 - 14:46
    Jeśli ktoś chciałby powymieniać się fotkami swoich modeli to zapraszam na @ metiobyk@interia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 09 grudnia 2019 - 15:34
    W bialce na termach w walentynki byl taki dzień od 20 do 1 w nocy fajnie bylo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 09 grudnia 2019 - 21:35
    fajne forum. nie myślałem że poznam tylu facetów co preferują noszenie stringów jak i na co dzień i na plaży .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płocki biker ~Płocki biker
    ~Płocki biker
    Napisane 10 grudnia 2019 - 08:19
    Jest jeszcze więcej chłopaków którzy noszą stringi, ale się tym nie chwalą,... Widzę w szatni na siłowni, na prawdę wielu panów je nosi....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 10 grudnia 2019 - 09:23
    Witam przez przypadek znalazłem te forum i poczytałem parę wpisów ze jest dużo mężczyzn co naszą stringi nie tylko na co dzień i na plaże też . ja się z tym tak nie spotkałem bo nie wszędzie bywam ana plaży miejskiej też się z tym nie spotkałem mężczyzn w stringach Parę lat temu kupiłem sobie pierwsze stringi .spodobało mi się i lubię nosić zwłaszcza latem . w tym roku zakupiłem, 2 pary stringów i dodatkowo jedną parę stringów kąpielowych na plaże bo takich jeszcze nie miałem a rozważam zakup następnych. . Na nie których forach jest dużo krytyki wobec mężczyzn w stringach nawet na plaży. Dlaczego krąży taka opinia że stringi są dla geja . ja tego nie mogę zrozumieć przecież stringi to normalna bielizna męska i również damska . czy domeną są stringi tylko dla kobiet . przecież się zdarza ze kobiety używają męskie kosmetyki , odzież i na odwrót panowie tak samo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mors ~Mors
    ~Mors
    Napisane 10 grudnia 2019 - 11:31
    W ostatnia niedziele byłem nad stawem morsowałem oczywiście kąpielówki typu string. Szły dwie dziewczyny z psami patrzyły jak wchodzę do wody . Zawsze nosze stringi nie mam innej bielizny. Pozdrawiam morsy i gości w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 10 grudnia 2019 - 13:00
    witam . jak to jest być morsem ? Czy nie było zdziwienia że facet się teraz kąpie w stringach ? dla mnie teraz jest za zimno na plaże. ale latem może też stringi na plaży . jaka jest opinia ludzi na plaży widząc faceta w stringach na plaży ? w końcu niech się zmieni opinia ludzi o stringach na plaży . mi to by nie przeszkadzało widok faceta w stringach na plaży i kobiety też .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mors ~Mors
    ~Mors
    Napisane 10 grudnia 2019 - 16:30
    Mi na plaży stringi nie przeszkadzają czy to ma mężczyzna czy kobieta Plaża na to jest by odsłonić swe ciało . A na codzień tez nosze stringi tylko taka mam bieliznę . Lubię i jest mi najwygodniej w niej Nie patrzę na modę nie przejmuje się jeśli ktoś gada a najwiecej maja do powiedzenia co nigdy nie ubrali . A
    Morsowanie to zdrowa kąpiel Najpierw rozgrzewka i wchodzi się do wody Ubiór do morsowania jaki kto lubi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arti ~Arti
    ~Arti
    Napisane 10 grudnia 2019 - 16:53
    Mam 19 lat nosze stringi na codzień . Mam już kilka par . Fajnie ze coraz więcej chłopaków nosi bieliznę stringi nosi się to w cz najlepiej sie człowiek czuje . Pozdrawiam z Kryspinowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy