Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet unika seksu

Rozpoczęte przez ~Aniołek, 06 lut 2018
  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 06 lutego 2018 - 19:48
    Śledzę wątek MOJA ŻONA NIE CHCE SEKSU, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego MĄŻ/FACET NIE CHCE SEKSU.
    Czy może są tutaj tacy faceci? Powody????????????????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 lutego 2018 - 07:56
    Bliskość fizyczna w małżeństwie jest bardzo ważna, a jednak zdarza się i to wcale nie tak rzadko jakby mogło się wydawać, że to nie żona a mąż unika seksu.Najpierw nie chce się kochać tak często jak dawniej, potem kocha się coraz rzadziej... Żona stara się zwrócić na siebie jego uwagę, inicjuje ...i nic. Pierwsza myśl: no tak nie pożąda mnie, pojawia się pytanie... dlaczego? Dlaczego mu się nie podobam, dlaczego mu się znudziłam, dlaczego... Kochanka? Problemy zdrowotne? A może inny facet?












    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 09 lutego 2018 - 21:14
    Odpowiedział mi taki jeden Diabełek:-) ale nie tutaj tylko na str.18 wątku Moja Żona nie chce seksu... naprawdę warto przeczytać wszystko co tam napisał :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 13 lutego 2018 - 16:13
    Dziękuję pięknie.

    Fakt, diabelnie to pomieszałem.

    Mimo to, Panowie, cicho tu jakoś...

    Na zebraniu osiedlowym padło by zapewne z tylnego rzędu: Bo faceci nie unikają seksu! Tylko głupi by unikał... :)))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 25 lutego 2018 - 19:36
    Drodzy Panowie,
    Szkoda, że nie piszecie... to ważne dla Waszej kobiety, by wiedzieć kiedy Wam się nie chce. To ważne, byście napisali czy ważna dla Was jest bliskość z kobietą. Dlaczego to dla Was takie trudne, by w anonimowej formie wypowiedzieć się na tym forum?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kowal ~Kowal
    ~Kowal
    Napisane 02 marca 2018 - 21:26
    Unika, bo
    a) woli seks z inną kobietą
    b) kręcą go faceci
    c) jest przemęczony i zestresowany
    d) ma gorszy dzień
    e) jest chory
    f) zmiany hormonalne
    g) nie ma ochoty na przewidywalny seks np ciągle w gumie ciagle w ten sam sposób, kobita leży i czeka niewiadoma na co zamiast zainicjować coś ze swojej strony...
    Powodów jest tysiące i jak partnerka jest słaba w te klocki to bryndza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bolo ~Bolo
    ~Bolo
    Napisane 10 marca 2018 - 18:31
    Ja juz odpuściłem, bo ile można rozmawiać, dawać do zrozumienia, zabiegać. Gdy uświadamiasz sobie, że dla niej seks mógłby nie istnieć to przestajesz w końcu naciskać jak długo masz prosić? Szkoda mi jej ale dla niej seks był beeee zawsze i niby wiem ze to różnica temperamentów ale ci zrobić jesli potrzeba mi kobiety jak tlenu no co zrobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Asd ~Asd
    ~Asd
    Napisane 10 marca 2018 - 21:14
    Ewakuacja... Znajdź drzwi z napisem EXIT...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bolo ~Bolo
    ~Bolo
    Napisane 17 marca 2018 - 23:00
    Ewakuacja... to nie jest takie proste, chociaż jak pomyślę, że jest sobota ona już śpi ubrana w gacie i piżamę a ja otwieram kolejne piwo to nie chce tak

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 18 marca 2018 - 12:28
    Bolo a jak byś chciał, żeby było? Jakie Ty widzisz rozwiązanie???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bolo ~Bolo
    ~Bolo
    Napisane 19 marca 2018 - 09:17
    Chcę świetego spokoju i innej kobiety niż ta wiecie co mi wczoraj powiedziała?Sam sobie zrób dobrze dla mnie to obrzydliwe i co? Chyba jednak exit ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 21 marca 2018 - 19:27
    Bolo exit i nawet nie masz się co zastanawiać, takie teksty mogą faceta wykastrować. Gdybym coś takiego usłyszał na drugi dzień by mnie nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 21 marca 2018 - 19:28
    Unikałem seksu bo nie był spontaniczny i tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 24 marca 2018 - 11:49
    ~Żuber napisał:
    (...) Gdybym coś takiego usłyszał na drugi dzień by mnie nie było.

    Nie sądzę, byś zniknął zaraz na drugi dzień, chociaż to straszne usłyszeć takie słowa :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kozak23 ~kozak23
    ~kozak23
    Napisane 24 marca 2018 - 13:48
    Facet unika sexu,gdy robi to z obowiązku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 marca 2018 - 08:55
    Facet unika seksu, gdy kobieta uprzykrza mu życie w ciągu dnia i nie tylko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 27 marca 2018 - 16:37
    @Robert
    przecież po to właśnie ona często to robi...
    To dobry sposób, żeby uniknąć seksu z mężem, z którym nie ma na to ochoty, ale jednocześnie nie ma determinacji, żeby się rozstać.
    Bo dzieci, bo mieszkanie, bo kasa, bo nie ma nikogo innego, a trzeba z kimś na urlop pojechać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 marca 2018 - 17:35
    No właśnie... :-) i tu nasuwa mi się pytanie, ale zadam je w nowym wątku, żeby już nie mieszać ;-). Ona seksu nie chce... W takim razie...?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koteczek ~Koteczek
    ~Koteczek
    Napisane 29 marca 2018 - 15:52
    Bo zdaniem faceta taką ma on naturę i tak dużo plemników, że musi on skakać z kwiatka na kwiatek i nie chce kochać się tylko z jedną partnerką przez całe życie, bo to jest po prostu nudne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 30 marca 2018 - 06:28
    ~Ona napisał:
    @Robert
    przecież po to właśnie ona często to robi...
    To dobry sposób, żeby uniknąć seksu z mężem, z którym nie ma na to ochoty

    Wygląda na to, że w takim razie 'ona' byłaby przyczyną unikania seksu przez faceta... ;-).
    On nie chce, bo ona mu uprzykrza życie, a ona uprzykrza, bo nie chce z nim seksu... upraszczając można stwierdzić, że to ona sama jest przyczyną braku chęci u niego ;-).
    On nie chce, bo ona nie chce... po prostu.
    Ale czy to jest pełna odpowiedź na pytanie zadane w tytule?
    Wydaje mi się jednak, że problem leży dużo głębiej - życie nie składa się tylko z seksu i kiedy gdzieś, w innym obszarze klocki się nie układają jak trzeba, to i z seksem się nie bardzo układa.
    ~Koteczek napisał:
    Bo zdaniem faceta taką ma on naturę i tak dużo plemników, że musi on skakać z kwiatka na kwiatek i nie chce kochać się tylko z jedną partnerką przez całe życie, bo to jest po prostu nudne.

    Tej opinii nie podzielam. Zaznaczę, że jestem facetem ;-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 70 następna

Gorące tematy