Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet unika seksu

Rozpoczęte przez ~Aniołek, 06 lut 2018
  • avatar ~Jasiu ~Jasiu
    ~Jasiu
    Napisane 17 lipca 2021 - 19:44
    ...popisze i odpuści :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jasiu ~Jasiu
    ~Jasiu
    Napisane 17 lipca 2021 - 19:46
    widocznie ma dzisiaj zły dzień :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 17 lipca 2021 - 19:51
    ~Jasiu napisał:
    Po co odpowiadasz?
    Ignoruj intruza i tyle.:)


    Dopóki odpowiadam, znaczy że mi odpowiada :-)
    Ale widać, że lubisz mieć ostatnie zdanie :-)
    Jak prawdziwy facet a nie papcio w kapciach przytakujący na wszystko ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 18 lipca 2021 - 01:22
    ~Wielbicielka napisał:
    ~raz napisał:


    Bo trzeba inwestowac w urode - najepiej torebka za kilkanascie tysi, bo jak wiadomo taka torebka odmladza i usuwa celulit


    Zadaniem torebki nie jest odmładzanie ani usuwanie celulitu. Zdaniem torebki jest albo poprawić humor albo pasować do butów.

    Krąży taki żart.
    "Kupiłam buty - nie mam spódnicy.
    Kupiłam spódnicę - nie mam bluzki.
    Kupiłam bluzkę - nie mam płaszcza.
    Kupiłam płaszcz - nie mam torebki.
    Kupiłam torebkę - buty nie pasują"


    I tu sie zgadzamy. Torebka nic nie zmienia w temacie urody. Nie zmienia rowniez nic w temacie wiekszego 'brania'. Postrzegania przez facetow. Zna ktos faceta co sie zna na cenach torebek ? :)). To tylko podbicie ego, moze wyznacznik pozycji, statusu i sygnal dla tylko kolezanek - mnie stac. Was nie.
    Co do dyskusji powyzej to jestem zdania, ze kobieta jakis poziom musi trzymac i odpowiednio wygladac, ubierac sie. I przede wszystkim sie zachowywac. To tez wyznacznik jej osobowosci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
Strona 70 z 10
poprzednia Strona 70 z 70

Gorące tematy