Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet unika seksu

Rozpoczęte przez ~Aniołek, 06 lut 2018
  • ~Bolo
    ~Bolo
    Napisane 03 kwietnia 2018 - 08:30
    ~Robert1971 napisał:

On nie chce, bo ona mu uprzykrza życie, a ona uprzykrza, bo nie chce z nim seksu... upraszczając można stwierdzić, że to ona sama jest przyczyną braku chęci u niego ;-).
    On nie chce, bo ona nie chce... po prostu.

Dokładnie tak jest.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 03 kwietnia 2018 - 12:02
    Bolo a wiesz, że to tak działa w obie strony?
    Myślisz, że kobieta nie czuje, kiedy mężczyzna nie chce?
    Ona nie chce, bo on nie chce. Po prostu.

• ~Bolo
    ~Bolo
    Napisane 04 kwietnia 2018 - 08:00
    Tylko jakoś tak się dziwnie składa, że facetowi częściej się chce niż nie chce.

• ~LUPO51
    ~LUPO51
    Napisane 06 kwietnia 2018 - 19:42
    Mi się nie chce, zmuszam sie do seksu. Gdy czytam to wszystko i im dłużej myślę tym mi gorzej. Mam fajną żonę, dzieci, ułożone życie a chciałbym....... przeżyć moje życie z facetem a nie z kobietą, siedzę na forach internetowych i wiecie co? Większość poznanych tam facetow po 40, po 45r.ż. to żonaci. Myślałem że jestem bi, ale nieeeee już wiem że nie jestem. Faceci mnie kręcą, śnią mi się po nocach, myślę o nich gdy kocham się z żoną, która niczego nie wie.Nie potrafię sobie poradzic. Poważnie myślę,by ze sobą skończyć,bo kazde rozwiązanie wydaje mi się złe. Gdyby nie dzieci już bym to zrobił. Dlaczego życie jest takie popieprzone.

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 06 kwietnia 2018 - 21:23
    Lupo, dlaczego nie mówisz żonie? Odważ się i powiedz jej co sie dzieje, nie wiem jakie macie relacje, ale Ciebie "ciągnie do lasu", a tak nie da się na dłuższą metę żyć. Bądź uczciwy wobec żony i wobec siebie. Co mogę jeszcze napisac...wrzuć w wyszukiwarkę badania prof. Izdebskiego dot. żonatych gejów, może to znasz, a może nie, ale warto przeczytać.
    Lupo zawsze jest rozwiązanie ( niekoniecznie tak drastyczne, o jakim myślisz)!!!

• ~Aga
    ~Aga
    Napisane 05 czerwca 2018 - 16:55
    Mój facet unika kiedy jest za często, np. Ja lubię i inicjuję codziennie a on woli 3 razy w tygodniu.

• ~Siła
    ~Siła
    Napisane 15 czerwca 2018 - 15:00
    Najczęściej unika, gdy woli robić to z inną tłumacząc się zmęczeniem i nadmiarem pracy.

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 22 czerwca 2018 - 16:58
    Dlaczego mając jakiekolwiek problemy tak trudno jest Wam Panowie rozmawiać o nich z Waszymi Kobietami?????? Przecież szczera rozmowa to podstawa każdej zdrowej relacji, tylko wtedy można cokolwiek zrobić, zwyczajnie pomóc, gdy wie się co się dzieje.

• ~LUPO51
    ~LUPO51
    Napisane 16 lipca 2018 - 13:10
    Powiedziałem żonie i ...wyprowadziła się z domu do rodziców, ale jeszcze rozmawiamy, są momenty burzliwe! Mam ogromne poczucie winy.

• ~Talk to me
    ~Talk to me
    Napisane 16 lipca 2018 - 22:41
    ~LUPO51 napisał:
    Powiedziałem żonie i ...wyprowadziła się z domu do rodziców, ale jeszcze rozmawiamy, są momenty burzliwe! Mam ogromne poczucie winy.

Niektóre rozmowy są bardzo trudne.

• ~Talk to me
    ~Talk to me
    Napisane 16 lipca 2018 - 22:44
    ~Aniołek napisał:
    Dlaczego mając jakiekolwiek problemy tak trudno jest Wam Panowie rozmawiać o nich z Waszymi Kobietami?????? Przecież szczera rozmowa to podstawa każdej zdrowej relacji, tylko wtedy można cokolwiek zrobić, zwyczajnie pomóc, gdy wie się co się dzieje.

Aniołku, bo chyba z niektórymi kobietami nie da się tak normalnie i rzeczowo porozmawiać. Albo pojawia się histeria albo panika albo kąśliwe uwagi albo foch itp. itd.

• ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 23 lipca 2018 - 22:42
    A ja myślę, że szczera, otwarta rozmowa zawsze ma sens :-)

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty