Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Żona zdradziła emocjonalnie i chce odejść

Rozpoczęte przez ~Tomek, 29 wrz 2020
  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 29 kwietnia 2022 - 08:11
    ~misia
    To zapraszamy wróżkę Alicję na forum Facet po 40.:-)

    Wszyscy jej tu wysłuchamy.
    A gdyby miała jakieś wątpliwości, to i radą służyć będziemy:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 29 kwietnia 2022 - 22:15
    ~Misiak napisał:
    -ewe,Tomasz ma rację ja też bym dał drugą szansę,nie poeinno się poddawać,jednakże musi być obopólna chęć,i najważniejsze słowa
    (przepraszam, żałuje ,wybacz mi proszę)
    -bez tego nie ma szans,Tomasz nie usłyszał ich -ja póki co też nie ,a u ciebie to jak było?

    Bo tak działa natura kobiet , to by oznaczało że zle robiła, że kłamała, oszukiwała, podle działała i tej prawdy nie jest wstanie unieść więc dalej brnie. Zresztą kiedyś na innym forum wypowiadały się byłe które odeszły do kochanka i im (oczywiście) nie wyszło co skutkuje samotnością pomiędzy łapaniem romansu. Kobiety same się nie rozumieją i tylko nieliczne tak naprawdę nadają się na nowoczesne małżeństwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 30 kwietnia 2022 - 10:58
    Taka historia z mojej rodziny....Mój kuzyn Artur miał żonę ,każdy mówił jaka idealna para,lecz ona grała jak wiele innych kobiet tego sortu.
    W końcu sie zabujała wdała w romans,póżniej rozwód, została z tym facetem a po chyba 2 latach facet zrobił jej dziecko i zostawił lecąc na kolejny kwiatek.
    Oczywiście w tym momencie chciała wrócić do kuzyna prośby umizgi itd,,ale Artur podniósł sie już z depresji i powiedział twardo-WON -i tak sie skończyla ta historia .
    Pozostał tylko żal i problemy finansowe tej byłej jego żony bo straciła dosłownie wszystko, stabilne życie i kochającego męża nawet dom bo po perturbacjach prawnych okazało się,że jej sie nie należy i ot została sama i w dodatku "napiętnowana" wśród znajomych...płakać się chce patrząc na to co się obecnie porobiło z kobietami ,zresztą niektórzy faceci są nie lepsi,tylko jak tak patrzę co się wokół dzieje to jednak kobietom bardzo odpi....o zbyt wiele przypadków w ostatnim czasie widze -nie tylko w moim,a przecież my faceci chcemy tylko kochać żyć i być kochanym-ot cała prawda i oczekiwania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 03 maja 2022 - 19:12
    tylko tyle i aż tyle, ale kobiety pragną czegoś innego : emocji, motylków, zmian, zaskoczenia, umizgów, pochlebs itp. bo tak ostatnimi czasy zostały zaprogramowane przez media. Stare wartości jak dom, rodzina, dzieci, małżeństwo to BE teraz jest hasło : jestem tego warta ! Trzymaj się autorze, za rok może kilka lat będzie naprawdę lepiej bo widzę takie przypadki. Poznasz kobietę która naprawdę będzie warta twoich uczuć tylko zanim to zrobisz musisz pozbyć się jakichkolwiek uczuć do EX bo to jest już obca osoba wrogo nastawiona do ciebie. I zapamiętaj skoro wybrała tamtego nie doceniając ciebie pomimo twoich prób ratowania i nie biorąc pod uwagę lat spędzonych z tobą to nigdy ale przenigdy nie daj się złapać na gadkę że zrozumiała że jednak kocha ciebie i takie tam bzdety z jej strony. Ty masz już swoje niezależne życie oraz dzieci które za ileś tam lat pójdą na studia , wyjadą wtedy nic nie będzie łączyło z nią no może na weselu dzieciaków się zobaczycie i tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 07 maja 2022 - 08:17
    U mnie wszystko podobnie jak u Tomka. Żona też twierdzi że to tylko przyjaciel . Ale jezdzi do niego na spotkania, przed każdym wyjazdem depilacja. Ona myśli że ja tego nie widzę i nic się nie domyślam. Myślicie że do rozmowy konieczna jest depilacja?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 09 maja 2022 - 01:08
    Zachowaj zimną krew i nie zdradzaj emocji , zbieraj dowody a jak masz kasę to detektyw tylko odpowiedni. Pewnikiem skoro tak się zachowuje to nie jeden raz tam ,,było" więc po sprawie chyba że lubisz być rogaczem (są tacy). Kobieta zanim da to musi emocjonalnie się związać więc moim zdaniem nie ma sensu robić coś na kształt ratowania małżeństwa (czytaj portale opisujące zdrady tam zobaczysz jak to naprawdę a nie teoretycznie dzieje się). Jak będziesz miał dowody (pewne) to do prawnika marsz i cały czas nerwy i emocje na wodzy. Nawet jak się opamięta to zaliczy, może ciąża lub choróbsko zaliczy a i tak jak będzie chciała zostać to z uwagi że kochaś się znudził jej lub ona jemu. Czytaj , analizuj i działaj = was już nie ma. Jesteś w pierwszej fazie niedowierzania : ona nie jest taka, ona mnie kocha, ona tylko z nim rozmawia itp a prawda jest inna bo ona daje jemu tyle i tak jak ty od niej nigdy nie dostałeś ani nie dostaniesz. Smutne . Załóż swój temat i czytaj == bądz mądry przed rozwodem a nie po lub jak większość przed i po głupia i daje się ograć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 11 maja 2022 - 06:48
    Posłuvhaj go bo mądrze mówi,wszystko jak u mnie widać etapami czyli...
    1.przestaje dbać o Ciebie seks,czułość,namiętność ,bliskoisc
    2.przestaje dbać o dom (syf,brud,brak obiadów) u mnie np. kićki kurzów walające się zaschniete rozlane soki na podłodze od miesięcy itd.
    3.zaczyna przesadnie dbać o siebie rozmażony wzrok i dobry humor -ale nie ze względu na ciebie czy rodzinę,dom...
    wnioski następujące...
    Dom jużnie uważa za swój rodzinę też,motylki w brzuchu robią swoje ,Ty już nie jesteś ważny tylko ona ,on i jej życie.Na początku ktoś(kolega koleżanka)może ją opamiętać ,lecz póżniej to idzie po równi povhyłej a Ty się obudzisz w szoku jak zauważysz ,że rękę masz już w nocniku,ponieważ ona w swoim mniemaniu uważa ,że jest ok,że jej się należy coś od życia ,że jest kobietą wyzwoloną,że ją ograniczałeś wręcz zniewoliłeś -Ty jesteś już be a ona w końcu czuje się kochana adorowana,światowa,niestety tak to z dzisiejszą dziwną emancypacją kobiet wygląda a po jakimś czasie same się dziwią dlaczego jak kochanek ją kopnie w dupę to świat jest przeciw nim i są samotne próbując łapać kolejny romans....
    napisz coś wiecej -łączymy sie w bólu -nie poddawaj się jesteśmy z Tobą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 11:23
    ~Misiak napisał:
    Posłuvhaj go bo mądrze mówi,wszystko jak u mnie widać etapami czyli...
    1.przestaje dbać o Ciebie seks,czułość,namiętność ,bliskoisc
    2.przestaje dbać o dom (syf,brud,brak obiadów) u mnie np. kićki kurzów walające się zaschniete rozlane soki na podłodze od miesięcy itd.
    3.zaczyna przesadnie dbać o siebie rozmażony wzrok i dobry humor -ale nie ze względu na ciebie czy rodzinę,dom...
    wnioski następujące...
    Dom jużnie uważa za swój rodzinę też,motylki w brzuchu robią swoje ,Ty już nie jesteś ważny tylko ona ,on i jej życie.Na początku ktoś(kolega koleżanka)może ją opamiętać ,lecz póżniej to idzie po równi povhyłej a Ty się obudzisz w szoku jak zauważysz ,że rękę masz już w nocniku,ponieważ ona w swoim mniemaniu uważa ,że jest ok,że jej się należy coś od życia ,że jest kobietą wyzwoloną,że ją ograniczałeś wręcz zniewoliłeś -Ty jesteś już be a ona w końcu czuje się kochana adorowana,światowa,niestety tak to z dzisiejszą dziwną emancypacją kobiet wygląda a po jakimś czasie same się dziwią dlaczego jak kochanek ją kopnie w dupę to świat jest przeciw nim i są samotne próbując łapać kolejny romans....
    napisz coś wiecej -łączymy sie w bólu -nie poddawaj się jesteśmy z Tobą

    Czy Twoja żona zarabia, pracuje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 11:27
    ~czwórka napisał:
    ~Misiak napisał:
    Posłuvhaj go bo mądrze mówi,wszystko jak u mnie widać etapami czyli...
    1.przestaje dbać o Ciebie seks,czułość,namiętność ,bliskoisc
    2.przestaje dbać o dom (syf,brud,brak obiadów) u mnie np. kićki kurzów walające się zaschniete rozlane soki na podłodze od miesięcy itd.
    3.zaczyna przesadnie dbać o siebie rozmażony wzrok i dobry humor -ale nie ze względu na ciebie czy rodzinę,dom...
    wnioski następujące...
    Dom jużnie uważa za swój rodzinę też,motylki w brzuchu robią swoje ,Ty już nie jesteś ważny tylko ona ,on i jej życie.Na początku ktoś(kolega koleżanka)może ją opamiętać ,lecz póżniej to idzie po równi povhyłej a Ty się obudzisz w szoku jak zauważysz ,że rękę masz już w nocniku,ponieważ ona w swoim mniemaniu uważa ,że jest ok,że jej się należy coś od życia ,że jest kobietą wyzwoloną,że ją ograniczałeś wręcz zniewoliłeś -Ty jesteś już be a ona w końcu czuje się kochana adorowana,światowa,niestety tak to z dzisiejszą dziwną emancypacją kobiet wygląda a po jakimś czasie same się dziwią dlaczego jak kochanek ją kopnie w dupę to świat jest przeciw nim i są samotne próbując łapać kolejny romans....
    napisz coś wiecej -łączymy sie w bólu -nie poddawaj się jesteśmy z Tobą

    Czy Twoja żona zarabia, pracuje?

    Czy finansujecie oboje Wasze rodzinne życie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 11:57
    Taka anegdota mi się przypomniała (spotkanie Johna Fredericksona i Bogdana de Barnaro, rozmowa na temat mierzenia się z prawdą o sobie).
    Wiesz @Misiak dlaczego ludzie się pobierają?
    Żeby mieć na kogo zwalić winę za swoje cierpienie;-):)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 12:00
    ~czwórka napisał:
    Taka anegdota mi się przypomniała (spotkanie Johna Fredericksona i Bogdana de Barnaro, rozmowa na temat mierzenia się z prawdą o sobie).
    Wiesz @Misiak dlaczego ludzie się pobierają?
    Żeby mieć na kogo zwalić winę za swoje cierpienie;-):)))

    Nic podobno lepiej od tego nie podnosi nastroju a wiadomo jak się człowiek tak porządnie podniesie na duchu to musi się gdzieś tym się podzielić:)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 12:02
    ~czwórka napisał:
    Taka anegdota mi się przypomniała (spotkanie Johna Fredericksona i *Bogdana de Barnaro, rozmowa na temat mierzenia się z prawdą o sobie).
    Wiesz @Misiak dlaczego ludzie się pobierają?
    Żeby mieć na kogo zwalić winę za swoje cierpienie;-):)))

    Bogdana de Barbaro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 11 maja 2022 - 12:22
    Wiesz czwóreczko przez 20 lat pracowaliśmy razem prowadząc firmę ale od ponad 10ciu stała się b, leniwa za dużo by tu pisać ale zapiżdzałem jak wół i zawsze byłem dla niej i dla niej ,lecz ona wciąż mnie odtrącała no i kłótnie z mojej strony powodowane głównie frustracją (seks co rok dwa).Wiesz co z facetem się dzije jak ma pełne jajka i jest odtrącany tekstami nie chce mi się ,ty tylko o jednym ,za dużo to i świnia nie zezre no i oczywiście chłód.Z drugiej strony to jest osoba b. kłótliwa na zasadzie (atak?to właśnie ,że nie...nie?, a właśnie ze tak).miała prace nie męczącą i tak na prawdę dopiero od pażdziernika zaczęła prawdziwie pracować a,ja na odwrót teraz mam spokój i czas dla siebie -pisz czwóreczko-mądrego warto posłuchać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 11 maja 2022 - 12:25
    Acha i jeszcze jedno...Tak razem wnosimy finansowo w rodzinę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 12:40
    ~Misiak napisał:
    Wiesz czwóreczko przez 20 lat pracowaliśmy razem prowadząc firmę ale od ponad 10ciu stała się b, leniwa za dużo by tu pisać ale zapiżdzałem jak wół i zawsze byłem dla niej i dla niej ,lecz ona wciąż mnie odtrącała no i kłótnie z mojej strony powodowane głównie frustracją (seks co rok dwa).Wiesz co z facetem się dzije jak ma pełne jajka i jest odtrącany tekstami nie chce mi się ,ty tylko o jednym ,za dużo to i świnia nie zezre no i oczywiście chłód.Z drugiej strony to jest osoba b. kłótliwa na zasadzie (atak?to właśnie ,że nie...nie?, a właśnie ze tak).miała prace nie męczącą i tak na prawdę dopiero od pażdziernika zaczęła prawdziwie pracować a,ja na odwrót teraz mam spokój i czas dla siebie -pisz czwóreczko-mądrego warto posłuchać

    Miśku, ja doszłam w swoich rozważaniach do wniosku, że miłość do drugiego człowieka przejawia się czy też ujawnia się również w odwadze do tego żeby od niego wymagać (ukłony dla @raza).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 12:48
    ~Misiak napisał:
    Acha i jeszcze jedno...Tak razem wnosimy finansowo w rodzinę

    A w jakim wieku dzieci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 11 maja 2022 - 14:48
    7 i 11 będą miały pod koniec roku=)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 maja 2022 - 15:46
    ~Misiak napisał:
    7 i 11 będą miały pod koniec roku=)

    Spisz na kartce wszystkie obowiązki i na nowo się podzielcie. Zmieniły się warunki to trzeba się przystosować. Dzieci masz w wieku odpowiednim, żeby je włączyć w obowiązki domowe.
    Nie trwaj w tym bo się degradujesz.
    https://youtu.be/vb4mb_vYRgc
    To szkolenie kosztuje tylko 180 zł. Kup, obejrzyj z żoną. Potem pogadamy;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 12 maja 2022 - 09:34
    Tak, ciekawe,jednak uwierz mi ,że moja żona ....już słyszę "a ty znowu z jakimiś pierdołami ,wez że mnie nie wkurwiaj" -lub coś podobnego ale spróbuję -zobaczymy
    ps. facet dobrze mówi ,ale akurat ten ciąg przyczynowo - skutkowy znam i rozumiem od dawna
    dzięki za linka bo widzę podpowiedzi innych wykładów które chętnie wysłucham
    ps2.dobrze powiedziałem "mądrego to warto posłuchać" =)
    pozdrawiam
    ps3.ciekawe co u Tomka i Tomasza.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 12 maja 2022 - 09:45
    Słowa, wulgaryzmy, ogólnie zachowanie Twojej żony jest bardzo wulgarne, wy tak zawsze się do siebie zwracacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy