Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Żona zdradziła emocjonalnie i chce odejść

Rozpoczęte przez ~Tomek, 29 wrz 2020
  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 10:12
    Co do żony to mówi ,że to już skończone i widzę trochę po niej ,że ma wyrzuty (choć tego nie przyzna) od miesiąca się nie kłóci i wiem ,że się z nim nie spotyka (może tylko smsują do siebie a ona czyści czat-nie wiem).Co do mnie odezwała się do mnie stara znajoma żona o tym wie bo zaczęła mi przeglądać telefon (głupia myśli ,że nie wiem=),teraz mam dużo czasu i zaległości przy domu ,na szczęście tylko jeden samochód mi został nie jak wcześniej 6 wiec tak jak wczoraj tylko jeden naprawiałem ,a w przyszłym tygodniu naprawię motocykl i podniosę poziom endorfin ,polecę gdzieś w góry -może do Wisły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 10:22
    A przez ten okres oprócz dbania o dzieci zainwestować czas w edukację (może dodatkowy język, jakieś szkolenie, coś co może przynieść dodtkowe zyski nie tylko materialne), w przyjaciół, w zdrowie i wygląd.
    Podniesienie samooceny w takim przypadku jak u Ciebie da Ci wymierne korzyści. Naprawdę nie można trwać w toksycznych związkach bo to zabija.

    Jak najbardziej Cię popieram powoli zaczynam żyć na siłownie chodzę wyglądam dobrze ,zmarszczek jakoś nie mam 20 lat w chłodnych warunkach chyba zrobiło swoje ,przyjaciół(takich prawdziwych) mam wielu,więc samoocenę mam ok -ale nie to ,że uważam się za narcyza,raczej skromny jestem.
    Pojadę wkrótce w parę maszyn na intruzownię jest w czerwcu to taki zlot intruderów 2 razy do roku 2 dni imprezy -tylko mam nadzieję,że zdążę naprawić swojego mrówkojada=)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 12:25
    ~Misiak napisał:
    A przez ten okres oprócz dbania o dzieci zainwestować czas w edukację (może dodatkowy język, jakieś szkolenie, coś co może przynieść dodtkowe zyski nie tylko materialne), w przyjaciół, w zdrowie i wygląd.
    Podniesienie samooceny w takim przypadku jak u Ciebie da Ci wymierne korzyści. Naprawdę nie można trwać w toksycznych związkach bo to zabija.

    Jak najbardziej Cię popieram powoli zaczynam żyć na siłownie chodzę wyglądam dobrze ,zmarszczek jakoś nie mam 20 lat w chłodnych warunkach chyba zrobiło swoje ,przyjaciół(takich prawdziwych) mam wielu,więc samoocenę mam ok -ale nie to ,że uważam się za narcyza,raczej skromny jestem.
    Pojadę wkrótce w parę maszyn na intruzownię jest w czerwcu to taki zlot intruderów 2 razy do roku 2 dni imprezy -tylko mam nadzieję,że zdążę naprawić swojego mrówkojada=)

    I super:-)
    Zdrada przekreśla małżeństwo. Smutne to jest ale taka jest prawda. Być może rozpadło się złe małżeństwo i to bym potraktowała pozytywnie. Jak wzmocnisz swoją wartość to lepiej się poczujesz i może dotrze do Ciebie myśl, że teraz Ty decydujesz czy chcesz być z Tą kobietą. Ty naprawdę masz ważną decyzję do podjęcia. Albo wybaczasz ale nie za darmochę (mają być przeprosiny, zadośćuczynienie i warunki powrotu oraz szacunek - przerabiałam to i ma to sens) albo kończysz z nią. Skup się gościu, robota czeka;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 12:54
    Albo wybaczasz ale nie za darmochę (mają być przeprosiny, zadośćuczynienie i warunki powrotu oraz szacunek - przerabiałam to i ma to sens) albo kończysz z nią. Skup się gościu, robota czeka;-)


    I tu jest pies pogrzebany ,nie widzę i chyba żadnej skruchy nie zobaczę,ale wyszedłłem z depresji na chwilę obecną i poczułem tą "siłę" u siebie,myślę ,że potrzebuje czasu aby to sobie we łbie poukładać zwłaszcza ,że dużo "sygnałów" od kobiet wokół dostaje a w sumie mam już dość samotności.....pożyjemy,zobaczymy ja z natury jestem optymistą
    ps.w końcu potrafię jeść nie mam tak zaciśniętego żołądka i nie zwracam -to na plus-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 12:56
    ~Misiak napisał:
    Albo wybaczasz ale nie za darmochę (mają być przeprosiny, zadośćuczynienie i warunki powrotu oraz szacunek - przerabiałam to i ma to sens) albo kończysz z nią. Skup się gościu, robota czeka;-)


    I tu jest pies pogrzebany ,nie widzę i chyba żadnej skruchy nie zobaczę,ale wyszedłłem z depresji na chwilę obecną i poczułem tą "siłę" u siebie,myślę ,że potrzebuje czasu aby to sobie we łbie poukładać zwłaszcza ,że dużo "sygnałów" od kobiet wokół dostaje a w sumie mam już dość samotności.....pożyjemy,zobaczymy ja z natury jestem optymistą
    ps.w końcu potrafię jeść nie mam tak zaciśniętego żołądka i nie zwracam -to na plus-)

    Brawo! Jestem dobrej myśli. Dasz sobie radę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 13:06
    Dziękuję Ci Aguś za słowa wsparcia -to dla każdego ważne-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 13 maja 2022 - 13:16
    Czwórka to są np. te wpisy co piszesz do miska.
    Chodzi o pytanie w innym poście:-)

    Ostatnio dawałaś Celinie radę żeby przycisnąć obcasem, tak zrobiłam tylko dużo dużo wcześniej i jest super efekt. Komuś podobnie radzilas...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 14:11
    ~Zakręcona napisał:
    Czwórka to są np. te wpisy co piszesz do miska.
    Chodzi o pytanie w innym poście:-)

    Ostatnio dawałaś Celinie radę żeby przycisnąć obcasem, tak zrobiłam tylko dużo dużo wcześniej i jest super efekt. Komuś podobnie radzilas...

    Biorąc pod uwagę to, że całkiem sporo mężczyzn było wychowywanych przez dominujące matki a ojca nie było a jak był to został zdegradowany (albo sam się zdegradował, wygoda, lenistwo, brak świadomości ważności tego co wkłada do wychowania swoich dzieci) do roli bankomatu to ich potrzeba bycia przyciśniętym wydaje się być całkiem naturalna. W każdym bądź razie już mnie nie zaskakuje. Oni jedynie odtwarzają płytę z dzieciństwa. Pytanie co z tym dalej? Czy chcemy takich mężczyzn? Czy jednak warto ich wspierać niech wychowują aktywnie swoje dzieci. Nie po kobiecemu, po męsku. Większość z nas ma pod opieką jakiegoś mężczyznę czy to syna czy męża albo brata. Jeżeli chcemy fajnych facetów dla nas, dla naszych córek trzeba im wzmocnić samoocenę, nauczyć komunikować bez przemocy swoje potrzeby, uczucia być nieco bardziej wyrozumiałymi dla ich seksualności i za 25 lat będziemy mieć świetne pokolenie mężczyzn.

    Ktoś mi kiedyś dał do ręki miecz. Na szczęście odłożyłam go.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 14:26
    ~czwórka napisał:
    ~Zakręcona napisał:
    Czwórka to są np. te wpisy co piszesz do miska.
    Chodzi o pytanie w innym poście:-)

    Ostatnio dawałaś Celinie radę żeby przycisnąć obcasem, tak zrobiłam tylko dużo dużo wcześniej i jest super efekt. Komuś podobnie radzilas...

    Biorąc pod uwagę to, że całkiem sporo mężczyzn było wychowywanych przez dominujące matki a ojca nie było a jak był to został zdegradowany (albo sam się zdegradował, wygoda, lenistwo, brak świadomości ważności tego co wkłada do wychowania swoich dzieci) do roli bankomatu to ich potrzeba bycia przyciśniętym wydaje się być całkiem naturalna. W każdym bądź razie już mnie nie zaskakuje. Oni jedynie odtwarzają płytę z dzieciństwa. Pytanie co z tym dalej? Czy chcemy takich mężczyzn? Czy jednak warto ich wspierać niech wychowują aktywnie swoje dzieci. Nie po kobiecemu, po męsku. Większość z nas ma pod opieką jakiegoś mężczyznę czy to syna czy męża albo brata. Jeżeli chcemy fajnych facetów dla nas, dla naszych córek trzeba im wzmocnić samoocenę, nauczyć komunikować bez przemocy swoje potrzeby, uczucia być nieco bardziej wyrozumiałymi dla ich seksualności i za 25 lat będziemy mieć świetne pokolenie mężczyzn.

    Ktoś mi kiedyś dał do ręki miecz. Na szczęście odłożyłam go.

    Mężczyzn, których nie trzeba będzie obcasem w dupsko kłuć albo rzucać w niego talerzami żeby się ogarnął;-):)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 13 maja 2022 - 15:10
    Talerzami nie rzucałam, ale takiej awantury jeszcze nie było, źle trafił bo to były te dni, więc domyślasz się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 15:35
    ~Zakręcona napisał:
    Talerzami nie rzucałam, ale takiej awantury jeszcze nie było, źle trafił bo to były te dni, więc domyślasz się.

    :)))
    Szczerze, to ja nie lubię takich akcji wolę usiąść i na spokojnie przy winku rozkminić problem. Niestety czasami się nie da;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zakręcona ~Zakręcona
    ~Zakręcona
    Napisane 13 maja 2022 - 16:06
    Było bardzo dużo rozmów, ale to nic nie dało. Ta awantura to była bardzo dobra decyzja, nigdy nie widziałam tak przestraszonej twarzy męża. Widział że coś się święci jak zaprowadziłam córkę do teściów i wróciłam to aż widziałam strach. Później wyrzuciłam go z sypialni.

    Jakby się nie ogarnął to już chyba małżeństwa by nie było. Bo trochę już psychicznie nie dawałam rady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 13 maja 2022 - 16:41
    ~Zakręcona napisał:
    Było bardzo dużo rozmów, ale to nic nie dało. Ta awantura to była bardzo dobra decyzja, nigdy nie widziałam tak przestraszonej twarzy męża. Widział że coś się święci jak zaprowadziłam córkę do teściów i wróciłam to aż widziałam strach. Później wyrzuciłam go z sypialni.

    Jakby się nie ogarnął to już chyba małżeństwa by nie było. Bo trochę już psychicznie nie dawałam rady.

    Poradziłaś sobie. Może jemu potrzeba było takiego wstrząsu, właśnie po to by poczuł się kochany przez silną, zdecydowaną kobietę? Trzeba po czymś takim już być konsekwetną i wymagać. No i dbać o siebie. O swoje potrzeby. Kupić sobie kwiaty w nagrodę i jak mąż walnie zdziwko, powiedzieć: „zobacz kochanie jakie piękne kwiaty od siebie dostałam”;-)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 13 maja 2022 - 21:07
    ~Misiak napisał:
    Co do żony to mówi ,że to już skończone i widzę trochę po niej ,że ma wyrzuty (choć tego nie przyzna) od miesiąca się nie kłóci i wiem ,że się z nim nie spotyka (może tylko smsują do siebie a ona czyści czat-nie wiem).Co do mnie odezwała się do mnie stara znajoma żona o tym wie bo zaczęła mi przeglądać telefon (głupia myśli ,że nie wiem=),teraz mam dużo czasu i ... ?

    Pewnikiem zdradzanie bez tajemnic już nie rajcuje ją, a jej ciekawość to nic innego jak zazdrość bo bez ,,księżniczki" zaczynasz sobie radzić co pokazuje jej wartość. Jak pojawi się kilka panienek w twoim towarzystwie to spodziewaj się awantur i ciągłych pytań gdzie byłeś, co robiłeś itp. przy równoczesnym zaklinaniu że ona ciebie tylko kocha a tam tylko trzymali się za rączki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 22:44
    dokładnie jest tak jak piszesz.....sory za mój francuski -ale tak jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 22:46
    kurwa tak jest....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 22:50
    A ja patrząc jej w twarz widzę w jej ustach innego penisa niż mój...
    to chore -jak z tym żyć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 13 maja 2022 - 22:59
    ~Misiak napisał:
    kurwa tak jest....

    Przeważnie tak jest jak kobieta zdradzi. Po czasie zaczyna żałować. Tylko że ten żal ma różne natężenie u różnych kobiet. Moja też zaczęła żałować 3 miesiące po wyprowadzce, przyszła do mnie z płaczem. W sumie nie usłyszałem "kocham Cię" ani "ratujmy małżeństwo". Przeprosiła za kochanka ale i tak powiedziała że nie widzi potrzeby aby kończyć z nim znajomość bo to jej przyjaciel.... Żal nierówny żalowi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 23:08
    Szczerze ,to już nie mogę na nią patrzeć-takie obrzydzenie mnie chwyciło ,nawet moje libido już nie pomoże

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 13 maja 2022 - 23:13
    tomek -musimy się spotkać w realu razem z Tomkliem w ogródku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy