Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~Nick ~Nick
    ~Nick
    Napisane 13 października 2018 - 12:06
    Wybacz, ale nie zamierzam tłumaczyć każdej sentencji jak dziecku.

    Albo ktoś rozumie co do niego piszą , mówią albo żyje w swoim świecie który szczelnie zamyka przed światłem .

    Zmieniać kogoś .... wyrosłem z takich mrzonek.
    Niektórzy są w stanie zrozumieć innych, ich poglądy , emocje.
    Jeżeli do tego nie chcą dopuścić ... strata czasu na dyskusje z nimi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bess ~bess
    ~bess
    Napisane 16 października 2018 - 22:42
    Kris-prosty chlop z ciebie jak cep.Pracuj nad ortografią ,bo ciezko czytac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 17 października 2018 - 13:07
    ~bess napisał:
    Kris-prosty chlop z ciebie jak cep.Pracuj nad ortografią ,bo ciezko czytac.


    E powaznie?

    Twoja stara mowi co innego.. Jakos tak "jezu ale jestes twardy i duzy, nie to co moj biedny maz z fajka pudelka"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 17 października 2018 - 23:22
    ~bess napisał:
    Kris-prosty chlop z ciebie jak cep.Pracuj nad ortografią ,bo ciezko czytac.


    A wiedziales o tym ze lubi brac od zaplecza w tak zwane kakaowe oko ?

    Ech, lubie tak kasowac burakow.

    Ale... Cholera zaraz sie okaze ze to baba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 18 października 2018 - 07:27
    Ale z ciebie prymityw Kris.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 października 2018 - 14:08
    ~DamaKier napisał:
    Ale z ciebie prymityw Kris.....


    Ja sie dostosowuje do tego poziomu jaki stosuje oponent.

    Ergo if ja prymityw, then oponent is prymityw.

    Fersztejen?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 18 października 2018 - 16:50
    Mltroche z łaciny, troche z niemieckiedlgo.... Poliglota od siedmiu bolesci...żalosne..niestety znajduja sie jeszcze takie co na to lecą...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 października 2018 - 20:09
    ~DamaKier napisał:
    Mltroche z łaciny, troche z niemieckiedlgo.... Poliglota od siedmiu bolesci...żalosne..niestety znajduja sie jeszcze takie co na to lecą...


    A ty rozumiem bierzesz na powaznie to i nie filtrujesz przez dystans i ironie?

    Ps. Jak tam maz?
    Obraca juz na boku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 18 października 2018 - 22:13
    Dolaczylismy do grona swingersow i swietnie sie bawimy... Co najważniejsze nie przyprawiajac przy tym rogow innym jak to niektorzy maja tu w zwyczaju... wiec nie musisz juz sie o mnie troszczyć jak widzisz znalazlam wyjscie z tej sytuacui i co istotne bardzo przyjemne...j

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 21 października 2018 - 02:43
    ~DamaKier napisał:
    Dolaczylismy do grona swingersow i swietnie sie bawimy... Co najważniejsze nie przyprawiajac przy tym rogow innym jak to niektorzy maja tu w zwyczaju... wiec nie musisz juz sie o mnie troszczyć jak widzisz znalazlam wyjscie z tej sytuacui i co istotne bardzo przyjemne...j


    Naprawde chcesz przekonac siebie a co gorsza mnie, ze wyjsciem z sytuacji jest dawanie i dymanie dupy na oczach partnera?

    To niby ma cos zmienic?

    Fakt obecnosci w trakcie zdrady partnera eliminuje istote zdrady?
    Do tej fikcji chcesz mnie przekonac?
    Naprawde wierzysz w to rozwiazanie?

    Jesli mimo to za jakis czas twoj partner jednak zapragnie dymanka ale juz anonimowo bo swing mu sie znudzi to co wtedy wymyslisz?

    To co robisz i mi wciskasz to bardzo zgrabnie, slicznie i gustownie owiniete w papier swiateczny gowno.

    Mozesz taki zabieg uniku wrazenia zdrady wciskac mniej rozwinietym ale mi tego nie dasz rady wcisnac.

    Jesli to rozwiazanie, ktore podajesz, bylo poprawne to zlodzieje powinni zaczac krasc w zasadzie otwarcie, a co ciekawe powinni sie laczyc w grupy i okradac siebie nawzajem.

    Jesli to co bredzisz ma sens to ci co bija zony w domu powinni sie zbierac w grupy i prac po pyskach cudze zony.

    Zastosowalem wprost twoja logike do innych przykladow niemoralnosci, jak wykazalem powyzej, upublicznienie czynu niemoralnego nie powoduje umoralnienia tego czynu.

    Czy pijelas to rozumowanie kobieto?

    Przypuszczam ze nie, bo to za wysokie loty, a mechanizm wyparcia zadziala u ciebie natychmiast.

    Mowilem, ze mnie sie nie da pokonac w takich starciach... No ale probuj nadal jesli chcesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 21 października 2018 - 11:33
    Jestes beznadziejny tak jak beznadziejne i plytkie jest postrzeganie i rozumowanie przez ciebie pewnych sytuacji....patrzysz i oceniasz innych pod katem własnych slabosci i niedoskonalosci,uzywasz pieknych i gornolotnych slow pod ktorymi kryje sie zakompleksiony facet ktory buduje swoje ego dymajac zony innych samcow....posmakowalo ci to co? Jestes zbyt prymitywny by ogarnac swoim rozumem to co mi sie udalo i probujesz zrobic ze mnie ofiare,udowodnic mi ze jestem nikim wchodzac i pozwalając sobie na takie uklady tymczasem mi sie to podoba i gowno ci do tego,na szczescie dla mnie nie kazdy facet jest takim kmiotem jak ty i nie mysli tylko o tym jak zamoczyc za plecami swojej zony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 21 października 2018 - 15:45
    ~DamaKier napisał:
    Jestes beznadziejny tak jak beznadziejne i plytkie jest postrzeganie i rozumowanie przez ciebie pewnych sytuacji....patrzysz i oceniasz innych pod katem własnych slabosci i niedoskonalosci,uzywasz pieknych i gornolotnych slow pod ktorymi kryje sie zakompleksiony facet ktory buduje swoje ego dymajac zony innych samcow....posmakowalo ci to co? Jestes zbyt prymitywny by ogarnac swoim rozumem to co mi sie udalo i probujesz zrobic ze mnie ofiare,udowodnic mi ze jestem nikim wchodzac i pozwalając sobie na takie uklady tymczasem mi sie to podoba i gowno ci do tego,na szczescie dla mnie nie kazdy facet jest takim kmiotem jak ty i nie mysli tylko o tym jak zamoczyc za plecami swojej zony


    Glupia jestes jak but.
    I nie musze robic z Ciebie ofiary bo sama juz nia jestes.

    To nic gornolotnego, wykazuje tylko ze bredzisz i ze to co piszesz to gowno.

    I tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 21 października 2018 - 16:06
    Tylko tyle potrafisz?to kolejny dowod na to ze masz rozum nie większy od pantofelka....to ze tobie sie w zyciu nie uklada i nie potrafisz utrzymac łap przy sobie nie radząc sobie ze slabosciami,łkajac w spódnice innych bab jak to wczesniejsze zwiazki odcisnely sie pietnem na twoim calym zyciu erotycznym sprawia ze jaki mi sie obraz totalnej miernoty ilekroc czytam twoje pelne bzdetow wypociny...pewnie oddaja ci sie z litosci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 21 października 2018 - 23:17
    ~DamaKier napisał:
    Tylko tyle potrafisz?to kolejny dowod na to ze masz rozum nie większy od pantofelka....to ze tobie sie w zyciu nie uklada i nie potrafisz utrzymac łap przy sobie nie radząc sobie ze slabosciami,łkajac w spódnice innych bab jak to wczesniejsze zwiazki odcisnely sie pietnem na twoim calym zyciu erotycznym sprawia ze jaki mi sie obraz totalnej miernoty ilekroc czytam twoje pelne bzdetow wypociny...pewnie oddaja ci sie z litosci


    Mowie ze jestes glupia.

    Ja juz ukladam swoje zycie i dokonalem niemozliwego.

    A Ty patrz jak twoj maz pierdoli takie same glupie baby jak ty, a ty rob ustami innym facetom dobrze.

    Ale nie przekonuj mnie ze to ok.

    Nie mam nic wiecej do napisania w zakresie tych bredni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 22 października 2018 - 05:15
    Ha ha ha :D dokonales niemozliwego?a niby w jakiej kwestii?ze przeleciales czyjas żonę, zakochales sie w niej i teraz wijecie sobie gniazdko w cieniu czyjegos nieszczęścia?to nie kest niemożliwe tylko podle, widze ze masz.powaznoe zaburzone zdroworozsadkowe myślenie co przeklada sie na umiejętność obiektywnej oceny pojec-dobro,zlo-dzieci w przedszkolu to potrafia..
    Ja swoim postępowaniem nikogo nie krzywdzę wiec sumienie mam czyste,a ty jesteś zwykla.gnida i tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 22 października 2018 - 05:15
    Ha ha ha :D dokonales niemozliwego?a niby w jakiej kwestii?ze przeleciales czyjas żonę, zakochales sie w niej i teraz wijecie sobie gniazdko w cieniu czyjegos nieszczęścia?to nie kest niemożliwe tylko podle, widze ze masz.powaznoe zaburzone zdroworozsadkowe myślenie co przeklada sie na umiejętność obiektywnej oceny pojec-dobro,zlo-dzieci w przedszkolu to potrafia..
    Ja swoim postępowaniem nikogo nie krzywdzę wiec sumienie mam czyste,a ty jesteś zwykla.gnida i tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 22 października 2018 - 13:08
    ~DamaKier napisał:
    Ha ha ha :D dokonales niemozliwego?a niby w jakiej kwestii?ze przeleciales czyjas żonę, zakochales sie w niej i teraz wijecie sobie gniazdko w cieniu czyjegos nieszczęścia?to nie kest niemożliwe tylko podle, widze ze masz.powaznoe zaburzone zdroworozsadkowe myślenie co przeklada sie na umiejętność obiektywnej oceny pojec-dobro,zlo-dzieci w przedszkolu to potrafia..
    Ja swoim postępowaniem nikogo nie krzywdzę wiec sumienie mam czyste,a ty jesteś zwykla.gnida i tyle


    Prosta dziewucha z ciebie.

    Nie zawracaj mi dupy tymi dennymi wynurzeniami.
    Za niskie masz loty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 22 października 2018 - 14:16
    Jak kazdy kto cie nie,, docenia,"komplementami, jestes próżny a przy tym prosty jak budowa cepa.Bez odbioru.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 22 października 2018 - 15:01
    Kristof i Dama Kier,
    Jestem zaskoczona poziomem tej wymiany zdań ale muszę Wam napisać, że co ciekawe niektórzy uwielbiają taki właśnie sposób komunikacji. Chociaż on niewiele wnosi :-)
    Nie uważacie, że to bez sensu?

    Kristof, a mnie interesuje ciąg dalszy Twojej historii. Czy możesz napisać coś więcej głównie o obecnej relacji z żoną? Dziękuję.
    :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 22 października 2018 - 15:20
    Masakra co tu sie dzieje...a kiedys bylo na prawde sympatycznoe,kazdy ma swoje racje i kazdy ma prawo zyc wedle własnego sumienia,ocenianie ,obrzucanie na forum blotem i wzajemne krytykowanie zachowan..... Tu ma tym forum takie rzeczy nie powinny miec miejsca bo nikt kto tu trafia swiety niestety nie jest ;)proszę o jakikolwiek poziom dyskusji,bo strach tu wchodzic. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy