Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~bess ~bess
    ~bess
    Napisane 01 listopada 2018 - 21:08
    alutka-tez dogryzasz wszystkim ,ktorzy sa innego zdania niz Ty.
    Kris to chory czlowiek.On powinien spędzic ze 3 lata w Drewnicy w psychiatryku.
    Nie podpuszczajcie go juz -niech wyciszy się ,bo i tak on nic z tego nie zrozumie.
    Na pewno nie zrozumie o czym Nick pisze.Nie mozna miec do niego pretensji.Ten chlopek Krzys- tak ma....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 01 listopada 2018 - 22:05
    ~bess napisał:
    alutka-tez dogryzasz wszystkim ,ktorzy sa innego zdania niz Ty.
    Kris to chory czlowiek.On powinien spędzic ze 3 lata w Drewnicy w psychiatryku.
    Nie podpuszczajcie go juz -niech wyciszy się ,bo i tak on nic z tego nie zrozumie.
    Na pewno nie zrozumie o czym Nick pisze.Nie mozna miec do niego pretensji.Ten chlopek Krzys- tak ma....


    Marszcz sie dalej bidoczku z kolegami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jedna-z-wielu ~Jedna-z-wielu
    ~Jedna-z-wielu
    Napisane 01 listopada 2018 - 22:48
    @Kristof
    Tylko silne jednostki stać na moralność indywidualną. To jest trudne, wymaga działania wbrew oczekiwaniom innych, zaburza spokój, narusza bezpieczne status quo.
    Reszta musi zadowolić się moralnością zbiorową. Nie trzeba wtedy zadawać sobie trudnych pytań. Wystarczy wypełniać społeczne oczekiwania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 08:41
    @jedna z wielu
    Dokladnie tak, wygodnie jest nakleic sobie na czole etykiety "jestem bialy, wierze w Boga, nie lubie gejow, pije drogie whisky, sikam do kubła, kupe robie tylko jak wypije kawe, zawsze rano o ósmej"
    Wybicie z rytmu powoduje u nich katastrofe.

    Ja doskonale czuje sie w sytuacji katastrofy, zdewastowanego porzadku, rozsypanej struktury.
    Setki razy sprawdzilem sie w tej roli... Broniac tych ktorzy wtedy patrzyli na mnie z pytaniem w oczach "co robic?"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 02 listopada 2018 - 14:20
    ~Kristof napisał:
    ~Garry napisał:
    .

    Zdrada sama w sobie może być dobra dla malżeństwa.


    Ty rozumiesz co piszesz?

    Powiem jedno... Tez tak myslalem.
    Kilka lat.
    A ta fikcja upada zawsze z hukiem.

    Bo to nie jest sport dla "miętkich" :)

    widzę, że dalej tkwisz w matrixie ze swoją białorycerskoscią...

    alutka : niby co... zdradzac mozna tylko po te żeby rozpindrzyć rodzinę i dobic drugiego człowieka ? :(

    żeniąc się nie byłem białym rycerzem, bez pojęcia o reality z kobietą.
    Teraz są dzieci i mam do wyboru albo chodzić non stop naburmouszony i opierdzielać dzieci, zonę albo... ulżyć sobie na boku i spokojnie podchodzic do mażenstwa, rodziny.
    To ja mam problem i ja go rozwiazuje, tak zeby wszyscy byli zadowoleni. Mam rozpidrzyć wszystko bo mi coś nie pasuje ..:)
    to taki babskie podejście do problemu...


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 02 listopada 2018 - 14:23
    pomyła :
    miało być żeniąc się BYŁEM białym rycerzykiem bez pojecia o reality z kobietą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 02 listopada 2018 - 14:25
    ~Jedna-z-wielu napisał:
    @Kristof
    Tylko silne jednostki stać na moralność indywidualną. To jest trudne, wymaga działania wbrew oczekiwaniom innych, zaburza spokój, narusza bezpieczne status quo.
    Reszta musi zadowolić się moralnością zbiorową. Nie trzeba wtedy zadawać sobie trudnych pytań. Wystarczy wypełniać społeczne oczekiwania.

    hehehe, typowy bełkot DAM, żeby zmanipulować faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 16:20
    Zgadzam sie z Toba Gary...
    Tak, jestes rycerzem...
    Bo masz zakuty łeb.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 16:24
    Jesli seks jest dla Ciebie Gary czynnoscia fizjologiczna taka jak sranie i szczanie to ja sie z Toba zgadzam.
    Ulzyj se u kurwy na boku, tak samo jak idziesz sie wysrac... Tam w kiblu poczujesz takze ulge...
    To nawet powiem Ci namiastka seksu analnego defekacyjnego.

    Zycze wielu przyjemnosci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 16:28
    ~Garry napisał:
    pomyła :
    miało być żeniąc się BYŁEM białym rycerzykiem bez pojecia o reality z kobietą


    Czym jest wiec Twoje reality z kobieta?
    Podzielisz sie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 16:33
    Zajebista ta Twoja rodzina Gary!
    Gratuluje.
    Zona nie dajaca mezowi, co w efekcie konczy sie za jakis czas tym ze da innemu.
    Maz chodzacy na kurwy i cudowny ojciec bo dba o nie pod warunkiem ze zadupcy na boku.

    No gratuluje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DamaKier ~DamaKier
    ~DamaKier
    Napisane 02 listopada 2018 - 19:29
    Co za masakra....król wszelkich cnót sie odezwal....ale ty masz tupet....sobie zrob takie podsumowanie zamiast krytykowac innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jedna-z-wielu ~Jedna-z-wielu
    ~Jedna-z-wielu
    Napisane 02 listopada 2018 - 20:07
    @Gary
    Wiesz, tu chodzi o to, że tacy jak Kristof, nie dają się nikomu zmanipulować, bo sami wiedzą czego chcą, jak należy postąpić i nie uzależniają tego od oceny innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 02 listopada 2018 - 20:43
    ~Garry napisał:
    ~Kristof napisał:
    ~Garry napisał:
    .

    Zdrada sama w sobie może być dobra dla malżeństwa.


    Ty rozumiesz co piszesz?

    Powiem jedno... Tez tak myslalem.
    Kilka lat.
    A ta fikcja upada zawsze z hukiem.

    Bo to nie jest sport dla "miętkich" :)

    widzę, że dalej tkwisz w matrixie ze swoją białorycerskoscią...

    alutka : niby co... zdradzac mozna tylko po te żeby rozpindrzyć rodzinę i dobic drugiego człowieka ? :(

    żeniąc się nie byłem białym rycerzem, bez pojęcia o reality z kobietą.
    Teraz są dzieci i mam do wyboru albo chodzić non stop naburmouszony i opierdzielać dzieci, zonę albo... ulżyć sobie na boku i spokojnie podchodzic do mażenstwa, rodziny.
    To ja mam problem i ja go rozwiazuje, tak zeby wszyscy byli zadowoleni. Mam rozpidrzyć wszystko bo mi coś nie pasuje ..:)
    to taki babskie podejście do problemu...




    Widzisz, @Garry, skoro już się do mnie zwracasz...
    oboje mamy inne podejście do słowa RODZINA,
    my, nadaj ja tworzymy, tylko nie mieszkamy już razem i jesteśmy po rozwodzie.
    Co prawda, nie znałam słowa rozpindrzyć, ale nie będę się czepiać.. zdradzać się nie powinno, ale można..

    ponieważ, mimo zdrady, nie rozpindrzyłam własnej rodziny i nie dobiłam drugiego człowieka, a tylko go uratowałam przed martwą i jałową egzystencją, na swoje usprawiedliwienie mogę tyko powiedzieć, że obce jest mi, tak spokojne podchodzenie do małżeństwa i rodziny jak Twoje.. moje było niespokojne, i dlatego, moja zdrada została przeze mnie natychmiast ujawniona przeze mnie samą, szybki rozwód, i szybki powrót to tego wszystkiego co nas łączyło, a co, okazało się stałą nienaruszalną. Ponieważ nie było kłamstwa, nie było wojny, rodzina zatem pozostała,
    Ty masz tylko swój problem, dlatego radzisz sobie sam, jak umiesz..
    my mieliśmy wspólny problem i go rozwiązaliśmy również, razem...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 02 listopada 2018 - 20:44
    ~DamaKier napisał:
    Co za masakra....król wszelkich cnót sie odezwal....ale ty masz tupet....sobie zrob takie podsumowanie zamiast krytykowac innych


    Krol rolow, niczym Agamemnon.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 02 listopada 2018 - 23:20
    Kriss, ty to jeszcze dlugo z matrixa się nie wyplączesz :)
    ale na wlasne życzenie.

    alutka - no widzisz jacy z nas samaratynie.
    Tak się poświęcamy dla innych.
    Ty zdradzalaś męża żeby go uratować,
    Ja zdradzam żone, żeby uratować jej marzenia o rodzinie.
    I nikt nas nie docenia, jeszcze błotem nas obrzucą.
    Niedobrzy ludzie :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 02 listopada 2018 - 23:23
    ~Jedna-z-wielu napisał:
    @Gary
    Wiesz, tu chodzi o to, że tacy jak Kristof, nie dają się nikomu zmanipulować, bo sami wiedzą czego chcą, jak należy postąpić i nie uzależniają tego od oceny innych.

    znowu coś kręcisz.
    Przedtem pisałaś o indywidualnej moralności (śmiech na sali).
    teraz piszesz, ze to chodzi o asertywnośc i nie uleganie opinii innych.
    Zdecyduj się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 03 listopada 2018 - 00:23
    ~Garry napisał:

    Przedtem pisałaś o indywidualnej moralności (śmiech na sali).

    Zdecyduj się.


    Jesli nie moralnosc indywidualna to jaka? Zbiorowa?

    Przeciez kazdy odpowiada za siebie... Nie wspolnie... Moralnosc moze byc w zasadzie jedynie indywidualna...
    Jesli slyszysz smiech to gdzie i na ktorej sali?

    Jesli nie masz swej moralnosci to jaka masz?
    Cudzą?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garry ~Garry
    ~Garry
    Napisane 03 listopada 2018 - 00:38
    ~Kristof napisał:

    Jesli nie moralnosc indywidualna to jaka? Zbiorowa?

    Przeciez kazdy odpowiada za siebie... Nie wspolnie... Moralnosc moze byc w zasadzie jedynie indywidualna...
    Jesli slyszysz smiech to gdzie i na ktorej sali?

    Jesli nie masz swej moralnosci to jaka masz?
    Cudzą?


    Kriss, litości, ciągle na necie siedzisz a twoja pani ma suchą.
    Idź do niej, zrób swoje a nie zadawaj pytań ktorych odpowiedzi i tak nie zrozumiesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 03 listopada 2018 - 10:23
    Suchość pochwy to ewidentny objaw braku pożądania ze strony kobiety.
    Z tego co czytam, to ty masz ten problem, a kolega już nie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy