Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 19 września 2019 - 09:27
    Kupiłem stringi pierwsze w te lato teraz już mam większa kolekcje nosze tylko stringi szkoda ze wcześniej nie wypróbowałem a to taka wygodna bielizna. W upał nie pości się , przewiew nic nie goni. Siostra powiedziała ze mi ładnie a mama powiedziała ze nie wiedziała ze są meskie . Nawet raz byłem nad jeziorem w stringach odpalałem się , siostra tez była ze mną w stringach . Andrzej lat 17 z Mazur

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 23 września 2019 - 09:19
    Miło że jakieś panie się wypowiedziały, konstruktywnie, i czekamy na więcej opinii, bo w sumie to też dla was się ubieramy ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 23 września 2019 - 13:41
    Stringi , stringi, stringi to jest najlepsza bielizna dla kobiet i mężczyzn . Z żona nosimy tylko stringi Młode małżeństwo z okolic Poznania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Warszawa ~Warszawa
    ~Warszawa
    Napisane 23 września 2019 - 15:26
    Mam 23 lata stringi nosze od 17 roku to najlepsza bielizna. W domu bez problemu nikt nie robił problemu ze nosze stringi . Kilka razy byłem nad Wisła , opalalem sie w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krakow ~Krakow
    ~Krakow
    Napisane 23 września 2019 - 16:00
    Mam siostra pokój wspólny często siostra się przebiera ubiera to widzę ja w stringach bielizna jak bielizna w te upalne lato tez kupiłem sobie stringi . Normalnie przebieram się przy siostrze bez skrępowania . Powiedziała ze w końcu zmądrzałem ze nie pocę sobie w upał . Miała racje nie chce już innej bielizny jak stringi Wojtek nastolatek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 23 września 2019 - 18:45
    No to fajnie. Ile masz lat ? Też chciał bym taka siostrę i jakiej marki masz stringi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 23 września 2019 - 19:34
    ~Stefan napisał:
    No to fajnie. Ile masz lat ? Też chciał bym taka siostrę i jakiej marki masz stringi?

    Zgadzam się w 100% ze Stefanem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krakow ~Krakow
    ~Krakow
    Napisane 23 września 2019 - 21:33
    17 lat stringi kupiłem na Allegro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 23 września 2019 - 22:38
    Ja mam 16 lat i pokój z 24 letnia siostra. Podobnie jak kolega też widzę siostrę jak się przebiera ubiera i paraduje w samej bieliźnie. Ona tylko stringi nosi. Sama mi kupila w czerwcu i jakoś od tamtej pory nie mam oporów do chodzenia w stringach. Przyznała że nawet mam fajny tyłek w stringach. Mama przez przypadek zobaczyła że nosze stringi i z początku mnie zesmiala. Ale jak Kaśka jej powiedziała że ona kupiła dla mnie żebym spróbował czy mi odpowiadają to dała spokój. Ostatnio widziałem jak siostra kupiła ojcu. Chłop 50 lat i też zaczął chodzić. Także stereotypy że to geje nosza zostały obalone u mnie w domu. Jak już ojciec nosi to już coś. A ciężko go było namówić na krótkie spodenki kilka lat temu. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 23 września 2019 - 22:56
    Wstydził się krótkich spodni przez np. duży brzuch czy z jakiego powodu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 24 września 2019 - 08:57
    Ma parę kilo za dużo ale nie jest źle. Ma 185 wzrostu i koło 100 wagi. Twierdzi że sie źle czuje w krótkich spodniach. I że za jego dzieciństwa nie chodził w krótkich bo pomagał w gospodarstwie i długie go chroniły. Ciężko mu wytłumaczyć że w era dinozaurów już minęła i mamy XXI wiek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kraków ~Kraków
    ~Kraków
    Napisane 24 września 2019 - 09:04
    Tomek lat 17 Teraz kupuje i zwiększam swoją bieliznę tylko strongi już pare starszych bokserek wyrzuciłem . Nieraz jestem na laptopie w samych stringach wieczorem w pokoju przy siostrze nie ma problemu . Nawet kilka razy spałem w stringach a w upały bez tak ze nieraz siostra coś napewno zobaczyła ona tez w upały śpi w takiej koszulce ze nieraz rano ja widziałem co nieco (siostra 22 lata ) i nikt nie robi afery zauważyłem ze ma zawsze całkiem wygolona .wracajac do stringów to najlepsza bielizna jaka można nosić wygodna na upały idealna będę nosił na codzień . Aha i jeszcze jedno siostra nieraz koło domu lub nad jeziorem opalała się w stringach może ja w następne lato tez . Pozdrawiam Andrzeja i jej siostrę. Może wymiana foto kto chce szkoda ze nie ma jak tu dodać foto . Wiec chłopaki polecam wszystkm tylko stringi niech ubiorą a potem się wypowiedzą przeciwnicy Stringi na tak

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 września 2019 - 13:09
    Nie mam siostry więc zapytam. Czy siostra cię "kręci" jak widzisz ją śpiącą z ogoloną na wierzchu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krakow ~Krakow
    ~Krakow
    Napisane 24 września 2019 - 13:34
    nieraz siostra mnie widziała nago ja ja. U mnie w domu nie ma problemu z golizna normalne to jest nikt nie robi afery czy jakiegoś „ zboczenia „ ze zobaczy czasem coś więcej normalna sytuacja .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzesiek ~Grzesiek
    ~Grzesiek
    Napisane 24 września 2019 - 14:05
    Też spałem z siostrą w pokoju. Normalna rzecz. Raz nawet moja dziewczyna została na noc. Siostra zasnęła i zaczęliśmy zabawe. Po czym jak się obudziła to zapytała czy też może dołączyć. Zajęła się moja dziewczyna. Lizanko macanko. Ja jej nic nie robiłem ona też nie. Ale było fajnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 24 września 2019 - 14:09
    ~Sławek napisał:
    ~martin napisał:
    ~qwer napisał:
    mam podobnie, jak przedmówca, ale nie chodzę po domu w samych stringach, bo moje córki nabijałyby się wtedy z gołego tyłka :-)

    Chodzę w stringach od 17 lub 18 roku życia( mam 49lat),stringi męskie były wówczas dostępne za granica, konkretnie w Berlinie. Moje dziewczyny,żony(3) i partnerki byly zawsze pozytywnie zaskoczone i twierdzą do dzisiaj,że mam seksowny tylek. O ile na basen ich już od kilku lat nie zakladam to nad morzem, w saunie oraz na codzień noszę je obowiązkowo.


    Jak stringi na saune?


    Normalnie.
    Jest niestety w Polsce(duuużo) saun gdzie regulamin nakazuje przebywać w bieliźnie, a nie tylko w ręczniku jak mówi tradycyjna sztuka saunowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 września 2019 - 14:19
    ~Grzesiek napisał:
    Też spałem z siostrą w pokoju. Normalna rzecz. Raz nawet moja dziewczyna została na noc. Siostra zasnęła i zaczęliśmy zabawe. Po czym jak się obudziła to zapytała czy też może dołączyć. Zajęła się moja dziewczyna. Lizanko macanko. Ja jej nic nie robiłem ona też nie. Ale było fajnie.

    Wybacz Grzesiek, ale to wygląda na twoją fantazję. A może ci się to śniło ;-).
    Wielu by tak chciało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 września 2019 - 17:42
    Nie ma jak w domku jestem po pracy wziolem prysznic, odpoczynek dziś już właśnie jestem w stringach w ręku piwko taki ku dziś będę miał „ strój „ A. z świętokrzyskiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seweryn ~Seweryn
    ~Seweryn
    Napisane 24 września 2019 - 18:20
    Może i wytwór wyobraźni ale ja miałem podobnie tylko że koleżanek i siostrę też bzyknalem. Też się zaczęło niewinnie. Ale jak siostra ciągnęła to nie zapomnę do końca życia. Jeden z lepszych łódzkie jak do tej pory. Od tamtego czasu minęło z 15 lat i jakoś problemu nie robimy. Wręcz się śmiejemy. Dodam że z tą koleżanka mojej siostry sie ożeniłem i mam 3 dziewczyn 3.6.9 lat. Też chodzę w stringach a zacząłem od stringów siostry. Sama mi później kupiła męskie i zacząłem nosić cały czas. Nie mam już innej bielizny tylko stringi. Żona uwielbia. Pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 września 2019 - 18:42
    Wszystko super :-), ale to z siostrą to już przesadziłeś.
    A jak ci nyło w stringach siostry i dlaczego w jej strongach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy