Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 25 września 2019 - 17:20
    Hej ja tez zaczolem od damskich jak na wczasy zapomnialem swoich i moja dala mi swoje takie pół stringi troche bylo smiechu ale wieczorkem stwierdzila ze fajnie sexi wygladam i tak tak reszte wyjazdu chodzilem w jej stringach tak mi sie spodobaly izachwalalem ze po powrocie kupila mi z 5 par ale jeszcze mam kilka par damskich i tez sa super tylko musza miecz szerszy przód

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 25 września 2019 - 19:51
    A damskie jakie polecasz tzn jakiej marki z szerszym przodem ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 25 września 2019 - 20:15
    Jestem mężczyzna chodzę w męskich stringach jak damskie mogą być wygodne wiadomo , maja inny krój z przodu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 26 września 2019 - 08:35
    W ostatnich postach siegneliscie dna. Seks z siostra i chodzenie w damskiej bieliznie? Nie! To nie jest normalne!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 26 września 2019 - 10:00
    A niech gadają co mi tam a ja w Grecji na wyspie sobie chodzę po płazy w stringach będę miał ładna opalizne żonie uwielbia mój ślad po stringach . Wczoraj widziałem tylko jednego pana jeszcze w kąpielówkach stringach . Nie Polak pozdrowilismy . Szkoda ze tak mało mężczyzn nosi na płazy stringi a to chyba o to chodzi aby jaknajwiecej odpalić swe ciało . Nigdy bym nie ubrał jak inni krótkie spodenki twierdząc ze to kąpielówki wychodzi z wody i woda kapie mu po nogach . Nie ma jak stringi wiec panowie bądźcie odważni nie zacofani

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 26 września 2019 - 11:12
    Popieram ja tez na plaży chodze w stringach i naprawdę mało facetow jest na plaży choć napewno dużo chodzi w stringach wiem bo moja koleżanka sprzedaje meskie stringi i wiem ile tego schodzi wiec naprawde dużo a na plaży nie widac wiec o co tu chodzi wstydzicie sie odwaznie mysle ze akurat niema czego sie wstydzic widze jak panie patrzą jak ide do wody no faceci też patrzą no i powiem ze chyba bardziej pewnie z zazdroscic bo sami by chcieli a stringi koronkowe tez bardzo lubie pozd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Małopolanin ~Małopolanin
    ~Małopolanin
    Napisane 26 września 2019 - 12:15
    Kolego Bartku a czy znajoma ma sklep w Krakowie albo sprzedaż internetowa jak tak dużo sprzedaje to ma dobry wybór chętnie bym kupił u niej fajne stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 26 września 2019 - 12:34
    Ona ma sklep za łodzią a sklep internetowy tez ma bo jest dilerem na polskie i naprawde ma fajna bielizne meska i damska tez duży wybór super jakość naprawde polecam "doreanse"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krakow ~Krakow
    ~Krakow
    Napisane 26 września 2019 - 13:40
    Możesz podać namiary ma sklep ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebastian ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 26 września 2019 - 13:50
    Ja zawsze jak jade na wakacje to tylko stringi. Teraz pod koniec pazdziernika jade na Gran Canarie wiec oczywiscie tylko stringi na plaze. Brawo ja, brawo ty :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Trzydziestolatek ~Trzydziestolatek
    ~Trzydziestolatek
    Napisane 26 września 2019 - 14:13
    Jestem w Chorwacji niedaleko Dubrownik . Moje kąpielówki oczywiscie ze stringi żona tez w stringach Pozdrawiamy Wiec jak pisze kolega odwagi panowie ubierajcie stringi na plaże niech będzie nas coraz więcej niw tylko kobiety

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 26 września 2019 - 15:01
    Przeciez to tylko bielizna majtki sa bokserki sa slipy sa tez stringi wielkie mi CO..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 26 września 2019 - 15:37
    Pozdrawiam z słonecznej Grecji z plazy żona w pięknym stroju ze stringami . Ka tez w stringach i jeszcze jeden pan w stringach trochę dalej jest . Panowie tylko stringi na plaże jestem za

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mezczyzna ~Mezczyzna
    ~Mezczyzna
    Napisane 26 września 2019 - 16:47
    Poczytałem tu dużo wypowiedzi i nie rozumiem jeśli tak dużo mężczyzn nosi stringi to dlaczego taki mały wybór jest w sklepach Powinny być w każdym z bielizna jak damskie duży wybór męskich stringów Dodam nosze sam od lat tylko stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 26 września 2019 - 17:27
    Powiem ci dlaczego niema w sklepach stringow bo to polska i faceci sa malo odwazni w tej kwestii i sie po prostu wstydzakupic w sklepie ktos zobaczy no i jak jeszcze ktos sie dowie i co wtedy LUDZIE POWIEDZĄ

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 27 września 2019 - 12:09
    A ja w listopadzie do egiptu i też w stringach bede smigal z żoną dopiero beda arabuski i arabusy obczajac jak w tamtym roku hehe haha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 27 września 2019 - 13:37
    Popieram Bartka... Też kupuje u jego koleżanki głównie doreanse bo są po prostu idealne. Kupuje przez internet i plecam ten sklep, przesyłka ekspresowa, a kiedy jest coś nie tak można bez problemu się dogadać ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 27 września 2019 - 23:26
    ~Gitarzysta napisał:
    Popieram Bartka... Też kupuje u jego koleżanki głównie doreanse bo są po prostu idealne. Kupuje przez internet i plecam ten sklep, przesyłka ekspresowa, a kiedy jest coś nie tak można bez problemu się dogadać ????


    Można prosić o adres sklepu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 28 września 2019 - 00:15
    Doreanse.shop.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 28 września 2019 - 00:18
    Prosto od dostawcy z Turcji bo to turecka produkcja czyli arabusy tez chodza w stringach ja robia taka swietna bielizne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy