Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~dwe ~dwe
    ~dwe
    Napisane 02 września 2022 - 18:15
    Adelajdo
    Zerwanie chorego związku to jakiś pół roku może 1 rok cierpienia w zależności jaki masz charakter. Ten twój to zwykły egoista, który się tobą karmi i myśli wyłącznie o sobie, bo on se do żony wróci, a ty będziesz sama. Jak się kogoś kocha to się chce dla niego dobrze. A on cię trzyma przy sobie, bo mu tak wygodnie. Seksu nie ma, bo jak stary to wiadomo, że już nie może, że tak powiem "obrabiać" dwie kobiety na raz. Daj sobie z nim spokój i poświęć najbliższy rok na cierpienia, a potem będziesz wolna i nie daj się wciągnąć znów w chory związek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anne ~Anne
    ~Anne
    Napisane 25 października 2022 - 22:21
    I jak to możliwe, że żoną oskarża tylko jedna stronę a winy męża nie widzi. Jeśli ktoś nie chce romansu a jest do tego popychany? I tak dzień po dniu, żony też czasem chcą wierzyć tylko uczciwości męża, której czasem nie ma za to jest łgarstwo z dnia ma dzień. Zrobić wywiad owszem a do tego badanie USG od środka małżeństwa ale do tego potrzeb uczciwości wobec siebie samego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dr. ~Dr.
    ~Dr.
    Napisane 25 października 2022 - 23:27
    Uczciwości brak, a i rezonans magnetyczny nic nie wykaże. W przypadku stwierdzenia przez KS, że żona jest chorobliwie zazdrosna, to dalsze leczenie nie ma sensu i zdaniem diagnostów jest bezcelowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samo życie ~Samo życie
    ~Samo życie
    Napisane 26 listopada 2022 - 17:41
    Kochani każda kobieta, mezszczyzne, dzieci itp kochamy inna miłością. Można kochać więcej niż jedną osobę. Są to trudne tematy. Najwięcej coś mogą powiedzieć osoby , której to przeżyły. Nie mozna osądzać kogoś nie znając sytuacji. Najpierw niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia a świat stanie się piękniejszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~yyy ~yyy
    ~yyy
    Napisane 22 marca 2023 - 16:34
    ~Samo napisał:
    Nie mozna osądzać kogoś nie znając sytuacji. Najpierw niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia a świat stanie się piękniejszy


    Pewnie. A jak czyjeś sumienie pozwala na zdrady to spoko. Świat stanie się piękniejszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dorota ~Dorota
    ~Dorota
    Napisane 14 listopada 2023 - 17:47
    Niestety....syndrom madonny i ladacznicy jest nierozerwalnie zwiazany z narcyzmem. A to juz jest katastrofa . Wspólczuję kobietom i mezczyznom ktorzy mają do czynienia z narcyzami lub narcyzkami . Mialam ojca narcyza , męza narcyza ukrytego i wiem o czym piszę . Poznalam kobiety i mezczyzn wyniszczonych psychicznie i czesto fizycznie przez takie osoby . Posluchajcie Izabeli Kopaniszyn na you tube lub poczytajcie ksiazki i bloga Katarzyny Loreckiej. Wszystko na temat. Nigdy wiecej . Lecze traumy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 14 listopada 2023 - 21:16
    czytajcie, czytajcie, czytajcie, a prawda jest jedna i Ty ją znasz doskonale.
    Leczyć się trzeba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 19 stycznia 2024 - 12:24
    Super, aż w głowie się kręci od tych żalów. Ale może (i często jest) inaczej. Ona i on nie rozmawiają o jego żonie/jej mężu wogóle. Mówią o swoich sprawach, dużo ale zawsze w liczbie pojedynczej. Kochają dorosłe już dzieci. Ona/on jest sam/a ale ma rodzinę z którą blisko żyje. I kochanka/ę dla siebie. Nie chcą się rozwodzić bo i po co? Oboje nie chcą burzyć tego świata. W starszym wieku każdy ma swoją przeszłość za sobą i ciężko je połączyć. Tworzą piękny emocjonalny związek który wypełnia te braki których już w długoletnich związkach, często zupełnie obcych dla siebie już ludzi, nie da się wypełnić. A te osoby trzecie? Wiedzą albo nie ale nawet jak wiedzą też nie chcą zmieniać status quo. Zycie nie jest czarno-białe ale ma tysiąc odcieni szarości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adaline ~Adaline
    ~Adaline
    Napisane 19 stycznia 2024 - 20:16
    Dolores ...narcy...to trauma, masz rację.

    Przykre to...i przykro mi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janemann ~Janemann
    ~Janemann
    Napisane 18 kwietnia 2024 - 13:19
    Mój mąż wrócił do mnie z pomocą Doktora UDAMA, pomagając mi odbudować związek po 7 miesiącach zerwanego związku. Teraz żyję szczęśliwie z mężem, a on traktuje mnie jak królową. Wszystko dzięki UDAMA. Skontaktuj się z UDAMA poprzez telefon/WhatsApp (+1) 818 532 9812) lub e-mail (UDAMAADA (@) GMAIL. COM). To będzie odpowiedź na twój problem, zaufaj mi. Jestem żywym świadectwem jej dobrej pracy. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia Strona 257 z 257

Gorące tematy