Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy da się zwalczyć w sobie miłość?

Rozpoczęte przez ~ON , 15 mar 2019
  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 19 marca 2019 - 10:27
    Ale się Sławciu obnażył :) A więc Boży Wojownik to również Ty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 19 marca 2019 - 10:48
    ~Ana napisał:
    To co to było Boży Wojowniku (Sławku)?:
    Hej Ana....czujesz się zagrożona?
    Czujesz oddech żony na plecach...po co? nie zabieram od kilku dni głosu pod żadnym innym nikiem....po co zarzucasz ludziom że są mną to nie ładnie kogoś oskarzac....musisz uszanować inne poglądy innych niż twoje .....pozdrawiam cieplutko :)

    Dyskutujesz w innych wątkach pod innymi nickami i o te dyskusje m.in. mi chodzi , gubisz się już sama, nienawiść do facetów i ładnych lasek obok nich przesłania ci myślenie


    Sławciu będzie teraz musiała ostro pogłówkować żeby się z tego wykręcić, dajmy jej czas do wieczora :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Boży wojownik:) ~Boży wojownik:)
    ~Boży wojownik:)
    Napisane 19 marca 2019 - 11:08
    :)......dobre ....nawet bym powiedziała bardzo dobre ....ale nie jestem p.Slawkiem.....pa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 19 marca 2019 - 11:13
    ~Boży napisał:
    :)......dobre ....nawet bym powiedziała bardzo dobre ....ale nie jestem p.Slawkiem.....pa :)

    To co miałeś na myśli Boży Wojowniku pisząc:
    "nie zabieram od kilku dni głosu pod żadnym innym nikiem....po co zarzucasz ludziom że są mną to nie ładnie kogoś oskarzac.."
    ale schiza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~abcdefgh ~abcdefgh
    ~abcdefgh
    Napisane 19 marca 2019 - 11:17
    Przepychanka pod tytułem 'kto kim jest' nie ma tu sensu...
    Forum nie umożliwia podpisywania się stałym nickiem, tylko takim, jak kto sobie wymyślił w danym momencie.
    Zatem nie ma się co skupiać nad tym kto, a bardziej co... napisał i gdy głupio, to nie odpowiadajmy po prostu.
    Nie ma lepszego lekarstwa na trolli jak ich ignorowanie - wtedy giną sami ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 19 marca 2019 - 11:22
    Chodzi o to że Sławomira pod innymi nickami obrażała bardzo nieprzyjemnie innych forumowiczów. Obecnie podszywa się pod faceta w celu udowodnienia swoich bzdurnych racji, rzekomo wypowiadając się jako facet, który popiera jej punkt widzenia. Ogólnie to jej współczuję, bo to kobieta bardzo skrzywdzona przez życie i w związku z tym nienawidząca mężczyzn oraz ich hmmm kochanek tak to nazwijmy. Jak się kogoś obraża, to się zbiera później tego konsekwencje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 19 marca 2019 - 11:27
    Myślę, że Sławek teraz po prostu zmieni nick na całkiem unikalny, do tej pory nie używany hihi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 19 marca 2019 - 11:35
    Wyluzuj Ana :-)...
    Pewnie, że niektóre wpisy są ciut denerwujące, czy obraźliwe, ale...
    No i co z tego, że jakiś przygłup na mnie napluł na forum, w końcu mam swoje 'prawdziwe' życie i nic mi do tego co piszą na mnie gdzieś tam w necie...

    Chyba, że ktoś łamałby prawo, to inna sprawa - ot np. podawałby moje dane personalne, albo ujawniałby fakty pozwalające mnie jednoznacznie zidentyfikować i przy tym obrażał, albo godził w moje dobre imię.

    Na to też jednak są metody, bo można ustalić kim piszący był i wytoczyć mu stosowny proces sądowy.

    Nie jesteśmy tu anonimowi bez względu jak się podpiszemy ;-)
    Chociaż tak niektórym się ciągle jeszcze wydaje.

    A że ludzie wypisują głupoty...
    Też tego wiele razy doświadczyłem, a napisałem tu już trochę postów ;-)...

    Nie przejmuj się zwyczajnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 19 marca 2019 - 11:43
    Spoko, jest luz, tylko chciałabym dowiedzieć się (jak większość kobiet tu wchodzących) co myślą mężczyźni, czego pragną...A przychodzi taka Sławomira i pisze takie dyrdymały jak okład z ciała, że wypacza prawdziwe wpisy prawdziwych mężczyzn. Jakkolwiek okład z ciała jest łatwy do zdemaskowania jako fake, tak inne wpisy tej pani pod innym męskim nickiem możemy uznać za wypowiedź mężczyzny i czerpać z tego jakieś wskazówki na przyszłość. I to mnie wkurza, bo nie wiem co jest napisane przez prawdziwego mężczyznę, a co przez Sławomirę podającą się za mężczyznę pod różnymi nickami... No póki co, okazuje się, że powinnyśmy piec ciasta :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 19 marca 2019 - 11:48
    ~Robert1971 napisał:
    Wyluzuj Ana :-)...
    Pewnie, że niektóre wpisy są ciut denerwujące, czy obraźliwe,

    Robert w którym zdaniu kogokolwiek obraziłem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 19 marca 2019 - 12:39
    ~Sławek napisał:

    Robert w którym zdaniu kogokolwiek obraziłem?

    Być może w żadnym.
    I nie o tym mówię.
    Jak ktoś się czuje obrażony, to niech zgłasza.

    Piszę ogólnie, że nawet gdyby ktoś podpisywał się raz Zocha, innym razem Kacha, a potem Zbigi, to i tak da się go namierzyć gdy trzeba. :-).

    I mnie to wisi jak kilo kitu u sufitu kto pisze, ważniejsze jest dla mnie co napisał i...
    Czy warto z tym dyskutować :-).

    Jak nie warto to nie będę tego robił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 19 marca 2019 - 13:06
    Może za spokojny jestem.
    Mnie to w zasadzie również nie obchodzi kto co o kim myśli. Jak nie ma sensownej dyskusji to nie ma co zabierać głosu.

    Mi się nie chce latać po wszystkich tematach co kto napisał, dlaczego nie pisze teraz.
    Napisałem co uważałem za stosowne. Wmawianie, że jestem kilkoma osobami na raz to jak walenie głową w mur a może mur się odezwie.

    Zdrowia życzę.
    I tak nie wszyscy zrozumieli sens wypowiedzi.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 19 marca 2019 - 13:30
    ~Sławek napisał:
    Może za spokojny jestem.
    Mnie to w zasadzie również nie obchodzi kto co o kim myśli. Jak nie ma sensownej dyskusji to nie ma co zabierać głosu.

    Mi się nie chce latać po wszystkich tematach co kto napisał, dlaczego nie pisze teraz.
    Napisałem co uważałem za stosowne. Wmawianie, że jestem kilkoma osobami na raz to jak walenie głową w mur a może mur się odezwie.

    Zdrowia życzę.
    I tak nie wszyscy zrozumieli sens wypowiedzi.



    No dobrze, ale nadal unikasz wyjaśnienia wpisu Bożego Wojownika:


    To co miałeś na myśli Boży Wojowniku pisząc:
    "nie zabieram od kilku dni głosu pod żadnym innym nikiem....po co zarzucasz ludziom że są mną to nie ładnie kogoś oskarzac.."
    ale schiza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 19 marca 2019 - 14:04
    Chyba raczej nie wyjaśni, bo co miałaby napisać, prawdę? Że za dużo już tych nicków wymyśliła i jej się pomieszało?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 19 marca 2019 - 17:47
    Przejdźmy lepiej do meritum: da się zwalczyć miłość?
    Pytanie, czy to fascynacja, czy coś głębszego.
    I ile warto ryzykować dla tego uczucia...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 19 marca 2019 - 18:20
    ~Supernowa napisał:
    Przejdźmy lepiej do meritum: da się zwalczyć miłość?
    Pytanie, czy to fascynacja, czy coś głębszego.
    I ile warto ryzykować dla tego uczucia...

    Czy da się zwalczyć miłość? Jak rozumiem zwalczyć czy zagłuszyć rodzącą się fascynację drugim człowiekiem a nie miłość.

    Tak oczywiście, że się da.

    W sumie jak się człowiek uprze to wszystko się da choć nie każdy to potrafi. Miłość można oszukać lub dla miłości można zaryzykować. Tylko należałoby zapytać siebie dlaczego chcę to rodzące się uczucie zwalczyć lub dlaczego tak ważne jest dla mnie, by dla niej (miłości)zaryzykować.
    Jakie są prawdziwe powody? Czego w naszym życiu nam brak a czego mamy w nadmiarze? :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 19 marca 2019 - 18:30
    @Aniołku
    Nagle się pojawia TA osoba i co zrobić będąc w długoletnim związku? Postawić wszystko na jedną kartę, ale zaryzykować utratą dzieci, czy żyć w poczuciu winy i smutku ze małżeństwo unieszcześliwia..?
    Myśleć bardziej o sobie, czy dzieciach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 19 marca 2019 - 18:56
    Supernowa,
    ZAWSZE należy zadbać o siebie i swój stan, bo tylko wtedy będziemy mogli zadbać o innych.

    Może bardziej obrazowo napiszę odnosząc się do instruktażu w samolocie.
    Gdy spadałoby ciśnienie w kabinie komu najpierw zakładamy maskę?
    Dziecku czy sobie?
    Podobnie powinno się postępować w życiu.
    Zdrowy szczęśliwy człowiek to przecież zdrowe i szczęśliwe dzieci.
    Kobiety mają tendencję do matkowania, do przedkładania dobra dzieci ponad swoje, do poświęcania się do zagłaskiwania.

    Tak, dzieci są ważne, ale my dorośli także jesteśmy ważni. I nie może być dziecko ważniejsze od partnera czy partnerki, no sorry!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 19 marca 2019 - 19:09
    Jeśli kobieta słyszy z ust mężczyzny "odszedłbym, gdyby nie dzieci"powinna zdawać sobie sprawę, że ich związek to fikcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pf ~Pf
    ~Pf
    Napisane 19 marca 2019 - 20:06
    ~Supernowa napisał:
    @Aniołku
    Nagle się pojawia TA osoba i co zrobić będąc w długoletnim związku? Postawić wszystko na jedną kartę, ale zaryzykować utratą dzieci, czy żyć w poczuciu winy i smutku ze małżeństwo unieszcześliwia..?
    Myśleć bardziej o sobie, czy dzieciach?

    Doprowadzenie do takiego momentu to znak, że już miłość dawno się zabiło. I do partnera, i do siebie samego. I staż w związku o niczym nie świadczy, tu nie ma już ryzykowania ani stawiania na kartę tę czy inną. Kości już dawno zostały rzucone.
    Jeżeli kochasz, ale związek szwankuje, to albo dążysz do naprawy, albo odchodzisz. Ale nie pastwisz się psychicznie nad sobą i partnerem, i wegetujesz czekając kilka(-naście/-dziesiąt) lat, aż pojawi się powód. To jest wyraz braku uczciwości co najmniej w stosunku do siebie. I najczęściej tu powtarzajacy się schemat. Szkoda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy