Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy da się zwalczyć w sobie miłość?

Rozpoczęte przez ~ON , 15 mar 2019
  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 17 marca 2019 - 15:06
    @Marek
    Ale jakie to dobro gdy dzieci przypatrują sie kiepskiej relacji własnych rodziców, nasiąkają zlymi wzorcami by potem tworzyć podobne rodziny. To jest straszne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 17 marca 2019 - 15:26
    Pewnie dobro finansowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 marca 2019 - 15:57
    ~Sławek napisał:
    Nie ma co zwracać uwagę na kogoś bo nie jest się w ich butach.
    Ja po 11latach dalej patrzę na moją kobietę pożądliwym wzrokiem.
    W sumie Ona w łóżku nawet nie musi nic robić (tego jej nie powiem :) ) Przez lata przytyła ale nie powiem czy bym ją chciał bardziej sprzed lat. Okład z jej ciała, piersi w połączeniu z oczami, ustami, jej osobowością, delikatnością, tym że jest tylko moja, obiadkiem i ciastem na życzenie. Spełnia moje marzenia o domu, rodzinie.

    Dziecko mamy od 3 lat, więc zaburzam statystykę.


    Sławek, serio? czytając to mam wrażenie że nie facet to pisał, tylko jakaś żona starająca się zaklinać rzeczywistość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 17 marca 2019 - 15:59
    "Okład z ciała, obiadek i ciasto na życzenie"....
    Marzenie każdego faceta ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 marca 2019 - 16:34
    ~Supernowa napisał:
    "Okład z ciała, obiadek i ciasto na życzenie"....
    Marzenie każdego faceta ;)

    Supernova, chyba czujesz to co ja :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 marca 2019 - 16:36
    Sławek, jestem facetem i mimo średniego wieku, to o czym piszesz nie jest szczytem marzeń faceta :) Wciąż marzę o namiętności i dzikiej miłości, a nie o okładzie z ciała i cieście na życzenie (które sobie mogę kupić w każdym sklepie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 17 marca 2019 - 16:42
    @Marek
    Ale domowe ciasto podobno najsmaczniejsze ;)
    Każdy ma jakieś swoje marzenia.. jedni chcą mieć obiadek i ciasto, a inni lubią stołowac się na mieście ;) fajnie gdy partnerzy są w tym zgrani. I nie chodzi mi tu tylko o kulinaria :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 marca 2019 - 17:22
    Domowe mogę zjeść u mamy :)
    W miłości szukam namiętności przede wszystkim, to nakręca do życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zona ~Zona
    ~Zona
    Napisane 17 marca 2019 - 17:31
    Zapewniam Was że namiętność nie ginie w związku po 5latach ...jeśli oboje wiedzą czym ona jest :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 17 marca 2019 - 17:47
    He he serio Marek, kocham ją. Olazilem się za nia zanim mnie zauważyła 2lata i przechodzimy wspólnie etapy życia.
    Ja szukając żony wiedziałem czego chce.
    Do mamy za daleko na obiadki, stołować się na mieście nie chce, ciasta ze sklepu nie tknę.
    Ta kobieta dba o mnie i to mnie nakręca, również pożądanie.
    Lubię ją rozbierać kiedy się ubiera, wpuszcza mnie pod prysznic itp.

    Kiedyś miałem pannę, seks pod kołderka, najlepiej po ciemku po roku namiętność mi odpłynęła bo ile można tylko rozładowywać napięcie.

    Co do Ciebie Marek ja bym dawno zwiał jakbym miał się męczyć



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 17 marca 2019 - 18:58
    A ja Wa powiem tyle: Sławek to kolejne alter ego Żony :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 17 marca 2019 - 18:59
    Znaczy: Zony, żeby była jasność

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 17 marca 2019 - 19:16
    Zaraz pół forum sprawdzicie do jednej osoby.






    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 17 marca 2019 - 19:58
    Sławcia, odkąd się tu pojawiłaś uderzasz cały czas w jeden ton, do tej pory po prostu tego nie było :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśka ~Kaśka
    ~Kaśka
    Napisane 17 marca 2019 - 19:59
    https://facetpo40.pl/forum/nie-rozumiem-facetow-po-40,zwiazek,2291,26
    to twój temat c'nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 17 marca 2019 - 20:29
    @Marek
    A myślisz ze w nowym związku na stałe zatrzymasz namiętność, czy będziesz kończył związki i zaczynał nowe, dopóki "brak namiętność Was rozłączy" ?
    Próbowałes wskrzesic namiętność z żoną? Albo chociaż zasygnalizować ze ognisko przygasa i trzeba dorzucić drewna?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 17 marca 2019 - 20:53
    @Sławek
    Nie pozostaje nic innego jak Ci pogratulowac i gryźć pięści z zazdrości :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 17 marca 2019 - 23:39
    Jak napisał, to co napisał, to dawno jest pozamiatane. Nic tego nie zmieni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 18 marca 2019 - 09:12
    ~Kaśka napisał:
    https://facetpo40.pl/forum/nie-rozumiem-facetow-po-40,zwiazek,2291,26
    to twój temat c'nie?

    ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 18 marca 2019 - 09:28
    W przepychanki to ja się nie będę wdawał .

    Faceci są prości w obsłudze. Kobiety same się nakręcacie i w efekcie zostajecie same lub tak się starcie że facet ma Was dość.
    Jakbym chciał żonę zostawić to szukałbym jednak takiej po 30 tce. Po 40 fajne babki są zajęte.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy