Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

życie po rozwodzie

Rozpoczęte przez ~arion, 05 lut 2018
  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 11 lipca 2023 - 23:26
    ~Taka Właśnie WSTAŁEM dzięki w kolejności córkom bo poprosiły za mnie o pomoc moją siostrę czego ja nigdy bym nie zrobił (bardzo stare czasy zawiodłem ją) i siostrze która kopla mnie w dupe w odpowiedni sposób i obudziła " starego jaskiniowca" jakim byłem wcześniej .Było minęło decyzję zostały podjęte.Sa dzieci jest cel i choćbym mial zdechnąć to albo dopnę swego albo zdechnę próbując ale skoro obiecałem to tak będzie.i nic tego nie zmieni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 13 lipca 2023 - 14:53
    proponuje nie być takim desperatem, zawsze jest ,,jakoś " ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 13 lipca 2023 - 15:49
    To już nie desperacja tylko czysta kalkulacja i zdrowy rozsądek jak na mnie odciąć się od wszystkiego co mnie z nią łączyło oprócz dzieci oczywiście I trzymać się jak najdalej od niej. Wczoraj rozmawiałem z teściami To co mi zrobiła to tylko kropla w morzu w porównaniu z tym co odjebała swoim rodzicom osobiście uważam że to choroba psychiczna bo ciąża tak nie działa na kobiety..Trochę mi głupio i wstyd bo zaczeli od informacji że jest w ciąży i parę słów za dużo mi się powiedziało, a jak powiedzieli resztę kurwa zabrakło słów. Spoakowalem i do samochodu i zawiozłem do adwokata.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uparty troglodyta ~uparty troglodyta
    ~uparty troglodyta
    Napisane 13 lipca 2023 - 16:45
    „Najszybszy sposób na zakończenie wojny to ją przegrać.“ — George Orwell

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 14 lipca 2023 - 18:07
    ~Uparty napisał:
    To już nie desperacja tylko czysta kalkulacja i zdrowy rozsądek
    tego się trzymaj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty tr... ~Uparty tr...
    ~Uparty tr...
    Napisane 20 lipca 2023 - 18:52
    Jak na razie dobrze się trzymam ,remont mnie trochę wciągnął i jednocześnie wyciągnął z dołka powoli wszystko zaczyna się układać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 21 lipca 2023 - 15:15
    Remonty dobrze robią, będzie dobrze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 03 listopada 2023 - 13:08
    Wróciłem, remont pomógł, dalej jestem upartym oslem. Jestem już po rozwodzie z orzeczeniem o winie miało być bez ale tak wyszło . Córki są ze mną i to najważniejsze. Co prawda ustawiła się do mnie kolejka wierzycieli " celebrytki" ale mam na to antidotum w postaci wyroku sądowego ( rozdzielczość majątkowa z datą wsteczna już prawomocny ) i mogą mnie pocałować w d... Mam nowe hobby robię nalewki no i sprawiłem sobie motocykl. Jedynym słowem życie powoli zaczyna się układać i idzie w dobra stronę. DZIĘKUJĘ ARION

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 03 listopada 2023 - 15:01
    Nalewki . Mniam ;)
    Czytałam Twój wątek, szacun i życzę powodzenia.

    Przede mną tez rozwód miało byc bez orzekania ale doszła przemoc z jego strony wiec zobaczymy jak sie sprawy potoczą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 03 listopada 2023 - 19:06
    ~Ada napisał:
    Nalewki . Mniam ;)
    Czytałam Twój wątek, szacun i życzę powodzenia.

    Przede mną tez rozwód miało byc bez orzekania ale doszła przemoc z jego strony wiec zobaczymy jak sie sprawy potoczą.
    Z orzeczeniem to z tego co wiem długa i wyboista droga mnie się udało szybko bo "celebrytka" nie pojawiła się na żadnej rozprawie .. Życzę powodzenia i nic nie rób beż konsultacji z prawnikiem. Z nalrwek ostatnio zrobiłem mohito

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 03 listopada 2023 - 19:11
    Czy dobrze przeczytałam, że jest w ciąży z boczkiem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 03 listopada 2023 - 19:15
    Jeśli chodzi o przemoc polecam gaz pieprzowy i 1m rurki stalowej 0.5 całą. Cóż jestem barbarzyńca:).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 03 listopada 2023 - 19:19
    ~Koleżanka napisał:
    Czy dobrze przeczytałam, że jest w ciąży z boczkiem?

    Wiatropylna raczej nie jest a z kim lub czym to już mi ( to miejsce na wyrazy niecenzuralne ).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 03 listopada 2023 - 20:56
    Czy teraz musisz zaprzeczyć ojcostwa? Bo automatycznie wbija na Twoje konto?

    Jest z boczniakiem? Czy się zmył?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 03 listopada 2023 - 22:08
    ~Koleżanka napisał:
    Czy teraz musisz zaprzeczyć ojcostwa? Bo automatycznie wbija na Twoje konto?

    Jest z boczniakiem? Czy się zmył?

    Jeśli mnie poda jako ojca , to tak będę musiał zaprzeczyć sprawa sądową itd. Rodzic będzie jako wolna więc to od niej będzie zależeć tak to wygląda prawnie.Czy i z kim jest to już nie mój problem sprawa zamknięta definitywnie. Mam już swoje życie dzieci i reszta jest nie ważna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 04 listopada 2023 - 09:41
    Pytam z ciekawości,czy tzw karma wróciła do niej.
    Dobrze że masz to gdzieś ale jakby jej nie poszło to chyba cieszyło by trochę. Przynajmniej tak było u mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 04 listopada 2023 - 09:49
    ~Koleżanka napisał:
    Pytam z ciekawości,czy tzw karma wróciła do niej.
    Dobrze że masz to gdzieś ale jakby jej nie poszło to chyba cieszyło by trochę. Przynajmniej tak było u mnie

    Naprawdę nie wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 04 listopada 2023 - 09:59
    Moja ex zbankrutowała kilka miesięcy po rozwodzie - w sensie firmy, którą sobie otworzyła (bo rzekomo wcześniej ja ją ograniczałem i nie mogła tego zrobić) - a ja nie czułem z tego powodu satysfakcji jakoś... Bardziej była to żałość i politowanie, bo żądza rozwalania wszystkiego co razem zbudowaliśmy była wtedy w niej tak ogromna, że chwytałem co tylko dało się uratować. Czego nie 'chwyciłem' - w sensie przenośnym oczywiście - uległo totalnemu zniszczeniu. Ratowałem siebie, swoje przedsięwzięcia i co tylko się dało uratować - resztę ona ciągnęła na dno.
    Jej firmy i jej spraw już nie ratowałem.
    Ale to zamierzchła historia :-).
    Czas wyciszył emocje, a wszystko poukładało się na nowo.
    Skoro 'budujesz' a nie masz szkodnika u boku, to zbudujesz. Gdy masz szkodnika - trza się go pozbyć, a emocje schować do kieszeni.
    Może pachnie to lekką psychopatią, ale innego wyjścia nie ma :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 04 listopada 2023 - 10:40
    ~Robert1971 napisał:
    Moja ex zbankrutowała kilka miesięcy po rozwodzie - w sensie firmy, którą sobie otworzyła (bo rzekomo wcześniej ja ją ograniczałem i nie mogła tego zrobić) - a ja nie czułem z tego powodu satysfakcji jakoś... Bardziej była to żałość i politowanie, bo żądza rozwalania wszystkiego co razem zbudowaliśmy była wtedy w niej tak ogromna, że chwytałem co tylko dało się uratować. Czego nie 'chwyciłem' - w sensie przenośnym oczywiście - uległo totalnemu zniszczeniu. Ratowałem siebie, swoje przedsięwzięcia i co tylko się dało uratować - resztę ona ciągnęła na dno.
    Jej firmy i jej spraw już nie ratowałem.
    Ale to zamierzchła historia :-).
    Czas wyciszył emocje, a wszystko poukładało się na nowo.
    Skoro 'budujesz' a nie masz szkodnika u boku, to zbudujesz. Gdy masz szkodnika - trza się go pozbyć, a emocje schować do kieszeni.
    Może pachnie to lekką psychopatią, ale innego wyjścia nie ma :-).

    Ciężko jest schować emocje do kieszeni szczególnie takim świrom jak ja , ale można przestać oglądać się za siebie i przeć do przodu. Po prostu zmieniamy cele i priorytety , nie było to łatwe ale się udało. PIERDOLNIECI ŻYJĄ DŁUŻEJ

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 04 listopada 2023 - 10:54
    Najtrudniejsze dla mnie w tym momencie jest wyjście i otwarcie się na ludzi nowe znajomości zaufanie itd. Nowe stare hobby trochę pomaga no ale już po sezonie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy