Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~nikt ~nikt
    ~nikt
    Napisane 03 marca 2020 - 11:00
    https://www.intimissimi.com/pl/product/m%C4%99skie_stringi_z_mikrofibry_z_logo-SPU08A.html?dwvar_SPU08A_Z_COL_INTU=9958

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwe ~Qwe
    ~Qwe
    Napisane 03 marca 2020 - 13:36
    Kupione, dzięki kolego, ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 03 marca 2020 - 16:57
    Na Zalando są fajne meskie stringi po dobrej cenie . Kupiłem i jestem zadowolony ( sa po 3 szt ) Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikt ~nikt
    ~nikt
    Napisane 05 marca 2020 - 14:10
    @qwe ja tez kupiłem, ale jeszcze jadą do mnie. Mam nadzieję, że będą ok. Mam inna bieliznę z Intimissimi jestem zadowolony. Szkoda że inni producenci nie idą w te ślady. Gdzieś w tym wątku ktoś pisał o markowych dobrych stringach Olaf Benz itp, ale w Polsce ich nie znalazłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 05 marca 2020 - 19:18
    W sklepie typu TkMaxx były, albo w paczce, albo luzem na wieszaku na wyprzedaży.
    Ale to jakieś 2-3 lata temu. Ostatnio nawet w Wawie nie było żadnej pary stringów w TkMaxx.
    Aż dziwne...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 11 marca 2020 - 03:50
    Witam wszystkich;) Kupiłem niedawno swoje pierwsze stringi. Są to Atlantic MP256. Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy jest tak. Nie mogę się do nich przyzwyczaić. Cały czas czuje je na sobie i wrzynanie w tyłek. Aż taki wrażliwy mam?:) Czy to z czasem minie? Stringi mają odpowiedni rozmiar.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płocki ~Płocki
    ~Płocki
    Napisane 11 marca 2020 - 06:36
    Jarku...jeśli jesteś pewien ze rozmiar jest ok, to może krój nieodpowiedni jest, musisz wytestować różne ... Ale wiesz ja miałem tak że na początku też je czułem, ale po czasie odczucie minęło, a ja nie noszę juz innej bielizny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 11 marca 2020 - 06:54
    Hejka ja też latam w stringach super srawa:) jestem ich fanem, opalam sie, ply wam i mam gdzies co kto mysli, chodze sobie.chętnie pogadam na te tematy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 11 marca 2020 - 10:26
    Spoko stringi super ja latam już sporo i ruzne modele mam fajne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 12 marca 2020 - 22:52
    Jak cie te stringi mocno pija to na bank m sa sz za male

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 13 marca 2020 - 07:04
    Heika, ja latam w stringach i mam dopasowane, jest ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 13 marca 2020 - 16:35
    Ja tez letem nad morzem z żoną smig
    amy w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 13 marca 2020 - 16:49
    Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem na sobie inną bieliznę niż tylko stringi. Mam 34l a chodzę odkąd skończyłem 16. Na dobre dopiero po maturze zrezygnowałem ze zwykłej bielizny na rzecz stringów. Nieraz miałem zaczepki i wogole ale się nie przejmuje. Moja żona odkąd ja poznałem wiedziała że chodzę w stringach i sama zaczela. Także niema się czego wstydzić i nie odpowiadać na głupotę i niedouczenia innych. Będąc na wakacjach w krajach gdzie jest naprawdę ciepło nikt nie zwraca uwagi bo to normalne jest. A w Polsce? Tragedia. Na basen nawet niechca w stringach facetów wpuszczać bo kobiety owszem mogą. Dyskryminacja? Przypomnę tylko że większość sportowców właśnie w stringach chodzi. Od kolaży po atletów czy kulturystów. Proszę się przyglądnąć lub poczytać lub wejść w takie towarzystwo. Nawet nie wiecie ilu facetów nosi i się nie przyznaje. Patrząc po ofertach na allegro jest nas dziesiątki tysięcy lub więcej. Nie bójmy się chodzić w stringach. Nie ukrywajmy tego że jak pasek widać to trzeba się maskować. Ludzie ogarnijcie sie. Oczywiście nie każdemu pasują to prawda. I nie każdy który nosi dba o higiene to też prawda ale każdy ma prawo nosić to w czym mu jest wygodnie. Pozdrawiam z zacofanego Nowego Sącza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 16 marca 2020 - 14:11
    Spoko super sprawa masz gg? Pogadamy na priv?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 16 marca 2020 - 14:53
    Moje gg zapraszam na priv 70591304
    Chetnie pogadam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawel ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 17 marca 2020 - 08:13
    ~Przemek napisał:
    Moje gg zapraszam na priv 70591304
    Chetnie pogadam


    o czym chcesz gadac? o stringach?
    od tego mamy forum, zeby kazdy poczytał :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 17 marca 2020 - 11:13
    No właśnie, poopowiadajcie cos

    Kupujecie od polskich producentow czy zamawiacie z innych krajow? Polecacie jakies fajne strony? (poza doreanse, bo juz tu przeczytałem o tym kilka razy i sam mam 3 pary, są w porządku, choć rozmiar trochę azjatycki :P)

    I jeszcze mam jedno pytanie: jaki typ wolicie? Z duza iloscia materialu i grubą gumką w pasie czy bardziej cienkie sznurki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 marca 2020 - 11:31
    Wole z większa ilością materiału niż „sznureczki „ Fajne maja na zalando ostatnio tam zamówiłem . Lubię tez z Atlantica ale ciężko teraz je kupić wiadomo jak cena droższa to wykonanie lepsze nie kupuje tanich nie warto a mam same stringi różnych marek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel ~pawel
    ~pawel
    Napisane 17 marca 2020 - 11:33
    ja tez zamawiam z zalando, ostatnio mieli z kuponem znizkowym (przy zakupach powyzej 200zl) po 22,5zl za szt diesla wiec wzialem 9szt i są mega wygodne. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 17 marca 2020 - 12:24
    Pawel, Mariusz, podeslalibyscie jakies linki do tych konkretnych rzeczy? To bym sobie zobaczył

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy