Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 01 lutego 2020 - 10:55
    Ja chodzę tylko w atlanticach nawet w pracy s pracuje na produkcji. Nie wyobrażam sobie innych. 287 są najwygodniejsze jak dla mnie. Idealne do garnituru. Reszta też bardzo wygodna. Do pracy zakładam model 256. Na codzien w większości 287 oraz 008

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 01 lutego 2020 - 19:14
    A ja jesli stringi to tylko doreanse

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 04 lutego 2020 - 11:18
    Ja nie mam ulubionej marki stringów noszę atlantic Senso sesto doreanse a kąpielówki mam desmit. Z każdej marki wybieram poprostu najwygodniejsze dla mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 04 lutego 2020 - 13:03
    Mam same stringi Kupuje te które są odpowiednie dla mnie , mam różnych firm Najważniejsze aby były wygodne i odpowiedni rozmiar

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 05 lutego 2020 - 16:59
    Dziś byłem w galerii kupiłem stringi Już kiedyś miałem zamiar ale jakoś zeszło Ubrałem sobie są fajne na to dres DIwne uczucie na początku ale miłe Wiem ze koledzy pewnie by się śmiali jakby zobaczyli ale pewnie kiedyś ktoś zauważy . Ciekawe cień domu powiedzą hihi Szesnastolatek z Warszawy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 05 lutego 2020 - 17:07
    Robert gwarantuje ci że to nie są twoje ostatnie stringi latem docenisz jeszcze bardziej, a ci co się śmieją niech sami założą to zmienia zdanie, znam kilka takich osób a teraz sami noszą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 05 lutego 2020 - 17:29
    Dziękuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringboy ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 05 lutego 2020 - 20:08
    Dokładnie, jak już ktoś raz zacznie chodzić w stringach, to później nie używa innej bielizny. Na początku jest dreszczyk emocji i podniecenie między nogami, ale później to rutyna :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 05 lutego 2020 - 23:48
    Ja dzismusialem zlozyc zwykle gacie i czulem sie jak bym mial podpaskie miedzy nogami naprwde czulem sie slabo komfortowo nie moglem się doczekać kiedy założę stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 07 lutego 2020 - 13:54
    Jaki był tego powód dlaczego musiałeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 08 lutego 2020 - 20:46
    Witam wszystkich. Mam do sprzedania 9 sztuk stringów w przystępnych cenach. Nie trafiony rozmiar. Głównie Atlantic i Sesto Senso. Wszystkie rozmiar L. Możliwa wysyłka. Proszę pisać poprzez Olx. Pozdrawiam.

    1. Czerwone i szare Sesto Senso, po jednej sztuce https://www.olx.pl/oferta/meskie-stringi-sesto-senso-l-CID87-IDCZOdo.html

    2. Granatowe Atlantic, cztery sztuki https://www.olx.pl/oferta/meskie-stringi-atlantic-l-CID87-IDzZNPi.html

    3. Białe Atlantic, dwie sztuki https://www.olx.pl/oferta/meskie-stringi-atlantic-l-CID87-IDzZNL6.html

    4. Białe Atlantic, jedna sztuka https://www.olx.pl/oferta/meskie-stringi-atlantic-l-CID87-IDzZNG7.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 11 lutego 2020 - 14:10
    Wczoraj byłem w Poznaniu w Termach Maltańskich ze swoją kobietą, oczywiście ja i ona stringi, kilka zapytań było czy wygodne i jakiś negatywnych reakcji nie zauważyłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 12 lutego 2020 - 07:43
    Uważam jakby w każdym sklepie z bielizna były stringi meskie to więcej by ich nosiło dużo więcej A tak to nie jeden chce kupić a nie ma gdzie Ja wole kupić w sklepie niż na internecie lubię widzieć w realu towar . Szkoda ze tal mało w sklepie jest Nosze stringi od lat Mojej żonie się podoba tez sama nosi tylko taka bieliznę . Pozdrawiam Jarek z Krakowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miłosz ~Miłosz
    ~Miłosz
    Napisane 12 lutego 2020 - 14:15
    Masz racje p. Jarku bieda w sklepie z bielizna typu meskie stringi . Kupuje w internecie bo nie mam wyboru a wolałbym w sklepie Mam 27 lat stringi nosze od 18 wtedy pierwsze w prezencie dostałem na urodziny i tak się zaczęła moja przygoda Dziś mam prawie same stringi Lubię w lecie koło domu się tak opalać W te wakacje jadę nad morze oczywiście ze kąpielówki typu string będą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 13 lutego 2020 - 09:48
    Mieszkam w bloku robię remont w pokoju ubrałem sobie dziś spodnie ogrodniczki białe napis spodem stringi mam niebieskie . I przyszła sąsiadka a ja na drabinie robię a dobrze się znamy, pogadaliśmy a jak wychodziła to powiedział ze fajnie wyglądasz seksi zwłaszcza pupeczka Widziałem ze jest chyba zaskoczona ale nie zajażyłem . Potem wróciła żona ze sklepu i mi mówi ze mam śliczna ta pupkę a ja ze sąsiadka tez tak skomentowała anzona na to bo masz i pewnie sąsiadka tak powiedziała bo strasznie przebijają Ci stringi Wtedy pokoleń dlaczego tak patrzyła ale nie skomentowałam puch stringów morze ja to zaskoczyło , ze mam taka bieliznę ? Wiec są plusy noszenia takiej bielizny. A w stringach chodzę kilka lat a mam 25 To supernowa i mega wygodna bielizna . Nosze cały rok a w lecie czesto po mieszkaniu w upały tylko w stringach Jak jadę na działkę tez tak sie opalam Nad jeziorkiem tez mam stringi są czasami głupie uśmiechy ale się tym nie przejmuje są tez miłe słowa Ale ja nosze bo lubię i mi wygodnie a nie patrzę kto co mówi Żona tez w stringach jest nas woda to raźniej . Poszdrawiam odważnych facetów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 17 lutego 2020 - 20:15
    W walentynki moja połówka dała mi prezent mówiąc : prezent z humorem otwieram patrzę a tam stringi .W następnym spotkaniu miałem ubrane o powiem ze wygodne nie da się opisać jak miło przy noszeniu . Jestem zaskoczony wygoda . Wieczorem wysłałem swojej zdjęcie mojego tyłeczka w stringach odpisała ze pasują mi obym nosił dla niej i co mam zrobić ? Nie mam wyboru . Ciekawe jak domownicy No moja bieliznę powiedzą Dwudziestolatek z Warszawy i

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 21 lutego 2020 - 16:22
    Siema ;)
    Kto z Łodzi niech się odezwie
    Jesteście?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 25 lutego 2020 - 14:30
    Cześć Mam 27 lat nosze stringi od lat Oś samego początku polubiłem taka bieliznę W lecie często pije kawę w koszulce i stringach na balkonie lub tak chodzę po domu i jest Ok Pare razy byłem nad rzeka odpalałem
    Się w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikt ~nikt
    ~nikt
    Napisane 03 marca 2020 - 09:40
    Jeśli ktoś jest zainteresowany męskimi stringami marki premium, to uprzejmie donoszę, że przypadkiem odkryłem takie w Intimissimi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 03 marca 2020 - 09:58
    Daj linka to nich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy