Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 17 marca 2020 - 12:36
    Na gg łatwiej sie gada po prostu i tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 marca 2020 - 13:21
    Poprostu wejść na stronę Zalando wpisać męska bielizna i są różne stringi .Ostatnio były na promocji kupiłem diesla. Super wygodne elegancko uszyte Mam tez marki Zalando stringi tez fajne dobre polecam .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 17 marca 2020 - 13:41
    A jak u was z noszeniem? Nosicie codziennie, tak normalnie do pracy, czasami, czy tylko latem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 17 marca 2020 - 15:09
    Ja chodzę codziennie. W pracy zawsze ktoś gada ale nie obchodzi mnie to. Ludzie zawsze gadali i będą gadać. Ci co najwięcej szczekali to w tamto lato zaobserwowałem że też zaczynają nosić. Ja mam 100% Atlantic. Na allegro po 10zl. Miałem inne firmy ale ta.mi najbardziej lezy. Mam po kilka par danego modelu. Ale mam jedne ulubione i mam ich z 20 sztuk. Ogólnie mija kolekcja liczy coś koło 40 sztuk. Jedne są od święta drugie dla żony na wieczór a reszta na codzien. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 marca 2020 - 08:19
    Od wielu lat nosze tylko stringi na codzień mam z 30 par Nie ma wygodniejszej bielizny . Mam różnych firm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 18 marca 2020 - 09:42
    Ja chodze w stringach codziennie a latem plywam i sie opalam:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 marca 2020 - 15:02
    Wszędzie w stringach nad Bałtykiem tez śmigam po płazy w stringach czy za granica . Nad jeziorem mam niedaleko to zawsze opalam się w stringach .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 19 marca 2020 - 10:37
    Mam 17 lat od roku nosze stringi Pierwsze kupiłem ze względu na zeszłoroczne upały Dziś mam kilka sztuk i napewno będzie ich więcej . Mama tylko skomentowała ze nie wiedziała ze są meskie stringi . Siostra mnie w nich widziała mówiła ze pasuje mi taka bielizna . Widziała bo odpalałem się koło domu w nich zreszta siostra tez ma strój ze stringami i tak się opala . Uważam ze to super bielizna wygodna a zarazem idealna na upały i ładniej w niej niż w gaciach po kolana . Wojtek z małopolski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 19 marca 2020 - 14:19
    Witam ! Stringi nosze od wielu lat pierwsze kupiłem za granica . Nie uznaje majtek po kolana . Dobrze ze coraz więcej mężczyzn nosi to w czym im wygodnie nie zważając na głupie gadania A.N. 41 lat Krakow

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 20 marca 2020 - 13:11
    Hej panowie niema czego sie bać lub wstydzić ja nasze stringi 22 lata a nad mozem ponad 10 opalam sie i kozystam z urokow lata i mam takie spostrzezenia ze ludzie sa coraz wyrozumiałości choć jakto polacy ostra OBCZAJkA a i debile tez sie zdajaja ale mysle ze to z zazdrosci bo strach by im nie pozwolił wyjść w stringach choc kobiety spoko reaguja a najlepsze sa stare babki hehe 41l

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 20 marca 2020 - 13:18
    Bedac kilkakrotnie w krajach arabskich tez razem z żoną chodzilismy w stringach czy to baseny czy plaża to nikt nic nie mowil tylko jak zwykle polacy podsmichujki robili reszta wypoczyajacych luzik zajebiscie bylo czy na fertawentuze to juz wogule luzik sporo facetow widzialem :-) i luzik

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 23 marca 2020 - 15:10
    Pod garnitur też zakładacie?
    Spróbujcie, bo to super opcja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 23 marca 2020 - 17:24
    Maćku zawsze i wyłącznie tylko stringi.
    Pracuje w biurze i pod garnitur obowiązkowo. Koleżanki się dopatrzyły i ogólnie ok. Zauważyłem że im bardziej ludzie wykształceni tym bardziej nic nie mówią. A im większy prostak i wieśniaczka tym bardziej szczekają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 23 marca 2020 - 20:44
    Dopatrzyły się?
    Dużo się schylałeś? ;) czy tak zupełnie przypadkiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 24 marca 2020 - 04:43
    Chyba przez przypadek. Siedzę za biorkiem i tylko od czasu do czasu wychodzę to po lawet czy herbatę to do WC. Same się jakoś dopatrzyły.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 24 marca 2020 - 11:28
    A jakie nosisz w pracy?
    Klasyczne? Cienkie / grubsze z wieksza iloscia materialu?
    Czy po bandzie lecisz i koronka? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 24 marca 2020 - 11:39
    Różnie. Zależy jakie wezmę jak wstanę. Koronkę to tylko dla żony zakladam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 24 marca 2020 - 12:07
    Jak to się w ogóle zaczęło, że nosisz?
    Ktoś ci polecił? Czy sam stwierdziłeś że sprawdzisz? I jakie były te początki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 marca 2020 - 12:20
    Witam,
    też noszę stringi, mam też inne majtki ale głównie noszę stringi od wielu lat. Również stringi ubieram na plażę i basen.
    Nie wiedziałem jednak, że tyle można na ten temat dyskutować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 24 marca 2020 - 12:43
    Dlatego właśnie pytam o różne rzeczy
    Po to jest to forum

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy