Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 24 marca 2020 - 12:47
    W wieku 16 lat uwczena dziewczyna mi kupiła i chciała abym założył jak pójdziemy się opalać nad wode. Teraz mam 35 i żona to bardzo lubi. Także od 19 lat noszę. Szkoda tylko że prawie niemożliwe do kupienia w sklepie tylko internet. Ja nosze tylko Atlantic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 24 marca 2020 - 13:01
    To fajnie
    No i masz rację, trudno dostać w sklepie.
    Ja byłem kiedyś w sklepie stacjonarnym, ekspedientka była przerażona i zszokowana, jakby pierwszy raz w życiu słyszała o stringach. A obok niej wisiało wiele par, chyba były poza jej granicami świadomości haha
    Ale spokojnie, to było gdzieś na peryferiach, nie pamiętam dokładnie gdzie, bo byłem przejazdem a sklep dobrze oznakowany i w środku szok, bo stringi były, no i razem z nami zszokowana była sprzedawczyni

    W każdym razie ja mam z doreanse, cornette, papi i z neta aliexpress, ale co to za firma to nie wiem...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 26 marca 2020 - 15:11
    Sam chcialem sprubowac i sprubowalem i mi sie spodobało :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qqq ~Qqq
    ~Qqq
    Napisane 26 marca 2020 - 15:46
    A gdybyś spróbował to by dopiero było fajnie,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 28 marca 2020 - 12:24
    Hej czy wam też widać stringi jak się schylacie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 28 marca 2020 - 12:34
    Widać czy nie widać. Jak się nie przejmujesz opinią innych to będziesz miał gdzies czy widać czy nie. Często słyszę że widać przez spodnie bo odznaczają się na spodniach od garnituru i nie przejmuje sie. W pracy mam kilka kobiet i tylko jedna mówi że nie pasuje i dla gejów i wogole. Reszta ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 29 marca 2020 - 01:38
    Powinienes byc dumny, ze kolezanki w pracy robia tak dokladna analize twojego tylka :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca ~Kierowca
    ~Kierowca
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:22
    Mam 50 l od 25 lat noszę stringi mam gdzieś kto co powie. Mój tyłek i noszę co chcę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 08 kwietnia 2020 - 23:24
    Tak jak kolega wyżej mówi twój tyłek nosisz co chcesz. Ja nie pamiętam kiedy miałem na sobie inne majtki niż stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 09 kwietnia 2020 - 17:48
    Jeszcze z miesiac i bedzie pierwsze opalanie nad morzem w stringach bosko????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Thong ~Thong
    ~Thong
    Napisane 09 kwietnia 2020 - 17:55
    Ja już w tym tygodniu wykorzystałem pogodę i na ogródku się odpalałem w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 11 kwietnia 2020 - 22:50
    ~Damian napisał:
    Tak. Ja mam tylko atlantica. Mam wszystkie modele jakie są na rynku. Rewelacja. Zależy jakie lubisz. Ja uwielbiam model Mp287



    Kolego ja mam atlantica jedną pare MP481 moja pierwsza para z tej firmy i jak dla mnie strasznie nie wygodna nie wiem czy masz też może ten model. zraziłem się i zacząłem zamawiać z innych firm chyba spróbuję z tych modeli co ty masz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 12 kwietnia 2020 - 05:10
    Do Sławek
    Kolego mi ten model też nie leży. Jest dobry ale tylko na plażę. Jajka się nie mieszczą w nim. Mówiłem że wszystkie przetestowałem i mam kilka ulubionych. Ja kupuję u jednego sprzedawcy na allegro. Do 10zl sztuka. Mp008 i mp256 i mp287. Moje ulubione

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 12 kwietnia 2020 - 09:58
    Mam też straszny problem jakoś odważyć się jak by to powiedzieć wyjść np po prysznicu w samej bieliźnie. Mieszkam z ojcem A moja siostra mieszka piętro niżej Ale czasami też przyjdzie na górę. W jaki sposób wy domownikom że tak powiem przedstawiliście że nosicie taka bieliznę. Pyta nie bardziej dla forumowiczów do hmm 25 lat. Uwielbiam naprawdę stringi Ale jakoś ciężko się przełamać żeby widzieli co noszę.

    A z innej beczki co sądzicie o takich slipkach może to nie stringi Ale też ścięte na posladkach

    https://intimiti.pl/Blyszczace-slipy-meskie-Me-Seduce-Emilio-bialy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 12 kwietnia 2020 - 11:53
    Kolego ja nikomu nie mówiłem że nosze. Poprostu siostra i mama mnie nakryły ale nic nie mówiły. Ojcu powiedzialem po wszystkim że nosze stringi. Jakoś nikt nic nie mówi. Każdy ma prawo nosić co chce. Teraz to nawet ojciec zaczął nosic jak zobaczył że jest wygodniej. Także są plusy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 kwietnia 2020 - 15:09
    Te białe majteczki są fajne. Ale bardziej podobają mi się te czerwone.


    ~Sławek napisał:
    Mam też straszny problem jakoś odważyć się jak by to powiedzieć wyjść np po prysznicu w samej bieliźnie. Mieszkam z ojcem A moja siostra mieszka piętro niżej Ale czasami też przyjdzie na górę. W jaki sposób wy domownikom że tak powiem przedstawiliście że nosicie taka bieliznę. Pyta nie bardziej dla forumowiczów do hmm 25 lat. Uwielbiam naprawdę stringi Ale jakoś ciężko się przełamać żeby widzieli co noszę.

    A z innej beczki co sądzicie o takich slipkach może to nie stringi Ale też ścięte na posladkach

    https://intimiti.pl/Blyszczace-slipy-meskie-Me-Seduce-Emilio-bialy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 13 kwietnia 2020 - 00:12
    podobają a czy ktoś ma takie podobne hmm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 14 kwietnia 2020 - 11:42
    Stringi nosze już wiele lat Piwewsze kupiłem w upalne lato Nikt w domu nie komentował każdy uważa to za zwykła bieliznę Moja tylko czy mi wygodnie a ja ze najwygodniejsza bielizna na lato Dziś mam tylko stringi nosze na codzień Susza się z inna bielizna nikt nic nie mówi majtki jak majtki Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 14 kwietnia 2020 - 15:07
    Ja nosze stringi Żona nosi stringi Córka nosi stringi Na plaży wszyscy mamy stringi . Po domu czasem jak jest upał tez mamy stringi. Wszyscy chodzimy w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 14 kwietnia 2020 - 17:30
    Moje pierwsze stringi ubrałem kilka lat temu Na początku się trochę wstydziłem co w domu powiedzą Ale siostra której pierwsza wiedziała ze nosze powiedziała Ja te nosze ale kobiety mogą a u chłopaków wiesz jaka jest opinia . Przy kolacji siostra wypaliła powiedz co sobie kupiłeś nowego noi musiałem powiedzieć mama mówiła ze świat się zmienia a tata ze nie wiedział ze takie są I śmiali się ze pomylę sobie stringi z stringami siostry Do dziś nie jeden z domowników widział mnie w stringach i nic Kilku znajomych tez wiedza ze nosze bo zauważyli i nic na początku gadali a dziś nikt nie zwraca uwagi nawet jeden kolega tez nosi Wiec chłopaki nie przejmujmy się tylko ubierajmy co lubimy w czym nam wygodnie A ostatnio w te lato na płazy tez byłem w stringach już nie chce innych kąpielówek jak stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy