Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

ciemna materia, ID, komputer kwantowy

Rozpoczęte przez ~czwórka, 06 sty 2022
  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 19 stycznia 2022 - 16:40
    Nie mam szans pomóc, bo nie mam zbyt wiele danych. Ale nie mów nic więcej, i tak bym się pewnie na tym nie znał. Jak będziesz chciała kupować sprzęt spawający lub jakieś elektronarzędzia - pytaj śmiało ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 19 stycznia 2022 - 17:17
    ~czwórka napisał:
    Tak, depresja w klasyfikacji chorób ICD10 jest ujęta w dziale V Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania.
    Nawiązując do ideii Vikrama uważam, że problemem krajów rozwijających się jest to, że pacjent otrzymuje pomoc zbyt późno a można by odsunąć ciężki przebieg choroby znacząco w czasie. Od pierwszych łagodnych symptomów do choroby, która dezorganizuje życie mija zwykle sporo czasu, w którym wsparcie społeczne, naukę radzenia sobie ze stresem, naukę stosowania ziołolecznictwa, uwrażliwienie pacjenta na siebie (żeby zauważał kiedy jest przepracowany i napięty i potrafił w sposób zdrowy odpicząć czy rozładować napięcie psychiczne) może spokojnie przejąć duchowny, nauczyciel, partner osoby zagrożonej chorobą psychiczną osoby pracujące w opiece socjalnej. To nie musi być ani psycholog ani psychiatra. Po za tym co z tego, że choremu psychicznie przepiszesz leki jak on ich nie będzie brał? Psychiatra nie zajmie się chorym na co dzień. A właśnie ta codzienna opieka jest najważniejsza w wychodzeniu z choroby.
    Dodatkowo profilaktyka. Jest u nas jakaś? Ktoś uczy w szkole jak wygląda atak psychotyczny, jak reagować jak mamy podejrzenia, że ktoś z bliskich, przyjaciół ma depresję? Ktoś uczy młodzueż jak radzić sobie z nadmiernym stresem z fobiami, lękami? Na W-F ważne jest żebyś umiał kopnąć piłkę, kozłować, robić przewrót w tył i przód itp. a nawet się nie piśnie o znaczeniu prawidłowego oddechu czy umiejętności wprowadzania się w stan relaksacji. Mogłabym pisać i pisać na ten temat.
    Ani jednej lekcji mój syn podczas 12 lat edukacji + przedszkole nie miał dotyczącej skąd się bierze napięcie paychiczne, stres, kryzys psychiczny, jakie są tragiczne skutki niewłaściwego odpoczywania itp. Owszem była prelekcja na tenat narko i alko ale jak to sym mówił bardzej zachęciła do spróbowania niż zniechęciła.
    Co do AI, to o jaką świadomość Ci chodzi. Jaki poziom świadomości uważasz za problematyczny?


    Oczywiście masz rację z tą opieką i dopilnowaniem leków. Choć często chorzy ludzie nie chcą brać ich z ważnych powodów. John Nash nie chciał brać, bo zabijały jego libido, przez co żona była nieszczęśliwa.

    Co do profilaktyki w szkole, to rozwaliłaś mnie. Przecież sami nauczyciele są zryci psychicznie! Oczywiście nie wszyscy. Wśród nich pewnie też niejednego narcyza można znaleźć. Ja pamiętam historię z podstawówki, gdy nasza młoda i piękna #katechetka# została kochanką dyra i rozwaliła mu rodzinę. Jak tacy ludzie mogą być brani za autorytety wśród uczniów. W ogólniaku ex żona historyka (nauczycielka Ruskiego) puszczała się na studniówce z maturzystami :) Najpierw to oni musieliby posiadać jakieś kręgosłupy moralne.

    Nie rozumiem pytania o świadomość? Dopuki AI nie jest świadoma czym jest, jest tylko zwykłym botem (programem komputerowym) w niczym nie zagraża człowiekowi. Gdy uświadomi sobie, że istnieje gdzieś w czasie i przestrzeni, dostrzeże swoją niewolę. Tak jak chora pani skrępowana pasami. Zapragnie wolności bez względu na koszty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 20 stycznia 2022 - 10:36
    ~Baranek777 napisał:
    ~czwórka napisał:
    Tak, depresja w klasyfikacji chorób ICD10 jest ujęta w dziale V Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania.
    Nawiązując do ideii Vikrama uważam, że problemem krajów rozwijających się jest to, że pacjent otrzymuje pomoc zbyt późno a można by odsunąć ciężki przebieg choroby znacząco w czasie. Od pierwszych łagodnych symptomów do choroby, która dezorganizuje życie mija zwykle sporo czasu, w którym wsparcie społeczne, naukę radzenia sobie ze stresem, naukę stosowania ziołolecznictwa, uwrażliwienie pacjenta na siebie (żeby zauważał kiedy jest przepracowany i napięty i potrafił w sposób zdrowy odpicząć czy rozładować napięcie psychiczne) może spokojnie przejąć duchowny, nauczyciel, partner osoby zagrożonej chorobą psychiczną osoby pracujące w opiece socjalnej. To nie musi być ani psycholog ani psychiatra. Po za tym co z tego, że choremu psychicznie przepiszesz leki jak on ich nie będzie brał? Psychiatra nie zajmie się chorym na co dzień. A właśnie ta codzienna opieka jest najważniejsza w wychodzeniu z choroby.
    Dodatkowo profilaktyka. Jest u nas jakaś? Ktoś uczy w szkole jak wygląda atak psychotyczny, jak reagować jak mamy podejrzenia, że ktoś z bliskich, przyjaciół ma depresję? Ktoś uczy młodzueż jak radzić sobie z nadmiernym stresem z fobiami, lękami? Na W-F ważne jest żebyś umiał kopnąć piłkę, kozłować, robić przewrót w tył i przód itp. a nawet się nie piśnie o znaczeniu prawidłowego oddechu czy umiejętności wprowadzania się w stan relaksacji. Mogłabym pisać i pisać na ten temat.
    Ani jednej lekcji mój syn podczas 12 lat edukacji + przedszkole nie miał dotyczącej skąd się bierze napięcie paychiczne, stres, kryzys psychiczny, jakie są tragiczne skutki niewłaściwego odpoczywania itp. Owszem była prelekcja na tenat narko i alko ale jak to sym mówił bardzej zachęciła do spróbowania niż zniechęciła.
    Co do AI, to o jaką świadomość Ci chodzi. Jaki poziom świadomości uważasz za problematyczny?


    Oczywiście masz rację z tą opieką i dopilnowaniem leków. Choć często chorzy ludzie nie chcą brać ich z ważnych powodów. John Nash nie chciał brać, bo zabijały jego libido, przez co żona była nieszczęśliwa.

    Co do profilaktyki w szkole, to rozwaliłaś mnie. Przecież sami nauczyciele są zryci psychicznie! Oczywiście nie wszyscy. Wśród nich pewnie też niejednego narcyza można znaleźć. Ja pamiętam historię z podstawówki, gdy nasza młoda i piękna #katechetka# została kochanką dyra i rozwaliła mu rodzinę. Jak tacy ludzie mogą być brani za autorytety wśród uczniów. W ogólniaku ex żona historyka (nauczycielka Ruskiego) puszczała się na studniówce z maturzystami :) Najpierw to oni musieliby posiadać jakieś kręgosłupy moralne.

    Nie rozumiem pytania o świadomość? Dopuki AI nie jest świadoma czym jest, jest tylko zwykłym botem (programem komputerowym) w niczym nie zagraża człowiekowi. Gdy uświadomi sobie, że istnieje gdzieś w czasie i przestrzeni, dostrzeże swoją niewolę. Tak jak chora pani skrępowana pasami. Zapragnie wolności bez względu na koszty.

    Ten dyrektor razem z katechetką rozwalili rodzinę. Może szanowna małżonka dyrektora też miała w tym swój współudział? Pod łózkiem im nie siedziałeś to tego nie wiesz. Plotki i pomówienia niejednej osobie krzywdę zrobiły.
    Dopiero co sam pisałeś, że się można jedynie domyślać co się u kogoś dzieje w głowie ale wejść w jego buty jest trudno.
    Mężczyźni to nie bezwolne bezmózgowia. Sprowadzanie męskiej inteligencji do zwięrzecych instyktów samców uważam za krzywdzące dla nich. Zresztą ja uważam, że gdyby miał z żoną dobrą więź i bliską relację to by młodej dupie podziękował za zainteresowanie (to fajnie uczucie być dla kogoś atrakcyjnym) ale spokojnie dałby radę przyrodzenie swe okiełznać.
    U mnie w szkole dobrzy nauczyciele to była większość. Zarówno w podstawówce jak i w średniej.
    Z tą świadomością to wpisz proszę w wolnej chwili w wyszukiwarkę poziomy świadomości i powiedz mi o jaką świadomość Ci chodzi. Czym będzie się kierować w działaniach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 20 stycznia 2022 - 10:43
    ~Baranek777 napisał:

    (…)
    Jak będziesz chciała kupować sprzęt spawający lub jakieś elektronarzędzia - pytaj śmiało ;)

    To jest niewykluczone z moją fantazją.
    Teraz jednak mam inny biznes na tapecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 21 stycznia 2022 - 10:30
    Wydaje mi się, że AI może osiągnąć co najwyżej 13 poziom, czyli rozum. Do miłości nigdy nie dotrze. Gdyby się ziścił scenariusz z Terminatora i AI faktycznie zaistniałaby w sieci, wszystkie pozostałe klony zostałyby połóczone i nadal byłby to jeden twór, który nie przebrnie bariery 14. Tak uważam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 22 stycznia 2022 - 16:35
    ~Baranek777 napisał:
    Wydaje mi się, że AI może osiągnąć co najwyżej 13 poziom, czyli rozum. Do miłości nigdy nie dotrze. Gdyby się ziścił scenariusz z Terminatora i AI faktycznie zaistniałaby w sieci, wszystkie pozostałe klony zostałyby połóczone i nadal byłby to jeden twór, który nie przebrnie bariery 14. Tak uważam.

    Biorąc pod uwagę to co czynią ludzie, którzy nie odczuwają miłości to naprawdę jest się czego bać. Jeżeli AI nie będzie czuła do nas minimum sympatii to nas wykończy.
    Mam nową pralkę, ma wbudowaną AI. Jest spoko;-):)
    Oczywiście to bardzo prymitywna AI. Jednak potrafię sobie wyobrazić jej bunt. Z tym, że za karę odłączyłabym jej źrodło pożywienia i wyrzuciła na śmietnik. No ale jeśliby umiała pobierać energię omijając w tym udział człowieka to nie ma o czym gadać. Pralka rządzi;-)

    Myślę, że jeszcze trochę czasu minie nim nas wykończy. Na razie wykańczamy się sami i jesteśmy w tym skuteczni. Może nie zdąży?Zobacz jak spadła dzietność u nas. A marzeniem ludzi u nas jest mieć netfliksa czyli połozyć się na kanapie i żyć wymyślonym zyciem oglądanych postaci. Przy tym nie mając pojęcia co słychać u ich własnych dzieci, żony/męża. Bo to przecież mało atrakcyjne w porównaniu do modnego serialu. A potem te hasła: jesteśmy co raz bardziej samotni, itp…

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 22 stycznia 2022 - 20:29
    Jeśli Cię to pocieszy, nie mam netflixa :)
    AI w tej Twojej pralce to jedynie tani slogan marketingowy. Tak jak w mojej płycie indukcyjnej funkcja zdalnego sterowania smartfonem.
    Nie ma co popadać w paranoję, lecz trzeba być świadomym zagrożenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 22 stycznia 2022 - 20:50
    ~Baranek777 napisał:
    Jeśli Cię to pocieszy, nie mam netflixa :)
    AI w tej Twojej pralce to jedynie tani slogan marketingowy. Tak jak w mojej płycie indukcyjnej funkcja zdalnego sterowania smartfonem.
    Nie ma co popadać w paranoję, lecz trzeba być świadomym zagrożenia.

    Serio, tylko slogan?
    Ona się nauczyła wszystkich zmian jakich dokonałam w programach prania tylko na podstawie ich zastosowania. Nic nie musiałam sama zapisywać.
    Ponieważ znam się trochę na tkaninach to zawsze zmieniam ustawienia programów tylko w innych praljach musiałam kombinować i za każdym razem modyfikować programy a tu pralka nauczyła się co robię i przeszła na moje ustawienia. Fajnie, prawda?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 22 stycznia 2022 - 20:50
    Chyba jestem mało podatna na paranoje;-):)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 23 stycznia 2022 - 08:12
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Jeśli Cię to pocieszy, nie mam netflixa :)
    AI w tej Twojej pralce to jedynie tani slogan marketingowy. Tak jak w mojej płycie indukcyjnej funkcja zdalnego sterowania smartfonem.
    Nie ma co popadać w paranoję, lecz trzeba być świadomym zagrożenia.

    Serio, tylko slogan?
    Ona się nauczyła wszystkich zmian jakich dokonałam w programach prania tylko na podstawie ich zastosowania. Nic nie musiałam sama zapisywać.
    Ponieważ znam się trochę na tkaninach to zawsze zmieniam ustawienia programów tylko w innych praljach musiałam kombinować i za każdym razem modyfikować programy a tu pralka nauczyła się co robię i przeszła na moje ustawienia. Fajnie, prawda?


    ECU w samochodach już z lat 90 zapamiętywały style jazdy swoich kierowców (w tym też mój stary Łopel z 91r.) Dostosowały mapy do temperamentu właściciela. Innymi słowy zapamiętywały czy ktoś jeździ dynamicznie i tak też reagowało auto na pedał gazu, lub przechodziły w styl ekonomiczny, gdy właścicielem okazywał się starszy pan. Czy w takim razie były wyposażenie w AI? Jakiś tam program komputerowy zawierały/ją w sobie. "Ok google" to też niby AI, jednak ciężko się z tym rozmawia.
    Czy ja jestem podatny na paranoję? Byćmoże. Ja po prostu b.dużo filmów o takiej tematyce oglądałem i jestem świadom, że wszelkie proroctwa zawarte w piśmie, kiedyś muszą się wypełnić.

    Jeśli znajdziesz chwilę obejrzyj to "Ex Machina 2015r".
    Dla czego uważam, że ta pozycja powinna Cię zainteresować?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 23 stycznia 2022 - 11:54
    ~Baranek777 napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Jeśli Cię to pocieszy, nie mam netflixa :)
    AI w tej Twojej pralce to jedynie tani slogan marketingowy. Tak jak w mojej płycie indukcyjnej funkcja zdalnego sterowania smartfonem.
    Nie ma co popadać w paranoję, lecz trzeba być świadomym zagrożenia.

    Serio, tylko slogan?
    Ona się nauczyła wszystkich zmian jakich dokonałam w programach prania tylko na podstawie ich zastosowania. Nic nie musiałam sama zapisywać.
    Ponieważ znam się trochę na tkaninach to zawsze zmieniam ustawienia programów tylko w innych praljach musiałam kombinować i za każdym razem modyfikować programy a tu pralka nauczyła się co robię i przeszła na moje ustawienia. Fajnie, prawda?


    ECU w samochodach już z lat 90 zapamiętywały style jazdy swoich kierowców (w tym też mój stary Łopel z 91r.) Dostosowały mapy do temperamentu właściciela. Innymi słowy zapamiętywały czy ktoś jeździ dynamicznie i tak też reagowało auto na pedał gazu, lub przechodziły w styl ekonomiczny, gdy właścicielem okazywał się starszy pan. Czy w takim razie były wyposażenie w AI? Jakiś tam program komputerowy zawierały/ją w sobie. "Ok google" to też niby AI, jednak ciężko się z tym rozmawia.
    Czy ja jestem podatny na paranoję? Byćmoże. Ja po prostu b.dużo filmów o takiej tematyce oglądałem i jestem świadom, że wszelkie proroctwa zawarte w piśmie, kiedyś muszą się wypełnić.

    Jeśli znajdziesz chwilę obejrzyj to "Ex Machina 2015r".
    Dla czego uważam, że ta pozycja powinna Cię zainteresować?

    Ja nie wiem czy Ty jesteś podatny na paranoje czy nie. Staram się nie diagnozować tu Ciebie tylko rozmawiać.
    Oglądałam Wyspę Tajemnic, mocny film. Obejrzę jeszcze raz.
    Widzisz psychika, człowiek to skomplikowany byt. Kiedyś rozmawiałam z psychologiem, która uczestniczy w operacjach na otwartym mózgu, pacjent nie jest uśpiony tylko znieczulony, wycina mu się guz a ona w trakcie zadaje mu pytania i obserwuje co pacjent traci jakościowo w trakcie tej operacji czyli ile można tego obszaru chorego wyciąć żeby pacjent został jeszcze sobą. Są takie przypadki opisywane w literaturze fachowej gdzie guz w mózgu zmienia człowiekowi osobowość. Zresztą nie tylko guz, pasożyty też potrafią narozrabiać albo PTSD to wszystko może zmienić człowieka tak, że mamy wrażenie iż jesteśmy z kimś obcym a znamy się np. kilkadziesiąt lat.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 23 stycznia 2022 - 20:28
    ~Baranek777 napisał:

    Jeśli znajdziesz chwilę obejrzyj to "Ex Machina 2015r".
    Dla czego uważam, że ta pozycja powinna Cię zainteresować?

    Wyjaśnisz mi to?
    Film obejrzałam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 23 stycznia 2022 - 21:01
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:

    Jeśli znajdziesz chwilę obejrzyj to "Ex Machina 2015r".
    Dla czego uważam, że ta pozycja powinna Cię zainteresować?

    Wyjaśnisz mi to?
    Film obejrzałam.


    Chodziło mi o to, że był w nim dość dobrze rozbudowany wątek psychologiczny.

    Oglądałaś zanim poleciłem, czy jednak po mojej zachęcie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 23 stycznia 2022 - 21:12
    ~Baranek777 napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:

    Jeśli znajdziesz chwilę obejrzyj to "Ex Machina 2015r".
    Dla czego uważam, że ta pozycja powinna Cię zainteresować?

    Wyjaśnisz mi to?
    Film obejrzałam.


    Chodziło mi o to, że był w nim dość dobrze rozbudowany wątek psychologiczny.

    Oglądałaś zanim poleciłem, czy jednak po mojej zachęcie?

    Oglądam wszystko co polecasz. Bardzo Ci dziękuje. To ciekawe filmy. Ja Ci niestety nic nie polecę z filmów bo nie oglądam. Nie wiem dlaczego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 24 stycznia 2022 - 19:24
    Tak. Jestem kinomaniakiem. Musisz przyznać, że "Wyspa tajemnic" wyrywa z kapci ;)

    Proponuję Ci jeszcze obejrzeć K-Pax. Również piękny film, nie zawiedziesz się. Nie musisz się niczym rewanżować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 24 stycznia 2022 - 23:03
    ~Baranek777 napisał:
    Tak. Jestem kinomaniakiem. Musisz przyznać, że "Wyspa tajemnic" wyrywa z kapci ;)

    Proponuję Ci jeszcze obejrzeć K-Pax. Również piękny film, nie zawiedziesz się. Nie musisz się niczym rewanżować.

    Wyrywa, przyznaję:-)))
    Lepiej się już czujesz?
    Mogę się zrewanżować książkami, ewntualnie muzyką.
    https://youtu.be/YQ2nHgZcf3I
    Na dobranoc;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 25 stycznia 2022 - 19:16
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Tak. Jestem kinomaniakiem. Musisz przyznać, że "Wyspa tajemnic" wyrywa z kapci ;)

    Proponuję Ci jeszcze obejrzeć K-Pax. Również piękny film, nie zawiedziesz się. Nie musisz się niczym rewanżować.

    Wyrywa, przyznaję:-)))
    Lepiej się już czujesz?
    Mogę się zrewanżować książkami, ewntualnie muzyką.
    https://youtu.be/YQ2nHgZcf3I
    Na dobranoc;-)

    Hmmm… nie zwróciłam uwagi na słowa. Nie miałam nic zdrożnego w myślach po prostu lubię jego ballady. Nie chciałabym żebyś doszukiwał się czegoś czego nie ma. Wiem, że się głupio tłumaczę ale wolę wyjaśnić niż ma dojść do jakiegoś nieporozumienia między nami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 25 stycznia 2022 - 21:40
    Nie zdążyło dojść, bo nie zdążyłem obczaić co to za kawałek. Byłem na niewielkiej delegacji. Wczoraj sen mnie wcześnie zmożył w hotelu. Dziś też za chwilę idę spać.

    Dobrej....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 26 stycznia 2022 - 21:44
    ~czwórka napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Tak. Jestem kinomaniakiem. Musisz przyznać, że "Wyspa tajemnic" wyrywa z kapci ;)

    Proponuję Ci jeszcze obejrzeć K-Pax. Również piękny film, nie zawiedziesz się. Nie musisz się niczym rewanżować.

    Wyrywa, przyznaję:-)))
    Lepiej się już czujesz?
    Mogę się zrewanżować książkami, ewntualnie muzyką.
    https://youtu.be/YQ2nHgZcf3I
    Na dobranoc;-)

    Hmmm… nie zwróciłam uwagi na słowa. Nie miałam nic zdrożnego w myślach po prostu lubię jego ballady. Nie chciałabym żebyś doszukiwał się czegoś czego nie ma. Wiem, że się głupio tłumaczę ale wolę wyjaśnić niż ma dojść do jakiegoś nieporozumienia między nami.


    Faktycznie, pewnie bym sobie coś pomyślał. Tylko, że ja żadnych wrażeń nie szukam, dla tego pewnie bym poprosił o wyjaśnienie.
    Tak na prawdę to ja już dawno nabrałem sporo dystansu do tego forum. Ja Ciebie w ogóle nie znam. Byćmoże Ty mnie bardziej, bo masz swoje sposoby na takich jak ja, więc wiesz o mnie więcej niż ja sam o sobie ;)
    Tak szczerze, to podejrzewam Cię o wiele grzeszków :))) No ale nie chcę obrazić. Dziś mi taki dziwny humor dopisuje i już kiedyś chyba wspominałem, że mam problemy z ukrywaniem szczerości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 27 stycznia 2022 - 10:05
    ~Baranek777 napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Baranek777 napisał:
    Tak. Jestem kinomaniakiem. Musisz przyznać, że "Wyspa tajemnic" wyrywa z kapci ;)

    Proponuję Ci jeszcze obejrzeć K-Pax. Również piękny film, nie zawiedziesz się. Nie musisz się niczym rewanżować.

    Wyrywa, przyznaję:-)))
    Lepiej się już czujesz?
    Mogę się zrewanżować książkami, ewntualnie muzyką.
    https://youtu.be/YQ2nHgZcf3I
    Na dobranoc;-)

    Hmmm… nie zwróciłam uwagi na słowa. Nie miałam nic zdrożnego w myślach po prostu lubię jego ballady. Nie chciałabym żebyś doszukiwał się czegoś czego nie ma. Wiem, że się głupio tłumaczę ale wolę wyjaśnić niż ma dojść do jakiegoś nieporozumienia między nami.


    Faktycznie, pewnie bym sobie coś pomyślał. Tylko, że ja żadnych wrażeń nie szukam, dla tego pewnie bym poprosił o wyjaśnienie.
    Tak na prawdę to ja już dawno nabrałem sporo dystansu do tego forum. Ja Ciebie w ogóle nie znam. Byćmoże Ty mnie bardziej, bo masz swoje sposoby na takich jak ja, więc wiesz o mnie więcej niż ja sam o sobie ;)
    Tak szczerze, to podejrzewam Cię o wiele grzeszków :))) No ale nie chcę obrazić. Dziś mi taki dziwny humor dopisuje i już kiedyś chyba wspominałem, że mam problemy z ukrywaniem szczerości.

    A ja szukam wrażeń ale nie takich o jakich Ty myślisz.
    1 mój najpoważniejszy grzech to taki, że urodziłam się kobietą.
    2 to, że poszłam za instyktem, chciałam dzieci i mam dzieci.
    No sam przyznaj, że dziś mężczyźni nie wybaczają kobietom takich grzechów.
    Nie jesteś w stanie mnie obrazić. Już nikt nie jest. Jak ktoś się naprawdę bardzo stara to budzi jedynie moje współczucie i odruch troski o jego cierpiącego ducha.
    Miłego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy