Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Przyjaciel płci przeciwnej

Rozpoczęte przez ~Zmęczony życiem , 11 sty 2020
  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 13 lutego 2020 - 16:41
    ~Adam napisał:
    Po za emocjami to ja jestem też zdania, że co ma być czyje to i tak będzie.

    BULLSHIT

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 lutego 2020 - 17:30
    ~kobietka napisał:
    @Solasi, oczywiście to tylko moje zdanie, ale... męką jest każdy związek, w którym brakuje choć jednego tego składnika.

    Wyłączna erotyczna fascynacja - intensywne przeżycie, ale bez elementów, które mogą zbudować bliskość - to taka zabawa z ogniem. I kończysz poparzony.

    Intymność bez pożądania, bez większych emocji, na bazie głównie przyjaźni - może i się do człowieka przywiążesz, ale to namiętność nakręca do życia (i sprawia, że masz ochotę się dalej w związek angażować).

    Satysfakcjonujący związek łączy to wszystko - trochę szaleństwa, ognia i fascynacji, trochę więzi przyjacielskiej - dopasowania tak fizycznego jak psychicznego.

    Przy czym (naprawdę!) rozumiem, że każda relacja się zmienia i ewoluuje z czasem.

    Uważam tylko, że nie można zapalić tego, co się nigdy nie paliło - samą siłą woli. No nie zmusisz się do tego i kropka :)


    Mialas uwierzyc :D

    Niby racja ale nie do konca, bo pozadania seksualnego nie wypracujesz albo jest albo go nie ma, moze co najwyzej zaniknac z czasem ale musi byc od samego poczatku zwiazku zeby to sie udalo. Ta druga konieczna strona - przyjacielska, checi spedzania z ta osoba zycia nie musi wcale byc od poczatku taka wyrazna. Ta fascynacja moze przyjsc z czasem albo po prostu mozesz ja dopiero po czasie zauwazyc - cechy tej drugiej osoby, ktore powoduja ze kochasz.

    Mozna kochac coraz mocniej z czasem pod warunkiem ze sobie uzmyslawiasz, widzisz nowe (lub ktorych wczesniej nie dostrzegalas) zachowania tej drugiej osoby i to nie tylko wzgledem ciebie. Po prostu w trakcie zycia.

    Nie wiem czemu kurwa wszyscy robia na odwrot :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 13 lutego 2020 - 18:40
    ~raz napisał:
    Mialas uwierzyc :D


    Jestem ateistką, konserwatysto ;)

    W poniedziałek się może odniosę do reszty.

    P.S. Macie, ludzie rozsądni: https://www.youtube.com/watch?v=2Rvjsc_Qg7w&app=desktop

    Cześć Wam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 lutego 2020 - 18:53
    ~kobietka napisał:
    ~raz napisał:
    Mialas uwierzyc :D


    Jestem ateistką, konserwatysto ;)

    W poniedziałek się może odniosę do reszty.

    P.S. Macie, ludzie rozsądni: https://www.youtube.com/watch?v=2Rvjsc_Qg7w&app=desktop

    Cześć Wam :)



    Weekend romantica i to juz od czwartku ?
    Niech cie ten Walenty, tam na tym wyjezdzie dobrze wyrucha czy co tam lubisz ;)

    Udanego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 13 lutego 2020 - 19:32
    Z pewnością, @raz. :)

    Pa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 lutego 2020 - 11:14
    ~Ewa napisał:
    ~Adam napisał:
    Po za emocjami to ja jestem też zdania, że co ma być czyje to i tak będzie.

    BULLSHIT

    hehe nie napisałem, że jak się kogoś chce to ten ktoś wpadnie w nam w ramiona.

    Niektórych ludzi podświadomie, nieświadomie, świadomie ciągnie do siebie. Czasem trzeba się mocniej postarać, złapać za rękę.

    Dziś takie dzień co warto mail, sms, kartkę komuś napisać. Niby żartem ale istra ognisko rozpala.
    Kochasz - nic nie zrobisz, to załuj i tkwij człowieku w tym czym teraz jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 14 lutego 2020 - 12:40
    ~Adam napisał:
    ~Ewa napisał:
    ~Adam napisał:
    Po za emocjami to ja jestem też zdania, że co ma być czyje to i tak będzie.

    BULLSHIT

    hehe nie napisałem, że jak się kogoś chce to ten ktoś wpadnie w nam w ramiona.

    Niektórych ludzi podświadomie, nieświadomie, świadomie ciągnie do siebie. Czasem trzeba się mocniej postarać, złapać za rękę.

    Dziś takie dzień co warto mail, sms, kartkę komuś napisać. Niby żartem ale istra ognisko rozpala.
    Kochasz - nic nie zrobisz, to załuj i tkwij człowieku w tym czym teraz jesteś.


    Zgadzam się z Tobą, tylko, że trzeba do tego dużej odwagi nie każdą/każdego na nią stać (dosłownie i w przenośni).

    I kto powinien taką kartkę wysłać pierwszy on czy ona?

    A jeżeli mają inne zobowiązania a uczucia to przecież TYLKO uczucia, czy jest sens niepotrzebnie mącić w głowie?

    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 lutego 2020 - 16:37
    sens jest, zobowiązania są różne często większe w naszej słowie niż w rzeczywistosci,
    Jestem za tym żeby facet kartkę wysłał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~;-) ~;-)
    ~;-)
    Napisane 14 lutego 2020 - 21:08
    @raz.."dziecinko"...twoja lala pokazała ci, że wyjeżdża na kilda dni ...a ty już od zmysłów odchodzisz...widać, że brakuje ci "kundelku" ...obycia. Zaufaj mi...wróci i w ustach będzie chciała poczuć inny "smak"...może twój...staraj się...;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 lutego 2020 - 00:15
    ~;-) napisał:
    @raz.."dziecinko"...twoja lala pokazała ci, że wyjeżdża na kilda dni ...a ty już od zmysłów odchodzisz...widać, że brakuje ci "kundelku" ...obycia. Zaufaj mi...wróci i w ustach będzie chciała poczuć inny "smak"...może twój...staraj się...;-)


    Uwielbiam fanów, szczegolnie moich.

    Autografa chcesz ?

    : DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona 9 z 9
poprzednia Strona 9 z 9

Gorące tematy