Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Pasierb czyli wychowanie cudzych dzieci...

Rozpoczęte przez ~Jaras, 12 lis 2012
  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 21:59
    ~Aneta napisał:

    Nie jestem z tych na których patrzeć nie idzie, ale nie mam potrzeby zaczynania dnia od nałożenia 5 warstw makijażu.
    A z rozmów z Wami mężczyznami wynika, że w większości tego oczekujecie, bo przecież jesteście "wzrokowcami".
    Zdarzało mi się być jędzą wypindrzoną i wtedy dla wielu byłam WOW.
    Tylko na co kobiecie facet dla którego kobieta musi być WOW żeby zostać zauważona?
    Wniosek przez te wszystkie lata mam jeden- nie ma normalnych facetów.


    Są normalni faceci. Jest ich niewielu ale są.
    Ja nie zdradzam. Nie uganiam się za kobietami. Mam swoje zasady i się ich trzymam. Kocham swoją kobietę i zrobił bym dla niej wszystko.
    I jeszcze raz powtarzam. Wygląd najmniej mnie interesuje. Chuj mi z wyglądu jak kobieta będzie pusta w środku.
    Chciałbym normalną fajną kobietę by kochać być kochanym i być szczęśliwym.
    Ale wątpię że kiedykolwiek taką znajdę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:02
    Źle mnie odbierasz.
    Myślę podobnie jak Ty.
    Nie interesują mnie słodkie idiotki ani księżniczki. I nigdy nie udaję i nie gram nikogo kim nie jestem. I dlatego jestem sam....bo nie potrafię udawać.
    Mnie interesuje tylko i wyłącznie normalna zwyczajna kobieta. Gwiazdeczki mnie nie interesują. I właśnie dlatego jestem inny niż inni faceci.
    I nie myślę główką tylko głową....
    Pozdrawiam.
    I nie wrzucaj mnie do jednego worka z innymi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:07
    To że ja trafiłem na niewłaściwe kobiety nie oznacza że wszystkie z automatu są zjebane i do odrzucenia.
    Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:24

    To kochasz swoją kobietę i zrobisz dla Niej wszystko czy
    "Chciałbyś normalną fajną kobietę by kochać być kochanym i być szczęśliwym." Z wstąpieniem że taka znajdziesz... bo to na swój sposób na dzisiejsze moje myślenie się wyklucza.

    Ale jeśli nawet Tobie chuj z wyglądu to większość z Was na to patrzy.

    Tyle, że widzi warstwę tą najbardziej zewnętrzną...

    Ja pirdle za chwilę wyjdę na nieudacznicę życiową i maszkaradę.

    ~Piotrek napisał:
    ~Aneta napisał:

    Nie jestem z tych na których patrzeć nie idzie, ale nie mam potrzeby zaczynania dnia od nałożenia 5 warstw makijażu.
    A z rozmów z Wami mężczyznami wynika, że w większości tego oczekujecie, bo przecież jesteście "wzrokowcami".
    Zdarzało mi się być jędzą wypindrzoną i wtedy dla wielu byłam WOW.
    Tylko na co kobiecie facet dla którego kobieta musi być WOW żeby zostać zauważona?
    Wniosek przez te wszystkie lata mam jeden- nie ma normalnych facetów.


    Są normalni faceci. Jest ich niewielu ale są.
    Ja nie zdradzam. Nie uganiam się za kobietami. Mam swoje zasady i się ich trzymam. Kocham swoją kobietę i zrobił bym dla niej wszystko.
    I jeszcze raz powtarzam. Wygląd najmniej mnie interesuje. Chuj mi z wyglądu jak kobieta będzie pusta w środku.
    Chciałbym normalną fajną kobietę by kochać być kochanym i być szczęśliwym.
    Ale wątpię że kiedykolwiek taką znajdę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:27
    A mnie już coraz bliżej do tego by wrzucić wszystkich fwolnych facetów do jednego worka.
    Ci normalni faceci, którzy są -to z reguły już zajęci często z żonami zołzami.




    ~Piotrek napisał:
    To że ja trafiłem na niewłaściwe kobiety nie oznacza że wszystkie z automatu są zjebane i do odrzucenia.
    Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:30
    ~Aneta napisał:

    To kochasz swoją kobietę i zrobisz dla Niej wszystko czy
    "Chciałbyś normalną fajną kobietę by kochać być kochanym i być szczęśliwym." Z wstąpieniem że taka znajdziesz... bo to na swój sposób na dzisiejsze moje myślenie się wyklucza.

    Ale jeśli nawet Tobie chuj z wyglądu to większość z Was na to patrzy.

    Tyle, że widzi warstwę tą najbardziej zewnętrzną...

    Ja pirdle za chwilę wyjdę na nieudacznicę życiową i maszkaradę.





    Nic się z niczym nie wyklucza...
    Napisałem jasno i wyraźnie. Czego tutaj nie rozumieć. Chciałbym fajną normalną kobietę. Wytapetowane księżniczki mnie nie interesują.
    Niech inni faceci lecą na wygląd koło dupy mi to lata.
    W którym miejscu napisałem że jesteś maszkaradą i nieudacznicą? Nawet tak nie pomyślałem. Fajnie się z Tobą rozmawia i wydajesz się Ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:31
    Napisałam to ogólnie. Bez konkretnej personalizacji.
    Swoją drogą odnoszę wrażenie, że w większości kobiety, szczególnie te poszukujące to właśnie takie jak napisałeś... Do tego odpowiednie cwane.

    No więc ja też wychodzi na to jestem sama, bo nie potrafię udawać.


    ~Piotrek napisał:
    Źle mnie odbierasz.
    Myślę podobnie jak Ty.
    Nie interesują mnie słodkie idiotki ani księżniczki. I nigdy nie udaję i nie gram nikogo kim nie jestem. I dlatego jestem sam....bo nie potrafię udawać.
    Mnie interesuje tylko i wyłącznie normalna zwyczajna kobieta. Gwiazdeczki mnie nie interesują. I właśnie dlatego jestem inny niż inni faceci.
    I nie myślę główką tylko głową....
    Pozdrawiam.
    I nie wrzucaj mnie do jednego worka z innymi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:32
    ~Aneta napisał:
    A mnie już coraz bliżej do tego by wrzucić wszystkich fwolnych facetów do jednego worka.
    Ci normalni faceci, którzy są -to z reguły już zajęci często z żonami zołzami.







    Pomyłka Anetko....nie wszyscy normalni faceci są zajęci ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:33
    Jak chcesz to daj maila...to sobie pogadamy ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:40

    Maszkarada i nieudacznica- nie napisałeś, to moja szybka luźna myśl. Mam dzisiaj "poskręcane" myślenie. Poczytałam komentarze (nie tylko na tym forum) i włączyła mi się lekka frustracja.
    Wyraziłeś sie czytelnie.




    ~Piotrek napisał:
    ~Aneta napisał:

    To kochasz swoją kobietę i zrobisz dla Niej wszystko czy
    "Chciałbyś normalną fajną kobietę by kochać być kochanym i być szczęśliwym." Z wstąpieniem że taka znajdziesz... bo to na swój sposób na dzisiejsze moje myślenie się wyklucza.

    Ale jeśli nawet Tobie chuj z wyglądu to większość z Was na to patrzy.

    Tyle, że widzi warstwę tą najbardziej zewnętrzną...

    Ja pirdle za chwilę wyjdę na nieudacznicę życiową i maszkaradę.





    Nic się z niczym nie wyklucza...
    Napisałem jasno i wyraźnie. Czego tutaj nie rozumieć. Chciałbym fajną normalną kobietę. Wytapetowane księżniczki mnie nie interesują.
    Niech inni faceci lecą na wygląd koło dupy mi to lata.
    W którym miejscu napisałem że jesteś maszkaradą i nieudacznicą? Nawet tak nie pomyślałem. Fajnie się z Tobą rozmawia i wydajesz się Ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:44
    ~Aneta napisał:
    Napisałam to ogólnie. Bez konkretnej personalizacji.
    Swoją drogą odnoszę wrażenie, że w większości kobiety, szczególnie te poszukujące to właśnie takie jak napisałeś... Do tego odpowiednie cwane.

    No więc ja też wychodzi na to jestem sama, bo nie potrafię udawać.





    Nie jesteś sama bo ja również nie potrafię udawać.
    To nas łączy...
    Może warto było by się dowiedzieć co jeszcze nas łączy a co nas dzieli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:46
    ~Aneta napisał:

    Maszkarada i nieudacznica- nie napisałeś, to moja szybka luźna myśl. Mam dzisiaj "poskręcane" myślenie. Poczytałam komentarze (nie tylko na tym forum) i włączyła mi się lekka frustracja.
    Wyraziłeś sie czytelnie.







    Nie czytaj Anetko głupot i nie ulegaj frustracji :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 22:55

    annet44@interia.pl
    ~Piotrek napisał:
    Jak chcesz to daj maila...to sobie pogadamy ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 28 stycznia 2022 - 23:00
    Frustracja też bywa potrzebna... Do wniosków

    ~Piotrek napisał:
    ~Aneta napisał:

    Maszkarada i nieudacznica- nie napisałeś, to moja szybka luźna myśl. Mam dzisiaj "poskręcane" myślenie. Poczytałam komentarze (nie tylko na tym forum) i włączyła mi się lekka frustracja.
    Wyraziłeś sie czytelnie.







    Nie czytaj Anetko głupot i nie ulegaj frustracji :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 44 ~Piotrek 44
    ~Piotrek 44
    Napisane 28 stycznia 2022 - 23:02
    Na chwilę obecną frustracja jest Ci zupełnie zbędna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 01 lutego 2022 - 20:16
    Anetko, dobra rada, mężczyźni nie lubia jak kobiety robia z siebie meczennice. Takie ciągle narzekania sa odpychajace. Uśmiech, cyc do przodu i pojawi sie ktos odpowiedni.
    Nie narzekaj bo bylych debili sama sobie wybrałaś, zastanów sie dlaczego.

    Moze Piotrek 44 bedzie ok. Powodzenia dla obojga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 01 lutego 2022 - 23:39

    Daleko mi do roli męczennicy.
    I standardowo nie narzekam. Tutaj anonimowo mogłam sobie "ulać" pod wpływem eskalacji pewnych zdarzeń w których mimowolnie uczestniczyłam i które nie osobiście, ale emocjonalnie mnie dotknęły i wystarczy mi na kolejny długi czas.
    ~~On nigdzie nie napisałam o eks "debil".
    I trudno mi by było ich nazwać debilami.
    Lubię się otaczać madrymi ludźmi i takich też do siebie przyciągam w pewnych płaszczyznach.
    Zaręczam Ci, że cyc zawsze mam do przodu i nie jestem stara zgorzkniałą babą.





    ~On napisał:
    Anetko, dobra rada, mężczyźni nie lubia jak kobiety robia z siebie meczennice. Takie ciągle narzekania sa odpychajace. Uśmiech, cyc do przodu i pojawi sie ktos odpowiedni.
    Nie narzekaj bo bylych debili sama sobie wybrałaś, zastanów sie dlaczego.

    Moze Piotrek 44 bedzie ok. Powodzenia dla obojga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 01 lutego 2022 - 23:48
    Pisalas ze masz dzieci, wiec dlaczego nie jestes z ich ojcem? Ojcami? Cos nie pyklo wiec chyba do zajebistych nie należeli?



    Wiem ze czasami sie moze ulac, i dobrze jest wyrzucic z siebie.

    Osoba ktora ma dzieci powinna wiazac sie z dzieciatymi, kawaler nie ogarnie tematu jak swoje dziecko potrafi dac czadu a co dopiero obce.
    Na tym forum ,gdzie ktos napisal ze wkur.... Go jak jej dziecko spalo czasami z nimi w łóżku, jpr. Male dzieci spia czasami z rodzicami bo chore, bo cos sie przysnilo itd. Ten co dzieci nie ma, nie wie o czym mowa. .

    Szukaj tatusiów, ale takich ktorym nie wyszlo a nie co ruchaja mocno na boku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 01 lutego 2022 - 23:58
    ~~On
    na maila odezwał się nie tylko Piotrek 44, ale też paru innych Mężczyzn.
    Każdy z nich deklarował normalność.
    Z każdego z Nich wypływała przeszłość- mniej czy bardziej tragiczna.
    Żaden z nich nie jest gotowy na bycie z kobietą póki nie załatwi swoich spraw z przeszłością.
    Niektóre kobiety też nie lubią męczenników, ale zapewne znajdą się chętne na to by męczenników utwierdzać w przekonaniu, że są meczennikami, ofiarami itd.
    Życzę tym Mężczyznom, aby powstali z kolan żebractwa o akceptację, miłość, ze strachu przed samotnością i z paru innych destrukcyjnych roli jakie obrali w swoim życiu przepracowania przeszłości, której już nie zmienią, a która ma ogromny wpływ na "tu i teraz" oraz przyszłość. By w swoim dążeniu do bycia z drugą osobą pozbyli się m.in złości i nienawiści, która się za nimi, z nimi ciągnie...
    Z takimi emocjami trudno nawiązać zdrową relację z drugą osobą.




    ~On napisał:
    Anetko, dobra rada, mężczyźni nie lubia jak kobiety robia z siebie meczennice. Takie ciągle narzekania sa odpychajace. Uśmiech, cyc do przodu i pojawi sie ktos odpowiedni.
    Nie narzekaj bo bylych debili sama sobie wybrałaś, zastanów sie dlaczego.

    Moze Piotrek 44 bedzie ok. Powodzenia dla obojga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 02 lutego 2022 - 00:00
    Kobiety wybieraja mezow i potencjalnych ojcow a później płacz. Mysla ze po slubie sie zmieni, nie kur... Bedzie jeszcze gorzej.

    Wybrac mende i pozniej pretensje do wszystkich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy