Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 24 marca 2015 - 18:00
    Delts
    a co do relacji córek z rodzicami
    moi rodzice nie są szczęśliwym małżeństwem, ale są razem, a raczej mieszkają razem
    nie lubiałam spędzać z nimi czasu i przez ich nieudaną relację nie lubię ich właściwie też z osobna, bo stali się nieznośni
    i nie jest to żadna patologia
    choć jak dla mnie to może trochę psychologiczna patologia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agi ~Agi
    ~Agi
    Napisane 24 marca 2015 - 19:08
    ~delba napisał:
    zal tylko kochanek, które wierzą w coraz większe kłamstwa i żyją nadzieją...



    A mnie żal żon które wierzą w coraz większe kłamstwa mężów ze się zmienią że to jedyny ostatni razi zyją nadzieją do następnego razu. Żal mi ich bo sama byłam taka głupia i naiwna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agi ~Agi
    ~Agi
    Napisane 24 marca 2015 - 19:08
    ~delba napisał:
    zal tylko kochanek, które wierzą w coraz większe kłamstwa i żyją nadzieją...



    A mnie żal żon które wierzą w coraz większe kłamstwa mężów ze się zmienią że to jedyny ostatni razi zyją nadzieją do następnego razu. Żal mi ich bo sama byłam taka głupia i naiwna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agi ~Agi
    ~Agi
    Napisane 24 marca 2015 - 19:57
    ~MŻK napisał:
    Delta ! - co to jest ! -
    Świeć Panie nad ich duszami.
    - no teraz mi tylko jeszcze napisz, że jesteś praktykującym katolikiem !

    centro -
    a ty też masz jakieś chrześcijańskie dzieci ?!



    Chyba chodzi o ofiary dzisiejszej katastrofy lotniczej
    Nie trzeba być praktykującym żeby się pomodlić za czyjąś duszę i zrozumieć ogrom tragedii

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaro ~Jaro
    ~Jaro
    Napisane 24 marca 2015 - 22:42

    Do @KOBIETY


    Ciężko Cię znaleźć..nie czytam już, przelatuję tylko nicki.
    Cieszę się, że odnalazłaś choć drogę.. na forum przeszłaś metamorfozę wręcz.. Podziwiam.

    .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pablo ~pablo
    ~pablo
    Napisane 24 marca 2015 - 22:54
    ~centro napisał:
    Pablo, ja tylko zaznaczam, że ocena na podstawie kilku moich wpisów, a właściwie jednego dotyczącego mojego małżeństwa nie jest dla mnie nic warta. Wiem po prostu, że oceniający maja za mało danych żeby dokonać odpowiedniej analizy. Jeżeli nawet mielibyście racje to bardziej byłby to szczęśliwy strzał, a nie ocena poparta jakakolwiek wiedzą.

    No i mylisz się, bo ja w te chwili uważam, że właśnie nie spotkam już nikogo takiego, kto tak bardzo by do mnie pasował. Może kiedyś będę uważał inaczej,Pisałem już, ze nigdy nie chciałem się rozwodzić, a że myślę o tym teraz to w kategorii obawy o utratę życiowej szansy.

    Nie potrzebuje aprobaty czy porad, pisanie tu, zastanawianie sie nad tym co piszecie i co wam odpowiedzieć pozwala mi choć przez chwile nie myśleć o tej sytuacji.

    oj wszyscy się mylą tylko nie Ty... parę stron wcześniej napisałeś coś w stylu, że może jednak będziesz się spotykał z kochanką, że jak będzie Ci czegoś brakowało w tym jakimś skrzywionym związku to będziesz tego szukał... a z drugiej strony wiesz, ze żona nie będzie Cię zdradzać przez kilka lat... pas cnoty jej założyłeś?
    czy do kaloryfera ją przykułeś... Tobie wolno a jej nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niedostepna ~niedostepna
    ~niedostepna
    Napisane 24 marca 2015 - 23:53
    ~pablo napisał:
    ~niedostepna napisał:
    ~pablo napisał:
    ~centro napisał:
    Śmiać mi się z tego chcę. Opisałem tu tylko niewielki fragment mojego życia, resztę zostawiam dla siebie. Może kocha, może nie kocha, ale na pewno nie można tego ocenić w internecie. Tyle w temacie.


    Centro opisałeś przecież chyba jak jest oczekując wyrażania zdania innych więc dlaczego się dziwisz, ze tak jesteś odbierany??
    Z mojego męskiego punktu widzenia Twoja kochanka nie była dla Ciebie tak ważna jakby się wydawało skoro zostałeś z żoną. A to, że teraz jesteś z żona to Twój sposób na przeczekanie aż znajdzie się bardziej godna uwagi Ciebie kobieta.
    A Twoje pojawienie się tu- czy oczekujesz aprobaty, ze dobrze ze zrobiłeś zostając z żona.... nikt za Ciebie nie odpowie, sam sobie musisz odpowiedzieć czy warto być rodzajem szui czy żyć zgodnie z samym sobą



    I to jest własnie odp, której szukałam, dziękuję, pozdrawiam


    Męska ciekawość ;-) Niedostępna chciałbym wiedzieć, która część mojej wypowiedzi jest dla Ciebie odpowiedzią.... Dziękuję i też pozdrawiam ;-)


    hmmmm to zdanie Kolego "Z mojego męskiego punktu widzenia Twoja kochanka nie była dla Ciebie tak ważna jakby się wydawało skoro zostałeś z żoną." taki kubełek zimnej wody na mnie wylałeś,zaczęąłm myśleć,że możę to jednak nie chodzi o tą "meską odpowiedzialność za żonę" tylko o inną bajkę, Dobranoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pogubiona ~Pogubiona
    ~Pogubiona
    Napisane 25 marca 2015 - 08:12

    tez zacytuję:"Z mojego męskiego punktu widzenia Twoja kochanka nie była dla Ciebie tak ważna jakby się wydawało skoro zostałeś z żoną." - również dąło mi to do myślenia. Odkąd tu zaglądam ciągle analizuję wydarzenia z mojej historii. Są takie, które świadczą o jego uczuciu do mnie a są takie, które może wskazują tylko przyjaźn lub juz nic nie wskazują.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 25 marca 2015 - 08:53
    ~Jaro napisał:

    Do @KOBIETY

    Ciężko Cię znaleźć..nie czytam już, przelatuję tylko nicki.
    Cieszę się, że odnalazłaś choć drogę.. na forum przeszłaś metamorfozę wręcz.. Podziwiam.
    .

    Ciężko mnie znaleźć, ponieważ nie piszę już na forum, nie czytam również.
    Nie mam ochoty i chyba też nie mam już nic do powiedzenia. Zajęłam się sobą, swoim rozwojem. Dużo czytam, rozważam. Potrzebuję teraz spokoju, Nie chcę grzebać już w tym co było.
    Jaro, uważam Ciebie za bardzo wartościowego mężczyznę. Chętnie pozostałabym z Tobą w kontakcie na priv, ale nie chcę tego narzucać ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 25 marca 2015 - 10:14
    Jaro ;-)
    Mój nowy sposób na życie :
    Biegam - dystans 10 km, w ten sposób pokonuję swoje słabości
    Czytam - moje problemy inni przerobili lata temu, napisali o tym książki, więc korzystam z ich rad i doświadczenia.
    Dodatkowo - w weekendy staram się wyjeżdżać do miejsc, które dobrze na mnie wpływają, poznaje nowe piękne okolice, czasem nowych ludzi, choć stronię od nowych znajomości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 25 marca 2015 - 11:21
    MŻK
    też trochę podejrzewam, że Delta wpadł w pułapkę mezaliansu...
    ale nie wydaje mi się na miejscu nazywanie innych kobiet słowem dziunia
    każdy ma prawo dobierać sobie przyjaciół wg własnego uznania, ale to nie powód, aby poniżać innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pablo ~pablo
    ~pablo
    Napisane 25 marca 2015 - 21:10
    ~Pogubiona napisał:

    tez zacytuję:"Z mojego męskiego punktu widzenia Twoja kochanka nie była dla Ciebie tak ważna jakby się wydawało skoro zostałeś z żoną." - również dąło mi to do myślenia. Odkąd tu zaglądam ciągle analizuję wydarzenia z mojej historii. Są takie, które świadczą o jego uczuciu do mnie a są takie, które może wskazują tylko przyjaźn lub juz nic nie wskazują.


    Pogubiona... to akurat bardzo mi pasuje do Centro co napisałem. Tak sobie myślę, że jednak trzeba mieć przysłowiowe jaja żeby odejść od żony.
    My faceci, nie odchodzimy od żon z różnych powodów:
    1.bo tak naprawdę nie kochamy
    2.bo lepsze jest dla nas stare zło niż niewiadome do końca nowe (niekoniecznie wtedy"kochamy" żonę)
    3.bo teoretycznie mamy za dużo do stracenia finansowo
    4.bo boimy się, tak po prostu boimy się, nie mamy odwagi przez strach
    5.bo uważamy, że jednak dzieci powinny mieć normalną pseudo rodzinę
    i nie jedno by się jeszcze znalazło.
    Co do Ciebie... nie czekaj wieczności, bo im dłużej będziesz czekać tym większe będzie dla Ciebie cierpienie.
    Pozdrawiam Cię serdecznie;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta w spodnicy ~Kobieta w spodnicy
    ~Kobieta w spodnicy
    Napisane 26 marca 2015 - 08:14
    ~pablo napisał:


    Tak sobie myślę, że jednak trzeba mieć przysłowiowe jaja żeby odejść od żony.


    Tak Pablo , maja faceci jaja ale Ci ,którzy SAMI bez pomocy kochanki potrafią odejść od zony.
    Szkoda ,ze jest ich tak niewielu.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pogubiona ~Pogubiona
    ~Pogubiona
    Napisane 26 marca 2015 - 08:18

    Pogubiona... to akurat bardzo mi pasuje do Centro co napisałem. Tak sobie myślę, że jednak trzeba mieć przysłowiowe jaja żeby odejść od żony.
    My faceci, nie odchodzimy od żon z różnych powodów:
    1.bo tak naprawdę nie kochamy
    2.bo lepsze jest dla nas stare zło niż niewiadome do końca nowe (niekoniecznie wtedy"kochamy" żonę)
    3.bo teoretycznie mamy za dużo do stracenia finansowo
    4.bo boimy się, tak po prostu boimy się, nie mamy odwagi przez strach
    5.bo uważamy, że jednak dzieci powinny mieć normalną pseudo rodzinę
    i nie jedno by się jeszcze znalazło.
    Co do Ciebie... nie czekaj wieczności, bo im dłużej będziesz czekać tym większe będzie dla Ciebie cierpienie.
    Pozdrawiam Cię serdecznie;-)

    Pablo, z tego co ty napisałes, z tego co on mi mówił, to głównie chodzi o rodzinę. On nie chce jej stracić, uznał, że dzieci tego nie zrozumieją i obarczą go winą.Mieliśmy to przeczekać(ale właściwie co?) Na początku chyba miałam szansę, ale potem znów coś sie wydarzyło i to zdecydowało że został w domu. Każe mi cierpliwie czekać co przyniesie mi los. (nie wiem czy tu jest jakas nadzieja czy nie bo jakby nie było tylko on wie co mu w łowie siedzi)Chyba masz rację cierpię na własne życzenie.
    Chciałabym doczekać dnia gdy zechce wrocić, tylko ja już nie będę chciała z nim być(pomimo uczuć).i zapamietam na zawsze czyjeś słowa tutaj" odważni faceci nie mają kochanek, maja nowe żony/partnerki, ale nie kochanki"- bolesna prawda. kiedyś mu to powiem:)

    Pablo- trzeba mieć dużo odwagi by odejść do kochanki, trzeba chyba zaryzykować wszystko dla jednej pewnej niewiadomej-bo ja nie wiem jakby było. Może by nam nie wyszło, nie wiem. Wiem natomiast że całe to porzucenie mnie ma ogromny wpływ na to jaka dziś jestem. Ciągle się zmieniam. Nie poznaję siebie samej.Czuję się jakbym ja dawna umarła. Nic nie ma we mnie co było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 26 marca 2015 - 10:18
    Pogubiona
    przykro mi to pisać, ale wydaje mi się, że raczej nie ma szans na szczęśliwe zakończenie w twoim wypadku :(
    wszelkie motywacje do działania jakie ma się na początku będąc zakochanym już minęły
    ty tak właściwie byłaś drugą żoną tylko, że równoległą
    a mniejszym kłopotem jest rozstać z tą drugą niż decydować na rozwód
    no i oczywiście życzyłabym ci, aby było inaczej
    ale spróbuj się od tego uwolnić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 26 marca 2015 - 11:00
    w spódnicy i inne zdradzone żony
    wolałybyście, aby mężowie odchodzili od żon, a nie do kochanek
    jako że znalazłam się w sytuacji waszych mężów, to napiszę, że to nie takie proste
    bo przecież, to nie jest tak, że pewnego dnia budzisz się z myślą, nie kocham go, muszę odejść
    raczej jest tak, że pojawiają się zachowania, które ci się nie podobają, że nie akceptujesz podejścia do różnych spraw, że inaczej patrzysz na życie, przestajesz tak naprawdę tą osobę lubić
    ale to jest jednak za mało, aby zdecydować o wywróceniu życia wszystkim do góry nogami,
    szczególnie jak ma się dzieci i codzienność się toczy swoim rytmem
    bycie samemu nie wydaje się wtedy niczym lepszym
    dopiero, gdy pojawia się ta druga osoba zaczynamy czuć, że chce się to zmienić i być szczęśliwym
    to jest po prostu czynnik motywujący do działania
    a to co jest staje się trudne do zniesienia
    i tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 26 marca 2015 - 11:13
    Pablo
    przyczyny jakby oczywiste...
    tylko jak ocenić czy facet ma jaja ;)
    może od początku oczekiwać określenia jak to widzi?
    stoję w tym punkcie, przyzwolić na więcej czy uciąć sprawę
    uciekłabym gdzieś najchętniej ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta w spódnicy ~Kobieta w spódnicy
    ~Kobieta w spódnicy
    Napisane 26 marca 2015 - 12:32
    Tak Olenko pewnie ,ze wolałabym by mój maz mnie zostawił a nie odszedł do kochanki bo to oznaczałoby ,ze problemy w małzeństwie rozwiązywaliśmy SAMI.
    To moje zdanie , ale co wolałyby zdradzone zony tego niestety nie wiem.

    Pewnie podobne zdanie do mojego ma Twój maz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 26 marca 2015 - 12:59
    w spódnicy
    wiesz myślę, że tu po prostu czasem chodzi o to, że to nie jest kwestia problemów do rozwiązania
    tylko odczuć w stosunku do drugiej osoby, jej zachowania, usposobienia, cech charakteru
    to nie są rzeczy do omówienia i zmiany, bo musiałby być po prostu innym człowiekiem
    mnie wydawało się kiedyś, że nie będzie mi to przeszkadzać
    a tak naprawdę to zlekceważyłam intuicję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pablo ~pablo
    ~pablo
    Napisane 26 marca 2015 - 19:52
    ~Pogubiona napisał:

    Pogubiona... to akurat bardzo mi pasuje do Centro co napisałem. Tak sobie myślę, że jednak trzeba mieć przysłowiowe jaja żeby odejść od żony.
    My faceci, nie odchodzimy od żon z różnych powodów:
    1.bo tak naprawdę nie kochamy
    2.bo lepsze jest dla nas stare zło niż niewiadome do końca nowe (niekoniecznie wtedy"kochamy" żonę)
    3.bo teoretycznie mamy za dużo do stracenia finansowo
    4.bo boimy się, tak po prostu boimy się, nie mamy odwagi przez strach
    5.bo uważamy, że jednak dzieci powinny mieć normalną pseudo rodzinę
    i nie jedno by się jeszcze znalazło.
    Co do Ciebie... nie czekaj wieczności, bo im dłużej będziesz czekać tym większe będzie dla Ciebie cierpienie.
    Pozdrawiam Cię serdecznie;-)


    Pablo, z tego co ty napisałes, z tego co on mi mówił, to głównie chodzi o rodzinę. On nie chce jej stracić, uznał, że dzieci tego nie zrozumieją i obarczą go winą.Mieliśmy to przeczekać(ale właściwie co?) Na początku chyba miałam szansę, ale potem znów coś sie wydarzyło i to zdecydowało że został w domu. Każe mi cierpliwie czekać co przyniesie mi los. (nie wiem czy tu jest jakas nadzieja czy nie bo jakby nie było tylko on wie co mu w łowie siedzi)Chyba masz rację cierpię na własne życzenie.
    Chciałabym doczekać dnia gdy zechce wrocić, tylko ja już nie będę chciała z nim być(pomimo uczuć).i zapamietam na zawsze czyjeś słowa tutaj" odważni faceci nie mają kochanek, maja nowe żony/partnerki, ale nie kochanki"- bolesna prawda. kiedyś mu to powiem:)

    Pablo- trzeba mieć dużo odwagi by odejść do kochanki, trzeba chyba zaryzykować wszystko dla jednej pewnej niewiadomej-bo ja nie wiem jakby było. Może by nam nie wyszło, nie wiem. Wiem natomiast że całe to porzucenie mnie ma ogromny wpływ na to jaka dziś jestem. Ciągle się zmieniam. Nie poznaję siebie samej.Czuję się jakbym ja dawna umarła. Nic nie ma we mnie co było.


    Pogubiona dla niektórych zawsze znajdzie się jakiś powód żeby nie odejść. Trudno mi wypowiadać się o Tobie, o Twojej sytuacji, bo nie znam jej. Jedynie co napiszę: żebyś nie przegapiła pewnych granic, pewnego punktu za którym nie będzie nic tylko Twoje zniszczenie, ściana i miejsce bez wyjścia.
    Nie wiem czy trzeba dużo odwagi żeby odejść, ja byłem pewny, że chcę być z moja kochanką i gdyby nam się nie udało wspólne życie na pewno nie wróciłbym do żony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy