Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak dalej żyć?

Rozpoczęte przez ~Sensinity32, 31 mar 2020
  • avatar ~Sensinity32 ~Sensinity32
    ~Sensinity32
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 13:32
    Dziękuję za wpis.

    Mocne słowa, ale chciałam chyba, żeby mną wstrząsnęło.

    Mimo że jestem po 30 nie jestem zdesperowana - czy każdemu pisany jest los, żeby w wieku 30 lat mieć już rodzinę?

    Nie chcę tylko trwać w niepewnym układzie.
    Tak, za pierwszym razem też tak mowilam, że nie wybaczę.

    Mówią, że do 3 razy sztuka.

    Postawiłam warunki, usunął konta, ale skorzystam z Twojej rady i będę sprawdzać.

    Jestem z tych naiwnych, co chcą wierzyć i lubią wierzyć w innych.

    Nie wiem, jak się do tego zabrać.

    Rady dotyczące sprawdzania?






    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 18:18
    Daj sobie spokój.
    Ile szans chcesz mu dać?
    Sprawdzać chcesz? Nie na tym polega związek.
    To na co Ty chcesz się godzić - zakrawa na jakieś masochistyczne relacje.
    Kopnij go w dupę!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sensinity32 ~Sensinity32
    ~Sensinity32
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 18:44
    Dziękuję Ci za wpis.

    Najbardziej nie potrafię zrozumieć, że przecież wybaczyłam mu 2 razy, a po pół roku po tym incydencie wróciły ponownie wątpliwości.

    Najlepsze jest to, że nigdy go nie kontrolowałam - samo wyszło na jaw w obu przypadkach.

    Wątpliwości uruchomiły sekskamerki i stare wiadomości, o których nie wiedziałam- twierdzi, że nie ogląda już sekskamerek, a gdy oglądał to nie chatował.

    Czekam na znak, coś co rozwieje moje wątpliwości- wóz albo przewóz.

    Dopóki sie z tym wewnętrznie nie uporam, żadnych zaręczyn nie będzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 18:50
    Inez, Ty nie wiesz o czym piszesz. Toż to jej ostatnia szansa. Ona ma 32 lata! Przecież ten gość dzieci chce z nią mieć i to jeszcze nawet ślubne.
    Inez nie znasz realiów. Niech dziewczyna bierze, po rękach całuje i nie grymasi, później się zobaczy co i jak. Może chociaż obrotny to alimenty będą konkretne.

    @Sensinity32, facetowi warunki postawiłaś? I co będziesz go jak nastolatka kontrolować? Ja znam się na nastolatkach. Kilku. Cwane bestie. Można ich jeść garściami ale nie upilnujesz. Same muszą się pilnować.

    Na mój nos już przegrałaś kawał życia (to znaczy Ty tak myślisz). Poddaj się i czyń swą powinność, czyli jakbyś nie wiedziała, daj się zapłodnić i stwórz rodzinę. Tak trzeba. Taka nasza natura. Dołącz do tych "normalnych", bo jak nie to zostaniesz "przegrywem życiowym".

    Moja droga miłość jest ślepa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 19:23
    444, uwielbiam Twoje komentarze!

    Sensinity32,
    mam nadzieję:-), że rada w sarkastycznym tonie dotarła.
    Jeszcze na koniec " Lepiej być samotnym niż mieć złe towarzystwo" ( P. Gringoire).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 20:52
    @Sensinity32, przemysl to na chlodno, wiem dla kobiety to trudne, emocje buzuja, masz 3 wyjscia:

    1. kopnac go w dupe juz teraz
    2. dac mu szanse i poddac go sprawdzeniu, od razu.
    3. zostawic jak jest, pogodzic sie z tym w imie milosci, ze lubi sobie zaruchac inne panienki na boku i miec nadzieje ze rzadko to bedzie robil.

    1 - wg mnie najbardziej rozsadne wyjscie, gosc dal ciala juz kilka razy, nie spotkaly go zadne konsekwencje za to wiec raczej bedzie robil to dalej.

    2 - jest (cien szansy) ze sie opamietal, przemyslal i dorosl, nie robi juz tego. Czy nie zacznie po slubie tego nie wiesz. Nie masz czasu czekac nie wiadomo jak dlugo zeby sie tego dowiedziec przypadkiem albo gryzc sie z myslami. musisz to wiedziec w najblizszym czasie wiec sprawdz go. pierdol te gadki o zaufaniu, sprawdzaniu jak nastolatka itp. przetrzep mu tel i komp, kolezanki niech go sprawdza na tych gowno portalach, zapnij mu na fiuta gps albo wsadz kamerke w dupe. niewazne jak. musisz to wiedziec jejzeli wybralas ta opcje, zeby podjac decyzje. Nawet jak bedzie 'czysty' to nie gwaratuje ze do tego nie wroci.

    3 - zjebiesz sobie zycie, skonczy sie rozwodem i zjebaniem zycia rowniez dzieciom.

    Masz 32 lata. Pewnie jestes jeszcze atrakcyjna ale twoj szczyt atrakcyjnosci fizycznej minal juz dobre kilka lat temu. Faceci to wzrokowcy to raz, dwa w tym wieku najlepsze partie sa zajete. Rynek wolnych, atrakcyjnych, zaradnych facetow bioracych cie pod uwage kurczy sie dla ciebie z kazdym rokiem w tempie geometrycznym. Nie trac czasu.

    Nie oznacza to, ze masz brac byle co bo masz kolejne 40 lat zycia przed soba i to zycie ma byc szczesliwe, oznacza to po prostu ze szkoda czasu na czekanie. Wiec wykonaj ruch, szybko. W lewo albo w prawo.

    Nie wierz w opowiesci starych bab, ze 40stki sa tak samo atrakcyjne dla WOLNEGO faceta jak 20 czy 30 paro latki. One tak mowia bo sa stare. Zastanow sie czy znasz przypadek dziewczyny po 40stce ktora wyglada lepiej jak w wieku 20 paru lat. Nie ma takich. Nie tak to dziala w realnym zyciu. Pamietaj, u facetow wyglad partnerki jest kluczowy jezeli nie decydujacy. Oczywiscie mozes znalezc super faceta,wolnego, bedac sama po 40 ale prawdopodobienstwo tego jest takie same jak to, ze twoj obecny facet jest transwestyta.
    Jestes w wieku gdzie jeszcze masz atuty ale to sie wkrotce skonczy i pozostanie ci wtedy kupic kota i madrowac sie na forach internetowych o wyzszosci szczerej rozmowy nad seksem i pierdolenie o dojrzalosci uczuc albo zwiazek ze starym facetem po przejsciach i uzeraniem sie z jego dziecmi i byla zona, ewentualnie zostac kochanka zonatego i wypisywac bzdety o milosci zycia dajac mu doopki po kryjomu przed swiatem za ochlapy uczuc.

    A moze wybierasz samotnosc i konto na tinderze ku uciesze okazyjnych jebakow ? Marchewka i robotki reczne ? Kariera naukowa albo kocia 'mama' ? Jest wiele wyjsc, z czasem jednak coraz mniej.

    Ty wybierasz, twoje zycie. Licz na lut szczescia albo dzialaj :)
    Nie spierdol tego.
    powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sensinity32 ~Sensinity32
    ~Sensinity32
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 21:13
    Dziękuję Ci za ten wpis.
    Potrzebowałam takiego zimnego kubła wody.

    Sposób, w jaki to przedstawiłeś najbardziej do mnie dotarł.

    Tak, zgadzam się ze wszystkimi scenariuszami.
    Myślę, że jest jeszcze kilka innych opcji.

    Z racji tego, że mam silne uczucia do niego i widzę potencjał wybieram opcję 2 wraz z podjęciem szybkiej decyzji.

    Tak, niestety czas dla kobiet jest mniej łaskawy niż dla mężczyzn, ale z drugiej strony kobieta jest jak wino.

    Wierzę, że każdy napotkany człowiek na naszej drodze uczy nas czegoś. Nigdy wcześniej nie byłam w podobnej sytuacji - każdy musi sam przerobić swoją lekcję. Właśnie ja odrabiam swoją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sensinity32 ~Sensinity32
    ~Sensinity32
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 21:24
    Jeszcze jedna kwestia - uważam, że kobiety są najbardziej atrakcyjne między 30 a 40 rokiem życia (nie dlatego, że jestem w tym przedziale).
    Nie dyskryminuję innych kobiet, zawsze są wyjątki.

    Wynika to z moich obserwacji.
    30 stka to kobieta, która jest już emocjonalnie dojrzała, ma pewne osiągnięcia na koncie, wie czego pragnie od życia. Ma ten polot do życia.

    W każdym razie ja wyglądam lepiej niż byłam 25 latką, lepiej czuję się sama że sobą i czuję, że jako kobieta to mój czas.

    Wiem, że ten stan będzie z upływem czasu zanikać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 21:59
    ~Sensinity32 napisał:
    Jeszcze jedna kwestia - uważam, że kobiety są najbardziej atrakcyjne między 30 a 40 rokiem życia (nie dlatego, że jestem w tym przedziale).
    Nie dyskryminuję innych kobiet, zawsze są wyjątki.

    Wynika to z moich obserwacji.
    30 stka to kobieta, która jest już emocjonalnie dojrzała, ma pewne osiągnięcia na koncie, wie czego pragnie od życia. Ma ten polot do życia.

    W każdym razie ja wyglądam lepiej niż byłam 25 latką, lepiej czuję się sama że sobą i czuję, że jako kobieta to mój czas.

    Wiem, że ten stan będzie z upływem czasu zanikać.


    Jprdle
    Serio?
    Nic już nie będę komentować. Szkoda czasu.
    Miłej nocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 22:23
    ~Sensinity32 napisał:
    Dziękuję za odpowiedź.
    Pojawiły się znowu wątpliwości, mimo że wybaczyłam przecież.
    Mimo że zmienił się w stosunku do mnie - zastanawiam się, czy to była dobra decyzja wybaczyć mu drugi raz.
    Wątpliwości spotęgowały odkryte właśnie stare rozmowy na messengerze.
    Popieram - dla mnie liczą się również czyny.
    Jestem w kropce. :-(

    Cały czas zbyt szumne słowa. To nie wybaczanie. To jedynie tolerowanie pewnych zachowań i tym samym ustawianie się na starcie w pozycji tej, której bardziej zależy. Tobie zależy, on robi z Tobą co chce. Wystarczy jedno jego słowo, jedna obietnica i wszystko wraca na swoje miejsce. Ty obłaskawiona kolejnymi obietnicami i zapewnieniami, on spokojny, może szukać dalej. To błędne koło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 22:46
    ~raz napisał:
    Zastanow sie czy znasz przypadek dziewczyny po 40stce ktora wyglada lepiej jak w wieku 20 paru lat. Nie ma takich. Nie tak to dziala w realnym zyciu. Pamietaj, u facetow wyglad partnerki jest kluczowy jezeli nie decydujacy.

    Zaskoczę się @raz. Są takie.
    Wygląd to nie wiek. Wygląd to uroda. Albo kobieta jest ładna i atrakcyjna albo nie, a jak nie jest to i 20 lat nie pomoże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 23:25
    ~Sensinity32 napisał:
    Jeszcze jedna kwestia - uważam, że kobiety są najbardziej atrakcyjne między 30 a 40 rokiem życia (nie dlatego, że jestem w tym przedziale).
    Nie dyskryminuję innych kobiet, zawsze są wyjątki.

    Wynika to z moich obserwacji.
    30 stka to kobieta, która jest już emocjonalnie dojrzała, ma pewne osiągnięcia na koncie, wie czego pragnie od życia. Ma ten polot do życia.

    W każdym razie ja wyglądam lepiej niż byłam 25 latką, lepiej czuję się sama że sobą i czuję, że jako kobieta to mój czas.

    Wiem, że ten stan będzie z upływem czasu zanikać.


    To twoje subiektywne odczucia, bardzo dobrze, ze masz wysoka samoocene ale nie ma to nic wspolnego z faktami zwiazanymi z atrakcyjnoscia fizyczna kobiet. To samo mowia te po 40stce. tez sie super czuja ze soba, we wlasnym ciele, podkreslaja swoje osiagniecia i doswiadczenie.

    Prawda jest taka, ze to tylko racjonalizacja. W branzach gdzie zarabia sie wygladem kobieta w wieku 30 jest juz klika lat na emeryturze i moze liczyc co najwyzej na jakis ochlap od czasu do czasu. To samo zreszta dotyczy facetow w branzach gdzie liczy sie sprawnosc fizyczna czy wyglad. Jest tylko kilka lat wiecej do granicy. Topowy pilkarz sporo po 30stce ? Owszem ale tylko bramkarz, sportowiec olimpijski - moze w szachy, fotomodel, plywak - ni chuja, nawet na sikawkowego w strazy pozarnej nie ma szansy. Za stary.

    Roznica jest jednak taka, ze facet po 30 nadal i jeszcze pare dobrych lat jest atrakcyjny dla kobiet, w tym fizycznie i to nawet w oczach sporo mlodszych, kobiety po 30stce zaczynaja zjazd 'bez trzymanki' jezeli chodzi o atrakcyjnosc u swoich rowiesnikow a faceci mlodsi od nich wiazacy sie z nimi to juz praktycznie tylko desperaci :)
    Samo zycie.
    Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki ale czy ja mowie, ze w lotto nie da sie wygrac ?
    :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 23:39
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    Zastanow sie czy znasz przypadek dziewczyny po 40stce ktora wyglada lepiej jak w wieku 20 paru lat. Nie ma takich. Nie tak to dziala w realnym zyciu. Pamietaj, u facetow wyglad partnerki jest kluczowy jezeli nie decydujacy.

    Zaskoczę się @raz. Są takie.
    Wygląd to nie wiek. Wygląd to uroda. Albo kobieta jest ładna i atrakcyjna albo nie, a jak nie jest to i 20 lat nie pomoże.


    hellol Izzy :)
    Widzisz w swoim wpisie ten brak logiki ;) ?
    Sa takie bo to uroda ? abo jest ladna albo nie ? Czyli jak miala 20pare lat to nie byla urodziwa i sie w wieku 40 przepoczwazyla ? Chyba, ze chodzilo ci o to, ze teraz wyglada tak samo szpetnie jak wtedy :) Po za tym wyglad to nie tylko twarz.
    Wez nie zartuj :)

    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 kwietnia 2020 - 23:55
    ~raz napisał:
    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.

    I tu się kłania mit o kobiecie podrasowanej kosmetykami, pillingami, balejażami, innym gównem...

    Na kobiecie wiek widać - choćby nie wiem co robiła.

    Panie - zdajcie sobie sprawę z tego, że wiek to co innego, a uroda co innego.

    Inna sprawa, że kobieta jak zadbana, to też inaczej jest odbierana mimo wieku.
    Zadbanie to wcale nie traktowanie siebie chemią. to raczej rozsądek i wszystko, co ten rozsądek uwidacznia. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 00:11
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    Zastanow sie czy znasz przypadek dziewczyny po 40stce ktora wyglada lepiej jak w wieku 20 paru lat. Nie ma takich. Nie tak to dziala w realnym zyciu. Pamietaj, u facetow wyglad partnerki jest kluczowy jezeli nie decydujacy.

    Zaskoczę się @raz. Są takie.
    Wygląd to nie wiek. Wygląd to uroda. Albo kobieta jest ładna i atrakcyjna albo nie, a jak nie jest to i 20 lat nie pomoże.


    hellol Izzy :)
    Widzisz w swoim wpisie ten brak logiki ;) ?
    Sa takie bo to uroda ? abo jest ladna albo nie ? Czyli jak miala 20pare lat to nie byla urodziwa i sie w wieku 40 przepoczwazyla ? Chyba, ze chodzilo ci o to, ze teraz wyglada tak samo szpetnie jak wtedy :) Po za tym wyglad to nie tylko twarz.
    Wez nie zartuj :)

    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.


    Nie, nie żartuję. Nie ma to też nic wspólnego z logiką. Kobieta ładna pozostaje ładną, tylko jej wygląd z wiekiem się zmienia. Wiadomo, młodość nie wieczność. Z wiekiem nie brzydniesz. Z wiekiem jedynie się starzejesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 00:15
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    Zastanow sie czy znasz przypadek dziewczyny po 40stce ktora wyglada lepiej jak w wieku 20 paru lat. Nie ma takich. Nie tak to dziala w realnym zyciu. Pamietaj, u facetow wyglad partnerki jest kluczowy jezeli nie decydujacy.

    Zaskoczę się @raz. Są takie.
    Wygląd to nie wiek. Wygląd to uroda. Albo kobieta jest ładna i atrakcyjna albo nie, a jak nie jest to i 20 lat nie pomoże.


    hellol Izzy :)
    Widzisz w swoim wpisie ten brak logiki ;) ?
    Sa takie bo to uroda ? abo jest ladna albo nie ? Czyli jak miala 20pare lat to nie byla urodziwa i sie w wieku 40 przepoczwazyla ? Chyba, ze chodzilo ci o to, ze teraz wyglada tak samo szpetnie jak wtedy :) Po za tym wyglad to nie tylko twarz.
    Wez nie zartuj :)

    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.


    Nie, nie żartuję. Nie ma to też nic wspólnego z logiką. Kobieta ładna pozostaje ładną, tylko jej wygląd z wiekiem się zmienia. Wiadomo, młodość nie wieczność. Z wiekiem nie brzydniesz. Z wiekiem jedynie się starzejesz.

    Zresztą, dotyczy to tak samo mężczyzn. Wydaje Ci się że facet 40+ jest atrakcyjny dla 20+ ? Nie jest, o ile nie posiada "wspomagaczy" swojej atrakcyjności. Czytaj: kasa, stanowisko, prestiż. Tak ze dwadzieścia lat i stary dziad wymieniany jest na takiego któremu już to i owo nie wisi tu i ówdzie. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 00:54
    ~Robert1971 napisał:
    ~raz napisał:
    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.

    I tu się kłania mit o kobiecie podrasowanej kosmetykami, pillingami, balejażami, innym gównem...

    Na kobiecie wiek widać - choćby nie wiem co robiła.

    Panie - zdajcie sobie sprawę z tego, że wiek to co innego, a uroda co innego.

    Inna sprawa, że kobieta jak zadbana, to też inaczej jest odbierana mimo wieku.
    Zadbanie to wcale nie traktowanie siebie chemią. to raczej rozsądek i wszystko, co ten rozsądek uwidacznia. :-)


    Tu nawet nie chodzi o to, ze na kobiecie widac wiek bo i na facecie tez, nie ma opcji, mozna sie dobrze trzymac, starac ale latka robia swoje. Chodzi mi glownie o to, ze pomijajac fakt, ze czas dla facetwo 'plynie' w tej kwesti 'wolniej', to wyznacznikiem atrakcyjnego (ogolnie) faceta nie jest w glownej mierze jego wyglad a u kobiet glownie tak.

    Wiem ,ze to sie kloci z lansowanymi na sile w naszej kulturze tezami ale wlasnie po to te celebrytki znosza ten bol i wydaja na to fortune. One to robia bo to wiedza ale mowia cos zupelnie odmiennego.

    i tu zagwozdka:
    maja kase, maja slawe, maja wladze, wszystko maja a, jednak znosza bol i slono placa za to zeby wygladac mlodziej. Czemu ?

    No kurwa, czemu ?
    Przeciez na tym etapie juz nic nie musza.
    Ktos wie z szanownych pan ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 01:04
    ~Izzi napisał:

    Nie, nie żartuję. Nie ma to też nic wspólnego z logiką. Kobieta ładna pozostaje ładną, tylko jej wygląd z wiekiem się zmienia. Wiadomo, młodość nie wieczność. Z wiekiem nie brzydniesz. Z wiekiem jedynie się starzejesz.


    Pytanie bylo czy kobieta (ta sama) po 40 wyglada lepiej niz jak miala 20 pare lat ? Jaka w koncu twoja odpowiedz, bo kluczysz ?

    Wiec starzejac sie nie brzydniesz ?
    Kurwa, ciekawa teoria :) Taka w nowoczesnym tonie ;)
    Podobna do tej - grube jest piekne, do rozstrzygniecia pozostaje jedynie kwestia co piekniejsze roztyta stara baba czy oblesny, tlusty stary dziad.
    Jak sadzisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 01:37
    ~Izzi napisał:

    Zresztą, dotyczy to tak samo mężczyzn. Wydaje Ci się że facet 40+ jest atrakcyjny dla 20+ ? Nie jest, o ile nie posiada "wspomagaczy" swojej atrakcyjności. Czytaj: kasa, stanowisko, prestiż. Tak ze dwadzieścia lat i stary dziad wymieniany jest na takiego któremu już to i owo nie wisi tu i ówdzie. Pozdrawiam


    Racja. Facet 40+ nie jest atrakcyjny dla kobiet 20+, bez tych wspomagaczy. Malo tego on bez tego nie jest atrakcyjny nawet dla kobiet 30+ i 40+. Dla zadnych kobiet.
    Kobieta 40+ nie jest atrakcyjna dla facetow 20+, 30+, 40+ nawet jak ma wspomagacze o ktorych piszesz a, nie jest urodziwa. Dziwne nie ?

    Dlaczego tak jest ?

    Bo dla kobiet decydujacym wspomagaczem nie jest wyglad a dla facetow tak. faceci wiec moga miec dzialajace wspomagacze w kazdym wieku a kobiety tylko w okreslonym. Pamietajac, ze to sa TYLKO wspomagacze. zwiekszaja szanse, bardzo zwiekszaja. Nie gwarantuja jednak 'sukcesu'.

    Dlatego sedzina nie wyjdzie nigdy za woznego ale juz sedzia 'za' sprzataczke tak.

    Kto ma lepiej ? ona dostaje ten kapital od natury, on zwykle musi go zdobyc praca. Nie wnikam bo pechowcy sa po obu stronach barykady.

    i wazny temat na ktory zwracasz uwage - 'to i owo wisi'. Tu u kobiet przewaga jest nieoceniona, zawsze zdolne, w kazdym wieku, w przeciwienstwie do facetow. Czy mozna uznac to za wspomagacz ?






    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 08:09
    ~raz napisał:
    ~Robert1971 napisał:
    ~raz napisał:
    Chyba ze mowa o celebrytach co im szpetnego ryja naprostowali skalpelem i mlotkiem za grube mln. To tak, wtedy to mozliwe.

    I tu się kłania mit o kobiecie podrasowanej kosmetykami, pillingami, balejażami, innym gównem...

    Na kobiecie wiek widać - choćby nie wiem co robiła.

    Panie - zdajcie sobie sprawę z tego, że wiek to co innego, a uroda co innego.

    Inna sprawa, że kobieta jak zadbana, to też inaczej jest odbierana mimo wieku.
    Zadbanie to wcale nie traktowanie siebie chemią. to raczej rozsądek i wszystko, co ten rozsądek uwidacznia. :-)


    Tu nawet nie chodzi o to, ze na kobiecie widac wiek bo i na facecie tez, nie ma opcji, mozna sie dobrze trzymac, starac ale latka robia swoje. Chodzi mi glownie o to, ze pomijajac fakt, ze czas dla facetwo 'plynie' w tej kwesti 'wolniej', to wyznacznikiem atrakcyjnego (ogolnie) faceta nie jest w glownej mierze jego wyglad a u kobiet glownie tak.

    Wiem ,ze to sie kloci z lansowanymi na sile w naszej kulturze tezami ale wlasnie po to te celebrytki znosza ten bol i wydaja na to fortune. One to robia bo to wiedza ale mowia cos zupelnie odmiennego.

    i tu zagwozdka:
    maja kase, maja slawe, maja wladze, wszystko maja a, jednak znosza bol i slono placa za to zeby wygladac mlodziej. Czemu ?

    No kurwa, czemu ?
    Przeciez na tym etapie juz nic nie musza.
    Ktos wie z szanownych pan ?




    Bo mają zryty beret, kolego, temu. Albo mówimy o dojrzałych mózgownicach co jest wartością ponad wszystko, albo o zakompleksionych słabych przestraszonych i zdesperowanych jednostkach.
    Nikogo nie oceniam, wyrażam swoje zdanie na ten temat, tyczy się ono zarówno kobiet jak i mężczyzn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy