Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak dalej żyć?

Rozpoczęte przez ~Sensinity32, 31 mar 2020
  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 00:06
    ~Mirabelka napisał:


    @raz, to w jakim wieku jest Twoja żona? Ta jedyna od tylu lat, ta która urodziła Ci kilkoro dzieci, ta która - to wszystko kiedyś pisałeś tu - się nie zapuściła i nadal ma fajną figurę i ta, której zapachy tak Cię kręcą?... Na dodatek skoro Ty jesteś po 40-tce wnioskuję z tego wszystkiego, że i Ona też.


    ~raz napisał:

    Słuszny wniosek wysnulas, jest po40stce, dopiero co :)


    ~Mirabelka napisał:

    Piszesz, że kobieta nie jest atrakcyjna po 40-tce nawet ze wspomagaczami, jeśli nie jest urodziwa ale jednocześnie tyle tu wypisaleś i zgadzasz się z postami innych, którzy napisali, że - no nijak nie można traktować kobiety za urodziwą, no bo już ma te 40, więc no jak, skoro te 20-latki - jakakolwiek 40-tka by nie była - mogą być tak naprawdę i obiektywnie atrakcyjne i urodziwe dla facetów? Przecież jej uroda minęła Twoim zdaniem dobre 10 lat temu, no bo się zestarzała już... Co to znaczy urodziwa lub nie?


    ~raz napisał:

    Tu juz gorzej z twoja logika i pamiecia (a tak sie chwalilas ;).
    Nie pisalem, nigdy (sprawdz), ze kobieta po 40stce nie moze byc urodziwa, bardzo atrakcyjna. Pisalem, ze w tym wieku nawet jak jest atrakcyjna to jednak mniej niz jak byla w wieku 20paru lat. Nie pisalem tez ze uroda po 40 minela, pisalem, ze mija. Tak, z czasem mija, starzenie sie = brzydniecie.
    Dotyczy to rowniez mojej zony, atrakcyjnej kobiety do dzisiaj, z brzuchem plaskm jak lotnisko pomimo ciaz i calkowitym brakiem celiny. Ona wyglad zawdziecza glownie genetyce i tu historyjka: gdy poznalem swoja tesciowa, byla juz dawno po 40stce (tesciowa rzecz jasna), pierwsze co pomyslalem to, ze chetnie bym ja wyruchal gdybym mial okazje ;). I tu cos specjalnego dla was kobiety, za to tesc 5 lat starszy wygladal juz jak dziadzio.
    W kazdym razie obiektywnie patrzac jak zona wyglada teraz i jak wygladala 20 lat wczesniej stwierdzam, ze pomimo idealnej figury i nadal ladnej buzi wyglada widocznie gorzej niz jak byla 20stka. Zdjecia oddaja to idealnie. Po prostu sie zestarzala, szczegolnie po twarzy to widac mimo, ze nigdy nie palila a, alko spozywa okazyjnie i to w zenujaco malych ilosciach :). No sory, jest nadal piekna (moi kumple, rowiesnicy slinia sie na jej widok) ale nie ma co sie kurwa oszukiwac, ma 20 lat wiecej. 20 pieprzonych lat nie ma wplywu na urode ? Ma i to zauwazalny. Badzmy obiektywni. Tez sie zestarzalem, jestem brzydszy, nie neguje tego, kazdy sie starzeje, nie ma co tego wypierac bo to narazanie sie na smiesznosc.


    ~Mirabelka napisał:

    A pomyslał ktokolwiek z tu piszących, o tych "starych" już i raczej kobietach, no bo stary facet to jednak nie taki całkiem stary jest, że dla jednego piękne a dla drugiego będzie takie sobie albo nieładne i odwrotnie? A to, że Twoja dla Ciebie, jak utrzymujesz, atrakcyjna żona może być przez jednego uznana za co najmniej przeciętną a dla drugiego być może za szczyt jego marzeń?.... no więc niech tam sobie przykładają mężczyźni uwagę do wyglądu :) tylko to co ładne i istotne - nawet w wyglądzie zewnetrznym - dla jednego, może nie być ładne i istotne dla innego.


    ~raz napisał:

    Tu racja, kazdy ma inne preferencje ale atrakcyjnosc jest w pewnym stopniu prosto mierzalna, w pewnym sensie obiektywna. Spojrzenia facetow na dany egzemplarz mowia same za siebie. Kobiety atrakcyjne po prostu zwracaja uwage meskiego, i co doskonale wiecie, rowniez damskiego otoczenia :)
    Pamietaj rowniez Mirabell, ze zalozeniem w tej dyskusji (przynajmniej moim) byl ten sam egzemplarz tylko w roznym wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 00:21
    Izzi, taki nick a taka nerwowa :)

    Wyluzuj, nie ma co sie tak ekscytowac tym 'pukaniem 20stek przez facetow po40stce jak ciebie przeciez to kompletnie nie dotyczy ;)

    piona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 00:28
    @Sensinity32

    Melduj co tam u ciebie, to w koncu twoj watek :)
    Jakies zmiany, decyzje ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 09:20
    @raz, to Ci się trafiło w życiu :) i żona i teściowa, tylko pogratulować, ale pewnie też fajny z Ciebie gość i masz jak masz :)
    Miłego dnia dla wszystkich :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 11:39
    ~raz napisał:
    Izzi, taki nick a taka nerwowa :)

    Wyluzuj, nie ma co sie tak ekscytowac tym 'pukaniem 20stek przez facetow po40stce jak ciebie przeciez to kompletnie nie dotyczy ;)

    piona :)

    Coraz słabiej @raz wychodzą Ci te riposty.
    Nie dotyczy mnie 20-lat... :D
    Natomiast, owszem puka mnie 40-latek. Jeszcze przez parę 40-latek.
    Tak czy inaczej szeciopaka na brzuchu pewnie Ci ten fakt nie czyni :D :D :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 11:51
    A "Izzi" wcale nie jest od Easy
    Zdecydowanie brakuje Ci wyobraźni.

    A przybijanie "piony" i tak Cię niewiele odmładza. Ale rozumiem czasy gimnazjalne się przypominają, młodziej się czujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 16:11
    ~Mirabelka napisał:
    @raz, to Ci się trafiło w życiu :) i żona i teściowa, tylko pogratulować ...


    Wiesz Mirabell, w zyciu to raczej nic sie tak samo z siebie nie 'trafia'. Choc jezeli chodzi o mnie to mialem zawsze w zyciu szczescie. To musze uczciwie przyznac. Jakos tak 'dobre okazje' same sie trafialy w kazdym aspekcie zycia. Wiele z nich zaprzepascilem ale tez udalo mi sie z niejednej skorzystac. Wg mnie to kwestia 1 - ich zauwazenia i 2 - checi ich wykorzystania (praca w tym kierunku) oraz 3 - posiadanego potencjalu. To jak z tymi genami do dobrego wygladu. Jedni jej maja dane od natury inni musza sobie to wypracowac, jednak nawet ci mojacy na starcie lepiej czesto potrafia to zaprzepascic.

    Wracajac do tesciowej :), minelo 20 lat od pierwszego spotkania i juz bym tak nie pomyslal jak wtedy patrzac teraz na nia ;) choc sam mam 20 lat wiecej. Wniosek z tego taki, ze po 40stce czas, jesli chodzi o urode, jest coraz bardziej nieublagany, zaczyna gnac i pokazywac swoja moc, moc natury. Osobiscie sie z tym godze, taka kolej rzeczy, trzeba dbac o forme na ile sie da (bez fanatyzmu w dzialaniu) i rownoczesnie zdawac sobie swiadomosc z tego, ze czas plynie i sa tego wymierne konsekwencje, przede wszystkim zwiazane z naszym wygladem.

    pozdrowionka :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 16:42
    ~Izzi napisał:

    Coraz słabiej @raz wychodzą Ci te riposty.
    Nie dotyczy mnie 20-lat... :D
    Natomiast, owszem puka mnie 40-latek. Jeszcze przez parę 40-latek.
    Tak czy inaczej szeciopaka na brzuchu pewnie Ci ten fakt nie czyni :D :D :D

    i

    A "Izzi" wcale nie jest od Easy
    Zdecydowanie brakuje Ci wyobraźni.

    A przybijanie "piony" i tak Cię niewiele odmładza. Ale rozumiem czasy gimnazjalne się przypominają, młodziej się czujesz.


    Izzi, szybko sie nakrecasz widze, slabo znosisz zaczepki :)
    Sprobuj to 'nakrecanie' przerzucic na ten moment gdy 'puka' cie twoj men a, na forum wiecej luzu :D.

    Z tym szesciopakiem to nie zajarzylem, o co ci chodzi ?

    Sila rzeczy nie moge wspominac czasow gimnazjalnych bo bedac po40stce jak i podobno ty, nie moglem uczeszczac do gimnazjum :)

    piona :)



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 17:16
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Coraz słabiej @raz wychodzą Ci te riposty.
    Nie dotyczy mnie 20-lat... :D
    Natomiast, owszem puka mnie 40-latek. Jeszcze przez parę 40-latek.
    Tak czy inaczej szeciopaka na brzuchu pewnie Ci ten fakt nie czyni :D :D :D

    i

    A "Izzi" wcale nie jest od Easy
    Zdecydowanie brakuje Ci wyobraźni.

    A przybijanie "piony" i tak Cię niewiele odmładza. Ale rozumiem czasy gimnazjalne się przypominają, młodziej się czujesz.


    Izzi, szybko sie nakrecasz widze, slabo znosisz zaczepki :)
    Sprobuj to 'nakrecanie' przerzucic na ten moment gdy 'puka' cie twoj men a, na forum wiecej luzu :D.

    Z tym szesciopakiem to nie zajarzylem, o co ci chodzi ?

    Sila rzeczy nie moge wspominac czasow gimnazjalnych bo bedac po40stce jak i podobno ty, nie moglem uczeszczac do gimnazjum :)

    piona :)





    Zagadka to taka.
    Czemu @raz siedzi na forum i jara się wpisami pomarszczonej 40-stki zamiast pukać te tabuny 20-stek, które ustawiają się do niego w kolejce? :D


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 17:25
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Coraz słabiej @raz wychodzą Ci te riposty.
    Nie dotyczy mnie 20-lat... :D
    Natomiast, owszem puka mnie 40-latek. Jeszcze przez parę 40-latek.
    Tak czy inaczej szeciopaka na brzuchu pewnie Ci ten fakt nie czyni :D :D :D

    i

    A "Izzi" wcale nie jest od Easy
    Zdecydowanie brakuje Ci wyobraźni.

    A przybijanie "piony" i tak Cię niewiele odmładza. Ale rozumiem czasy gimnazjalne się przypominają, młodziej się czujesz.


    Izzi, szybko sie nakrecasz widze, slabo znosisz zaczepki :)
    Sprobuj to 'nakrecanie' przerzucic na ten moment gdy 'puka' cie twoj men a, na forum wiecej luzu :D.

    Z tym szesciopakiem to nie zajarzylem, o co ci chodzi ?

    Sila rzeczy nie moge wspominac czasow gimnazjalnych bo bedac po40stce jak i podobno ty, nie moglem uczeszczac do gimnazjum :)

    piona :)





    Zagadka to taka.
    Czemu @raz siedzi na forum i jara się wpisami pomarszczonej 40-stki zamiast pukać te tabuny 20-stek, które ustawiają się do niego w kolejce? :D



    Bo uwielbia uszczęśliwiać kobiety? A skoro się tym jarasz co pisze to nie chce przerywać żeby Ci zawodu nie sprawić?

    Zgadłam @raz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 17:53
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Coraz słabiej @raz wychodzą Ci te riposty.
    Nie dotyczy mnie 20-lat... :D
    Natomiast, owszem puka mnie 40-latek. Jeszcze przez parę 40-latek.
    Tak czy inaczej szeciopaka na brzuchu pewnie Ci ten fakt nie czyni :D :D :D

    i

    A "Izzi" wcale nie jest od Easy
    Zdecydowanie brakuje Ci wyobraźni.

    A przybijanie "piony" i tak Cię niewiele odmładza. Ale rozumiem czasy gimnazjalne się przypominają, młodziej się czujesz.


    Izzi, szybko sie nakrecasz widze, slabo znosisz zaczepki :)
    Sprobuj to 'nakrecanie' przerzucic na ten moment gdy 'puka' cie twoj men a, na forum wiecej luzu :D.

    Z tym szesciopakiem to nie zajarzylem, o co ci chodzi ?

    Sila rzeczy nie moge wspominac czasow gimnazjalnych bo bedac po40stce jak i podobno ty, nie moglem uczeszczac do gimnazjum :)

    piona :)





    Zagadka to taka.
    Czemu @raz siedzi na forum i jara się wpisami pomarszczonej 40-stki zamiast pukać te tabuny 20-stek, które ustawiają się do niego w kolejce? :D



    Bo uwielbia uszczęśliwiać kobiety? A skoro się tym jarasz co pisze to nie chce przerywać żeby Ci zawodu nie sprawić?

    Zgadłam @raz?


    @raz
    Nie przestawaj się jarać moimi oburzonymi wpisami o pomarszczonych 40stkach. Nie rób mi zawodu.
    Wiem, wiem, nie mam się po co ustawiać w kolejce :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:04
    Izzy a tak na serio Twoje wpisy to woda, której potrzebuje żeby koło w młynie się kręciło. Im bardziej wartko płyniesz tym on szybciej się kręci i Ty jesteś zadowolona i on. I my czytelnicy mamy rozrywkę:)
    Poza tym jak @raz już nie ma argumentów to atakuje w emocjonalność kobiety i odwraca uwagę od meritum. Mam to niemalże na każdym zarządzie. Olać i trzymać się treści.
    Pozdrawiam Izzy i mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam. Nie przeproszę ale możesz mi oddać:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:05
    *Izzi oczywiście:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:12
    ~444 napisał:

    Bo uwielbia uszczęśliwiać kobiety? A skoro się tym jarasz co pisze to nie chce przerywać żeby Ci zawodu nie sprawić?

    Zgadłam @raz?


    Nie :D

    Pozdrowka 'czworka'

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:20
    ~444 napisał:
    Izzy a tak na serio Twoje wpisy to woda, której potrzebuje żeby koło w młynie się kręciło. Im bardziej wartko płyniesz tym on szybciej się kręci i Ty jesteś zadowolona i on. I my czytelnicy mamy rozrywkę:)
    Poza tym jak @raz już nie ma argumentów to atakuje w emocjonalność kobiety i odwraca uwagę od meritum. Mam to niemalże na każdym zarządzie. Olać i trzymać się treści.
    Pozdrawiam Izzy i mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam. Nie przeproszę ale możesz mi oddać:)

    Skoro zrobiło się naprawdę poważnie, to i poważnie odpowiem. Musiałabym go poznać w rzeczywistości, żeby móc stwierdzić kim jest @raz, jaki jest i co tak naprawdę sobą reprezentuje.

    Skoro to jednak nie następuje i nie nastąpi, to poprzestańmy na tym, że mnie wiszą cycki, mam pomarszczone dłonie i generalnie nikt mnie nie chce, natomiast za każdym panem 40+ podąża tabun małolat chętnych ofiarować im swoje młode jędrne ciało, dlatego też ja się mogę wypchać sianem :D Nic nie poradzę, że temat na pogadankę mi się bardzo podoba ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:21
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:

    Bo uwielbia uszczęśliwiać kobiety? A skoro się tym jarasz co pisze to nie chce przerywać żeby Ci zawodu nie sprawić?

    Zgadłam @raz?


    Nie :D

    Pozdrowka 'czworka'


    Trudno :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:23
    ~Izzi napisał:

    @raz
    Nie przestawaj się jarać moimi oburzonymi wpisami o pomarszczonych 40stkach. Nie rób mi zawodu.
    Wiem, wiem, nie mam się po co ustawiać w kolejce :D


    Nie chcialem pierwszy poruszac tego tematu Izzi zeby nie robic ci przykrosci, wiec dobrze ze o tym sama zagailas ;)
    Niestety, bzykanka nie bedzie, nie miej mi za zle :DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:24
    Zresztą, jak już się @raz pewnie zdążył zorientować kwestia, że jemu PESEL cofa się w czasie pozostanie moim hitem!
    Wiem, że to nieładnie kopać leżącego, ale ja to.. po prostu perwersyjnie lubię. I powiedz mi teraz jak żyć będąc taką jędzą?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:27
    ~444 napisał:

    Poza tym jak @raz już nie ma argumentów to atakuje w emocjonalność kobiety i odwraca uwagę od meritum.


    Czworeczko, to co stosujesz to sie nazywa 'projekcja' swojego zachowania na postepowanie innych osob.

    Nie rob tego zbyt czesto bo cie wyjebia z tego zarzadu jeszcze :DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 18:28
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    @raz
    Nie przestawaj się jarać moimi oburzonymi wpisami o pomarszczonych 40stkach. Nie rób mi zawodu.
    Wiem, wiem, nie mam się po co ustawiać w kolejce :D


    Nie chcialem pierwszy poruszac tego tematu Izzi zeby nie robic ci przykrosci, wiec dobrze ze o tym sama zagailas ;)
    Niestety, bzykanka nie bedzie, nie miej mi za zle :DDD


    Pewnie, że nie będzie. Ani Ty nie masz 20lat, ani ty nie masz szeciopaka na brzuchu - żadna z Ciebie frajda dla MILFa :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy