Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak dalej żyć?

Rozpoczęte przez ~Sensinity32, 31 mar 2020
  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 kwietnia 2020 - 23:47
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...)Skoro zrobiło się naprawdę poważnie, to i poważnie odpowiem. Musiałabym go poznać w rzeczywistości, żeby móc stwierdzić kim jest @raz, jaki jest i co tak naprawdę sobą reprezentuje (...)


    A jednak cos cie w 'nim' intryguje...

    No weź @raz:)))
    Teraz to żałosny się robisz... stracę motywację:(


    To nie bylo do ciebie, czworka.
    Nie wyrywaj sie przed szereg, czekaj cierpliwie, jeszcze nie zasluzylas ;)

    No i zepsułeś zabawę.
    Pa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:03
    ~Izzi napisał:

    Pewnie, że nie będzie. Ani Ty nie masz 20lat, ani ty nie masz szeciopaka na brzuchu - żadna z Ciebie frajda dla MILFa :D


    Milf ? superowo, lubie. Kiedy podjechac moja fabia ? Mam ja w kombiku, z malym przebiegiem milfow i zawsze potem sprzatam bagaznik :DDD

    Osmiopaka, taka genetyka u mnie, kiedys udalo mi sie odslonic cale 8 kostek i to niedawno, kilka lat temu. Za duzo to jednak kosztuje wyrzeczen, takze krotki to byl epizod :) staram sie utrzymac forme ale nie za wszelka cene. Plaski brzuch i w miare sportowa sylwetka wystarczy, jak dla mnie. Za stary juz jesetm na katowanie sie dieta :)

    Ty co masz do zaproponowania, masz chociaz 3 cycki ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:23
    ~Nina napisał:
    brawo !!! ~solasi... i tu widać prawdziwą KOBIETĘ, a nie bandę dzieci i głupków. Pozdro (po waszemu) ;-)


    Brawo Nina !!!
    Moge klaskac z toba ?
    Klaszczac razem wniesiemy 2 x wiecej do dyskusji, czy nie ?
    To komu klaszczemy i w jakim tempie ? Ty dowodzisz :DDD
    Umiesz przeciez.

    to strzalka, jak juz ma byc po twojemu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:32
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...)Skoro zrobiło się naprawdę poważnie, to i poważnie odpowiem. Musiałabym go poznać w rzeczywistości, żeby móc stwierdzić kim jest @raz, jaki jest i co tak naprawdę sobą reprezentuje (...)


    A jednak cos cie w 'nim' intryguje...

    Podjąłeś zły trop.
    Nie, to nie to. To coś innego.
    Internet daje duże pole do popisu, jeśli chodzi o anonimowe wypowiedzi. Poza tym, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że czym innym może być internetowy wizerunek, a czym innym rzeczywista postać.
    Dlatego też wszelkie internetowe znajomości są takie niebezpieczne - to tak na marginesie teraz. Najpierw masz czyjś obraz w głowie, swoje wyobrażenie o tej osobie, a potem w realu jest krach, bo jednak wyobrażenie nie przystaje do rzeczywistości, ni hu, hu... Ale to tylko taka dygresja była.

    ~raz napisał:
    Osmiopaka, taka genetyka u mnie, kiedys udalo mi sie odslonic cale 8 kostek i to niedawno, kilka lat temu. Za duzo to jednak kosztuje wyrzeczen, takze krotki to byl epizod :) staram sie utrzymac forme ale nie za wszelka cene. Plaski brzuch i w miare sportowa sylwetka wystarczy, jak dla mnie. Za stary juz jesetm na katowanie sie dieta :)


    Reklamujesz się?

    ~raz napisał:
    Ty co masz do zaproponowania, masz chociaz 3 cycki ;)

    To zależy komu :P
    Jeśli chodzi o cycki, to niestety, nie dość że tylko dwa, to na dodatek jeszcze małe :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:32
    ~Izzi napisał:


    Przyjmij więc do wiadomości z godnością, że choćby nie wiem jak proces starzenia się przebiegał u Ciebie wolniej dla przeciętnej kobiety 20+ jesteś jak ojciec. 20 lat to jest różnica pokoleniowa, i kiedy jej nie będzie wisieć jeszcze nic, Tobie będzie wisieć już dość mocno tu i tam, co dla niej atrakcyjna za h* nie będzie.


    Tak tak... jasne ;) mój dziadek w wieku 50 lat poślubił drugą żonę... o 25 lat od niego młodszą :P - można? ;) i miał z nią dwoje dzieci ;) ... ta 25 lat młodsza to była właśnie moją babcią ;P ... więc nie daruj sobie farmazony ;))) - bo choć bardzo byś chciała to wyprzeć... to fakty są takie... że 50 letni facet może mieć z 25 latką stadko dzieci... a w drugą stronę to tak już nie działa... - przyjmiesz to na klatę czy dalej będziesz wypierać ? ;) ...btw. Korwin spłodził swoje ostatnie dziecko grubo po 70-tce ... ;))) spróbuj tak w drugą stronę ;) ... (z żoną, która mogłaby być jego wnuczką) ;)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:36
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:


    Przyjmij więc do wiadomości z godnością, że choćby nie wiem jak proces starzenia się przebiegał u Ciebie wolniej dla przeciętnej kobiety 20+ jesteś jak ojciec. 20 lat to jest różnica pokoleniowa, i kiedy jej nie będzie wisieć jeszcze nic, Tobie będzie wisieć już dość mocno tu i tam, co dla niej atrakcyjna za h* nie będzie.


    Tak tak... jasne ;) mój dziadek w wieku 50 lat poślubił drugą żonę... o 25 lat od niego młodszą :P - można? ;) i miał z nią dwoje dzieci ;) ... ta 25 lat młodsza to była właśnie moją babcią ;P ... więc nie daruj sobie farmazony ;))) - bo choć bardzo byś chciała to wyprzeć... to fakty są takie... że 50 letni facet może mieć z 25 latką stadko dzieci... a w drugą stronę to tak już nie działa... - przyjmiesz to na klatę czy dalej będziesz wypierać ? ;) ...btw. Korwin spłodził swoje ostatnie dziecko grubo po 70-tce ... ;))) spróbuj tak w drugą stronę ;) ... (z żoną, która mogłaby być jego wnuczką) ;)))

    Gratulacje dla babci,że potrafiła się w życiu dobrze ustawić. Nie zmienia to w niczym faktu, że dziadek w wieku 50lat nie był już 20letnim jurnym młodzieniaszkiem, a starszym panem względem swojej małżonki. I uwierz mi, wiem coś o tym też :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:41
    ~Izzi napisał:
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:


    Przyjmij więc do wiadomości z godnością, że choćby nie wiem jak proces starzenia się przebiegał u Ciebie wolniej dla przeciętnej kobiety 20+ jesteś jak ojciec. 20 lat to jest różnica pokoleniowa, i kiedy jej nie będzie wisieć jeszcze nic, Tobie będzie wisieć już dość mocno tu i tam, co dla niej atrakcyjna za h* nie będzie.


    Tak tak... jasne ;) mój dziadek w wieku 50 lat poślubił drugą żonę... o 25 lat od niego młodszą :P - można? ;) i miał z nią dwoje dzieci ;) ... ta 25 lat młodsza to była właśnie moją babcią ;P ... więc nie daruj sobie farmazony ;))) - bo choć bardzo byś chciała to wyprzeć... to fakty są takie... że 50 letni facet może mieć z 25 latką stadko dzieci... a w drugą stronę to tak już nie działa... - przyjmiesz to na klatę czy dalej będziesz wypierać ? ;) ...btw. Korwin spłodził swoje ostatnie dziecko grubo po 70-tce ... ;))) spróbuj tak w drugą stronę ;) ... (z żoną, która mogłaby być jego wnuczką) ;)))

    Gratulacje dla babci,że potrafiła się w życiu dobrze ustawić. Nie zmienia to w niczym faktu, że dziadek w wieku 50lat nie był już 20letnim jurnym młodzieniaszkiem, a starszym panem względem swojej małżonki. I uwierz mi, wiem coś o tym też :D

    I kiedy ona miała 45 i nic a nic jej jeszcze nie wisiało, dziadek naprawdę był już dziadkiem, i wierzę że musiała go baaaaardzo kochać. Inaczej nie da rady, natura nieubłaganie upomina się o swoje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:45
    ~Izzi napisał:


    Gratulacje dla babci,że potrafiła się w życiu dobrze ustawić. (...)


    No... to teraz spróbuj się tak ustawić... aby 25 lat młodszy od Ciebie mężczyzna się Tobą zainteresował ;) ... :P
    Powodzenia ;) ;P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:47
    ~solasi napisał:
    Może wyrwę się jak Filip z konopi, ale kilka refleksji w temacie starości:-)

    "Piękno jest w oczach patrzącego"... Nie da się nikogo przekonać, że człowiek po 40-tce jest piękny, jeśli ktoś tego piękna nie widzi. Celowo piszę człowiek, bo dotyczy to obydwu płci.

    Ktoś tu starość utożsamił z brzydotą... Myślę, że to spory błąd. Nie zawsze to co stare jest brzydkie i nie zawsze to co młode jest piękne. Brzydota nigdy nie była i nie będzie synonimem starości...

    Prawdą obiektywną jest natomiast, że żyjemy w danym czasie. Czas jest jedynym elementem, na który nie mamy wpływu. Wszystko więc przemija. Młodość, dojrzałość, starość... jedno nie istnieje bez drugiego. Każdy z tych elementów potrafi być atrakcyjny. Kobieta 20- letnia potrafi być urodziwa i kobieta 40-letnia również, a nawet znam niezłe sześćdziesiątki:-), bo piękno jest w oczach patrzącego...
    Można dostrzec piękno w siwych włosach czy zmarszczkach, czy co tam sobie wymyślicie...

    Głupstwem jest myśleć, że branża modowa ustala kanony piękna... To znaczy nie w moim świecie:-).

    W tym Waszym sporze wydaje mi się istotna odpowiedź na jedno pytanie, czym jest dla Was starość...?

    No i jak spojrzycie na swoje połówki, to czy umiecie dostrzec ich piękno zwłaszcza w tym, co niedoskonałe...?


    @solasi,
    Starosci nie utozsamiam z brzydota (bo o mnie mowa) ale z 'brzydnieciem', konkretnie ze zmniejszeniem atrakcyjnosci z wiekiem danej osoby - gwoli wyjasnienia. Atrakcyjnosc o ktorej pisze nie zmniejsza sie dla partnera a, nawet rowiesnikow jakby nie bylo osob obcych tylko niejako 'obiektywnie'. Zdajac sobie sprawe , ze obiektywna w sensie sticte nigdy ona nie jest.

    'Piękno jest w oczach patrzącego' - tak, subiektywnie tak. Do tego subiektyzowane (moze jest takie slowo :) przede wszystkim doswiadczeniem i jeszcze bardziej subiektywnie doswiadczeniem i relacjami laczacymi nas z danym 'egzemplarzem'.

    Branza modowa - wyznacza kanon piekna ? I tak i nie. To jak media ktore wyznaczaja kanon co jest zboczeniem. Narzucaja zarowno standard piekna jak i standard np. 'normalnych' zachowan seksualnych. Czy to sie nie kloci ? W twoim swiecie moze tak a moze nie, jednak kazdy ma swoj swiat. Ty masz lepszy czy oni ? To zreszta nie wazne jesli swoj uznajesz za swoj ale czy uznajesz go za lepszy od innych swiatow ?




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:47
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:


    Gratulacje dla babci,że potrafiła się w życiu dobrze ustawić. (...)


    No... to teraz spróbuj się tak ustawić... aby 25 lat młodszy od Ciebie mężczyzna się Tobą zainteresował ;) ... :P
    Powodzenia ;) ;P

    Po co? Ja już jestem ustawiona. Samodzielnie. Na co mi podstarzały pan?
    Fanką pampersów nie jestem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:48
    ~Izzi napisał:
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:


    Gratulacje dla babci,że potrafiła się w życiu dobrze ustawić. (...)


    No... to teraz spróbuj się tak ustawić... aby 25 lat młodszy od Ciebie mężczyzna się Tobą zainteresował ;) ... :P
    Powodzenia ;) ;P

    Po co? Ja już jestem ustawiona. Samodzielnie. Na co mi podstarzały pan?
    Fanką pampersów nie jestem.

    Za dziećmi też nie przepadam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 00:58
    ~Izzi napisał:

    Po co? Ja już jestem ustawiona. Samodzielnie. (...)


    Po co? Aby obalić mit ;) chociażby...
    Ale skoro piszesz "po co" ... znaczy wiesz już... że za słabo jesteś ustawiona... i budżet nie taki ;) :P ;)

    Nie wiem czemu wciąż to wypierasz... cóż... ja mimo, że mam 44 lata... to pewna 26 latka z pracy bardzo chciała mnie "zbałamucić" ... mimo, że nie mam bóg wie jak grubego portfela.... i mógłbym być jej ojcem... jak to wyjaśnisz? (dodam, że bardzo ładna i atrakcyjna 26 latka - świeżo upieczona pani psycholog... ) ... czy się dałem zbałamucić ... to może innym razem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:01
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    Po co? Ja już jestem ustawiona. Samodzielnie. (...)


    Po co? Aby obalić mit ;) chociażby...
    Ale skoro piszesz "po co" ... znaczy wiesz już... że za słabo jesteś ustawiona... i budżet nie taki ;) :P ;)

    Nie wiem czemu wciąż to wypierasz... cóż... ja mimo, że mam 44 lata... to pewna 26 latka z pracy bardzo chciała mnie "zbałamucić" ... mimo, że nie mam bóg wie jak grubego portfela.... i mógłbym być jej ojcem... jak to wyjaśnisz? (dodam, że bardzo ładna i atrakcyjna 26 latka - świeżo upieczona pani psycholog... ) ... czy się dałem zbałamucić ... to może innym razem ;)

    A co takiego może mi zaoferować w podreperowaniu budżetu facet młodszy o prawie 20 lat? :D Zresztą od mojego budżetu to nawet wara Urzędowi Skarbowemu, a co dopiero Tobie :D :D :D

    Jak to wytłumaczę? Tę 26 latkę?
    To proste.
    Klawiatura przyjmie wszystko :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:09
    ~Izzi napisał:

    (...)
    A co takiego może mi zaoferować w podreperowaniu budżetu facet młodszy o prawie 20 lat? :D (...)


    hehe ;)) myślisz, że mój dziadek liczył na podreperowanie jego budżetu bałamucąc 25 lat młodszą niewiastę? ;)))

    Oj Izzi... sama potwierdzasz... że 25 latek nie ma żadnego interesu... aby bałamucić 50 latkę ... - jak życie i doświadczenia i historia pokazują... w drugą stronę to jednak często działa - wytłumacz sobie zatem - dlaczego :P ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:13
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...)
    A co takiego może mi zaoferować w podreperowaniu budżetu facet młodszy o prawie 20 lat? :D (...)


    hehe ;)) myślisz, że mój dziadek liczył na podreperowanie jego budżetu bałamucąc 25 lat młodszą niewiastę? ;)))

    Oj Izzi... sama potwierdzasz... że 25 latek nie ma żadnego interesu... aby bałamucić 50 latkę ... - jak życie i doświadczenia i historia pokazują... w drugą stronę to jednak często działa - wytłumacz sobie zatem - dlaczego :P ;)

    Nie wiem na co liczył Twój dziadek oraz na co liczy przeciętny 25latek, jednak jak każdy wie, o ile 25 latek lub 25 latka nie ma bogatych rodziców, to jednak groszem nie śmierdzi :D Więc zależność finansowa działa chyba jednak nie w tą stronę, którą chcesz wykazać :D O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:16
    ~Izzi napisał:

    (...)
    O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))


    ;)) oj Izzi - nie stać się na młodszego partnera i dorabiasz ideologię ;) ... z całym szacunkiem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:16
    ~Izzi napisał:

    (...)
    O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))


    ;)) oj Izzi - nie stać *Cię na młodszego partnera i dorabiasz ideologię ;) ... z całym szacunkiem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:18
    Izzi,

    Co wiemy:
    Jestes atrakcyjna babka, jedrne cialo, male acz stojace cycki (tylko dwa :) bez celinki, na punkcie swojego wygladu sfiksowana, zapracowalas na niego, 'pukana' przez rowiesnika, tymczasowo, bo nie do konca ci to odpowiada - przynajmniej ten egzemplarz. Malo spojna w zeznaniach (moge podac przyklady :), emocjonalna, to twoj pokarm dla swojej samooceny, kobieca - nielogiczna. Pewna siebie, po 40stce, zawzieta.

    Czego szukasz ? Co bedzie twoim szczesciem ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:20
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...)
    O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))


    ;)) oj Izzi - nie stać *Cię na młodszego partnera i dorabiasz ideologię ;) ... z całym szacunkiem ;)

    Mnie młodszy partner do niczego nie potrzebny :D Po co chłopak w wieku który dla mnie jest aseksualny :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:23
    ~raz napisał:
    Izzi,

    Co wiemy:
    Jestes atrakcyjna babka, jedrne cialo, male acz stojace cycki (tylko dwa :) bez celinki, na punkcie swojego wygladu sfiksowana, zapracowalas na niego, 'pukana' przez rowiesnika, tymczasowo, bo nie do konca ci to odpowiada - przynajmniej ten egzemplarz. Malo spojna w zeznaniach (moge podac przyklady :), emocjonalna, to twoj pokarm dla swojej samooceny, kobieca - nielogiczna. Pewna siebie, po 40stce, zawzieta.

    Czego szukasz ? Co bedzie twoim szczesciem ?


    Masz Ci los!! I przez to tylko że nie mam obwisłych cycków a według wszelkich znaków na niebie i na ziemi jak orzekło gremium wszechwiedzących w tej dziedzinie, trafiłam na kozetkę u niejakiego @raz :D

    W tej roli, którą mi przypisujesz, to nie zeznania. To chyba raczej chodzi Ci o wyjaśnienia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy