Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak dalej żyć?

Rozpoczęte przez ~Sensinity32, 31 mar 2020
  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:25
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    Izzi,

    Co wiemy:
    Jestes atrakcyjna babka, jedrne cialo, male acz stojace cycki (tylko dwa :) bez celinki, na punkcie swojego wygladu sfiksowana, zapracowalas na niego, 'pukana' przez rowiesnika, tymczasowo, bo nie do konca ci to odpowiada - przynajmniej ten egzemplarz. Malo spojna w zeznaniach (moge podac przyklady :), emocjonalna, to twoj pokarm dla swojej samooceny, kobieca - nielogiczna. Pewna siebie, po 40stce, zawzieta.

    Czego szukasz ? Co bedzie twoim szczesciem ?


    Masz Ci los!! I przez to tylko że nie mam obwisłych cycków a według wszelkich znaków na niebie i na ziemi jak orzekło gremium wszechwiedzących w tej dziedzinie, trafiłam na kozetkę u niejakiego @raz :D

    W tej roli, którą mi przypisujesz, to nie zeznania. To chyba raczej chodzi Ci o wyjaśnienia ;)

    *a według wszelkich znaków powinnam mieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:31
    ~Izzi napisał:

    (...)
    A co takiego może mi zaoferować w podreperowaniu budżetu O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))


    Swoją drogą - utrzymanka? ... widać że feministki i socjalizm zrył Ci Izzi beret nieźle ;) ... wyobraź sobie... że w pokoleniu mojej babci... damy które pochodziły z odpowiednio wysokich sfer... to jedyne czym się zajmowały, to grą na fortepianie (moja babcia), haftowaniem... i wskazywaniem służbie co i jak powinna robić. Ale rozumiem... że Ty jesteś wyznawczynią haseł "kobiety na traktory" oraz "arbeit macht frei" ... ;) OK ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:33
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...)
    A co takiego może mi zaoferować w podreperowaniu budżetu O czym wszyscy doskonale wiemy, co to za instytucje typu utrzymanka lub żigolak :D Z całym szacunkiem dla babci :))


    Swoją drogą - utrzymanka? ... widać że feministki i socjalizm zrył Ci Izzi beret nieźle ;) ... wyobraź sobie... że w pokoleniu mojej babci... damy które pochodziły z odpowiednio wysokich sfer... to jedyne czym się zajmowały, to grą na fortepianie (moja babcia), haftowaniem... i wskazywaniem służbie co i jak powinna robić. Ale rozumiem... że Ty jesteś wyznawczynią haseł "kobiety na traktory" oraz "arbeit macht frei" ... ;) OK ...

    Zgadłeś. Pracuję. Mało tego - lubię swoją pracę i jestem w niej dobra! Szydełkowanie jeszcze odkładam w czasie. Może kiedyś, na tyle na ile mi reumatyzm pozwoli ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:42
    ~Izzi napisał:

    Masz Ci los!! I przez to tylko że nie mam obwisłych cycków a według wszelkich znaków na niebie i na ziemi jak orzekło gremium wszechwiedzących w tej dziedzinie (*powinnam miec), trafiłam na kozetkę u niejakiego @raz :D

    W tej roli, którą mi przypisujesz, to nie zeznania. To chyba raczej chodzi Ci o wyjaśnienia ;)


    Tak wyjasnienia, mam ci wszystko w cudzyslow dawac ;)

    Kozetka mi powiedziala, ze wie dlaczego ty po rozwodzie, musze to jeszcze przemyslec ale na teraz powiem, ze to raczej tylko po to zeby to milczaco potwierdzic :DDD

    ciekawa diagnozy ?



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:47
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Masz Ci los!! I przez to tylko że nie mam obwisłych cycków a według wszelkich znaków na niebie i na ziemi jak orzekło gremium wszechwiedzących w tej dziedzinie (*powinnam miec), trafiłam na kozetkę u niejakiego @raz :D

    W tej roli, którą mi przypisujesz, to nie zeznania. To chyba raczej chodzi Ci o wyjaśnienia ;)


    Tak wyjasnienia, mam ci wszystko w cudzyslow dawac ;)

    Kozetka mi powiedziala, ze wie dlaczego ty po rozwodzie, musze to jeszcze przemyslec ale na teraz powiem, ze to raczej tylko po to zeby to milczaco potwierdzic :DDD

    ciekawa diagnozy ?


    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 01:52
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 07:23
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 09:04
    ~raz napisał:


    Branza modowa - wyznacza kanon piekna ? I tak i nie. To jak media ktore wyznaczaja kanon co jest zboczeniem. Narzucaja zarowno standard piekna jak i standard np. 'normalnych' zachowan seksualnych. Czy to sie nie kloci ? W twoim swiecie moze tak a moze nie, jednak kazdy ma swoj swiat. Ty masz lepszy czy oni ? To zreszta nie wazne jesli swoj uznajesz za swoj ale czy uznajesz go za lepszy od innych swiatow ?






    Branża nie wyznacza ani media nie wyznaczają tylko wmawia i wmawiają, a to duża różnica.
    I tak - komu uda im się wmówić ten ich :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 12:13
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Wczoraj już nie miałam czasu żeby Ci podziękować za poprawienie mi nastroju Twoimi wpisami.
    Dzięki:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 12:14
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Wczoraj już nie miałam czasu żeby Ci podziękować za poprawienie mi nastroju Twoimi wpisami.
    Dzięki:)

    Dzięki Izzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 12:42
    ~Mirabelka napisał:
    ~raz napisał:


    Branza modowa - wyznacza kanon piekna ? I tak i nie. To jak media ktore wyznaczaja kanon co jest zboczeniem. Narzucaja zarowno standard piekna jak i standard np. 'normalnych' zachowan seksualnych. Czy to sie nie kloci ? W twoim swiecie moze tak a moze nie, jednak kazdy ma swoj swiat. Ty masz lepszy czy oni ? To zreszta nie wazne jesli swoj uznajesz za swoj ale czy uznajesz go za lepszy od innych swiatow ?



    Branża nie wyznacza ani media nie wyznaczają tylko wmawia i wmawiają, a to duża różnica.
    I tak - komu uda im się wmówić ten ich :)


    Jezeli to wmawianie, promowanie, narzucanie (zwal jak zwal) tafia na podatny grunt (a wiemy, ze trafia) to praktyce - jednak wyznacza.

    pozdrowka :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 12:52
    ~444 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Wczoraj już nie miałam czasu żeby Ci podziękować za poprawienie mi nastroju Twoimi wpisami.
    Dzięki:)

    Dzięki Izzi

    Niestety nie mogę odwdzięczyć się tym samym. Nie wyspałam się. A w tym stanie całodzienne jeżdżenie traktorem.... Sam rozumiesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 13:26
    ~Izzi napisał:
    Niestety nie mogę odwdzięczyć się tym samym. Nie wyspałam się. A w tym stanie całodzienne jeżdżenie traktorem.... Sam rozumiesz.


    Masz rację, nie ma co się tak przywiązywać do swojej płci:*
    I uważaj na pazury.
    Może mała drzemka w ciągu dnia coś pomoże?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~shadow ~shadow
    ~shadow
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 13:37
    nie no nie da sie. Normalnie ide sie rzucic w tlum ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 15:20
    ~Izzi napisał:


    (...) Czego nie rozumiesz, że wyglądam lepiej jako dojrzała kobieta, niż jako dwudziestoletni wypierdek?


    Chyba przyznam ci racje. Wyglad to faktycznie kwestia wiary a raczej stopnia wlasnego wyparcia rzeczywistosci ;).

    https://zapodaj.net/acfd2e04e7cfe.jpg.html

    Po lewej piekna, dojrzala kobieta, po prawej '20letni wypierdek'. Co tam sie komu podoba bardziej nie ma co wnikac :DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 15:54
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:


    (...) Czego nie rozumiesz, że wyglądam lepiej jako dojrzała kobieta, niż jako dwudziestoletni wypierdek?


    Chyba przyznam ci racje. Wyglad to faktycznie kwestia wiary a raczej stopnia wlasnego wyparcia rzeczywistosci ;).

    https://zapodaj.net/acfd2e04e7cfe.jpg.html

    Po lewej piekna, dojrzala kobieta, po prawej '20letni wypierdek'. Co tam sie komu podoba bardziej nie ma co wnikac :DDD

    Raz. Ale to nie ja. Musisz mi uwierzyć na słowo. Nie chcesz wierzyć że z wiekiem wyladniałamw w sensie, nie ubyło mi lat, lecz porostu zyskałam coś innego w wyglądzie, coś zwracającego uwagę bardziej niż wcześniej. Jak mam Ci wytłumaczyc fakt wizualnie choć nie młodo to lepiej teraz a nie nie kiedy tylko młodo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 15:54
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:


    (...) Czego nie rozumiesz, że wyglądam lepiej jako dojrzała kobieta, niż jako dwudziestoletni wypierdek?


    Chyba przyznam ci racje. Wyglad to faktycznie kwestia wiary a raczej stopnia wlasnego wyparcia rzeczywistosci ;).

    https://zapodaj.net/acfd2e04e7cfe.jpg.html

    Po lewej piekna, dojrzala kobieta, po prawej '20letni wypierdek'. Co tam sie komu podoba bardziej nie ma co wnikac :DDD

    Raz. Ale to nie ja. Musisz mi uwierzyć na słowo. Nie chcesz wierzyć że z wiekiem wyladniałamw w sensie, nie ubyło mi lat, lecz porostu zyskałam coś innego w wyglądzie, coś zwracającego uwagę bardziej niż wcześniej. Jak mam Ci wytłumaczyc fakt wizualnie choć nie młodo to lepiej teraz a nie nie kiedy tylko młodo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 15:57
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:


    (...) Czego nie rozumiesz, że wyglądam lepiej jako dojrzała kobieta, niż jako dwudziestoletni wypierdek?


    Chyba przyznam ci racje. Wyglad to faktycznie kwestia wiary a raczej stopnia wlasnego wyparcia rzeczywistosci ;).

    https://zapodaj.net/acfd2e04e7cfe.jpg.html

    Po lewej piekna, dojrzala kobieta, po prawej '20letni wypierdek'. Co tam sie komu podoba bardziej nie ma co wnikac :DDD

    Raz. Ale to nie ja. Musisz mi uwierzyć na słowo. Nie chcesz wierzyć że z wiekiem wyladniałamw w sensie, nie ubyło mi lat, lecz porostu zyskałam coś innego w wyglądzie, coś zwracającego uwagę bardziej niż wcześniej. Jak mam Ci wytłumaczyc fakt wizualnie choć nie młodo to lepiej teraz a nie nie kiedy tylko młodo?

    Przed 40 znalazłam faceta takiego o jakim wcześniej mogłabym pomarzyć. Nawet by oka nie zawiesił :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 16:00
    Poza tym nie obrażaj się na mnie że Ci nie podziękowałam za nocną rozmowę :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 16:23
    A teraz idę się wyspać, bo zaraz wjadę tym traktorem komuś w dupę... Życzę Ci samych młodych interlokutorek ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy