Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zamiast oświadczyn rozstanie

Rozpoczęte przez ~Marta, 15 lut 2021
  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 21 lutego 2021 - 02:14
    ~Star napisał:
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:
    Marta pamiętaj, że to Piotrek od Ciebie odszedł i powinnaś to uszanować. ,,Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było."- i tego warto się trzymać.


    To jest rada roku :DDD
    Znam to w wersj dla facetow:
    'Jeśli ja kochasz, puść ja wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoja (troche luzniejsza tu i tam, troche starsza ale coz to jest wobec waszej milosci). Jeśli nie, to znaczy, ze ona woli byc samotna matka murzyniatka* niz wrocic do ciebie'

    Autor" pablo co-hello, w utworze - dla frajerro :)

    Wiem, troluje troche :)))




    Cześć @raz :-)
    ,,Rada roku" brzmi super, ale mamy dopiero luty, za wcześnie na takie wyróżnienie. Powiedzmy, że to ,,rada miesiąca". Marzec należy do Ciebie ;-)

    Jeśli nie zrozumiałeś przekazu, to w wolnej chwili przeczytaj książkę, z której pochodzi cytat. Doskonała lektura dla małych i dużych. Pozdrawiam.


    Czesc Gwiazdo :)
    Dystansik do siebie jest i to mi sie podoba :)

    Marzec powiadasz ? Postaram sie jakos skompromitowac.
    Moge nie dotrzymac do marca bo tu w week nikt nie PRACUJE, nie wiedzec czemu ;) Sami samotni i z problemami (i to JAKIMI) tu pisza a jak przyjdzie (kazdy) week to podczas pandemi spedzaja WESOLO czas, pewnie na nartach albo w zamknietych restauracjach. Moze sie boja swoich nieistniejacych EX polowek albo spedzaja czas z zabranymi im do szwecji dziecmi :). W sumie to nie wnikam ale reklamy mi sie wyswietlaja to chyba moge czegos oczekiwac ? Jakiegos bota chociaz :DDD

    To tak ogolnie bylo a w temacie - cytat znam, bawi mnie, czesto, jego uzycie. Ty uzylas go w konkretnym kontekscie takze wracanie do szkolnych lektur nie jest chyba konieczne zeby zrozumiec wydzwiek twojej wypowiedzi.

    pozdrowka


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 21 lutego 2021 - 10:37
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:
    Marta pamiętaj, że to Piotrek od Ciebie odszedł i powinnaś to uszanować. ,,Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było."- i tego warto się trzymać.


    To jest rada roku :DDD
    Znam to w wersj dla facetow:
    'Jeśli ja kochasz, puść ja wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoja (troche luzniejsza tu i tam, troche starsza ale coz to jest wobec waszej milosci). Jeśli nie, to znaczy, ze ona woli byc samotna matka murzyniatka* niz wrocic do ciebie'

    Autor" pablo co-hello, w utworze - dla frajerro :)

    Wiem, troluje troche :)))




    Cześć @raz :-)
    ,,Rada roku" brzmi super, ale mamy dopiero luty, za wcześnie na takie wyróżnienie. Powiedzmy, że to ,,rada miesiąca". Marzec należy do Ciebie ;-)

    Jeśli nie zrozumiałeś przekazu, to w wolnej chwili przeczytaj książkę, z której pochodzi cytat. Doskonała lektura dla małych i dużych. Pozdrawiam.


    Czesc Gwiazdo :)
    Dystansik do siebie jest i to mi sie podoba :)

    Marzec powiadasz ? Postaram sie jakos skompromitowac.
    Moge nie dotrzymac do marca bo tu w week nikt nie PRACUJE, nie wiedzec czemu ;) Sami samotni i z problemami (i to JAKIMI) tu pisza a jak przyjdzie (kazdy) week to podczas pandemi spedzaja WESOLO czas, pewnie na nartach albo w zamknietych restauracjach. Moze sie boja swoich nieistniejacych EX polowek albo spedzaja czas z zabranymi im do szwecji dziecmi :). W sumie to nie wnikam ale reklamy mi sie wyswietlaja to chyba moge czegos oczekiwac ? Jakiegos bota chociaz :DDD

    To tak ogolnie bylo a w temacie - cytat znam, bawi mnie, czesto, jego uzycie. Ty uzylas go w konkretnym kontekscie takze wracanie do szkolnych lektur nie jest chyba konieczne zeby zrozumiec wydzwiek twojej wypowiedzi.

    pozdrowka



    Z zabranymi do Szwecji dziećmi?

    O drugiej w nocy to nawet boty śpią;-)

    A co do tego, że jak wypuścisz a wróci i tak dalej ... to nic dwa razy się nie zdarza;-)

    https://www.youtube.com/watch?v=q_sMmIXxkJw

    Piękna jest dziś pogoda, może jakaś przebieżka w terenie po zarwanej nocy?




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Star ~Star
    ~Star
    Napisane 21 lutego 2021 - 12:27
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:
    Marta pamiętaj, że to Piotrek od Ciebie odszedł i powinnaś to uszanować. ,,Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było."- i tego warto się trzymać.


    To jest rada roku :DDD
    Znam to w wersj dla facetow:
    'Jeśli ja kochasz, puść ja wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoja (troche luzniejsza tu i tam, troche starsza ale coz to jest wobec waszej milosci). Jeśli nie, to znaczy, ze ona woli byc samotna matka murzyniatka* niz wrocic do ciebie'

    Autor" pablo co-hello, w utworze - dla frajerro :)

    Wiem, troluje troche :)))




    Cześć @raz :-)
    ,,Rada roku" brzmi super, ale mamy dopiero luty, za wcześnie na takie wyróżnienie. Powiedzmy, że to ,,rada miesiąca". Marzec należy do Ciebie ;-)

    Jeśli nie zrozumiałeś przekazu, to w wolnej chwili przeczytaj książkę, z której pochodzi cytat. Doskonała lektura dla małych i dużych. Pozdrawiam.


    Czesc Gwiazdo :)
    Dystansik do siebie jest i to mi sie podoba :)

    Marzec powiadasz ? Postaram sie jakos skompromitowac.
    Moge nie dotrzymac do marca bo tu w week nikt nie PRACUJE, nie wiedzec czemu ;) Sami samotni i z problemami (i to JAKIMI) tu pisza a jak przyjdzie (kazdy) week to podczas pandemi spedzaja WESOLO czas, pewnie na nartach albo w zamknietych restauracjach. Moze sie boja swoich nieistniejacych EX polowek albo spedzaja czas z zabranymi im do szwecji dziecmi :). W sumie to nie wnikam ale reklamy mi sie wyswietlaja to chyba moge czegos oczekiwac ? Jakiegos bota chociaz :DDD

    To tak ogolnie bylo a w temacie - cytat znam, bawi mnie, czesto, jego uzycie. Ty uzylas go w konkretnym kontekscie takze wracanie do szkolnych lektur nie jest chyba konieczne zeby zrozumiec wydzwiek twojej wypowiedzi.

    pozdrowka




    Nikogo nie ma w ten week na forum, bo ludzie nie wytrzymali napięcia związanego z tym, że w Porozumieniu nadal brak porozumienia i pojechali na narty :-) Ale nie martw się, odpoczną trochę i wrócą, a bohaterowie partyjnego zamieszania, którzy wzajemnie się nie tolerują, na pewno w końcu się pogodzą, bo już pojawiło się rozwiązanie, które mówi, że aby osiagnąć porozumienie w Porozumieniu potrzebne jest porozumienie :-))))

    @raz nie poddawaj się, bądź cierpliwy. Przed nami nowy tydzień, na pewno w końcu pojawi się ktoś z problemem, na który Ty znajdziesz ,,dobrą radę" ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 lutego 2021 - 16:59
    ~Jednorożec napisał:
    ~Robert1971 napisał:

    Albo wręcz kierunkiem.

    Ileż to razy zarwałem tu zjebę za to co pisałem o swojej ex - jak się zachowywała, do czego doprowadziła i co tak naprawdę sobą reprezentuje.

    Tyle, że mnie - facetowi - o kobiecie źle mówić nie przystoi, ale już kobiecie o nim - facecie - jak najbardziej :-).
    A to niestety tak nie działa, bo nie ma na świecie świętych krów i co wolno kobiecie wobec mężczyzny to też wolno mężczyźnie wobec kobiety.

    Po trudnym rozstaniu w każdym buzują różnorodne emocje i wręcz niemądre i niepoważne jest ich 'ugrzecznianie'.

    Dokąd ktoś nie odreaguje i nie wyrzuci z siebie tyle razy ile sam potrzebuje, tego całego gnoju, który się w nim uzbierał, nie stanie się oczyszczonym człowiekiem.

    Zawsze będzie za nim wlókł się ten smród i on sam tenże smród będzie inicjował.

    Zatem dajcie dziewczynie wygadać się i wyżalić.
    Kochała gościa - nie wiem w sumie za co - ale tej miłości przyszedł kres. To zawsze boli i nic nie poradzimy.

    Ja też kochałem... i co z tego zostało?
    Ano smród i mnóstwo kłopotów, które ex generowała i nadal generuje w tempie większym niż jest w stanie rozwiązywać.

    Na toksycznych ludzi nie ma lekarstwa - tylko oddzielenie się, nazwanie rzeczy po imieniu i strzeżenie się by nie wpaść znowu w to samo bagno.

    Marta trzymaj się :-).


    Robciu to moim zdaniem tak nie działa. Jak buzują w Tobie złe emocje i rozgoryczenie to idź się wykrzyczeć do lasu lub na środek jeziora. Poćwicz z Czwórką kopanie wora lub idź się wyciszyć na rybach.

    Wylewanie zła na drugiego człowieka zawsze budzi jeszcze większą złość i do niczego dobrego nie prowadzi. Bo ani nie rozwiążesz problemu, ani nie uspokoisz atmosfery, a co gorsza spalisz mosty. Co tym trudniejsze jeśli przy rozstaniu są bąbelki patrzące swoimi nic nie rozumiejącymi oczętami na dwoje histeryków, którzy do wczoraj byli ostoją ich poczucia bezpieczeństwa i wsparciem wszelakim.

    Jestem zwolennikiem kompromisów, wyciągania wniosków. A dopiero jak się nie da to ucinania kontaktu. Wojny podjazdowe są dla ludzi, którzy nie panują nad swoimi emocjami.

    Wiesz, tak szczerze, gdy dwoje ludzi się rozstaje jest mnóstwo emocji i jeśli nie są na tyle mądrzy, aby powstrzymać spiralę nienawiści to kończy się zdrowy rozsądek, a zaczyna udowadnianie które ma rację. A de facto przy takim podejściu żadne jej nie ma. I zamiast zrozumieć drugą stronę lub ignorować jej zachowanie tracisz czas, zdrowie i piniondze.



    Szkoda że ludzie nie potrafią tego zrozumieć ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 lutego 2021 - 00:29
    ~czwórka napisał:


    Z zabranymi do Szwecji dziećmi?

    O drugiej w nocy to nawet boty śpią;-)

    A co do tego, że jak wypuścisz a wróci i tak dalej ... to nic dwa razy się nie zdarza;-)

    https://www.youtube.com/watch?v=q_sMmIXxkJw

    Piękna jest dziś pogoda, może jakaś przebieżka w terenie po zarwanej nocy?



    Nie, wroc. Teraz to szwedzi uciekaja z dziecmi do polski, niderlandczycy podobno tez. Jak ten swiat sie zmienia :)

    Slabe te boty, ida spac juz w piatek a budza sie dopiero w niedziele, choc wiekszosc w poniedzialek :), taka luźna propozycja - moze je przeprogramowac ? Abo jakies podwyzki za nadgodziny ?

    Pogoda calkiem, calkiem. Było w terenie - pies, zona i do lasu na dluzej. Wszyscy przyszli zmeczeni ;)





    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 lutego 2021 - 01:03
    ~Star napisał:

    Nikogo nie ma w ten week na forum, bo ludzie nie wytrzymali napięcia związanego z tym, że w Porozumieniu nadal brak porozumienia i pojechali na narty :-) Ale nie martw się, odpoczną trochę i wrócą, a bohaterowie partyjnego zamieszania, którzy wzajemnie się nie tolerują, na pewno w końcu się pogodzą, bo już pojawiło się rozwiązanie, które mówi, że aby osiagnąć porozumienie w Porozumieniu potrzebne jest porozumienie :-))))

    @raz nie poddawaj się, bądź cierpliwy. Przed nami nowy tydzień, na pewno w końcu pojawi się ktoś z problemem, na który Ty znajdziesz ,,dobrą radę" ;-)


    Pozytywnie :)
    Sledze w miare na biezaca i mi sie wydawalo, ze teraz to nie ma porozumienia Solidarnej z Jarkiem. Bo u Gowina to sie teraz sadza miedzy soba kto ma dluzszego uja ;) Nie wiem po co, bo kazdy nieco zorientowany wie, ze Gowin to wygrywa nawet bez adwokata bo jego uj jakby zmierzyc to sie liczy od jego stop do czubka glowy a facet kurduplem nie jest :)

    Ja sie nie niecierpliwie, nudzi mi sie, po prostu :). Jak sie tak nad tym zastanowilem to ci wszyscy tu-bywalcy 'z problemami' w week sa w zakopanem, ruchaja kelnerki i palaszuja golonka zapijajac wodka a ja biedny misio cala noc czekam z pelnym poswieceniem, gotowy zeby im rozwiazac od reki w/w problemy :))). I kto tu ma kurwa zjebane / nudne zycie :DDD

    a propos lektur, polecam - nie tylko tobie - sam wlasnie skonczylem. 'Powrot do Jedwabnego' (Sumlinski, Ewa Kurek, Budzynski). Daje do myslenia, otwiera perspektywe. Ksiazka jak dla mnie zbyt szczegolowo skupiona na samym tytulowym wydarzeniu, nie tego oczekiwalem. Jednak kazdy powinien przeczytac chociaz rozdzial 3 - Sasiedzi. (od tego powinna sie ta ksiazka zaczynac). Rozmowa z dr Ewa Kurek. Pieknie otwiera glowe i wyjasnia stosunki polsko-zydowsko-polskie, od poczatku. Ukazuje skrotowo mentalnosc zydow i geneze obecnych animozji miedzy nami. Duzo faktow nieznanych i 'zabronione' spojrzenie na ten temat. Wspolistnienie na wspolnej ziemi, cele, dazenia, rowniez w czasie II WS. Dobrze wydane 30 dychy. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Star ~Star
    ~Star
    Napisane 22 lutego 2021 - 10:31
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:

    Nikogo nie ma w ten week na forum, bo ludzie nie wytrzymali napięcia związanego z tym, że w Porozumieniu nadal brak porozumienia i pojechali na narty :-) Ale nie martw się, odpoczną trochę i wrócą, a bohaterowie partyjnego zamieszania, którzy wzajemnie się nie tolerują, na pewno w końcu się pogodzą, bo już pojawiło się rozwiązanie, które mówi, że aby osiagnąć porozumienie w Porozumieniu potrzebne jest porozumienie :-))))

    @raz nie poddawaj się, bądź cierpliwy. Przed nami nowy tydzień, na pewno w końcu pojawi się ktoś z problemem, na który Ty znajdziesz ,,dobrą radę" ;-)


    Pozytywnie :)
    Sledze w miare na biezaca i mi sie wydawalo, ze teraz to nie ma porozumienia Solidarnej z Jarkiem. Bo u Gowina to sie teraz sadza miedzy soba kto ma dluzszego uja ;) Nie wiem po co, bo kazdy nieco zorientowany wie, ze Gowin to wygrywa nawet bez adwokata bo jego uj jakby zmierzyc to sie liczy od jego stop do czubka glowy a facet kurduplem nie jest :)

    Ja sie nie niecierpliwie, nudzi mi sie, po prostu :). Jak sie tak nad tym zastanowilem to ci wszyscy tu-bywalcy 'z problemami' w week sa w zakopanem, ruchaja kelnerki i palaszuja golonka zapijajac wodka a ja biedny misio cala noc czekam z pelnym poswieceniem, gotowy zeby im rozwiazac od reki w/w problemy :))). I kto tu ma kurwa zjebane / nudne zycie :DDD

    a propos lektur, polecam - nie tylko tobie - sam wlasnie skonczylem. 'Powrot do Jedwabnego' (Sumlinski, Ewa Kurek, Budzynski). Daje do myslenia, otwiera perspektywe. Ksiazka jak dla mnie zbyt szczegolowo skupiona na samym tytulowym wydarzeniu, nie tego oczekiwalem. Jednak kazdy powinien przeczytac chociaz rozdzial 3 - Sasiedzi. (od tego powinna sie ta ksiazka zaczynac). Rozmowa z dr Ewa Kurek. Pieknie otwiera glowe i wyjasnia stosunki polsko-zydowsko-polskie, od poczatku. Ukazuje skrotowo mentalnosc zydow i geneze obecnych animozji miedzy nami. Duzo faktow nieznanych i 'zabronione' spojrzenie na ten temat. Wspolistnienie na wspolnej ziemi, cele, dazenia, rowniez w czasie II WS. Dobrze wydane 30 dychy. Polecam


    Wiesz @raz, na pewno byś się nie nudził, gdybyś tak jak większość pojechał na imprezę na Krupówki. Ale Ty, tak samo jak ja, zostałeś w domu, aby czytać lektury.... :-) Takie z nas mole książkowe, które wolą szelest papierowych kartek niż golonkę z piwem :-) Już planuj wakacje z rodziną w Zakopanem, miło spędzicie czas, a forumowicze będą zazdrościć :-)

    Dzięki za propozycję lektury, ciężki temat sobie wybrałeś. Ja lubię i interesuję się historią, ale bardziej strarożytną, druga wojna światowa średnio mnie interesuje. Co do wydarzeń opisywanych w książce, to oglądałam polski film, który nawiązywał do tematu. Widziałeś? Jak nie, to z ciekawości możesz sobie obejrzeć, gdy będziesz się mocno nudził :-)

    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 23 lutego 2021 - 01:29
    ~Star napisał:
    ~raz napisał:
    ~Star napisał:

    Nikogo nie ma w ten week na forum, bo ludzie nie wytrzymali napięcia związanego z tym, że w Porozumieniu nadal brak porozumienia i pojechali na narty :-) Ale nie martw się, odpoczną trochę i wrócą, a bohaterowie partyjnego zamieszania, którzy wzajemnie się nie tolerują, na pewno w końcu się pogodzą, bo już pojawiło się rozwiązanie, które mówi, że aby osiagnąć porozumienie w Porozumieniu potrzebne jest porozumienie :-))))

    @raz nie poddawaj się, bądź cierpliwy. Przed nami nowy tydzień, na pewno w końcu pojawi się ktoś z problemem, na który Ty znajdziesz ,,dobrą radę" ;-)


    Pozytywnie :)
    Sledze w miare na biezaca i mi sie wydawalo, ze teraz to nie ma porozumienia Solidarnej z Jarkiem. Bo u Gowina to sie teraz sadza miedzy soba kto ma dluzszego uja ;) Nie wiem po co, bo kazdy nieco zorientowany wie, ze Gowin to wygrywa nawet bez adwokata bo jego uj jakby zmierzyc to sie liczy od jego stop do czubka glowy a facet kurduplem nie jest :)

    Ja sie nie niecierpliwie, nudzi mi sie, po prostu :). Jak sie tak nad tym zastanowilem to ci wszyscy tu-bywalcy 'z problemami' w week sa w zakopanem, ruchaja kelnerki i palaszuja golonka zapijajac wodka a ja biedny misio cala noc czekam z pelnym poswieceniem, gotowy zeby im rozwiazac od reki w/w problemy :))). I kto tu ma kurwa zjebane / nudne zycie :DDD

    a propos lektur, polecam - nie tylko tobie - sam wlasnie skonczylem. 'Powrot do Jedwabnego' (Sumlinski, Ewa Kurek, Budzynski). Daje do myslenia, otwiera perspektywe. Ksiazka jak dla mnie zbyt szczegolowo skupiona na samym tytulowym wydarzeniu, nie tego oczekiwalem. Jednak kazdy powinien przeczytac chociaz rozdzial 3 - Sasiedzi. (od tego powinna sie ta ksiazka zaczynac). Rozmowa z dr Ewa Kurek. Pieknie otwiera glowe i wyjasnia stosunki polsko-zydowsko-polskie, od poczatku. Ukazuje skrotowo mentalnosc zydow i geneze obecnych animozji miedzy nami. Duzo faktow nieznanych i 'zabronione' spojrzenie na ten temat. Wspolistnienie na wspolnej ziemi, cele, dazenia, rowniez w czasie II WS. Dobrze wydane 30 dychy. Polecam


    Wiesz @raz, na pewno byś się nie nudził, gdybyś tak jak większość pojechał na imprezę na Krupówki. Ale Ty, tak samo jak ja, zostałeś w domu, aby czytać lektury.... :-) Takie z nas mole książkowe, które wolą szelest papierowych kartek niż golonkę z piwem :-) Już planuj wakacje z rodziną w Zakopanem, miło spędzicie czas, a forumowicze będą zazdrościć :-)

    Dzięki za propozycję lektury, ciężki temat sobie wybrałeś. Ja lubię i interesuję się historią, ale bardziej strarożytną, druga wojna światowa średnio mnie interesuje. Co do wydarzeń opisywanych w książce, to oglądałam polski film, który nawiązywał do tematu. Widziałeś? Jak nie, to z ciekawości możesz sobie obejrzeć, gdy będziesz się mocno nudził :-)

    Pozdrawiam.


    Zakopane jest fajne, bywam, lubie. Krupowki to zwykly szajs, jak wszedzie. Nie moje klimaty. Zakopianka to minimum plus 2h na stanie w korkach. Mnie to wkurwia niesamowicie. Samo zakopane a raczej okolice maja klimat, taki jak lubie ale powyzsze strasznie demotywuje.

    Filmu nie widzialem. Sc-fiction srednio lubie ;). Jak nakreca jakis obiektywny dokument nt to chetnie zobacze. Jednak do tego trzeba znac fakty, przeprowadzic badania itd. Niestety pewnym kregom nie byla na reke ekschumacja i przeprowadzenie rzetelnych badan, wiec ja szybko wstrzymali. Bardziej sie widocznie im OPLACA umacnianie obecniej znanej narracji stworzonej na swoje potrzeby.

    pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 01 stycznia 2022 - 22:14
    Hej. Wczoraj minął rok od rozstania i sobie myślałam, że nadal tkwię w tym samym miejscu. W ciągu roku chodziłam na terapię, która oczywiście mi nic nie dała, wywalanie kasy za możliwość wygadania się, zresztą, każdy by chciał słuchać gdyby mu za to płacono, nie trzeba być do tego psychologiem. Przez połowę roku miałam kontakt z Piotrkiem, przez połowę nie, widzieliśmy się raz, to było bardzo fajne spotkanie, aż dziwię się, że po nim do siebie nie wróciliśmy. Przez ten rok o mało co się nie ochajtałam z rozsądku- najgłupsze co mogłam zrobić w życiu, szczyt głupoty, aż wstyd bo koleś ani mi się nie podobał fizycznie i nic mnie do niego nie ciągnęło, ani charakternie żadna atrakcja, nic do niego nie czułam, poza tym będąc z nim cały czas myślałam o Piotrku i za nim tęskniłam. A Piotrek też był w związku i to zaawansowanym skoro weszło w grę łóżko. I pomimo tego, że był wolny, to ja czuję jakby mnie zdradził. Laska kopnęła go w dupę. My niby się przyjaźnimy i mamy się spotkać, ale trochę czuję obrzydzenie, że on z inną, więc nie wiem czy potrafiłbym się chociaż przytulić. Ostatnio się dowiedziałam, że jest uzależniony od pornografii i masturbacji. I w sumie szkoda, że dopiero po latach się dowiedziałam bo to oznacza, że problem jest poważny i jakby chyba tłumaczy jego nieumiejętność kochania, budowania więzi itd. Nie wiem co dalej. Wszystko jest takie trudne. Wolałabym być taką zimną suką, dla której niektóre zachowania są nie do przełknięcia a facet z miejsca do odstrzału. Zazdroszczę, że są takie, które tak potrafią. Ile cierpienia sobie zaoszczędzają w ten sposób...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 02 stycznia 2022 - 11:42
    Doczytalam tylko polowe postu, dostałaś kilka dobrych rad i z nich nie skorzystalas.
    Zmien psychologa ,jak Ci nie pomaga.
    Zerwij z tym czlowiekiem calkowicie kontakt, to nie jest normalny czlowiek. Jak dla mnie to on ma zone i dzieci tylko szukal wrazen u Ciebie. Nie pozwalał się podwiesc pod blok, zeby go zona i sasiedzi nie zobaczyli. Zerowal na Tobie.
    Nic Ci nie dal od siebie( nie mam na mysli finansow) a Ty tkwisz przy nim.
    Jestes w czarnej dupie na wlasne życzenie, straconych lat nie odzyskasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6

Gorące tematy