Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Jagoda ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 09 lipca 2021 - 19:43
    Nikt mnie nie zmuszal. To nie bylo zwykle bzykanie byl tez czas spolnie spedzany.
    O tym ze to byl uklad zrozumialam jak zaczelam spotykac z moim mezem.
    Zupelnie inny swiat.

    Byl moim pierwszym parterem seksualnym. Pierwszy raz sie nie zapomina.

    Tom odchorowalam swoje. Nie klinowalam i nie szukałam kogos na siłę. Przyszedł czas ze zaczelam sie usmiechac i poznalam meza, 14 lat po slubie i jest ok.

    Pomimo mlodego wieku to uwazam ze rozsadnie sie zachowalam ze nie pchalam sie w inne ręce, bo dzisiaj bylabym albo samotną matka albo nie kochana i zdradzana żoną.
    Teraz kocham i jestem kochana.
    Wtedy bylam zakochana. Nie rozkladalam nog przed pierwszym lepszym.

    Teraz po latach to nie raz sie z tego smieje ze co pobzykalam to moje. Zaluje tylko ze to nie maż byl pierwszy. Ja trochę starej daty jestem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagoda ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 09 lipca 2021 - 19:45
    Ksiądz ja nie życzę nikomu zle ja wierzę w karme.
    Jego narzyczona zdradzila i zostawila przed slubem i na mnie sie wyrzyl.
    Dostalam rykoszetem przez inna kobietę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 09 lipca 2021 - 21:43
    ~Tom napisał:
    ~JD napisał:
    ~Jagoda napisał:
    Nie osadzaj, nie znasz calej historii.
    Najpierw rozkochal i nawet nie wiem jak i kiedy znalazlam sie takim ukladzie.
    Nigdy nie padlo pytanie czy sie zgadzam na bzykanie po kolezensku.
    Mloda bylam i sie zakochalam. Teraz mam 40 wiev rozum mam inny niz 21!!!!!
    Trwalo to rok.


    Ktoś Cię do tego zmuszał siłą czy Ty z tych nieskazitelnych?




    JD, JINX - czy wyście się nigdy nie zakochali? Mam wrażenie że połowa forum to jakieś pół roboty które zawsze i wszędzie panują nad swoimi emocjami i uczuciami..


    Możliwe. Alternatywnie Ty jesteś Księżniczką zakochującą się w każdym księciu z bajki. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 09 lipca 2021 - 21:44
    ~Jagoda napisał:
    Nikt mnie nie zmuszal. To nie bylo zwykle bzykanie byl tez czas spolnie spedzany.
    O tym ze to byl uklad zrozumialam jak zaczelam spotykac z moim mezem.
    Zupelnie inny swiat.

    Byl moim pierwszym parterem seksualnym. Pierwszy raz sie nie zapomina.

    Tom odchorowalam swoje. Nie klinowalam i nie szukałam kogos na siłę. Przyszedł czas ze zaczelam sie usmiechac i poznalam meza, 14 lat po slubie i jest ok.

    Pomimo mlodego wieku to uwazam ze rozsadnie sie zachowalam ze nie pchalam sie w inne ręce, bo dzisiaj bylabym albo samotną matka albo nie kochana i zdradzana żoną.
    Teraz kocham i jestem kochana.
    Wtedy bylam zakochana. Nie rozkladalam nog przed pierwszym lepszym.

    Teraz po latach to nie raz sie z tego smieje ze co pobzykalam to moje. Zaluje tylko ze to nie maż byl pierwszy. Ja trochę starej daty jestem


    To jeśli nikt Cię nie zmuszał to weź odpowiedzialność za swoje decyzje zamiast szukać winnych w męskich szowinistycznych świniach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jinx ~jinx
    ~jinx
    Napisane 09 lipca 2021 - 21:46
    ~Tom napisał:
    ~JD napisał:
    ~Jagoda napisał:
    Nie osadzaj, nie znasz calej historii.
    Najpierw rozkochal i nawet nie wiem jak i kiedy znalazlam sie takim ukladzie.
    Nigdy nie padlo pytanie czy sie zgadzam na bzykanie po kolezensku.
    Mloda bylam i sie zakochalam. Teraz mam 40 wiev rozum mam inny niz 21!!!!!
    Trwalo to rok.


    Ktoś Cię do tego zmuszał siłą czy Ty z tych nieskazitelnych?



    JD, JINX - czy wyście się nigdy nie zakochali? Mam wrażenie że połowa forum to jakieś pół roboty które zawsze i wszędzie panują nad swoimi emocjami i uczuciami..


    Ja się zakochałam, ale z głową. A jeśli chodzi o wcześniej to prawie padłam ofiarą żonatego oszusta (zdążyłam się zakochać). Nie mam żadnego usprawiedliwienia na swoje zachowanie, że młoda byłam, czy coś. Były czerwone flagi, ale zignorowałam. W końcu prawda wyszła na jaw i nie pozostało mi nic innego jak dać sobie z nim spokój. Niestety ani Bóg ani karma mnie nie pomściły i głupotą jest oczekiwać, że to nastąpi. Drapieżnicy zazwyczaj spadają na 4 łapy, a jeśli dopadnie ich karma to raczej tylko, gdy z bezkarności zaczną popełniać przestępstwa. A ja drugi raz takiej głupoty nie zrobiłam i na swój sposób mogę mu być wdzięczna za lekcję życia, bo wtedy dużo rzeczy zrozumiałam. Jakie on miał powody to doprawdy nie mam pojęcia. Przypuszczam, że brak seksu (to chyba z 90% powodów kręcenia na boku) i bardzo otyła żona, no chyba że on lubi falujące kobiety, ale skoro chciał mnie przelecieć, a ja ważę pewnie połowę tego co ona, to może jednak nie.

    Reasumując, lepiej panować nad własnymi emocjami, bo można się nieźle wkopać.

    A jeśli chodzi o ciebie Jagódko, to napisałaś, że byłaś w układzie, więc nie dziw się, że cię ludzie źle zrozumieli. Jeśli cię w sobie rozkochał to nie byłaś w układzie tylko w swego rodzaju związku, w którym ty kochałaś, a on nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ksiądz ~Ksiądz
    ~Ksiądz
    Napisane 09 lipca 2021 - 22:46
    Miłość zaczyna się wtedy, gdy się kończy rozmowa...
    Dlatego miłujemy Pana naszego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagoda ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 10 lipca 2021 - 11:45
    Nie jestem księżniczką. Jedna swinia w zyciu nie czyni w moim zyciu swiata meskich świń. Nie zyje karmą z przed 20 lat , pojawil sie post to opisalam swoja historie.
    I widzialam go kiedyś to w postaci jego zony lub parteki juz chyba wrocila. Przy mnie wyglada jak uboga krewna. Troche nie skromnie ale trzeba sie cenic.
    A Ty Jd kochales kiedyś? Czy masz puste serce i kobiety tylko sluza do jednego.
    Uwierz mi ze jak ktos sie dobrze dobierze to mozna miec fajne zycie. Jakbym kochala sie w kazdym ksieciu to mialabym duzy przebieg.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 10 lipca 2021 - 12:01
    ~Jagoda napisał:
    Nie jestem księżniczką. Jedna swinia w zyciu nie czyni w moim zyciu swiata meskich świń. Nie zyje karmą z przed 20 lat , pojawil sie post to opisalam swoja historie.
    I widzialam go kiedyś to w postaci jego zony lub parteki juz chyba wrocila. Przy mnie wyglada jak uboga krewna. Troche nie skromnie ale trzeba sie cenic.
    A Ty Jd kochales kiedyś? Czy masz puste serce i kobiety tylko sluza do jednego.
    Uwierz mi ze jak ktos sie dobrze dobierze to mozna miec fajne zycie. Jakbym kochala sie w kazdym ksieciu to mialabym duzy przebieg.


    No widzisz. Od razu lepiej piszesz. Ramiona do tyłu, cycki do przodu i idziesz po swoje w życiu zamiast międolić jak to jakiś ancymon 100 lat temu bał się odejść od swojej harpii. Jego strata. Znasz swoją wartość.


    Miłego dnia Kochani. Wynocha z domów póki nie pada. Biegać, spacerować i cieszyć się życiem.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 10 lipca 2021 - 14:12
    ~JD napisał:


    Miłego dnia Kochani. Wynocha z domów póki nie pada. Biegać, spacerować i cieszyć się życiem.


    Już po treningu?

    Ja wczoraj zrobiłam w końcu te 60 basenów poniżej godziny. Dziś mi odpadają ramiona;-)
    Więc pobiegałam:-)

    Miłego dnia.
    https://www.youtube.com/watch?v=ERD4CbBDNI0

    Jak nie chcesz śpiewać nie odpalaj;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 10 lipca 2021 - 16:45
    ~czwórka napisał:
    ~JD napisał:


    Miłego dnia Kochani. Wynocha z domów póki nie pada. Biegać, spacerować i cieszyć się życiem.


    Już po treningu?

    Ja wczoraj zrobiłam w końcu te 60 basenów poniżej godziny. Dziś mi odpadają ramiona;-)
    Więc pobiegałam:-)

    Miłego dnia.
    https://www.youtube.com/watch?v=ERD4CbBDNI0

    Jak nie chcesz śpiewać nie odpalaj;-)


    To gratuluję! Rewelacyjny czas Czwórencjo. Ja mam dwa dni przerwy. Od poniedziałku przełomowy tydzień. Trzymaj kciuki, abym nie spuchł.

    Na filmiku widzę siebie, Raza, ale kim jest ten trzeci? Robert? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jinx ~jinx
    ~jinx
    Napisane 10 lipca 2021 - 17:43
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątkiem na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 10 lipca 2021 - 18:43
    ~JD napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~JD napisał:


    Miłego dnia Kochani. Wynocha z domów póki nie pada. Biegać, spacerować i cieszyć się życiem.


    Już po treningu?

    Ja wczoraj zrobiłam w końcu te 60 basenów poniżej godziny. Dziś mi odpadają ramiona;-)
    Więc pobiegałam:-)

    Miłego dnia.
    https://www.youtube.com/watch?v=ERD4CbBDNI0

    Jak nie chcesz śpiewać nie odpalaj;-)


    To gratuluję! Rewelacyjny czas Czwórencjo. Ja mam dwa dni przerwy. Od poniedziałku przełomowy tydzień. Trzymaj kciuki, abym nie spuchł.

    Na filmiku widzę siebie, Raza, ale kim jest ten trzeci? Robert? :)


    Dzięki.
    Nieważne kim jest ważne, że w smokingu!
    Będę trzymać kciuki. I jak będziesz czuł, że jest słabo to pisz. Zbajeruję Cię, żebyś nie spuchł;-)

    Jak sam trenujesz możesz mieć ciężko z motywacją i podkręcaniem tempa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 10 lipca 2021 - 19:28
    ~czwórka napisał:

    Dzięki.
    Nieważne kim jest ważne, że w smokingu!
    Będę trzymać kciuki. I jak będziesz czuł, że jest słabo to pisz. Zbajeruję Cię, żebyś nie spuchł;-)

    Jak sam trenujesz możesz mieć ciężko z motywacją i podkręcaniem tempa.



    Z motywacją jest ok. Nawet za bardzo. Muszę się stopować, żeby znów nie złapać jakiejś kontuzji. Ciężko będzie mi pisać puchnąc, więc pozostaje dać radę. :)

    Dziękuję za wsparcie. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 10 lipca 2021 - 23:33
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 11 lipca 2021 - 00:53
    ~raz napisał:
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)


    Ale zazdrościsz mi czy Czwórce? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 11 lipca 2021 - 01:03
    ~JD napisał:
    ~raz napisał:
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)


    Ale zazdrościsz mi czy Czwórce? :)



    Czego ? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 11 lipca 2021 - 09:20
    ~raz napisał:
    ~JD napisał:
    ~raz napisał:
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)


    Ale zazdrościsz mi czy Czwórce? :)



    Czego ? :)

    O, to ja Wam zaspokoję tą ciekawość.

    Nie mam fb więc nie mogę nikogo poinformować co jem na śniadanie i mi tego bardzo brakuje ale nie chce mi się zakładać fb - bo jestem leniwa - więc se pisze tu co jadłam na śniadanie.
    Jestem internetową ekshibicjonistką;-)

    Podobno można to leczyć:-)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 11 lipca 2021 - 11:43
    ~czwórka napisał:
    ~raz napisał:
    ~JD napisał:
    ~raz napisał:
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)


    Ale zazdrościsz mi czy Czwórce? :)



    Czego ? :)

    O, to ja Wam zaspokoję tą ciekawość.

    Nie mam fb więc nie mogę nikogo poinformować co jem na śniadanie i mi tego bardzo brakuje ale nie chce mi się zakładać fb - bo jestem leniwa - więc se pisze tu co jadłam na śniadanie.
    Jestem internetową ekshibicjonistką;-)

    Podobno można to leczyć:-)))



    To powazny problem jest ! Jedyna szansa to zapiisac sie na terapie :). I to nie sama, razem ze sniadaniem. Tam za 150 zeta / sesja dowiesz sie, ze to normalne jest i jeszcze terapeuta sie nawpierdala za darmo ;)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 11 lipca 2021 - 12:06
    ~czwórka napisał:
    ~raz napisał:
    ~JD napisał:
    ~raz napisał:
    ~jinx napisał:
    Nie macie z kim rozmawiać w realnym życiu, że w każdym wątku na forum omawiacie swoje sprawy dnia codziennego?


    W punkt. Tez mnie od dawna to nurtuje.
    Ciekawe dlaczego niektorzy tu, tak robia ?
    Pomyslmy, moze posluchajmy :)


    Ale zazdrościsz mi czy Czwórce? :)



    Czego ? :)

    O, to ja Wam zaspokoję tą ciekawość.

    Nie mam fb więc nie mogę nikogo poinformować co jem na śniadanie i mi tego bardzo brakuje ale nie chce mi się zakładać fb - bo jestem leniwa - więc se pisze tu co jadłam na śniadanie.
    Jestem internetową ekshibicjonistką;-)

    Podobno można to leczyć:-)))



    Czwórko, nie przejmuj się zawistnymi hejterami i nie tłumacz się. To zazdrość spowodowana zauroczeniem i brakiem zainteresowania. They hate us cause they ain't us. :)

    https://youtu.be/9rkyKPBSKGk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Reksio ~Reksio
    ~Reksio
    Napisane 11 lipca 2021 - 14:21
    Jak dla mnie to ci, którzy chodzą na jakieś śmieszne terapie do nieudaczniki i ciamajdy.
    Do roboty...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy