Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Reksio ~Reksio
    ~Reksio
    Napisane 11 lipca 2021 - 14:23
    ...lenie i obiboki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bezsens ~Bezsens
    ~Bezsens
    Napisane 21 października 2021 - 21:08
    Taki układ NIGDY NIE MA CELU tylko sobie dogodzić na ten czas ,czy chwilę q

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Madzia ~Madzia
    ~Madzia
    Napisane 08 czerwca 2022 - 20:59
    chętnych zapraszam na insta: dajklapsa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krysia ~Krysia
    ~Krysia
    Napisane 28 sierpnia 2022 - 23:50
    Można zbudować taki związek. Mam drugiego męża który w łóżku bardziej patrzy na siebie a mniej na mnie. Raczej nie lubi zabawek. Ja przeciwnie- lubię zabawki, wiązanie, koronkową bieliznę, której mam pełną szafe ale on nie czuje potrzeby żebym się w nią ubierała. I zastanawiam się nad takim układem, bo raczej się nie rozwiose a związków mam już dość. I taki ktos, na ostry sex od czasu do czasu byłby dla mnie dobrym rozwiązaniem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Doggers4you ~Doggers4you
    ~Doggers4you
    Napisane 18 października 2022 - 20:13
    ~Krysia napisał:
    Można zbudować taki związek. Mam drugiego męża który w łóżku bardziej patrzy na siebie a mniej na mnie. Raczej nie lubi zabawek. Ja przeciwnie- lubię zabawki, wiązanie, koronkową bieliznę, której mam pełną szafe ale on nie czuje potrzeby żebym się w nią ubierała. I zastanawiam się nad takim układem, bo raczej się nie rozwiose a związków mam już dość. I taki ktos, na ostry sex od czasu do czasu byłby dla mnie dobrym rozwiązaniem :)

    Właśnie na tego typu sytuacje są układy bez zobowiązań.
    Partner lub partnerka nie daję tego, czego potrzebuję (nie mylić z tym czego chcę)
    Czasem jest tak że nie chcemy się wiązać bo już mamy dosyć porażek i też szukamy kogoś z kim spotkamy się raz na jakiś czas by dostać to czego potrzebujemy.
    Krysia - jeśli myślisz o tym poważnie, to mogę dać Ci namiar gdzie znajdziesz kogoś z konkretnych okolic bez opłacania abonamentów na stronach randkowych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotr ~piotr
    ~piotr
    Napisane 19 października 2022 - 09:13
    Chętnie poznam jakąś kobietę do rozmowy, spacerów i miłych spotkań. Jestem 43 latkiem z Ostrowca świętokrzyskiego. Mój mail sympatyczny11@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 25 października 2022 - 21:21
    Czasy, gdy od pierwszego seksu chodzilam w skowronkach dawno minely. Do lozka bez zobowiazan nie chodze z dwoch powodow. Pierwszy to higiena i zdrowie. Drugi taki, ze mam olbrzymia latosc odciac sie po i zapomniec. Nie chce sie calkowicie znieczulic, traktowac przedmiotowo, bo chce by cos zostalo dla tego fajnego faceta, co gdzies tam jest i moze sie kiedys spotkamy.
    Choc miedzy wielka zobowiazujaca miloscia i jednorazowka sa jeszcze stany posrednie, wole zajac sie czyms innym, niz przypadkowe i watpliwie satysfakcjonujace podboje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaska47 ~Kaska47
    ~Kaska47
    Napisane 19 września 2023 - 08:09
    Znamy się od dłuższego czasu, ale on zaczął po jakimś czasie wyznawać miłość... odrzuciłam bo jestem po rozwodzie i wszystkich facetów wrzucam do jednego worka.. nie wierzę im... od jakiegoś czasu spotykamy się tylko na seks..naturalnie, że rozmawiamy o pierdolkach.. on więcej mówi o sobie czy swoim życiu.. ja spiradycznie bo go nie kocham, ale bardzo lubię słuchać o czym mówi, a ma o czym. Jest żonatym facetem , a z nią jest tylko dla pieniędzy... żyją na wyższej stopie społecznej. Na samym początku zaznaczyłam mu że z nim nie będę że jestem niezależna i spotykam się tylko dla seksu. Jest fajnie... aczkolwiek wiem, że będzie musiało dokończyć się kiedyś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nika ~Nika
    ~Nika
    Napisane 20 stycznia 2024 - 19:02
    Hej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gienek ~Gienek
    ~Gienek
    Napisane 20 stycznia 2024 - 19:47
    ~Angela napisał:
    Witam
    Zastanawiam się co panowie sądzą o związkach a raczej układach bez zobowiązań . takich wyłącznie dla seksu, Mam 40 lat on trochę więcej oboje nie możemy na razie zbudować związku więc zaproponował ku mojemu zaskoczeniu taki układ, Interesuje mnie co panowie myślą o kobietach które godzą się na takie układy. Zdanie pań zwłaszcza które tego doświadczyły też mile widziane.


    Zależy. Głównie od wyznawanych wartości. Jeśli z kimś jesteś, zakończ związek. Bądź fair.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 03 lutego 2024 - 09:55
    Szukam kobiety w Ostrowcu świętokrzyskim i okolicach. Ja żonaty po 40 mój mail samotny@opoczta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
Strona 29 z 10
poprzednia Strona 29 z 29

Gorące tematy