Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • ~Miła
    ~Miła
    Napisane 26 grudnia 2018 - 10:15
    Co masz na myśli @Izka?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Izka
    ~Izka
    Napisane 30 grudnia 2018 - 00:38
    Dokładnie to, co napisałam, Miła. ;)
    To historia, o tym jak pewna kobieta dawno temu uratowała się przed skutkami niewierności, a syna przed uznaniem za mamzera.
    Gdyby światem nie żądził męski punkt widzenia, kto wie, czy ta opowieść by w ogóle miała miejsce...

• ~Miła
    ~Miła
    Napisane 30 grudnia 2018 - 23:42
    To nie jest odpowiednie miejsce na pisanie herezji

• ~Izka
    ~Izka
    Napisane 31 grudnia 2018 - 01:21
    Doprawdy Miła nie wiem co masz na myśli i o jakie herezje ci chodzi.
    To jest miejsce dla facetów po 40-stce, a oni chyba wiedzą, skąd się biorą dzieci ;)

• ~Jakiś tam
    ~Jakiś tam
    Napisane 01 stycznia 2019 - 19:17
    Zainteresowana napisz a się przekonasz porozmawiajmy Morąg i okolice 662018857

• ~Marcin-żonaty
    ~Marcin-żonaty
    Napisane 22 stycznia 2019 - 18:00
    Jestem żonaty 49 lat i chciałbym poznać mezatki starsza ode mnie czy mam szansę na taką kobietę? Jestem z Bydgoszczy, uwielbiam pieszczoty
    Marcin

• ~Mała Mi
    ~Mała Mi
    Napisane 02 lutego 2019 - 10:40
    Przeczytałam niemal cały wątek i nasuwa mi się jeden wniosek: średniowiecze ma się u nas dobrze ;)

Magda, pewnie już tego nie przeczyta ale całkowicie się z nią zgadzam. Jesteśmy dorośli i skoro umówiliśmy se na seks bez zobowiązań to tak właśnie ma być. Wkradną się uczucia - cóż, zdarza się, ale znów, jesteśmy dorośli i musimy umieć radzić sobie z życiem.
    Jestem w takim układzie jak Magda i jest mi z tym dobrze, cholernie dobrze. Nie chcę, nie szukam stałego związku, ani (broń Boże!) męża ;) Szukam rozładowania emocji, dobrego seksu, zrozumienia potrzeb. Sama staram się dać też to drugiej stronie, bo to transakcja wiązana - lubię brać ale też dawać.
    Nie rozumiem po co kombinować i dodawać do tego jakieś wydumane teorie? To jest bardzo proste i może być piękne jeżeli obie strony to rozumieją.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
Strona 26 z 10
poprzednia Strona 26 z 26

Gorące tematy

facebook