Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Miła ~Miła
    ~Miła
    Napisane 26 grudnia 2018 - 10:15
    Co masz na myśli @Izka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izka ~Izka
    ~Izka
    Napisane 30 grudnia 2018 - 00:38
    Dokładnie to, co napisałam, Miła. ;)
    To historia, o tym jak pewna kobieta dawno temu uratowała się przed skutkami niewierności, a syna przed uznaniem za mamzera.
    Gdyby światem nie żądził męski punkt widzenia, kto wie, czy ta opowieść by w ogóle miała miejsce...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miła ~Miła
    ~Miła
    Napisane 30 grudnia 2018 - 23:42
    To nie jest odpowiednie miejsce na pisanie herezji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izka ~Izka
    ~Izka
    Napisane 31 grudnia 2018 - 01:21
    Doprawdy Miła nie wiem co masz na myśli i o jakie herezje ci chodzi.
    To jest miejsce dla facetów po 40-stce, a oni chyba wiedzą, skąd się biorą dzieci ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jakiś tam ~Jakiś tam
    ~Jakiś tam
    Napisane 01 stycznia 2019 - 19:17
    Zainteresowana napisz a się przekonasz porozmawiajmy Morąg i okolice 662018857

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin-żonaty ~Marcin-żonaty
    ~Marcin-żonaty
    Napisane 22 stycznia 2019 - 18:00
    Jestem żonaty 49 lat i chciałbym poznać mezatki starsza ode mnie czy mam szansę na taką kobietę? Jestem z Bydgoszczy, uwielbiam pieszczoty
    Marcin

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mała Mi ~Mała Mi
    ~Mała Mi
    Napisane 02 lutego 2019 - 10:40
    Przeczytałam niemal cały wątek i nasuwa mi się jeden wniosek: średniowiecze ma się u nas dobrze ;)

    Magda, pewnie już tego nie przeczyta ale całkowicie się z nią zgadzam. Jesteśmy dorośli i skoro umówiliśmy se na seks bez zobowiązań to tak właśnie ma być. Wkradną się uczucia - cóż, zdarza się, ale znów, jesteśmy dorośli i musimy umieć radzić sobie z życiem.
    Jestem w takim układzie jak Magda i jest mi z tym dobrze, cholernie dobrze. Nie chcę, nie szukam stałego związku, ani (broń Boże!) męża ;) Szukam rozładowania emocji, dobrego seksu, zrozumienia potrzeb. Sama staram się dać też to drugiej stronie, bo to transakcja wiązana - lubię brać ale też dawać.
    Nie rozumiem po co kombinować i dodawać do tego jakieś wydumane teorie? To jest bardzo proste i może być piękne jeżeli obie strony to rozumieją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro ~Maro
    ~Maro
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 05:32
    Maro

    Hej zadzwon 666630 402

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kto? ~Kto?
    ~Kto?
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 18:34
    Ja??????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leokadia ~Leokadia
    ~Leokadia
    Napisane 01 lutego 2020 - 00:26
    Cześć Arcyciekawej Dyskusji ;-)
    A ja sobie tak myślę, że jest tyle rodzajów miłości ilu ludzi na świecie - zwłaszcza w sferze ściśle związanej z seksualnością. Już starożytni filozofowie rozróżniali manię, erosa itp.. itd.. Ale to jakieś bardzo podstawowe "typy". Więc po co wasze swary...wnet i tak skończymy śmiertelnie zakochani lub śmiertelnie zranieni, ale zawsze warto skończyć jakkolwiek niż nigdy nie przeżywać takich emocji :-) Nawet "naiwne, starsze" kobiety mają swoje pięć minut. A co ! :-) W jednym tylko mężczyźni mnie zadziwiają - są w stanie przelecieć kobietę do której absolutnie nic nie czują, nawet odrobiny sympatii czy podziwu. I to jest straszne. Ale życie oprócz tego, że jest straszne jest także pięknie i nieprzewidywalne ! Życie... moja największa miłość na świecie :-) Kiedy uświadamiam sobie tę moją prawdę jakiś "Romuald", który nie pisze, nie dzwoni nagle staje się mglistym aczkolwiek przyjemnym wspomnieniem :-) trzeba tylko przetrwać detoks. :-) A tak w kwestii wątku o "cudzym łożu". Skąd u ludzi myślenie, że mężczyzna jest jak worek ziemniaków (w przypadku Niemców - worek kartofli, a poznaniaków - skrzynka z pyrami ;-) można go przestawić, oddać, zabrać, ukraść... Każdy z nas ma wolną wolę. I powiedzmy sobie szczerze, dopóki kręcą nas takie z życia wzięte (nasze i nie tylko) opery mydlane jesteśmy młodziakami mając nawet 90+ :-) Chciałam, żeby powiało optymizmem. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 01 lutego 2020 - 17:56
    Trochę w życiu miałam tych układów bez zobowiązań...zero uczuć. Aż wreszcie uderzyła we Mnie strzała amora no i cóż po układzie. Miłość życia,lecz trudna do "zdobycia".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 01 lutego 2020 - 18:45
    trzeba spróbować a nie sie użalać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 01 lutego 2020 - 18:54
    ~Meg napisał:
    trzeba spróbować a nie sie użalać


    A czy ja się użalam? Nie zrozumialaś mojego przekazu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 01 lutego 2020 - 20:31
    co to za miłosc zycia trudna do zdobycia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 01 lutego 2020 - 20:47
    ~Meg napisał:
    co to za miłosc zycia trudna do zdobycia?


    Każde z Nas musi zamknąć przeszłość,żeby wejść w nowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 01 lutego 2020 - 21:04
    to na co czekacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 01 lutego 2020 - 21:12
    Meg pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 01 lutego 2020 - 21:16
    a życie nie poczeka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 01 lutego 2020 - 21:23
    Dlatego trzeba cieszyć się chwilą,bo taka miłość zdarza się tylko raz w życiu;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meg ~Meg
    ~Meg
    Napisane 01 lutego 2020 - 21:26
    taaaaa na odległość to jak lizanie lizaka przez papierek. też mi miłosć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy