Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 02 grudnia 2023 - 11:54
    ~Mike napisał:
    nie jesteś.

    A gościowi na dole odpiszę, że czasem to ich mężowie traktują je bez szacunku i dlatego są otwarte i gotowe. To nie zawsze "my" niszczymy związki. Te związki już są nadżarte zębem czasu i rutyny, "my" jesteśmy przyprawą nadającą życiu smaku, czasem głównym daniem. Pozory zachowuje się dla dzieci niejednokrotnie już kilkunastoletnich a i te z czasem zrozumieją dlaczego mamusia zostawiła tatusia lub na odwrót.

    Przestań się mazgaić, bądź facetem.

    Debilu stuknij się w łeb!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~malinka ~malinka
    ~malinka
    Napisane 18 grudnia 2023 - 18:57
    Ja parę lat temu opisywałam swoją historię.
    Nastały duże zmiany od tego czasu w moim życiu. Rozwiodłam sie z mężem, jestem z facetem z którym połączył mnie romans i spodziewamy się dziecka :)
    Mimo wielu trudności i problemów wciąż nas do siebie ciągnie ten żar który był na początku.
    Czasem warto zaryzykować .
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 19 grudnia 2023 - 17:57
    A ja też lubię romanse korzystam z uroku osobistego bo wiem że latka polecą szybko i to co przeżyje to moje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:13
    A ile masz lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jola ~Jola
    ~Jola
    Napisane 20 grudnia 2023 - 13:35
    Teń żar to do byłego męża, czy kochanka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 21 grudnia 2023 - 13:42
    ~Chris napisał:
    A ile masz lat?

    32 a jakie to ma znaczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 21 grudnia 2023 - 14:03
    ~Milenka napisał:
    ~Chris napisał:
    A ile masz lat?

    32 a jakie to ma znaczenie

    Znaczenie jest spore, bo z wiekiem zmienia się perspektywa i to bardzo.
    Mianowicie w życiu nie ma nic za darmo a koszta romansowania, flirtowania, ruchania na boku, rozdrabniania swojej emocji i psychiki na różne strony są dosyć spore.
    Ja to piszę na podstawie własnego doświadczenia.
    Nic mi tak nie zryło psyche jak jebane romanse z niedaj-boże nimfomankami.
    Dla zainteresowanych polecam postudiować coś na temat nimfomancji od strony psychicznej - takie studium psychologiczne nad nimfomancją.
    To oczywiście działa w obie strony.
    Także ech... mówiąc krótko, fajnie się rucha ale potem po latach przychodzą rachunki.... zapewniam, że one przychodzą, nic się nie zeruje.
    Ale przyznam, że ruchanie na boku bywało fajne.
    W tym właśnie leży straszna ironia losu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 21 grudnia 2023 - 14:07
    ~Milenka napisał:
    A ja też lubię romanse korzystam z uroku osobistego bo wiem że latka polecą szybko i to co przeżyje to moje.


    Problem polega na tym, że latka lecą a człowiek chce stale więcej i więcej... to nie jest tak, że "to będzie Twoje".
    To nie jest tak, że te wspomnienia to Ty masz, to One mają Ciebie.
    A to strasznie męczące.
    No ale oczywiście każdy z nas inaczej to przeżywa.
    Natomiast naoglądałem się na kilka takich przypadków, w których te jebane romanse niszczyły życie znajomym itd itd.
    Długi temat.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 21 grudnia 2023 - 19:02
    Do Chris
    Jesteś z tą kobietą dla której zostawiłeś żonę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 21 grudnia 2023 - 20:21
    ~Wioletta napisał:
    Do Chris
    Jesteś z tą kobietą dla której zostawiłeś żonę?

    Tak, od 5 lat. Jest ok, chociaż było ciężko przez rok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 21 grudnia 2023 - 22:02
    Nie żałujesz?
    Była żona ułożyła sobie życie?
    A ci się żyje z nie swoimi dziećmi? Są spiny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 22 grudnia 2023 - 00:11
    ~Wioletta napisał:
    Nie żałujesz?
    Była żona ułożyła sobie życie?
    A ci się żyje z nie swoimi dziećmi? Są spiny?

    Wiola, to już nie na rozmowę tak na forum...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 22 grudnia 2023 - 08:47
    Bardziej intymne rzeczy pisałeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 22 grudnia 2023 - 08:52
    ~Wioletta napisał:
    Bardziej intymne rzeczy pisałeś.


    no ale już nie chce mi się pisać, najwyżej na priv

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 22 grudnia 2023 - 14:55
    ~Chris napisał:
    ~Milenka napisał:
    A ja też lubię romanse korzystam z uroku osobistego bo wiem że latka polecą szybko i to co przeżyje to moje.


    Problem polega na tym, że latka lecą a człowiek chce stale więcej i więcej... to nie jest tak, że "to będzie Twoje".
    To nie jest tak, że te wspomnienia to Ty masz, to One mają Ciebie.
    A to strasznie męczące.
    No ale oczywiście każdy z nas inaczej to przeżywa.
    Natomiast naoglądałem się na kilka takich przypadków, w których te jebane romanse niszczyły życie znajomym itd itd.
    Długi temat.....
    No cóż tak też może się zdarzyć ja uważam że romans to tylko romans i oddzielam to od życia rodzinnego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 25 grudnia 2023 - 21:50
    Romans to dzieło szatana. Jak ktoś chce zepsuć życie sobie i komuś, to droga wolna. A później trzeba będzie ponosić konsekwencje bardzo długo...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 26 grudnia 2023 - 11:45
    Bez przesady nie angażujmy w nasze życie szatana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 26 grudnia 2023 - 13:29
    Zdrada jest dobra czy zła? Proste pytanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 26 grudnia 2023 - 14:12
    Dlaczego od razu takie wielkie słowa "zdrada"przecież nie zostawię męża i dzieci a to tylko seks i na tym się kończy przecież nie angażuje się emocjonalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 26 grudnia 2023 - 15:25
    Ale zrobiłaś pierwszy krok by to stracić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy