Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~Uu ~Uu
    ~Uu
    Napisane 09 marca 2021 - 18:14
    Macie rację odpuszczam bo jest coraz gorzej ona jest poprostu toksyczna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Laura ~Laura
    ~Laura
    Napisane 06 kwietnia 2021 - 16:59
    Jak tam temat u Ciebie Zuza.. Coś się zmieniło..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta34 ~Marta34
    ~Marta34
    Napisane 26 sierpnia 2021 - 21:40
    Stary wpis ale jestem pod wrażeniem....mega trafne:D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Didi ~Didi
    ~Didi
    Napisane 01 listopada 2021 - 09:13
    A ja uważam, że kobieta która zdradza męża nie jest warta uwagi, albo jest zdzira albo jest poprostu nie zaradna i boi się odejść od męża. Skoro ma odwagę zdradzac męża od niech ma odwagę mu powiedzieć albo odejść. Przeważnie mężatki bawią się kochankami, a facet jak pizza ma nadzieję że zostawi męża i wróci. Taki facet uważam że honoru nie ma, niech pójdzie do męża tej kobiety i spojrzy mu w oczy. Taki związek to patologia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Didi ~Do Didi
    ~Do Didi
    Napisane 01 listopada 2021 - 10:57
    ~Didi napisał:
    A ja uważam, że kobieta która zdradza męża nie jest warta uwagi, albo jest zdzira albo jest poprostu nie zaradna i boi się odejść od męża. Skoro ma odwagę zdradzac męża od niech ma odwagę mu powiedzieć albo odejść. Przeważnie mężatki bawią się kochankami, a facet jak pizza ma nadzieję że zostawi męża i wróci. Taki facet uważam że honoru nie ma, niech pójdzie do męża tej kobiety i spojrzy mu w oczy. Taki związek to patologia.

    A kim według Ciebie jest mężczyzna zdradzający żonę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristof ~kristof
    ~kristof
    Napisane 02 listopada 2021 - 16:37
    ~Didi napisał:
    A ja uważam, że kobieta która zdradza męża nie jest warta uwagi, albo jest zdzira albo jest poprostu nie zaradna i boi się odejść od męża. Skoro ma odwagę zdradzac męża od niech ma odwagę mu powiedzieć albo odejść. Przeważnie mężatki bawią się kochankami, a facet jak pizza ma nadzieję że zostawi męża i wróci. Taki facet uważam że honoru nie ma, niech pójdzie do męża tej kobiety i spojrzy mu w oczy. Taki związek to patologia.


    A ja sobie mysle ze ta opinia jest bardzo naiwna, prosta i wynika zapewne z braku doświadczenia. Zycie nie jest proste i nie ma ogolnej teorii na to jak powinno ono wygladac.
    Widac w tej opinii prostote, ktora spotyka sie w wypracowaniach młodzieży szkolnej.
    Pojecia takie jak dobro, wiernosc itd nie sa niestety klarowne i jednoznaczne.
    Ocenianie innych jest proste i wyrokowanie tez latwo kazdemu przychodzi.
    Jesli zona zdradza meza ktorego nie kocha z kims kogo darzy uczuciem... czy to zdrada? czy nie?... cholera wie... nie ma dobrej odpowiedzi.
    Ten kto osadza zdradzajacego, ze to zdzira itd moze sam za jakis czas borykac sie z takimi rozterkami gdy znajdzie sie w podobnej sytuacji.
    Najpierw troche pozyj, przezyj, doswiadcz a pozniej ewentualnie cos opisuj...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tao ~Tao
    ~Tao
    Napisane 12 lutego 2022 - 21:54
    Uważam, że Kristoff jest delikatnie mówiąc chory psychicznie. Przeczytałam posty od 1 do 19 strony, później przeskoczyłam do 59 i byłam pewna, że ten człowiek wciąż się będzie wypowiadał na forum i proszę intuicja mnie nie zawiodła. Krzyś mam taką radę dla ciebie - zgłoś się na leczenie - i nie, nie jesteś zajebisty, jesteś zaburzonym człowiekiem, i to mocno zaburzonym, a twoim kobietom współczuję z całego serca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristoff ~kristoff
    ~kristoff
    Napisane 12 lutego 2022 - 23:02
    ~Tao napisał:
    Uważam, że Kristoff jest delikatnie mówiąc chory psychicznie.


    Próżno riposty się spodziewał,
    nie dam Ci psztyczka,
    ni klapsa,
    nie powiem nawet,
    "a pies Cie jebał",
    bo to mezalians,
    byłby dla psa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristoff ~kristoff
    ~kristoff
    Napisane 12 lutego 2022 - 23:09
    ~Tao napisał:
    Uważam, że Kristoff jest delikatnie mówiąc chory psychicznie. Przeczytałam posty od 1 do 19 strony,


    I ty, za młodu niedorżnięta,
    Megiero, co masz taki tupet,
    Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.
    I ty, fortuny skurwysynu,
    Gówniarzu uperfumowany,
    Co splendor oraz spleen Londynu
    Nosisz na gębie zakazanej,
    I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
    A srać chodziłeś pod chałupę,
    Ty, wypasiony na Ikacu,
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.

    Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,julian_tuwim,calujcie_mnie_wszyscy_w_dupe.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 12 lutego 2022 - 23:50
    ~kristoff napisał:
    ~Tao napisał:
    Uważam, że Kristoff jest delikatnie mówiąc chory psychicznie. Przeczytałam posty od 1 do 19 strony,


    I ty, za młodu niedorżnięta,
    Megiero, co masz taki tupet,
    Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.
    I ty, fortuny skurwysynu,
    Gówniarzu uperfumowany,
    Co splendor oraz spleen Londynu
    Nosisz na gębie zakazanej,
    I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
    A srać chodziłeś pod chałupę,
    Ty, wypasiony na Ikacu,
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.

    Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,julian_tuwim,calujcie_mnie_wszyscy_w_dupe.html


    https://youtu.be/tSN0vNuCFVQ

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tao ~Tao
    ~Tao
    Napisane 13 lutego 2022 - 07:29
    Oj Krzysiu, Krzysiu. Cytowanie przez ciebie Tuwima i to akurat tego utworu jest przysłowiowym strzałem w kolano, autodestrukcją tak zwana, samozniszczeniem, atakiem na samego siebie. Mały człowieku, który próbujesz swoje maleńkie ego napompować w internecie, jestes kaleką emocjonalnym, prostym małym chamem, który myśli, że kobiety poleca na twoje durne teksty pisane stylem niedojrzałego licealisty. Współczuję każdej kobiecie, która ma z tobą jakikolwiek bezpośredni kontakt, a już szczególnie żal mi każdej twojej żony (czy to byłych czy obecnej). Jeśli wydałeś tę książkę, w co szczerze wątpię to zapewne służy ona jako zapasowy papier toaletowy w miejskich szaletach. Takich ludzi jak ty powinno się izolować od społeczeństwa w ołowianych bunkrach, bo są trucizną tego świata. Wsiądź już na ten motocykl i jedź w przysłowiowe pizdu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 13 lutego 2022 - 07:39
    ~Tao napisał:
    Oj Krzysiu, Krzysiu. Cytowanie przez ciebie Tuwima i to akurat tego utworu jest przysłowiowym strzałem w kolano, autodestrukcją tak zwana, samozniszczeniem, atakiem na samego siebie. Mały człowieku, który próbujesz swoje maleńkie ego napompować w internecie, jestes kaleką emocjonalnym, prostym małym chamem, który myśli, że kobiety poleca na twoje durne teksty pisane stylem niedojrzałego licealisty. Współczuję każdej kobiecie, która ma z tobą jakikolwiek bezpośredni kontakt, a już szczególnie żal mi każdej twojej żony (czy to byłych czy obecnej). Jeśli wydałeś tę książkę, w co szczerze wątpię to zapewne służy ona jako zapasowy papier toaletowy w miejskich szaletach. Takich ludzi jak ty powinno się izolować od społeczeństwa w ołowianych bunkrach, bo są trucizną tego świata. Wsiądź już na ten motocykl i jedź w przysłowiowe pizdu.


    Takim jak on też trzeba współczuć. Na tym polega empatia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tao ~Tao
    ~Tao
    Napisane 13 lutego 2022 - 08:10
    Ja mu współczuję, dlatego napisałam o wizycie u specjalisty. Co nie zmienia faktu, że jego teksty sa obleśne i w 90% wypowiedzi pozbawione jakiegokolwiek sensu, logiki i kultury.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristoff ~kristoff
    ~kristoff
    Napisane 13 lutego 2022 - 09:03
    ~Tao napisał:
    Ja mu współczuję, dlatego napisałam o wizycie u specjalisty. Co nie zmienia faktu, że jego teksty sa obleśne i w 90% wypowiedzi pozbawione jakiegokolwiek sensu, logiki i kultury.


    Tak się zastanawiam... temat dawno umarł, coś tam kiedyś tu pisalo kilka osob o różnych bzdetach, o kochankach i innych bredniach.
    Świat poszedł dalej,
    poszedł na przód,
    poszedł może na bok...
    sala opustoszała...
    widowni nima...
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisua tu nagle jakaś niedoruchana,
    zupełnie anonimowa chuda, żyłowata,
    sfrustrowana dziura nagle wpada...
    czyta setki wpisów,
    nagle upatruje sobie ofiare w necie,
    nagle rozpala sie jej schorowane, rozszarpane, skurwione, zeszmacone, obżygane ego...
    i pragnąc je uleczyc, w bezprecensowy sposob atakuje sobie nieznajomą osobe obrzucając ją gownem.

    problem w tym ze cie szmato nie znam,
    jestes odwazna tu w jakims ciemnym anonimowym necie.
    Ciekaw jestem, czy suko, bylabys tak odwazna w realu?
    odchrząknął bym przeziebioną flegmą i plunął bym ci w ryj i wzruszył ramionami.

    spierdalaj jebana kurwo.
    achuj ci w dupe szmato.

    ech lubie tak zjebac kogos kto mi wlazi na odcisk.

    spierdalaj, niedojebana, chuda, wysuszona kurwo.
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristoff ~kristoff
    ~kristoff
    Napisane 13 lutego 2022 - 09:07
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuno i teraz czekam, jak rozszczeka sie sucza sfofa niedoruchanych suczek, ech lubie to, ech uwielbiam se tak pomanipulowac byle kim :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tao ~Tao
    ~Tao
    Napisane 13 lutego 2022 - 09:34
    Oj Sysiu, Sysiu. Uderzyłam w czułą strunę widzę. Aby manipulować ludźmi należy być albo a - inteligentnym, b - psychopata. W przypadku a lub b musi być również spełniony punkt c - trafić na podatny grunt. U Ciebie się sprawdza w życiu opcja b, tylko w tym przypadku niestety opcja c odpada. Pisałeś, że chodziłeś do specjalistów od seksu, słabi byli najwidoczniej Sysiu, dużo jeszcze masz do przepracowania. Z obecną żoną czy z kolejną, ale może kiedyś ci się uda. Kciuki trzymam, ale książki serio nie wydawaj, bo jak będziesz miał same negatywne opinie to ci łeb wybuchnie i każdego na pojedynek na miecze będziesz wyzywał biedaku. Uważaj na siebie i zacznij naprawdę pracować nad sobą. To tyle ode mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gin ~Gin
    ~Gin
    Napisane 13 lutego 2022 - 10:53
    Ale przede wszystkim to punkt-G jest najważniejszy;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jajo  ~jajo
    ~jajo
    Napisane 13 lutego 2022 - 10:56
    ~Mike napisał:
    nie jesteś.

    A gościowi na dole odpiszę, że czasem to ich mężowie traktują je bez szacunku i dlatego są otwarte i gotowe. To nie zawsze "my" niszczymy związki. Te związki już są nadżarte zębem czasu i rutyny, "my" jesteśmy przyprawą nadającą życiu smaku, czasem głównym daniem. Pozory zachowuje się dla dzieci niejednokrotnie już kilkunastoletnich a i te z czasem zrozumieją dlaczego mamusia zostawiła tatusia lub na odwrót.

    Przestań się mazgaić, bądź facetem.

    Wypowiedź czystego s*****a [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 13 lutego 2022 - 14:22
    Sysiu :)
    napisał:
    problem w tym ze cie szmato nie znam,
    jestes odwazna tu w jakims ciemnym anonimowym necie.
    Ciekaw jestem, czy suko, bylabys tak odwazna w realu?
    odchrząknął bym przeziebioną flegmą i plunął bym ci w ryj i wzruszył ramionami.


    Ty też jesteś mocny w gębie. Kiedyś może zmierzysz swoją odwagę z jakimś wkurwionym mężem którejś z pań. Niestety gra "papier, nożyce, kamień" ma swoje fundamenty w realnym życiu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 02 grudnia 2023 - 10:49
    Spotkam się z mężatka z Ostrowca świętokrzyskiego i okolic samotny@opoczta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy