Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Moja żona nie chce seksu

Rozpoczęte przez ~Marek, 14 mar 2016
  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 06 sierpnia 2022 - 14:19
    ~Inez napisał:
    Nie wiem wszystkiego, ale oprócz kwestii temperamentu - czyli nie chcę nie potrzebuję tak często itp. to częstotliwość jest raczej wypadkową, barometrem związku.. Chodzi o to, że jak wszystko gra, to jest i seks. Jak coś w relacji nie gra, szwankuje - to i w tej sferze kiepsko... Nie na zasadzie: ja teraz pokażę chujowo, nie dam mu itp. Tylko jest niechęć, bo druga strona zachowuje się nie fair, zawiodła itp. Ot, cała filozofia


    Barometr... po części tak... ale naprawdę jest tak, że ludzie miewają BARDZO różne temperamenty, niezależnie od stanu relacji (bo wiadomo, że jak jest się w długoletnim związku... i nie było rozmów i przerabiania na bieżąco... to dużo syfu i innych żali mogło się nazbierać i to ciąży i rzutuje.... na "pożycie") - ale nie bez kozery... znaki z żywiołu ognia uchodzą za temperamentne (tak ogólnie, bo wiadomo, że to różnie indywidualnie bywa, ale tak średnio statystycznie) - a ogień mają w sobie: Strzelce, Lwice czy Baranice ... no i też nieco słynny już ze swojego temperamentu: skorpion (choć to już żywioł wody) :)) ;) więc jak komuś za mało seksu, to proponuje któryś z tych 4 znaków :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Doris ~Doris
    ~Doris
    Napisane 06 sierpnia 2022 - 15:42
    Jak mnie przez cały dzień wyzywa a wieczorem chce się "przytulić", to mówię mu - teraz to spierdalaj chamie.

    Taka prawda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 06 sierpnia 2022 - 19:25
    ~Doris napisał:
    Jak mnie przez cały dzień wyzywa a wieczorem chce się "przytulić", to mówię mu - teraz to spierdalaj chamie.

    Taka prawda.




    Prawidłowo:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 08 sierpnia 2022 - 10:25
    ~Doris napisał:
    Jak mnie przez cały dzień wyzywa a wieczorem chce się "przytulić", to mówię mu - teraz to spierdalaj chamie.

    Taka prawda.



    Hmm... jaka czułość i dobroć.
    A dlaczego dopiero wieczorem mówisz mu o tym, co przeszkadzało Ci w ciągu dnia?

    Swoją drogą, jeśli on Cię wyzywa ... to po co z nim w ogóle jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mrst ~mrst
    ~mrst
    Napisane 08 sierpnia 2022 - 12:09
    To tabletki w stylu stimei? Przyznam, że zastanawiałam się czy sobie nie kupić. z drugiej strony z tyłu głowi świeci mi się, ze może to być jedynie placebo....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ulwa ~ulwa
    ~ulwa
    Napisane 10 sierpnia 2022 - 12:20
    No coż. Nie zobaczysz dopóki nie wypróbujesz. Moim zdaniem jednak warto jest zobaczyc czy na Ciebie podziała czy nie. U mnie dało to dobre efekty, brałam je regularnie przez 2 miesiące. Po prostu po urodzeniu dziecka straciłam ochotę na seks i tabletki pozwoliły mi ja odzyskac. Sama stimei nie brałam, tak wiec nie mogę napisać z własnego doświadczenia ale tabletki te brała moja kolezanka i stwierdziła, że jej zdaniem tabletki libido therapy były skuteczniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~donut ~donut
    ~donut
    Napisane 09 września 2022 - 10:19
    No to przynajmniej się ciesz bo moja żona nie ma zupełnie ochoty na seks. I nie ma chwil kiedy by ją miała. Nie wiem co się zmieniło ale kiedyś miała o wiele wieksze libido a obecnie nasze życie intymne to jedna wielka porażka.Musże prosić się o seks, sama nigdy nie inicjuje. I powoli przez cos takiego wszystkiego mi sie odechciewa. Uprawiamy seks raz na dwa tygodnie i czasami nawet mówi,ze nie chce seksu ale woli mi zrobić dobrze ustami. Aby tylko nie musieć uprawiać seksu.
    Ona nie widzi problemu, sam powoli zaczynam zastanawiać sie nad zdradą chociaz kiedyś tak nie myślałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowin ~gowin
    ~gowin
    Napisane 16 września 2022 - 09:48
    Raz na dwa tygodnie to faktycznie rzadko... No nie wiem, może żona ma jakiś problem ze Wasze życie intymne tak wygląda? Nie jest przepracowana, nie ma stresów w pracy? Może powinna zrobić sobie badania hormonalne?Nie rozmawiałeś z nią o tym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donut ~Donut
    ~Donut
    Napisane 16 września 2022 - 13:15
    Rozmawiałem i własnie pod wpływem tej rozmowy zrobiła sobie takie badania, wybrała się również do lekarza ale lekarz wiele jej nie doradził z tego co mi mówiła. Ona sama twierdzi, że ma zmniejszone libido i po prostu nie odczuwa takiej potrzeby. Raczej nikogo innego nie ma bo pewnie bym sie zorientował ( spędzamy ze soba dużo czasu wspólnie). Niestety ale coś takiego bardzo nas od siebie oddala. Nie mamy rownież dzieci tak wiec odpadają obowiązki związane z dziećmi ( jakoś bym sobie to w takim przypadku tłumaczył)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowiin ~gowiin
    ~gowiin
    Napisane 19 września 2022 - 11:29
    A jakby spróbowała tabletek na libido? Sama miałam przez jakiś czas problem ze zmniejszonym libido i takie tabletki mi pomogły aczkolwiek początkowo nie chciałem w to za bardzo wierzyć. Brałam libido therapy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donut ~Donut
    ~Donut
    Napisane 20 września 2022 - 10:56
    Nie wiem, nie brała niczego takiego.Ale przecież jej do brania tabletek nie zmuszę :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowin ~gowin
    ~gowin
    Napisane 20 września 2022 - 11:47
    Nie musisz. po prostu jej to zaproponuj. Możesz również sam zamówić i jej dać do spróbowania. Libido therapy o których piszę tutaj są bez recepty,dostaniesz w sieci, poza tym mają dobry skład i są ziołowe, tak wiec nie powinny jej absolutnie zaszkodzić :) Sama bym o nich nie pomyślała gdyby moja pani ginekolog mi ich nie doradziła. To postanowiłam przetestować. Dodam jednak, ze o wiele lepiej jest sobie je kupić niż reklamowaną asequrellę..... tą również brałam i efektu żadnego poza bólem głowy.A po libido therapy z tabletki na tabletkę libido powracało chociaż prawilnie przyznam, że pierwsze efekty pojawiły się mniej więcej po tygodniu brania dopiero. Trzeba tutaj liczyć na cierpliwość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 29 grudnia 2022 - 13:18
    ~J23 napisał:
    U mnie jest tak od 20 paru lat kobieta mogłaby zamrozić słońce co bym nie robił i tak jest ok ale w sypialni mróz zawsze powtarzam że jak ktoś je dobrze w domu to nie jada na mieście chyba zacznę od miasta ona jest jak moja matka już mam tego dosyć noce nie przespane papieros za papierosem a ona ma w......e. szkoda czasu nie mam już siły zabiegać o względy samA tego chciała pozdrawiam

    Szfagier miałem podobnie ale znalazłem cudowny środek tabletki z ziołami z Brazylii i Meksyku - Feminam Libido na początku rozkruszałem. Od razu rozpaliły moją kotkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rapatus ~Rapatus
    ~Rapatus
    Napisane 04 maja 2023 - 13:51
    Żona ponad 10 lat młodsza, i kipiała kiedyś fantazjami i pomysłami.
    Teraz problemem jest (nie ból głowy) piwo jakie wypiłem i z tego kręci aferę jakiej świat nie widział.Piwo piłem i piję od 30 lat, a teraz robi z niego szlaban na sex...Oczywiście scenki zazdrości też na każdym kroku. - Współczuję bo byłem w podobnej sytuacji ale znalazłem coś co rozkręca moją zonę. Rozpuszczalne tabletki o nazwie Feminam Libido to jakieś zioła z Ameryki Południowej. Można je rozkruszyć na proszek i rozpuścić w herbacie czy piwku i po godzinie sama się do mnie klei że chce seksu. Można o nich poczytać w internecie ale jak widać działa. Ostatnio gdy zastosowałem w Weekend wieczorem gdy dzieci u babci były reakcja była dosyć dziwna bo nie tylko chciała ode mnie seksu ale powiedziała że ma fantazję kochać się w aucie na parkingu pod blokiem !!! i tak zrobiliśmy ale odjechaliśmy na parking biedronki ale jazda szok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jedynka ~Jedynka
    ~Jedynka
    Napisane 04 maja 2023 - 13:59
    Pierdu pierdu jadą walizki po peronie.

    Nie naganiajcie na żadne tabletki na libido.

    Zadne tabletki nie zmienią kobiety, ani jej nastawienia do seksu. Co za bzdury. Rozumiem, ze zyjecie , ze sprzedazy tego placebo , któremu na imię Feminam..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mokrin ~Mokrin
    ~Mokrin
    Napisane 22 maja 2023 - 10:46
    Niestety ale moja żona po latach małżeństwa jest totalnie oziębła. Przypomniałem sobie, z kiedyś kilka lat temu wypróbwaliśmy hiszpańską muchę i zadziałała super.Jednak nie pamiętam jaka była jej nazwa. Szukałem na allegro ale nie widziałem podobnego opakowania. Chciałbym kupić coś podobnego. Może stosowaliście takie afrodyzjaki i polecicie jakieś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~edie ~edie
    ~edie
    Napisane 22 maja 2023 - 12:06
    Zamów sex elixir. Ostatnio testujemy i jestem zaskoczona jego działaniem bo wcześniej nie sądziłam, że coś takiego może działać, jednak facet mnie namówił (ciągle testujemy jakieś zabawki i w sumie to dzięki temu seks nie jest nudny pomimo naszego długiego stażu). Ogólnie nie mam problemów z ochotą ale jak spróbowałam tego afrodyzjaku to myślałam, że się normalnie na faceta rzucę :D Może właśnie rutyna Was dopadła... Typowy problem długich związków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mokrin ~Mokrin
    ~Mokrin
    Napisane 22 maja 2023 - 12:53
    Gdzie moge to kupić? Być może powodem jest rutyna, jednak sam staram się wymyślać jakieś nowości, ale żona zupelnie nie jest im chętna. Czasami mam wrazenie, że godzi się na seks aby odbębnić małżeński obowiązek.A seks inicjuję praktycznie jedynie ja sam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~edie ~edie
    ~edie
    Napisane 24 maja 2023 - 08:19
    Nie chcę tutaj spamować ale jest wiele sklepów, w których będziesz mógł to dostać. Chociażby ich strona firmowa, jak również allegro czy inne sklepy. Najlepiej sobie porównać gdzie jest najtaniej. Może Twoja żona jest przepracowana i ma na swojej głowie zbyt wiele obowiązków? Bo to również może być problemem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hiena ~Hiena
    ~Hiena
    Napisane 27 maja 2023 - 00:10
    Kobieta nie chce sexu bo:
    Facet okazał się głupi
    Nie okazywał jej szacunku
    Nie ma jaj
    Lub
    Jest przemęczona
    Chora
    Czuję się nieatrakcyjna
    W najgorszymi razie
    Zdradza
    Jest aseksualna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy