Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Moja żona nie chce seksu

Rozpoczęte przez ~Marek, 14 mar 2016
  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 22 sierpnia 2021 - 21:25
    Zaprośmy Talibów do Polski,to nauczą nas prawdziwego postępowania w "rodzinie" '-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 22 sierpnia 2021 - 21:28
    Lala to już spory koszt, a miało być za darmo i do woli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 23 sierpnia 2021 - 07:14
    ~Janek napisał:
    Zaprośmy Talibów do Polski,to nauczą nas prawdziwego postępowania w "rodzinie" '-)



    Prościej będzie jak tam wyjedziesz. Będziesz w raju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogusław ~Bogusław
    ~Bogusław
    Napisane 03 marca 2022 - 18:23
    Moja żona chyba nigdy mnie nie kochała, albo jeżeli już to na swój sposób. Głównie chodzi o seks, a nawet zwykłe przytulanie. Z sypialni jestem wygnany już od wielu lat. Co mam zrobić? Kupuję prezenty, kosmetyki, słodkości ale to jak rzucanie grochem o ścianę. Od dawna nie jemy wspólnie obiadów, bo ona musi leżeć przed telewizorem wpatrzona w rozmaite seriale.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 03 marca 2022 - 18:45
    ~Bogusław napisał:
    Moja żona chyba nigdy mnie nie kochała, albo jeżeli już to na swój sposób. Głównie chodzi o seks, a nawet zwykłe przytulanie. Z sypialni jestem wygnany już od wielu lat. Co mam zrobić? Kupuję prezenty, kosmetyki, słodkości ale to jak rzucanie grochem o ścianę. Od dawna nie jemy wspólnie obiadów, bo ona musi leżeć przed telewizorem wpatrzona w rozmaite seriale.

    Smutne jest to co napisałeś, ile jesteście razem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 03 marca 2022 - 22:06
    ~Bogusław napisał:
    Moja żona chyba nigdy mnie nie kochała, albo jeżeli już to na swój sposób. Głównie chodzi o seks, a nawet zwykłe przytulanie. Z sypialni jestem wygnany już od wielu lat. Co mam zrobić? Kupuję prezenty, kosmetyki, słodkości ale to jak rzucanie grochem o ścianę. Od dawna nie jemy wspólnie obiadów, bo ona musi leżeć przed telewizorem wpatrzona w rozmaite seriale.


    No cóż widać masochista jesteś ..

    Bo w tym "małżeństwie" nie ma żadnej miłości , wiec po cholerę w tym trwać jak sam masz tego świadomość ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 02 kwietnia 2022 - 12:59
    Ja mam podobnie jak Bogdan seks co 2 lata za to awantury co drugi dzien o byle co skonczylo sie w 2011 od tej pory walcze zeby byla zona ostatnio powiedziala ze mnie nie kocha i chce rozwodu .W sumie zyje od ponad dekady samotnie pomimo ze pod jednym dachem ,ona odpycha mnie ,nie ma czułosci bliskości seksu widze ze juz z jakims facetem gdzies flirtuje nie wiem tylko z kim.I co tu zrobić gdy mamy dwójke małych dzieci a ja ją jednak kocham.Takich przykladow widze obok więcej i się zastanawiam ,co się z tymi kobietami porobiło ,jakaś taka chora feminizacja czy jak to ująć???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 02 kwietnia 2022 - 14:28
    Jak miłość ustała 11 lat temu (2011r) to co dalej robisz w tym "związku" ?

    Sex co 2 lat a awantury co 2 dzień ?

    Co to za małe dzieci jak od 11 lat sexu nie uprawiacie a jak już to sporadycznie co 2 lata , no chyba że każdy sex kończy się tym że żona zachodzi w ciążę ..

    Dla mnie to szok że dorośli faceci godzą się na takie coś.
    Już 11 lat temu powinieneś powiedzieć "żonie" że w takim "związku" nie chcesz być i chcesz rozwodu. A tak żona nie ma to ciebie ani grama szacunku , traktuje cię jak śmiecia i spokojnie szuka innego faceta z JAJAMI ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 02 kwietnia 2022 - 16:36
    Gdyby to było takie proste to bym tak zrobił syn ma 10 lat i po ciązy to sie bardziej zaczęło sypać wiedziala ,ze mnie ma w garści w 2004 założyłem firme i hulało dobrze pracowaliśmy razem kredyty itd. jeżeli chodzi o 6-cioletnią córeczke to fakt przypadkiem po imprezce po iluś tam miesiącach na śpiocha zdarzyło sie wiec chyba musze zagrac w totka .Odejsc byłoby łatwo bo wszystko jest przez przypadek zapisane na brata poza tym latwiej by było być samotnym samemu niż przy niej gdyż nadal ją kocham a ona jest piękną kobietą.Zyję w tej matni pajęczej nie dlatego że chcę ale z dwóch powodów.1 ciągle miałem nadzieję że w kocu cos w niej sie zmieni i tutaj dziekuję forumowiczom że mi otworzyli oczy to sie nie zmieni.2 ja wiem co to znaczy rozbita rodzina i jakie patologie mogą w dzieci wejść a zauważyłem ,że dzieci robią co chcą gdy mnie nie ma żona zas poszla 3 miesiace temu do pracy i przestała sie praktycznie nimi zajmować wiec wszystko dodatkowo spadło na mnie ale ok Mówiąc w skrócie dzieci kocham bardziej niż siebie.Jutro zamykam firmę do której upadku sie w dużej mierze przyczyniła będę miał wiecej czasu bo jest jeszcze jedno od siedmiu lat jest tak leniwa choć energii jej nie brakuje (żadna tam choroba)zwykłe lenistwo jak ja nie posprzątam to w domu chlew -dosłownie wpadłem w ogromną pułapke z wlasnej naiwności. A żona??ciągle tylko tetris na komórce serial "przyjaciele" i tvn 24
    ps .Dziękuję wam forumowiczom za dobrą lektórę wiele mi pomógł Robert 1971 (dzieki brachu) i inni mądrzy ludzie...pozdrawiam wszystkich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ross ~ross
    ~ross
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 08:26
    A mnie wkurwia,ze moja żona nie ma ochoty na seks ze mna.Normalnie tak jakby seks przestał dla niej istnieć ;/ Nasze zycie erotyczne praktycznie nie istnieje. Jesteśmy ze sobą 10 lat i jest z roku na rok coraz gorzej.
    Jak dalej tak będzie to normalnie kochankę sobie znajdę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smuk ~smuk
    ~smuk
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 09:45
    Probowaliście afrodyzjaków? Ewentualnie farmakoterapii? Są środki bez recepty i warto byłoby sobie wypróbować. Tego jak działają na Twoją kobietę. Jeśli to nie pomoże to może warto byłoby wybrac się do lekarza aby zobaczył o co chodzi z libido.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 09:58
    Jeśli kobieta nie ma ochoty na sex to w większości oznacza że przestaliście jej się podobać , nie czuje do Was pociągu a bardzo często i uczucie wygasło.

    A jak kobieta nie czuje nic do drugiej osoby to i sexu nie ma ,bo normalne kobieta nie będzie uprawiała sexu z kimś kogo już nie kocha.

    I takie są powody ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jantek ~Jantek
    ~Jantek
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 10:10
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMy stosowaliśmy do tej pory libido therapy z bardzo dobrym skótkiem. Też mam partnerkę która - cóż, nie należy do bogiń seksu. Trudno ją rozgrzać, a jeszcze trudniej doprowadzić do orgazmu. Cóż, taka jej uroda. Libido therapy - suplement który wpływa pozytywnie na te sprawy. Ma po nim większą ochotę, bardziej przeżywa zbliżenia. No jest lepiej. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 10:35
    Widzę że zaczyna się spam i reklamy "cudownych" suplementów diety które "cuda" robią ;)

    W takie bzdury nawet chyba nie wierzy ten co pisze a raczej co sprzedaje i handluje tym gównem ...

    Tu nie pomogą "cudowne" suplementy które co najwyżej zadziałają kojąco na nasz portfel odpowiednio go opróżniając ;)

    Jak napisałem problem jest gdzie indziej i dotyczy on zupełnie czegoś innego ..

    Jak ktoś wierzy w cudowne leki i ziółka to po prostu jest głupi i tyle ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 10:38
    Facet 46 ma rację ona już nie kocha niestety to smutna prawda zaczynam się z tą myślą oswajać tylko dzieci szkoda .Moj ojciec był z rozbitej rodziny wcześniejsza narzeczona też i wiem co to robi z psychiką takiego dziecka i jak rzutuje na dalsze życie.....smutne to już nie mam nadziei takie są fakty i chyba nie da się tego zmienić -może spotkam jeszcze kobietę która zwyczajnie mnie pokocha...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ross ~ross
    ~ross
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 13:51


    Jak do tej pory to niczego. Próbowałem żone namowić do zabawek, do urozmaiceń. Trochę pomógł wyjazd w góry. Wtedy był seks jak dawniej. Ale przecież nie beziemy podrózowali w góry co tydzień.Na co dzień ona odwraca się tyłkiem do mnie wieczorami. Może i powinna sobie cos takiego wziąć ale jak jej to zaproponować ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 14:24
    ~Misiak napisał:
    Facet 46 ma rację ona już nie kocha niestety to smutna prawda zaczynam się z tą myślą oswajać tylko dzieci szkoda .


    Wiesz moja była żona uświadomiła o powodach czemu od kilku miesięcy u nas nie było sexu ani uczuć ..
    Powiedziała że przestała mnie kochać , więc i przestała okazywać uczucia i kochać się. Powiedziała że czuła by się jak dziwka uprawiając sex z kimś kogo nie kocha , nie pociaga już i itd.

    Sądzę że u tych co nie ma sexu od dłuższego czasu jest identycznie i myślenie że jakaś herbatka , ziółka czy tabletki nagle pomogą to wręcz głupota i oszukiwanie samego siebie.

    W większości brak sexu ,brak uczuć , brak namiętności i czułości oznacza tak naprawdę koniec małżeństwa , bo jedna ze stron juz się "odkochała" i nie wiadomo co by się zrobiło i tak już nie będzie tak jak kiedyś , bo szansa na ponownie "zakochanie" jest tak mała że większą masz w lotku ..

    Po prostu czas przygotowywać się do rozwodu i tyle :(

    Problem jest taki że czym później , tym gorzej , bo sam szukam swojej drugiej połówki i widzę że facet po 40 dla wielu kobiet to już nieinteresujący dziad i zero zainteresowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 14:31
    ~Misiak napisał:
    Facet 46 ma rację ona już nie kocha niestety to smutna prawda zaczynam się z tą myślą oswajać tylko dzieci szkoda ..


    Wiesz ja rozwodnikiem jestem od kilku miesięcy , myślałem że będzie łatwo i szybko znajdę sobie kogoś innego , bo mnie samotność wręcz wykańcza ...

    Prawda jest taka że po paru latach małżeństwa ludzie zaczynają się bardziej poznawać i wtedy przestają działac różowe okulary i zaczynamy widzieć wady drugiej osoby.
    Jak miłość jest naprawde mocna to nam to nie przeszkadza i związek dalej trwa , ale wystarczy że jedna ze stron widzi że jej "ideał" wcale nie jest idealny i zaczynają ją pewne rzeczy denerwować , to powoli , powolutku małżeństwo się rozpada.

    I tak jest u Ciebie , tak było u mnie ..

    Po pewnym czasie żona w Tobie się odkochała i przestała kochać a to właśnie brak sexu , brak czułości , namiętności , uczuć jest tego efektem ..

    Będzie coraz gorzej i tyle , lepiej nie i jak ktoś sądzi że będzie lepiej to się myli .

    Niestety to już koniec :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 15:20
    Zgadzam się z Tobą bo to co opisałeś to jest kropka w kropkę u mnie oszukiwałem się wmawiając sobie że jest jeszcze nadzieja ale dzięki temu forum zacząlem przeglądać na oczy .facet 46 dzieki ci wielkie
    widze ,że niektóre kobiety się nie zmienią ,po swojej zaoważyłem ze nie wybacza i nie zapomina niczego a ja wręcz przeciwnie .Brat mi powiedział dziś ,że jestem za dobry i myślę ,że może za dobry dla niej byłem i przestała się ze mną liczyć,szanować choć często oczywiście słyszę jaki to ja jestem z najgorszego sortu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 15:24
    Acha co do deksu przed ślubem też nie było super ,sądziłem że jak zamieszkamy razem to się to zmieni no i się nie pomyliłem zmieniło na dno to jest taki rodzaj kobiety ,że musi dla niej z zewnątrz przed innymi wyglądac super a wewnątrz to już inna bajka pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy