Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 lipca 2019 - 19:31
    Ciepło siedzę sobie na tarasie w stringach pije piwko jak lubię .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 lipca 2019 - 20:23
    A ja na chuśtawce w ogrodzie.
    Nie pije piwka, żebym nie miał kłopotów ze zbyt dużym brzuchem ☺.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 lipca 2019 - 20:27
    ~Andrzej napisał:
    Witam. Ja byłem sceptycznie nastawiony do stringów męskich. Na wakacjach w Hiszpanii to była norma na plaży i żona też mi kupiła. Nie chciałem założyć bo jak to ja z brzuchem. Prawią 100kg przy 170cm. Ale po wielkich namowach założyłem. Teraz powiem że byłem głupi że wcześniej nie nosiłem. Zawsze tylko bokserki i wieczne odparzenia tyłka. Skończyło się jak zaczalem nosić stringi. Nosze codziennie nawet w pracy. Początkowo były głupie komentarze ale już się przyzwyczaiłem. Teraz to mam problem żeby kupić w sklepie męskie stringi. Żona chodziła po sklepach i nigdzie nie znalazła. A niektóre panie mówiły że w sex shopach napewni znajdzie. Kupiła gdzieś w jakiejś galeri atlantica i powiem że nawet się wygodnie czuje. A na dodatek wieczorem po kompieli jak założę to żona aż robi się mokra i ma ochotę na sex.

    A swoją drogą jak to się mogło stać i w którym miejscu, że odparzyłeś tyłek.
    Mi się to nigdy nie zdarzyło a czasami też noszę bokserki, zwłaszcza jak się zimno robi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 lipca 2019 - 23:58
    Gorąco wiec śpię w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 25 lipca 2019 - 21:05
    Ja jade w niedziele nad morze i też bede na plaży w stringach i bede miał fajną opalenizne pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 29 lipca 2019 - 11:46
    Witam z słonecznego Bałtyku nic sie nie zmienilo znów sam jako facet w stringach na plaży no ale nie powiem żona mi mowi jak ide do wody to ludziska ostro zerkaja pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 29 lipca 2019 - 11:47
    A szczególnie kobiety :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 29 lipca 2019 - 11:58
    A w jakiej miejscowości jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 lipca 2019 - 11:41
    Nie ma nic gorszego niz rozwolnienie i stringi. Musze poszukac jakies bokserki, mam nadzieje ze mam jakies bleeee

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 lipca 2019 - 17:16
    Do stringów trzeba mieć czyściutki umyty tyłeczek.
    Jak ktoś jest brudasem albo ma sraczkę to lepiej nich nosi zwykłe gacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 31 lipca 2019 - 09:41
    Hej musze wam powiedziec że jednak jeden sie przelamal i wczoraj tez założył stringi pozdro z Kuźnicy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Manex ~Manex
    ~Manex
    Napisane 03 sierpnia 2019 - 19:37
    Ja również nosze od 8 lat. teraz mam 41latek .nad rzeką sie opalam również w stringach nosze je na codzień i mam gdzieś opinie innych ludzi mam zbyt duża wartość siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 03 sierpnia 2019 - 20:41
    I znów sam men w stringach Kuźnica pozdro ale piekna opalenizna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 04 sierpnia 2019 - 06:57
    ja w tamtym roku bulem w kuznicy na plazy w stringach fajnie tam jest w tym inna czesc Bałtyku tez w stringach . pozdrawiam plazoowiczow w stringach .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 05 sierpnia 2019 - 00:44
    Dziś wrzuciłem z morza i tylko raz widzialem faceta w stringach słabo choć sam bylec codziennie ale zauważyłem że miałem stałych obserwatorów pozdro dla tych co wstyd im nie pozwala a to tylko majtki pozdro dla wszystkich pozwalających się w stringach :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 05 sierpnia 2019 - 00:50
    A no i raz usłyszałem" patrzcie jaki gej" bylo ich 5ciu i nic sie nie odzywalem tylko szedlem do morza ale moja zona mowila mi ze wszyscy obczajali moze oni byli gejami lub zwyklymi prostakami :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 05 sierpnia 2019 - 07:23
    Stringi normalna bielizna tez na codzien nosze opalał się po domu nieraz chodzę w stringach Polski naród zacofany. Pozdrawiam noszących odważnych panów patrzących na wygodę ( Pozdro Rafał )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 05 sierpnia 2019 - 15:14
    Ja chodzę codziennie w stringach. Ostatnio żona kupiła.mi stringi na szkielecie i powiem wam że są wygodne. W nowym Sączu ludzie są zacofani. Jak byliśmy z dziećmi nad wodą to kilka osób psioczylo niemiłosiernie że chodzę przy dzieciach w stringach i je gorsze. Jedni małżeństwo zadzwoniło na policję. Przyjechali popatrzyli pogadali i tyle ich widziałem. A tamto małżeństwo do obelgi do policjantów jak tak można nagilasa przy dzieciach. Policjant wytłumaczył że jestem w bieliźnie i jestem ubrany. Poza tym jesteśmy nad wodą u każdy może chodzić jak chce byle nie nago. Ale odnośnie stringów to w saczu zacofanie. Niema gdzie kupić tylko internet pozostaje. Mnie żona namówiła do stringów jakieś 10 lat temu. Ale nosze dopiero od jakiś 4 cały czas. Nie mam już innej bielizny. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 05 sierpnia 2019 - 20:10
    Ale się uśmiałem Policję wezwali do stringów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 sierpnia 2019 - 17:42
    Dawniej stringi w N Saczu były w atlantiku sklepie z bielizna w realu. Teraz tylko faktycznie został net szkoda ze nie ma gdzie kupić w Saczu wygodnej bielizny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy